>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Które drużyny mają islamów w kadrze? Bo teraz ten ramadan jest i na głodniaka będą biegać chłopaki hue hue
W kadrze Niemiec wyznawcami Allaha na pewno są Ozil i Khedira jednak z tego co dziś wyczytałem to zapowiedzieli, że w trakcie ramadanu nie będą przestrzegać postu. Takie z nich świętoszki ;)
Co do innych drużyn to nie wiem, trzeba byłoby gdzieś poszperać w necie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Które drużyny mają islamów w kadrze? Bo teraz ten ramadan jest i na głodniaka będą biegać chłopaki hue hue
Na pewno u Niemców jest kilku, Francuzów, Szwajcarów. Turków pewnie cały skład ????
Z tego co wyczytałem to Niemcy i Francuzi przełożyli ramadan na potem ???? a w takich reprezentacjach jak Belgia, Albania i Turcja to podobno jest indywidualny wybór zawodników ale prawie wszyscy przekładają post na wakacje, więc raczej ramadan nie będzie miał wpływu na postawę zawodników.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Turniej - sumy
Gole powyżej 125 @ 1,90
RR powyżej 550 @ 3,25
Żółte kartki powyżej 200 @ 2,75
AKO @ 17 bet 3 6 5

Całkiem przyjemny kurs ako wyszedł z podanych zdarzeń. Uważam, że szanse pokrycia linii wynoszą 50/50. Porównując do poprzednich turniejów linie są &#39;na styk&#39;. Turniej we Francji jest jednak prowadzony w zupełnie nowej formule, więcej meczy, więcej dogrywek. Poza tym jest dużo nowych zespołów które na ME wystąpią po raz pierwszy i w sumie nie wiadomo, czego się można po nich spodziewać. Średnio 4 żółte kartki w meczu jak najbardziej realne, tak samo jak 2,5 bramki/mecz. Najbardziej niepewne jest śr. 11 RR/mecz, ale jako, że jest teoretycznie sporo drużyn słabeuszy to możliwe, że część meczy będzie jednostronna i faworyci nabiją trochę tych RR.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
To pilkarze tez sa takimi fanatykami religijnymi ze podczas euro beda tego ramadanu przestrzegac? Raczej watpie ;) A z Turkami to jest chyba tak jak z Polakami, wszyscy wyznaja swoja wiare, ale niekoniecznie przestrzegaja tak jak nalezy. Turasom daleko raczej zaangazowaniem do tych z bliskiego wschodu.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Do kolegi wyzej. Kwestia tego czy bet 365 bierze pod uwage kartki gole i rozne w 90 minutach czy wliczy w to tez dogrywki
Szczerze mówiąc nie wiem, bo nie pytałem się działu wsparcia, ale i tak to zagrałem. Wydaje mi się, że rozliczane będzie na podstawie oficjalnych statystyk UEFA.
 
S 44

sareig

Użytkownik
witam nie wydaje wam sie ze linia w bet365 na rzuty karne w calym turnieju jest zawyzona ponizej 32 karne wykorzystane kurs 1,8 tym bardziej ze nielicza sie te strzelane po dogrywce tak zostalem poinformowany
 
ozik90pl 0

ozik90pl

Użytkownik
Belgia/Włochy 2.25
Portugalia/Austria 2.40
Zajmą miejsce w najlepszej dwójce w swoich grupach: Tak Ako: 5.4

Sportingbet
Mocne drużyny, w przeciętnych grupach, nawet Włochy które teraz nie mają gwiazd w swoim składzie, powinny sobie poradzić z Irlandią i Szwecją, w końcu jest to drużyna typowo turniejowa. Bet zakłada zajęcie przez te reprezentacje jednego z dwóch pierwszych miejsc premiowanych awansem, kolejność nie gra roli.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
witam nie wydaje wam sie ze linia w bet365 na rzuty karne w calym turnieju jest zawyzona ponizej 32 karne wykorzystane kurs 1,8 tym bardziej ze nielicza sie te strzelane po dogrywce tak zostalem poinformowany
Karne po dogrywce rownież sie liczą.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Support napisał mi, że nie. Rzuty karne po dogrywce nie liczą się. W przypadku rogów, goli, kartek wliczane są dogrywki.
Lepiej dopytaj o to jeszcze raz bo mi się w to nie chce wierzyć, wiesz ile było karnych na euro w 2012 do 120 minuty? całe 3, zaś 2008 w Austrii aż 4 więc taki bet to chyba byłoby value roku. :]
 
A 9

adikson

Użytkownik
Lepiej dopytaj o to jeszcze raz bo mi się w to nie chce wierzyć, wiesz ile było karnych na euro w 2012 do 120 minuty? całe 3, zaś 2008 w Austrii aż 4 więc taki bet to chyba byłoby value roku. :]
Regulamin na stronie:

Niewykorzystane/wykorzystane rzuty karne w turnieju - rzuty karne w 90 minutach, dogrywce i serii rzutów karnych liczą się. Jeżeli karny musi zostać powtórzony, poprzedni karny/karne nie liczą się.

Więc ich czat chyba celowo wprowadza w błąd.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na tych czatach, to siedzą często za przeproszeniem &quot;nieogarnięte tłumoki&quot;. Nie raz już miałem sytuację, że support wprowadza w błąd. Według mnie to nie jest celowe, raczej ich niewiedza.
 
Do góry Bottom