>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Witam, wie ktoś gdzie są jeszcze dostępne zakłady na skład w pierwszym meczu Anglii? W bet365 nie widzę już tego - jest tam jakaś specjalna zakladka?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Witam, wie ktoś gdzie są jeszcze dostępne zakłady na skład w pierwszym meczu Anglii? W bet365 nie widzę już tego - jest tam jakaś specjalna zakladka?
Zawodnik - rozpocznie 1 mecz na samym dole jest to ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
catalona 704

catalona

Użytkownik
@catalona
Odnośnie jednego się nie zgodę Hary Kane - Olivier Giroud. Nie zapominaj, że w Anglii jakoś mocnej pozycji nie ma oraz nie wiemy z jakim ustawieniem wyjdą. Kane może zacząć mecz na ławce np. a Vardy i Ronney od pierwszych minut.
To, że Kane wyjdzie w pierwszym składzie jest niemal pewne. Kane nie zacznie spotkania na ławce bo po pierwsze jest najlepszym strzelcem ligi angielskie, , 2. wychodzi w pierwszym składzie reprezentacji w większości spotkań, 3. strzela czy w lidze, czy w reprezentacji. To może być turniej jego życia. Rooney też często przymierzany do gry tuż za napastnikami. To jest moim zdaniem pewniejszy typ niż gra na Giroud, jak to ktoś napisał jest nierówny i świetne spotkania przeplata z totalnym drewnem z czym zgadzam się w 100%.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Patrzę na ofertę w 365 na ilość strzelonych bramek przez daną drużynę i naprawdę bardzo podoba mi się kurs na Ukrainę. Linia 3.5 po kursie 2,50 ciekawie wygląda. Ukraińcy mają bardzo fajny i solidny skład. Ktoś może powiedzieć, że meczy towarzyskich nie ma co brać pod uwagę, ja jednak po części biorę... Te ostatnie mecze pokazują o ich dobrej skuteczności. W pierwszym meczu z Niemcami będą musieli coś ustrzelić, a na pewno ich na to stać przy tej formie mistrzów świata. Ktoś coś pisał, że Niemcy długo wchodzą w turniej, a to tylko na &quot;plusik&quot;. Z Irl.Płn. zapewne wygrają, więc te parę bramek będą mieli. Z nami z kolei problemu ze strzeleniem brami raczej nie będą mieć. Mistrzostwa rządzą się swoimi prawami, ale biorąc pod uwagę awans z grupy, typ dość solidnie wygląda.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Panowie, ja nadal będę szukać czegoś konkretnego w awansach z grup i pierwszych miejscach. Oglądając ostatnio mecze towarzyskie, kolejno Rosji z Czechami i Anglików z Portugalią stwierdziłem, że warto pograć pierwszą lokatę Synów Albionu po kursie 1.85.
Rosja wyglądała bardzo słabo i ewidentnie brakowało jakości z przodu. Teoretycznie mia to być główny rywal Dla Anglików w walce o pierwszą lokatę, a starcie w pierwszym meczu między tymi ekipami może w dużej mierze zapewnić przodownictwo w grupie B drużynie Roya.
Anglia kadrowo naprawdę wygląda dobrze i są oni dla mnie cichym faworytem turnieju jak również Harry Kane jest fajną opcją na króla strzelców po kursie 12.
Drugą ekipą, która uważam za wartą grania na pierwsze miejsce w grupie jest Portugalia. Zespół Fernando Santosa oglądałem w meczach towarzyskich z Norwegią(3:0) i Anglią(0:1). W pierwszym meczu zdecydowane zwycięstwo nad zespołem ze Skandynawii, ale kilka wpadek w obronie też zaliczyli(Jose Fonte). Drugi mecz ponad połowę w dziesięciu po idiotycznym zagraniu B.Alvesa i strata gola w 87 minucie. warto zaznaczyć, że nie grał CR7 w żadnym meczu. Seleção das Quinas są poukładaną drużyną z ogromnym potencjałem i w grupie z Islandią, Austrią i Węgrami są dla mnie faworytem do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca po kursie 1.85
Do tego dodałbym repry, które wyjdą z grupy:
Chorwacja--&gt; 1.35 Betano
Szwajcaria--&gt; 1.25
Belgia--&gt;1.10
Ako. 6.35
Szczerze mam zamiar pograć to trochę grubiej, ale mam jeszcze trochę czasu, więc Panowie jeśli macie jakieś spostrzeżenia to walcie śmiało ;) Piona!
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
nie rozumiem dlaczego ze szwajcarii sie robi jakas mocna reprezentacje, faworyt do wyjscia z grupy obok francji, a ani nazwiska nie powalaja ani ich gra, to jest druzyna na poziomie polski
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dokładnie, Szwajcaria niczym specjalnym się nie wyróżnia, nie zdziwię się jak ich Rumunia odprawi.
Tak na pierwszą szybką analizę widziałbym to tak:
Albania nie zakwalifikuje się 1.40
Anglia zwycięzca grupy 1.83
Polska awans 1.28
Turcja awans 1.80
Włochy zwycięzca grupy 2.62 (nie przekonuje mnie jakoś ta Belgia na tyle, żeby robić z niej faworyta grupy)
Węgry nie zakwalifikuje się 1.53
w sumie mamy kurs 23.90 i nawet za jakieś 10-20 zł można pograć ;)
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Szwajcaria? Według mnie zespół o wiele ciekawszy i lepszy, aniżeli Austria uważana przez wielu jako czarny koń ME. Nazwiska? Roman Bürki (Borussia Dortmund), Johan Djourou (Hamburg), Stephan Lichtsteiner (Juventus), Ricardo Rodríguez (Wolfsburg), Valon Behrami (Watford), Blerim Džemaili (Genoa), Granit Xhaka (Arsenal), Breel Embolo (Basel), Admir Mehmedi (Bayer Leverkusen), Xherdan Shaqiri (Stoke City). Jak widać, nazwiska nawet nie dla jakichś ekspertów na pewno znane.
A co jeszcze przemawia za awansem Helvetów? A no terminarz. Otwarcie maja z Albanią, a więc wielce prawdopodobne trzy punkty. Drugi mecz z Rumunią, która inauguruje ME w meczu z gospodarzami, a więc do meczu ze Szwajcarią mogą przystępować z zerowym dorobkiem i to oni będą musieli atakować. Wiem, wiem, to jest tylko gdybanie, ale ja to tak widzę i Szwajcaria dla mnie będzie miała awans zwłaszcza, że nawet 3-ecie miejsce daje awans. Pozdro!
 
A 5

aras94

Użytkownik
Gdzie u naziemnego buka można zagrać ako na wyjście z grupy? Na necie mam konto tylko w betssonie i z tego co widze nie da się grać ako
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Gdzie u naziemnego buka można zagrać ako na wyjście z grupy? Na necie mam konto tylko w betssonie i z tego co widze nie da się grać ako
Mordo, masz na Betssonie opcje na wyjście z grupy. Wbijasz na Euro2016, poszczególne grupy i opcja TO qualify from a Group Stage ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
wczoraj w totolotku dali mi 10zł i dało się puścić np kto więcej goli w gr. Lewy Vs reszta reprezentacji + Polska rożne w fazie gr.+ awans Ukrainy+Islandia poniżej 2,5 pkt w gr.+Albania stracone gole+Walia stracone gole.także tam też się da pewnie, swoją drogą ciekawe mają tam zakłady na euro.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Co do ciekawych zakładów to ja pograłem na Unibecie rekordy wszech czasów na mistrzostwach
Największa liczba strzelonych bramek w jednym meczu (obecny rekord to 6) po kursie @16 , obecnie spadł to @14
na ostatniej wielkiej imprezie w Brazylii, fakt że to były mistrzostwa świata padły dwa mecze powyżej tego progu Niemcy - Brazylia 7-1 i Francja - Szwajcaria 5-2. Myślę że warte pogrania po takim kursie za jakieś drobniejszą kwotę.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
&quot;Nie wyjda&quot; czyli zakoncza na 3 lub 4 mejscu czy nie znajda sie w kolejne rundzie?

Zaklady w b365 na kto kto wyjdzie w wyjsciowej jedenastce zniklely. Szukalem 30 minut lol. Jak je widzicie to rzuccie screenshotem!
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Największa liczba strzelonych bramek w jednym meczu (obecny rekord to 6) po kursie @16 , obecnie spadł to @14
Nie wydaje ci sie, ze to jest na zlamanie rekordu strzelonych bramek przez jedna z druzyn a nie kumulacje goli w meczu? Rekord nalezy do Holandii w wygranym meczu 6:1 z Jugoslawia. Jak widzisz, w meczu padlo 7 goli (a w historii EURO byly mecze z 9 golami) wiec rekord, czyli linia ktora grasz w tym zakladzie, powinna byc ustawiona na 9.

Jesli jest tak jak mowie, to w Betsafe masz dokladnie ten sam zaklad ale po wiele lepszym kursie @ 95
 
A 5

aras94

Użytkownik
&quot;Nie wyjda&quot; czyli zakoncza na 3 lub 4 mejscu czy nie znajda sie w kolejne rundzie?
Zaklady w b365 na kto kto wyjdzie w wyjsciowej jedenastce zniklely. Szukalem 30 minut lol. Jak je widzicie to rzuccie screenshotem!
Nie znajdą się w kolejnej rundzie
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Prawdopodobnie tak jest, bo poniżej tego zakładu jest zakład; największa liczba bramek zdobytych podczas jednego meczu przez obie drużyny ( aktualny rekord 9) , taki kurs że w meczu padnie 7 lub więcej bramek byłby za piękny.
 
Do góry Bottom