>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

chapi 555

chapi

Użytkownik


Ogólnie taka luźna uwaga chłopaki.
Bukmacherzy bardzo underowo widzą pierwszą kolejkę meczów i ogólnie mistrzostwa. Czy aby na pewno tak powinno być?
Mamy nowe drużyny, które pokazały się z dobrej strony, pokazały że potrafią strzelać bramki i są dość nieprzewidywalne.
I tak np. over w meczu Albania - Szwajcaria, gdzie mamy ofensywną sprawdzoną ekipę jaką są Helweci, a na przeciwko nich trochę &quot;dzika&quot; Albania która w 3 z 4 tegorocznych spotkań pokryła tę linię. Szwajcaria powinna wygrać ale czy do zera? Nie sądzę.
Mamy Turcję z Chorwacją, które powinny dać dobry mecz. Pamiętamy ostatnie Euro (2008) z udziałem Turków i to jak żywiołowo wtedy grali i ile bramek potrafilo padać w ich meczach.
Belgia - Włochy to mecz w którym styl jednego zespołu (Belgia) powinien zdeterminować zawsze nieco defensywnych Włochów do nieco odważniejszej gry. Islandia z Portugalią to moim zdaniem też gwarant emocji. Mimo, że Portugalia kojarzy się z minimalizmem (bazując na przeróżnych eliminacjach) to w grupach z ich udziałem zawsze jest mnóstwo goli (5 na 6 ostatnich meczów grupowych MŚ 14 i Euro 12). Islandia też potrafi ukąsić, a koledzy Ronaldo ostatnio pokazywali że mają tendencje do lekceważenia teoretycznie słabszych.
Co poza tym? Austria - Węgry, Hiszpania - Czechy to też nie są mecze na 0:0 czy 1:0 dla którejś z drużyn.

Poprzedni Mundial zaczął się z wysokiego C. Mnóstwo goli w pierwszych dwóch kolejkach i dopiero później zaczęły się kalkulacje. Czy ktoś też ma odczucie że bukmacherzy wystawili kursy pod tezę &quot;będzie mało goli&quot; nieco na wyrost?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 35

uszol71

Użytkownik
Co panowie sądzicie o pobraniu w każdym z meczu grupowych na to że obydwie drużyny strzela gola w pierwszej połowie, w bet 365 kursy są minione 6, 6i pół oraz 7 co daje że zaledwie w 6 meczach z 36 trafia obydwie w pierwszych 45 minutach daje zwrot stawek, przy każdym meczu więcej jesteśmy grosze do przodu, co sądzicie o tym? Widzicie overovo te mistrzostwa? Myślę że warto postawić na każdy z tych meczy choćby 10zł nawet dla lepszego oglądania meczy, w ostatnim euro padło 5bts do połowy z 24 meczy, jakby liczyć że kursy były takie same to jakiś głosik byłby do przodu a każdy dodatkowy bts money chowany do kieszeni ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rosja Runda wyeliminowania: Faza grupowa 3,00 Betsson
Trzeba zwrócić uwagę, bo Betsson proponuje również typ: Rosja awansuje: Nie po kursie 2,70.
Rosja kojarzy mi się z zależnością: co mecz coraz gorzej. Sprawdziłem wyniki i rzeczywiście ostatnie 2 turnieje tak wyglądały. Na EURO 2012 najpierw wbili Czechom 4 bramki i już było słychać głosy, że idą na mistrza. Potem mecz z Polską i remis, który powinien być traktowany przez nich jako sukces. Na koniec bardzo słaba gra i przegrana z Grecją. Na MŚ2014 byli w najsłabszej grupie, gdzie oprócz Belgii powinni ogolić na spokojnie Koreę i Algierię. Grali jednak fatalnie i szybko do domu pojechali.
Problemem Rosjan jest fakt, że skład od lat się nie zmienia, a jeśli już są to zmiany kosmetyczne. Grupę mają dość wyrównaną, za plecami Anglii powinna być ciekawa walka o awans. Moim faworytem cichym jest Słowacja, która w eliminacjach grała bardzo dobrze, dopiero w końcówkę lekko spuścili z tonu. Z drugiej strony jest Walia, a więc przede wszystkim waleczna obrona. Grupa tak wyrównana jest niekorzystna, z punktu widzenia awansu z trzeciego miejsca, gdyż punkty mogą się rozbić na wszystkie ekipy.
Kurs moim zdaniem bardzo ciekawy, Rosjan nie uważam za zespół, który pokaże się z dobrej strony na turnieju we Francji. Moim zdaniem zajmie miejsce 3 lub 4 w grupie, nie przewiduję jednak, by trzecie miejsce w też grupie dało awans dalej.
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Zawodnik rozpocznie pierwszy mecz Ross Barkley 15 Bet 365. Sterling już chyba był ale powtórzę typ kurs 4 Bet 365. Nie wiem ile prawdy jest z tym przeciekiem do mediów na wyjściowy skład Anglików ale kurs na Barkleya od rana spadł z 15 @ na 9@ więc jak ktoś zainteresowany to można próbować jeszcze.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
W Totolotku znalazlem 2 ciekawe zdarzenia: Jakikolwiek pilkarz uderzy w trakcie meczu jakiegogolwiek sedziego? Kurs 9.00.
2 zaklad: Jakikolwiek kibic wtargnie nago na boisko w czasie meczu? Kurs 5.00

Zaklady mozna laczyc co daje AKO 45. Mozna sprobowac za symboliczne 10 zl.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Kontynuując przegląd zakładów z kategorii specjalnych natrafiłem na jeszcze jeden sympatyczny bet, w moim mniemaniu wart zagrania za konkretniejszą sumę. Staram się trzymać z dala od typowania tak popularnych zakładów jak zwycięstwo na tej imprezie, ale tutaj można powiedzieć typujemy kilku zwycięzców i w moim mniemaniu kurs jest przesadzony.

Kit brand of the winner
NIKE @ 2,25 Betano



Nie mogę przejść obojętnie obok tego zakładu wobec pikującej w dół formy faworyzowanych na tym turnieju ekip. Najpierw zestawienie faworytów grających w danych firmach, sądzę, że nic nie pomyliłem (przy firmie, kurs jaki dostajemy od bukmachera):

Adidas 2.00: Niemcy, Hiszpania, Belgia.
Nike 2.25: Francja, Anglia, Portugalia, Chorwacja, Polska.
Puma 9.00: Włochy, Austria.

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale widać tendencję, w myśl której drużyny które mają szansę na wygraną w turnieju, ale nie uchodzą za pierwszorzędnych faworytów, grają w Nike. Pomijam oczywiście Trójkolorowych. Ale tak jak wspominałem - patrząc na to, że Niemcy przegrywają ze Słowakami, a Hiszpania z Gruzją, warto poszukać szansy na zwycięstwo albo faworyta bukmacherów, drużyny gospodarzy, albo liczyć na wygraną Anglii, czy Portugalii. Polskę dopisałem bardziej w formie ciekawostki, chociaż może i tacy optymiści się znajdą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Znalazł ktoś ofertę na over 5.5 zmiany w meczu?

E: Znalazłem na betssonie - Liczba zmian 0-4, 5 lub 6 ale póki co tylko na mecz otwarcia jest, może dodadzą do piątku resztę
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
evad 1,3K

evad

Użytkownik
Najstarszy strzelec bramki - czy padnie rekord TAK @ 26 Óni

Mamy tutaj ogromne value, gdyż w tym roku średnia wieku zawodników jest bardzo wysoka i zagra kilku starszych napastników, a także pomocników, którzy wykonują rzuty karne dla swoich drużyn.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Najstarszy strzelec bramki - czy padnie rekord TAK @ 26 Óni

Mamy tutaj ogromne value, gdyż w tym roku średnia wieku zawodników jest bardzo wysoka i zagra kilku starszych napastników, a także pomocników, którzy wykonują rzuty karne dla swoich drużyn.
Najstarszy strzelec bramki: Ivica Vastić, 38 lat i 257 dni, mecz AustriaPolska na Euro 2008
Wymień chociaż dwóch zawodników na tym EURO z jakąś dozą prawdopodobieństwa że strzeli bramkę, albo dobra jednego.
Jeśli liczy się Buffon po karnym w 11 serii rzutów karnych to może trafisz. Jedyną nadzieje możesz pokładać w Ricardo Carvalho.
Edit: Faktycznie Buffon jest młodszy to z bramkarzy pozostają jemu Kiraly i Given.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Najstarszy strzelec bramki - czy padnie rekord TAK @ 26 Óni

Mamy tutaj ogromne value, gdyż w tym roku średnia wieku zawodników jest bardzo wysoka i zagra kilku starszych napastników, a także pomocników, którzy wykonują rzuty karne dla swoich drużyn.
Nie sprawdzałem dokładniej , ale :
Najstarszym zdobywcą gola w ME pozostaje natomiast Ivica Vastic, który w 2008 roku strzelił bramkę Polsce mając 38 lat i 257 dni. Austriak miana rekordzisty raczej nie straci, gdyż we Francji najstarszym zawodnikiem z pola będzie portugalski obrońca Ricardo Carvalho. Choć skończył on już 38 lat, to jest o kilka miesięcy młodszy niż Vastic.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Najstarszy strzelec bramki - czy padnie rekord TAK @ 26 Óni

Mamy tutaj ogromne value, gdyż w tym roku średnia wieku zawodników jest bardzo wysoka i zagra kilku starszych napastników, a także pomocników, którzy wykonują rzuty karne dla swoich drużyn.
Jedyni, którzy mogą go pobić to Kiraly i Given (info za jakąś gazetką, sam nie sprawdzałem dokładnie wieku wszystkich zawodników, ale z pola raczej nikt nie ma szans go pobić).
Edit: widzę, że się spóźniłem z wyjaśnieniem ????
Grac - Buffon i Carvalho są młodsi niż Vastic jak strzelał gola.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
A ja gram Ukraina wygra Euro kurs 101

Raz ze z powodow politycznych. Otoz jak wiecie zostal tam sfinansowany zamach stanu dwa lata temu i zainstalowane pionki amerykanskie celem opanowania kolejnych terenow jako ze zachodni wspolczesny kapitalizm nie wytrzyma bez ekspansji i eksploatacji kolejnych terenow. W 2004 roku byly to Polska i inne kraje ktore zostaly wlaczone do obiegu, terasz szykuja sie na Ukraine, po kolejnych kilkunastu latach zabiora sie za ruskich, przy pomocy polskich czy ukrainskich pionkow....

Przy czym idzie propaganda ze to Rosja jest agresoerem. A do czego zmierzam, po prostu zydoamerykanscy sponsorzy kupia im tego mistrza, tak jak kupili eurowizje, zeby bylo glosno, jak to kraj opetany wojna dokonal cudu - prawda jaka to rzewna romntyczna historia? Kupiono im eurowizje, wyobrazcie sobie ze Irak 3 lata po inwazji amerykanskiej wygral mistrzostwa Azji,, wiec sponsorzy kupuja i zakladam po prostu ze kupia im te istrzostwa, swietnie sie nadawaloby do akcji propagandowej zwyciestwo Ukrainy.

No a drugi powod zobaczcie gdzie zachodza zespoly ukrainskie w lidze europy - final, polfinal.... Jak zydoamerykanscy sponsorzy nie zadzialaja za kulisami - a moce maja dosc spore - dopiero co sprzatneli zarzad FIFA, zalatwili organizacje Copa America, tego sie nie pisze dopiero lemingi beda zaskoczone ale zgadnijcie gdzie odbeda sie mistrzostwa swiata 2026 (podpowiedz panstwo zalozone w 1776), kupiono Eurowizje dla Ukrainy - ale to pryszcz byl tak wiec i tak moga zajsc daleko patriotycznie

tak wiec Ukraina win kursy 101-105 i nie ma co sie szczypac
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ja znalazłem fajne zakłady w naziemnym Coralu.
Zakłady na tricast
i zagrałem oto taki kupon
Niemcy/Ukraina/Polska
Portugalia/Austria/Węgry
Belgia/Włochy/Irlandia
Francja/Szwajcaria/Rumunia
za 1 funta mam 1440 do wygrania.
Kursiki są mega i myślę pokombinowac kilka kuponów
Coś na wzór
I kupon : Niemcy /Ukraina/Polska + Belgia/Wlochy/Irlandia
II kupon Niemcy/Polska/Ukraina + Włochy/Belgia/Irlandia
III Kupon Niemcy/Ukraina/Polska + Włochy/Belgia/Szwecja
itp , itd
W ogóle nie biorę pod uwagę awansu z grupy Albanii oraz Irlandii Północnej
Również Walia Czechy oraz Islandia nie powinny awansować
 
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Witam. Możecie mnie przeklnac ale ja stawiam na przegraną Polaków z Irlandia Płn. Dlaczego? Z przebytego już doświadczenia z poprzednich imprez. Rok 2006, mecz z Ekwadorem. Wtedy mieliśmy bardzo mocną ekipę która była skazywana na pokonanie latynosów. Wielka pompa i nadzieje które zweryfikowało boisko. Rok 2008 mecz z Niemcami. Tutaj wynik oczywisty po losowaniu. Rok 2012. Gigantyczna presja i tylko remis z słabą Grecją. Idąc za ciosem w br. stawiam na przegraną Polaków. Uważam, że Lewandowski nie odpali (tak jak na euro 2012), zmęczenie materiału. Środek pola również wrażenia nie robi. Krychowiak sam nie wygra meczu w środku pola.

Reasumując. Polacy nie umią grać na turniejach. Kibice są zaślepieni dobrymi eliminacjami nie biorać pod uwagę chociażby tych dwóch ostatnich sparingów. Irlandia Północna z trudem ale wygra. Kurs jest świetny i myśle, że warto zagrać.
 
T 0

tomekplnd

Użytkownik
Nie wiem czy inne buki tez to oferuja ale znalazlem interesujacy kurs na Polske
Polska Top 2 w grupie 1.85 @Bwin

EDIT: Widze ze William Hill tez oferuje ale juz za 1.83
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Panowie massive surebet (no chyba, ze Kiraly nie rozegra zadnego meczu)

Betsafe - zakladka EURO Countdown:

Hungary GK Gabor Kiraly to wear grey sweatpants or tracksuit bottoms in any match | Euro 2016 | Football | Price Specials @ 10

Unibet - EURO2016 - zaklady specjalne

G. Kiraly to play at least one game wearing shorts @ 8

Cos musi wejsc, no chyba, ze rozegra 3 mecze w majtkach...no chyba, ze jest jakas inna opcja o ktorej nie pomyslalem.

Niestety Betsafe ma limit ale i tak raczej warto ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
hehe ciekawy bet, a może w pierwszym typie chodzi o to, że musi zagrać koniecznie w szarych (i żadnym innym kolorze) długich portkach, a np. drużyna ma zaplanowany dla bramkarza inny strój i jakieś odstępstwa grożą dużymi konsekwencjami. coś mi się nie chce wierzyć w taki surebet.
EDIT: kolego co napisałeś mi priv - nie mogę odpisać bo mam 2 posty na forum po wyzerowaniu i nie mogę wysyłać privów ????
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
W razie czego jeśli kogoś interesuje odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie - zakłady na liczbę zmian są już na betsson.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Zastanawiam się nad długoterminówką na rozstrzygnięcia w fazie grupowej. Wyrzeźbiłem coś takiego:
Group A Winner - France
Group B (1-2) - England
Group C Winner - Germany
Group D (1-2) - Hiszpania
Group E (1-2) - Belgia
Group F (1-2) - Portugalia
Wydaje się dość pewne, stąd niepowalające, aczkolwiek solidne ako @3.49. Największe wątpliwości mam z dwoma ostatnimi grupami. Co myślicie?
Witam. To mój pierwszy post na forum.
Postanowiłem Ci odpisać, bo postawiłem już podobny zakład, z tymże obstawiałem zwycięzców grup. Dość ryzykownie, kurs ok. 23. I tak:
Grupa A - Francja
Grupa B - Anglia
Grupa C - Niemcy
Grupa D - Hiszpania
Grupa E - Włochy
Grupa F - Portugalia
Grupy A,B,C są niemal pewne. Po ostatnim meczu towarzyskim Hiszpanów, zaczynam wątpić w ich zwycięstwo w grupie. Portugalia też wątpliwa. Największa niewiadoma to grupa E, kurs na Belgię był 2.20, Włochy 2.70. Czemu Włosi? To drużyna turniejowa, zawsze w ich meczach pada niewiele bramek, ale dochodzą daleko. Jedyna wpadka to ostatni turniej w Brazylii. Zakład postawiony - &quot;a, może się trafi&quot;.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Które drużyny mają islamów w kadrze? Bo teraz ten ramadan jest i na głodniaka będą biegać chłopaki hue hue
 
Do góry Bottom