>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

P 21

polii

Użytkownik
Ciekawy jestem czy jakikolwiek bukmacher podaje kiedykolwiek ogólną sumę stawek na mecz?? Ciekawe ile poszło na dzisiejszy mecz Brazil :]
 
injac21 0

injac21

Użytkownik
Ciekawy jestem waszej opinii. Mam do wykorzystania cashback w betclicku i wybrałem takie spotkania:
Francja - Honduras
Urugwaj - Kostaryka
Australia - Hiszpania
Korea - Belgia
AKO: 3.89
W pierwszych trzech spodziewam się miazgi. Zastanawiałem się nad postawieniem na Belgię w meczu z Algierią ale to pierwszy mecz w turnieju i to z bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Belgia musi walczyć o pierwsze miejsce w grupie, żeby po wyjściu z niej mieć łatwiej a nawet jak potkną się z Algierią lub nie wygrają z Rosją to potem będą musieli się sprężyć. Co sądzicie o tym kuponie, bo kurs bardzo ciekawy?
 
njimok 0

njimok

Użytkownik
Goalscorers Match-ups @ marathonbet

Sturridge - Palacio @ 1.70
Anglia co prawda ma ciężką grupę i sami też nie są w niej faworytem, ale Daniel powinien coś ustrzelić na tych mistrzostwach. Palacio z kolei nie ma szans na grę w pierwszym składzie. W dodatku obecnie nie trenuje na pełnych obrotach z powodu kontuzji. Jeśli ustrzeli choć jedną bramkę na tych mistrzostwach będę zaskoczony.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dotychczas na MŚ, 14 spotkań w tym 5 z rzutami karnymi i 12 overów (2,5),w związku z tym proponuję małą zabawę w progresje:

Progresja 1 - rzuty karne,Fibonacci - krok1: Belgia - Algieria :rzut karny TAK @3,6 2j ✅

Progresja 2 - over 2,5, mnożnik conajmniej 2 w stosunku do poprzedniej(nieudanej próby) krok 1:Belgia - Algieria : over 2,5@ 1,66 2j ✅

Betsson
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Nie wiem czy u jakiegoś innego buka można obstawiać doliczony czas gry ale na pewno jest to możliwe w Bet365.
Jeśli chodzi o pierwszą połowę, sędziowie przeważnie doliczają 1 bądź 2 minuty. W jakimś meczu chyba zdarzyło się więcej ale każdy z nas ogląda spotkania i może sam wywnioskować ilość utraconego czasu. Dłuższe przerwy które wymagają wejścia opieki medycznej albo noszowych to dodatkowe 30-60 sek. Trzeba wyczuć ile taka pomoc medyczna trwa.
Jeśli chodzi o drugą połowę - zawodników często chwytają skurcze, wchodzą medycy a co najważniejsze są zmiany. Zmiana = +30 sek, chyba że zawodnik mocno przedłuża ale z tego co widzę jakoś mocno tego nie egzekwują i zostaje te pół minuty. 6 zmian = +3 min. Bardzo często sędziowie przy wykorzystaniu limitu zmian doliczają 4 min i więcej. Taki zakład widnieje właśnie na Bet365. Oferta znika na około 15 min przed końcem. Jeśli przed 75 minutą widzimy że zawodnicy rozgrzewają się, wynik jest dla kogoś korzystny/niekorzystny, już możemy reagować i wyobrażać sobie realne scenariusze takie jak chociażby wykorzystanie wszystkich zmian, przedłużanie wstawania przy faulu itp.
Kursy są różne ale @ 2.00 powinniśmy zawsze pochytać. Wszystko zależy jak wygląda sytuacja kadrowa w danym czasie kiedy buk zmienia kurs. Do tej pory tylko w jednym meczu sędzia doliczył mniej czasu niż miał. Było to w meczu Niemców z Portugalią. W tym przypadku najwidoczniej sugerował się wynikiem, nie warto było więcej doliczać.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja już od paru meczów gram progresję na doliczone minuty.
W pierwszej połowie gram na 1min. a w drugiej połowie na 3min.
Póki co jestem na jakiś tam plus, zobaczymy co będzie dalej.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
No i właśnie zniknęła oferta na doliczony czas w bet365. Mam nadzieję, że wróci, bo kurs ok. 150.00 za 0 minut w II połowie, ok. 50.00 za 1 minutę, 7.00 za 2 minuty to fajna sprawa :]
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Zakończy najniżej w grupie:
Kamerun @ 1,22
Honduras @ 1,25
Iran 1,7
Algieria @ 1,66

A takiego &quot;cudaka&quot; sobie zagramy
Zacznijmy od Kamerunu... Mają w grupie Brazylię, Chorwację i Meksyk. Brazylia faworyt. Meksyk i Chorwacja mają mecz z Brazylią już za sobą. Poradzili sobie dość nieźle.
Kamerun bez punktu i mecz z Brazylią i Chorwacją mają przed sobą. Samuel Eto&#39;o, największa gwiazda Kamerunu nie zagra z Chorwatami.
Myślę, że Kamerun bez punktu w tej grupie.
Honduras... co prawda grali z dziesiątkę przez długi czas w meczu z Francją, ale myślę, że ta ekipa bez perspektyw. Ekwador powinien sobie z nimi poradzić, nawet jak będzie remis to raczej Ekwador zajmie 3 pozycję - bramkami (raczej aż 3 nie stracą z Francją ) Ekwador z mocnymi Szwajcarami miał prawie punkt, ale niestety w 93 minucie strata gola.
Iran... remis z Nigerią. Moim zdaniem można usprawiedliwić Nigeryjczyków, że tylko 1 punkt wynieśli z tego meczu. Nigeria to drużyna składająca się z szybkich zawodników, grając przeciwko drużynie, która w 10 osób stoi na max 30 metrze, nie można się rozpędzić. Myślę, że mogą uciąć punkt Bośni lub nawet Argentynie wykorzystując szybkość.
Natomiast Iran z Bośnią i z Argentyną raczej bez szans...Oni grają inną piłkę i murowanie bramki przez przeciwnika nie będzie dla nich tak wielkim problemem.
Algieria o mały włos nie sprawiła niespodzianki w meczu z Belgią. Patrząc jednak na to co prezentowali... słabo... Algieria gol z karnego. Najgłupszy karny na tych mistrzostwach! Nawet fauli na rzuty wolne nie widziałem głupszych heh.
Korea - Rosja - ciekawy mecz. Moim zdaniem oni mogą nawet o 1 miejsce w grupie się bić, o ile Belgia nie pokaże swojego prawdziwego &quot;ja&quot;, bo z Algierią nie zagrali tego czego potrafią.
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
. Ivan Perisic +0,5 bramki w turnieju -@2,20. tipico .Mysle ze mozna sie skusic dos dobra kwota na Chorwata mial dobry sezon w Bundeslidze kiedys krol strzelcow belgiskiej ligi .Mysle ze chorwacjia jest w stanie wyjsc z grupy oprocz brazyli ( meksyk i kamerun ) w ich zasiegu czyli ktos musi strzelac i ta jedna z bramek trafi wlasnie on.
Ps. Chcialbym sie dowiedziec jak to tu jest na tym forum z rana napisalem ze typ ktory podalem w tym dziale &quot;Ciekawe zaklady na Ms &quot;mi wszedl bo Pericic wczoraj wlasnie trafil z kamerunem w 48 minucie a teraz zauwazylem te tego postu dzisiejszego niema ,.:grin::grin::grin:
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
No i właśnie zniknęła oferta na doliczony czas w bet365. Mam nadzieję, że wróci, bo kurs ok. 150.00 za 0 minut w II połowie, ok. 50.00 za 1 minutę, 7.00 za 2 minuty to fajna sprawa :]
Wróciła, ale na razie tylko na 2 kolejne mecze.
Dokładnie wygląda to tak (II połowa):
0 minut - 151.00
1 minuta - 51.00
2 minuty - 7.00
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Siedzę tak i główkuję na temat długoterminówek, może ktoś mi poradzi co wybrać, a co powinienem odpuścić:
1. USA under 5,5 pkt @ 1,3. Mają 3, pozostały im mecze z Portugalią i Niemcami. Oby zakład nie wszedł muszą wygrać 1 mecz. W grę wchodzi Portugalia, ale czy to możliwe?
2. Ekwador 3 miejsce - TAK. Przegrali @1,60 za Szwajcarią, więc raczej awans im nie grozi. Honduras wyprzedzą, jak nie bezpośrednim meczu, to bramkami
3. Kostaryka under 4,5pkt @1,50. Mają 3, w meczach z Anglią i Włochami musieliby po 1 punkcie. Trochę jednak się obawiam.
4. Iran under 1,5 gola @1,47. Strzelą w sumie 2 gole w meczach z Bośnią i Argentyną??
5. Nigeria under 2,5 pkt @1,65. Wygrają z Bośnią?
6.Honduras under 1,5 pkt @ 1,60. Typ podobny do nr 2. Nie wejdzie jak zremisują mecze z Ekwadorem i Szwajcarią.
7. Bośnia zajmie 2 miejsce - TAK @1,72. Nawet remis z Nigerią może wystarczyć bo na koniec są faworytem do pokonania Hondurasu a Nigeria gra z Argentyną.
8. Urugwaj under 2,5pkt @2,25 lub under 3,5@1,45. No cóż, wiele napisane już jest na ten temat. Sam pograłem już awans Anglii po 2.20, ale nie wiem czy jeszcze raz coś przeciw Urugwajowi nie zagrać.
Kursy z betcity, można łączyć niektóre zakłady. Co sądzicie? Poradźcie coś bo sporo fajnych zakładów a ciężko coś zagrać na wyższą stawkę.
 
grucha15 0

grucha15

Użytkownik
3. Kostaryka under 4,5pkt @1,50. Mają 3, w meczach z Anglią i Włochami musieliby po 1 punkcie. Trochę jednak się obawiam.
Jeśli Anglia przegra dzisiaj z Urugwajem to 3 mecz bedzie o pietruszke dla nich a dla Kostaryki o awans co oznacza walke do konca
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Dlaczego o pietruszke? Jeśli Ita wygra z costa to w ostatniej kolejce Anglia zagra mecz o wszystko z Costa co może dać awans przy jednoczesnej porażce Uru z Ita.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Na półmetku fazy grupowej można powoli zacząć przewidywać jak ułoży się drabinka. Pierwszy wniosek jaki mi przychodzi do głowy to, że Argentyna dojdzie do półfinału. Można mówić, że mają tylko atak, że Messi nie gra tego co w klubie itd itp. Tylko spójrzmy na to z innej strony. W grupie najcięższe już poza nimi i wydaje się, że wyjście z grupy na pierwszym miejscu jest najbardziej prawdopodobne. Wątpię żeby Nigeria ( według mnie najsłabsza Afrykańska drużyna na mundialu) oraz Iran mogły w tym przeszkodzić.
Fazę pucharową zaczną najprawdopodobniej ze Szwajcarią, która nie jest złym zespołem ale raczej nie na tyle dobrym żeby znaleźć się w ćwierćfinale. Pierwsze schody mogą pojawić się właśnie w 1/4 finału gdzie Argentyna spotka się z kimś z zespołów: Belgia, Rosja, Portugalia, Ghana, USA. Belgia czarny koń tego turnieju, ale po obejrzeniu pierwszego ich meczu od razu przyszło mi do głowy, że za wcześniej dla nich na coś więcej niż ćwierćfinał. Portugalia - dla mnie fatalna. Może to osobiste uprzedzenia, bo trener zrobił błąd nie zabierając Quaresmy. Jednak wystarczy spojrzeć na grę skrzydeł w meczu z Niemcami. Nani totalnie zagubiony, piłkarze nawzajem odbierają sobie piłkę. Z ławki może wejść na skrzydło Varela, tylko czy on zagra lepiej patrząc na jego ostatni sezon w FC Porto. Widać było, że Ronaldo po nieudanych zagraniach kolegów chował już twarz w dłoniach z bezradności. To jest jedyna osoba, która ciągnie Portugalię do góry ale przecież to nie wystarczy. Pozostaje nam jeszcze Rosja USA i Ghana. Czy ktoś z nich jest w stanie przejść nie najsilniejszą Argentynę?
Oczywiście to tylko moje zdanie a Argentyna może się cieszyć, że ma taką grupę i drabinkę na tych mistrzostwach.
 
P 22

polasios

Użytkownik
Zresztą mnie najbardziej interesuje 0 i 1 minuta. Jeden na 50 skończy się z doliczoną minutą i bilans na ✅
Prawdę mówiąc nie przypominam sobie ŻADNEGO meczu, który oglądałem, a w którym do drugiej połowy było doliczone mniej niż 2 minuty. Tym bardziej mało prawdopodobne jest to w mistrzostwach.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Prawdę mówiąc nie przypominam sobie ŻADNEGO meczu, który oglądałem, a w którym do drugiej połowy było doliczone mniej niż 2 minuty. Tym bardziej mało prawdopodobne jest to w mistrzostwach.
W mistrzostwach najmniej jak na razie było 2 min i to kilka razy już dlatego taki przedział można grać. Mniej niż 2 może się zdarzyć po zakończeniu rozgrywek w grupach kiedy trenerzy zmiany będą trzymali na dogrywkę ale i to jest mało prawdopodobne
 
Do góry Bottom