>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

yanger 100

yanger

Użytkownik
Ok, super, świetnie wiedzieć bo ominęła mnie informacja że można znowu u nich grać. Ponowie moje pytanie, czy ktoś zna jeszcze jakiegoś bukmachera gdzie są zakłady na EURO2016 - konkretnie na liczbę zmian w meczu? Bwin ma na moje nieszczęście bardziej szczegółowe zakłady dot. zmian (aż się zdziwiłem), ale nie mają tej najprostszej opcji o jaką mi chodzi. Konkretna liczba zmian w meczu w ciągu 90 minut. ???? Bardzo mi na niej zależy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czy jakikolwiek gracz uderzy jakiegokolwiek sędziego?TAK @25.0 betsafe/betsson
gadałem przed chwilą na chacie o interpretacje zakładu, jeżeli ktoś szarpnie czy popchnie (chodzi o niedopuszczalne zachowania) jest to traktowane właśnie jak uderzenie :] także kolejny kwiatuszek za nieszaleńczą stawkę
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Ja sobie zdecydowałem puścić jeszcze taki zakładzik:
Czy zostanie pobity rekord goli drużyny podczas Euro ,rekord 6 goli, kurs:95 betsson/betsafe
Wiecie może dlaczego usunęli ten zakład z oferty? Pewnie nie ma co liczyć na ponowne dodanie? Pytanie do tych co już złożyli zakład na to zdarzenie: anulowali te zakłady? Dzięki za odpowiedź.

///edit
zapytaj supportu, z tego co wiem jest możliwość pertraktacji zakładu na życzenie
nie są anulowane
@TommyTSW
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jeszcze w nawiązaniu do tych zakładów:
W nawiązaniu do rozmowy na czacie na żywo uprzejmie informuję, iż wszystkie zakłdy podane przez Pana i postawione oraz zakład na uderzenie sędziego LICZĄ SIĘ w dodatkowym czasie gry, przepraszamy za błędnie udzieloną informacje wcześniej.
chodzi min o zakłady:
1. Czy jakikolwiek gracz uderzy jakiegokolwiek sędziego?
Czy rekord drużynowy w największej liczbie goli w meczu zostanie pobity podczas“Euro 2016”? Obecny rekord: “6” goli “Holandii” w “Euro 2000”
Czy jakikolwiek gracz strzeli bramkę dla swojej drużyny i przeciwnika?
Czy gracz z pola zastąpi bramkarza podczas jakiegokolwiek meczu?
Czy jakikolwiek gracz strzeli bramkę ze swojej własnej połowy? Own Goals do not count
Czy rekord indywidualny w największej liczbie strzelonych goli zostanie pobity podczas “Euro 2016”? Obecny rekord: “9” goli “Michela Platiniego” w ”Euro 1984”
Czy jakikolwiek bramkarz strzeli bramkę?
Czy rekord indywidualny na najszybsze otrzymanie czerwonej kartki zostanie pobity podczas“Euro 2016”? Obecny rekord: “24” minuty “Érica Abidala” w “Euro 2008”
Czy rekord indywidualny w najszybszym golu w meczu zostanie pobity podczas“Euro 2016”? Obecny rekord: “68” sekund “Dmitri Kirichenko” w “Euro 2004”
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
jeszcze w nawiązaniu do tych zakładów:
Tommy, wybacz ale support Betsafe / Betsson powie ci teraz wszystko co chcesz uslyszec. Jak przyjdzie co do czego to bedziesz sie klucil i ostatecznie dostaniesz odpowiedz, ze decyzja ostateczna zostala podjeta przez buka, ze cie bardzo, bardzo, bardzo przepraszaja i, ze przykro im, ze czujesz sie oszukany ale kasy ci nie zwroca bo tak im sie podoba.

Pamietajcie, ze szanse na to, ze wygranie ktoregokolwiek z tych specjalnych zakladow bedzie graniczyc z cudem i nie warto na to zbytnio liczyc. Teraz przed turniejem wydaje sie, ze wszystko jest mozliwe, ale mowie wam, ze jak turniej sie zacznie to zupelnie inaczej bedziecie myslec.

Wiem, ze to dla zabawy ale mam wrazenie, ze niektorzy mysla, ze na serio wygraja jakis hajs na tych zakladach...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zobaczymy, te zakłady mam zagrane od dawna, kilka dołożyłem na dniach (grałem to za stawkę 10-15zł, po b.wysokich kursach) taką więc dostałem odpowiedź po fakcie nie przed.Gdy zacząłem ten temat babka pisała że to regulaminowe 90&#39; na każdy mecz, jak skierowała pytanie do konkretnego działu potwierdzili że z doliczonym czasem (oczywiście serie karnych nie liczymy pod rekord bramkowy) np jak ktoś po gwizdku zacznie się szarpać np z liniowym to mogą już tego nie liczyć, no zobaczymy jak to będzie.info mam oczywiście zapisane, ale wiadome jak coś sobie wymyślą to nic nie zrobisz.
nikt sobie niczego nie wyobraża ale za drobne to grzech nie spróbować po takich kursach, a nóż z 10zł masz prawie 1000zł a np strzelenie gola w pierwszej minucie, czy 7 goli Islandii nie jest niewykonalne a i więcej emocji przy oglądaniu.inna sprawa będzie jak np ktoś strzeli bramkę w 30 sek a tym co zagrali na rekord strzelonej bramki po kursie 100 napiszą że to był błąd bo kurs na to zdarzenie spadł pod 30 jak nie niżej.
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Czy jakikolwiek gracz uderzy jakiegokolwiek sędziego?TAK @25.0 betsafe/betsson
gadałem przed chwilą na chacie o interpretacje zakładu, jeżeli ktoś szarpnie czy popchnie (chodzi o niedopuszczalne zachowania) jest to traktowane właśnie jak uderzenie :] także kolejny kwiatuszek za nieszaleńczą stawkę
Ciekawe jak uznają &quot;przypadkowe&quot; szturchnięcie barkiem sędziego np. w polu karnym?
///
edit:

jak w nawiasie (chodzi o niedopuszczalne zachowanie) musi to być celowe.jeśli zawodnik dostanie za to kartonik no to chyba tak to trzeba uznać :} @TommyTSW
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja TOP4 1,70 Betsson
Nie ukrywam, że Francja w moich oczach jest największym faworytem do wygrania tego turnieju. Mimo braków w obronie mają bardzo ciekawy skład i grają efektywną piłkę. Inne ekipy również mają swoje problemy i nie widzę tu takiego murowanego faworyta jak Niemcy podczas MŚ 2014. Oglądałem ostatnio pierwszą połówkę ze Szkocją, wcześniej mecz z Holandią, i ich gra robi wrażenie.
Gospodarze mają ciekawą grupę. Na początek otwarcie z Rumunią. Moim zdaniem będzie to najcięższy mecz w fazie grupowej dla nich. Potem powinien być spacerek z Albanią i mecz ze Szwajcarią. 2 lata temu jakościowo Trójkolorowi wyglądali gorzej, a jednak wbili Helwetom 5 bramek. Jeśli wyjdą z pierwszego miejsca trafiają na kogoś z trzeciego miejsca z grup C,D,E. Mogą być to takie ekipy jak Ukraina, Polska, Turcja czy Chorwacja. Jednak trzecia ekipa którejkolwiek z tych grup nie powinna być ciężkim przeciwnikiem. W ćwierćfinale wpadają na zwycięzcę pojedynku drugich miejsc grup B i F. Jeśli przyjmiemy, że Portugalia i Anglia będą zwycięzcami grup to wpadną na kogoś pokroju Austria, Słowacja. Jak najbardziej ekipy do ogrania. Nawet Portugalia, bardzo chimeryczna ekipa, nie powinna być przeszkodą w marszu gospodarzy po finał.
Bardzo łatwa drabinka turniejowa przed Trójkolorowymi po półfinału. Warunek jest jeden - awans z pierwszego miejsca w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Panowie który bukmacher ma najciekawszą i najlepszą ofertę na Euro2016? Zakłady długoterminowe? Z góry dzięki za odpowiedź.
Jak dla mnie Unibet! bije b365, betsafe, Pinn. U innych nie gram na EURO, więc się nie wypowiem.



Betsafe.

Nie sądzicie, że kurs przesadzony?
1/10 ze spokojem do gry.

+

Z ciekawszych gram jeszcze, że Rosja nie zakwalifikuje się do 1/8.

3,5 @ Unibet
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Czy jakikolwiek gracz uderzy jakiegokolwiek sędziego?TAK @25.0 Betsafe/Betsson
gadałem przed chwilą na chacie o interpretacje zakładu, jeżeli ktoś szarpnie czy popchnie (chodzi o niedopuszczalne zachowania) jest to traktowane właśnie jak uderzenie także kolejny kwiatuszek za nieszaleńczą stawkę
Pytanie w jakim meczu można zagrać to zdarzenie??
Moim zdaniem żaden to &quot;kwiatek&quot; a jedynie podpucha...
Jak jest w regulamienie, tego buka interpretowane słowo &quot;uderzy&quot;?
Betsafe ma też ciekawy zakład:
Sigurðsson strzeli minimum 2 gole i Islandia awansuje z grupy | Euro 2016 | Piłka Nożna | Price Specials @ 10,00 Betsafe ale...
który Sigurðsson ?? Bo powołanych jest 2...
wiecie?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To jest zakład na cały turniej, więc w dowolnym meczu(Euro2016&gt;specjalne).Resztę już opisałem.
to są zakłady 4 fun za drobne kwoty po wysokich kursach, także wszystko na luzie.
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Betsafe ma też ciekawy zakład:
Sigurðsson strzeli minimum 2 gole i Islandia awansuje z grupy | Euro 2016 | Piłka Nożna | Price Specials @ 10,00 Betsafe ale...
który Sigurðsson ?? Bo powołanych jest 2...

wiecie?
Oczywiście, że chodzi o Gylfiego S. ze Swansea. Kto by wystawił kurs 10 na obrońcę z Krasnodara z minimum 2 golami? :p Hipotetycznie kurs wtedy byłby wielokrotnie wyższy.

Jeśli masz wątpliwości to po prostu logicznie spójrz na te rynki:

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom