>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zakład moim zdaniem wart uwagi:

Czy kibic wybiegnie na boisko w czasie meczu?
TAK
4.00
Betsson
Co tu dużo pisać, takie rzeczy się w piłce zdarzają i zapewne kogoś poniesie i wtargnie na boisko podczas tych Mistrzostw Świata. Moim zdaniem warto.
Zagrałem, dzięki za typ. Jak by ktoś nie wiedział: 21.06 w meczu Niemcy vs Ghana ok 52 min. wybiegł kibic na boisko
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Nigeria odpadnie w 1/16 fazy rozgrywek
kurs: 3.50 U.nibet
Hahahahha ładny prezent dał nam Unibet, w każdym innym bukmacherze o wiele nizszy kurs na to zdarzenie( max 1.40 w Bet365). Zacznijmy od początku Nigeria ma już praktycznie zapewniony awans( aby tak się nie stało Iran musi pokonać Bośnie, a Nigeria wysoko przegrać z Argentyna, taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny), awansując dalej Nigeria trafia na zwycięsce grupy E na 99% Francję, gdzie nie oszukujmy się szanse ma znikome. I na to zdarzenie jest kurs 3.50, że Francja wygra z Nigerią?? Pograne za większa kwotę! Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nigeria odpadnie w 1/16 fazy rozgrywek
kurs: 3.50 U.nibet
Hahahahha ładny prezent dał nam Unibet, w każdym innym bukmacherze o wiele nizszy kurs na to zdarzenie( max 1.40 w Bet365). Zacznijmy od początku Nigeria ma już praktycznie zapewniony awans( aby tak się nie stało Iran musi pokonać Bośnie, a Nigeria wysoko przegrać z Argentyna, taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny), awansując dalej Nigeria trafia na zwycięsce grupy E na 99% Francję, gdzie nie oszukujmy się szanse ma znikome. I na to zdarzenie jest kurs 3.50, że Francja wygra z Nigerią?? Pograne za większa kwotę! Polecam!
Praktycznie zapewniony awans ? Nigerii starczy remis z Argentyną lub brak wygranej Iranu . Nigeria nie musi wysoko przegrać z Argentyną wystarczy 1 w plecy a Iran wygra 2+ bramkami z Bośnią i to Iran awansuje dalej , więc nie wiem gdzie tu widzisz &quot;pewny&quot; zaklad .
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Nigeria odpadnie w 1/16 fazy rozgrywek
kurs: 3.50 U.nibet

Hahahahha ładny prezent dał nam Unibet, w każdym innym bukmacherze o wiele nizszy kurs na to zdarzenie( max 1.40 w Bet365). Zacznijmy od początku Nigeria ma już praktycznie zapewniony awans( aby tak się nie stało Iran musi pokonać Bośnie, a Nigeria wysoko przegrać z Argentyna, taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny), awansując dalej Nigeria trafia na zwycięsce grupy E na 99% Francję, gdzie nie oszukujmy się szanse ma znikome. I na to zdarzenie jest kurs 3.50, że Francja wygra z Nigerią?? Pograne za większa kwotę! Polecam!

Mega zaklad ! ???? Perelka od unibetu na 1/8, rowniez pograne gruuuuuuubo ???? Plusik leci ????
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Praktycznie zapewniony awans ? Nigerii starczy remis z Argentyną lub brak wygranej Iranu . Nigeria nie musi wysoko przegrać z Argentyną wystarczy 1 w plecy a Iran wygra 2+ bramkami z Bośnią i to Iran awansuje dalej , więc nie wiem gdzie tu widzisz &quot;pewny&quot; zaklad .
naprawdę nie rozumiesz że kolega naprawdę podesłał zajebisty bet ? przecież z tego mozna takiego sure beta zrobić i mieć mega zysk
bo u innych przecież możesz pograć brak awansu nigerii po @ 7.00

więc zupełnie nie wiem o co Ci chodzi ????
GumowyZielak brawo za wychaczenie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Praktycznie zapewniony awans ? Nigerii starczy remis z Argentyną lub brak wygranej Iranu . Nigeria nie musi wysoko przegrać z Argentyną wystarczy 1 w plecy a Iran wygra 2+ bramkami z Bośnią i to Iran awansuje dalej , więc nie wiem gdzie tu widzisz &quot;pewny&quot; zaklad .
szanse na awans z grupy Nigeri buki szacują na przykładowo 1,08 wiec baaardzo dużo, potem najpewniej zagrają z Francją więc @3,50 na sam awans Francuzów to mega dużo. Uni juz to zdjął, kto połapał to jego :]
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Nigeria odpadnie w 1/16 fazy rozgrywek
kurs: 3.50 U.nibet
Hahahahha ładny prezent dał nam Unibet, w każdym innym bukmacherze o wiele nizszy kurs na to zdarzenie( max 1.40 w Bet365). Zacznijmy od początku Nigeria ma już praktycznie zapewniony awans( aby tak się nie stało Iran musi pokonać Bośnie, a Nigeria wysoko przegrać z Argentyna, taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny), awansując dalej Nigeria trafia na zwycięsce grupy E na 99% Francję, gdzie nie oszukujmy się szanse ma znikome. I na to zdarzenie jest kurs 3.50, że Francja wygra z Nigerią?? Pograne za większa kwotę! Polecam!
Przecież po wyjściu z grupy jest już 1/8 anie 1/16
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik

Moim zdaniem z grona tych młodych zawodników, na ten moment (!) na wyróżnienie zasługuje Origi.
W meczu z Algierią robi super zmianę. Lukaku nie dawał tyle drużynie od początku co ten chłopak od 58 minuty. Dobry drybling, dobra gra ciałem, pewność siebie, chęć wzięcia gry w własne nogi - to go charakteryzuje.
Dziś kolejny raz udowadnia, że zasługuje na grę od pierwszych minut zastępując tym samym Lukaku. Strzela decydującą bramkę na wagę trzech punktów. Po raz kolejny nie boi się gry, jest cwany i wie co ma robić z piłką. Lukaku ewidentnie pod formą, bez polotu. Na mecz z Koreą chętnie zobaczyłbym w pierwszym składzie młodszego z nich.
Minus jest taki, że jeśli Belgia przejdzie 1/8 (a to też nie będzie proste, obojętnie kto by nie był ich przeciwnikiem z grupy G) to w 1/4 prawdopodobnie zmierzy się z Argentyną i ich przygoda się zakończy.
Drugi ze stawki to moim zdaniem mocno faworyzowany Pogba, który jednak gra moim zdaniem średnio.
Z Hondurasem żółta kartka i wędka w 57 minucie. Ze Szwajcarią mecz rozpoczął z ławki. Wszedł dopiero w 63 minucie, ale odwdzięczył się asystą przy bramce Benzemy.
Kolejny w mojej hierarchii z Francuzów to Varane. To jest jednak obrońca i nie wiem czy FIFA zdecydowałaby się na przyznanie takiej nagrody zawodnikowi z tej formacji. Myślę że wspierają bardziej ofensywnych zawodników, ale Varane prezentuje się na razie w miarę OK. Wraz z Sakho tworzą fajna parę środkowych obrońców, ale to by było na tyle.
Francja prawdopodobnie zamelduje się w 1/4 turnieju a tam ich przeciwnikiem powinny być Niemcy. Jeśli zarówno Belgia jak i Francja odpadną w 1/4 to stawiałbym z pewnością na Origiego.
Jest jeszcze Depay z Holandii i Quintero z Kolumbii, ale jakoś na tego pierwszego nie zwróciłem uwagi. Ma bramkę na swoim koncie po wejściu z ławki którą zdobył w meczu z Australią. W meczu z Hiszpanią niestety nie było go na murawie.
Drugi z nich strzela decydującą bramkę z WKS po wejściu z ławki. W meczu z Grecją nie zagrał.
Reszta stawki jak na razie nie zasługuje na uwagę. Draxler nie gra, Shaw nie gra, Rebić gra ogony, Lukaku bez formy.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nigeria odpadnie w 1/16 fazy rozgrywek
kurs: 3.50 U.nibet
Hahahahha ładny prezent dał nam Unibet, w każdym innym bukmacherze o wiele nizszy kurs na to zdarzenie( max 1.40 w Bet365). Zacznijmy od początku Nigeria ma już praktycznie zapewniony awans( aby tak się nie stało Iran musi pokonać Bośnie, a Nigeria wysoko przegrać z Argentyna, taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny), awansując dalej Nigeria trafia na zwycięsce grupy E na 99% Francję, gdzie nie oszukujmy się szanse ma znikome. I na to zdarzenie jest kurs 3.50, że Francja wygra z Nigerią?? Pograne za większa kwotę! Polecam!
1/16 to inaczej odpadniecie z grupy. Faza pucharowa gdzie jest 16 druzyn to 1/8. Unibet wlasnie ladnie zarobil na idiotach co nie znaja podstawowych zasad futbolu ???? Swoja droga niezly paradoks, myslales ze zrobiles Unibet, a to Unibet zrobil ciebie haha ???? No chyba ze Nigeria odpadnie rzeczywiscie z grupy to masz szczescie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Młody tzn ? Do ilu lat ?
Rocznik &#39;93 to maks.
Origi - 1995 r
Lukaku - 1993 r
Varane - 1993 r
Pogba - 1993 r
Depay - 1994 r
Quintero - 1993 r
Rebić - 1993 r
Kolašinac - 1993 r
Draxler - 1993 r
Kovačić - 1994 r
Ginter - 1994 r
Shaw - 1995 r
Więcej nie sprawdzałem bo widać już pewną analogię no chyba że ktoś tam jest &#39;92 a ja go pominąłem.
Osobiście imponuje mi Matteo Darmian, zwłaszcza za pierwszy mecz kiedy był po tej samej stronie co Candreva, ale on ma &quot;już&quot; 24 lata. Ten wiek zdecydowanie przekracza granicę dopuszczalności do bycia &quot;młodym&quot; ;)
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
1/16 to inaczej odpadniecie z grupy. Faza pucharowa gdzie jest 16 druzyn to 1/8. Unibet wlasnie ladnie zarobil na idiotach co nie znaja podstawowych zasad futbolu ???? Swoja droga niezly paradoks, myslales ze zrobiles Unibet, a to Unibet zrobil ciebie haha ???? No chyba ze Nigeria odpadnie rzeczywiscie z grupy to masz szczescie ????
Kolego, ręce opadają jak się takie coś czyta. Po pierwsze czemu nazywasz nas idiotami, skoro pewnie nawet nie zajrzałeś na strone Uni.betu, gdzie są dokładnie opisane kolejne etapy gier drużyn. Wyraznie jest napisane &#39;&#39;Wyeliminowana w fazie grupowej&#39;&#39;, następnie &#39;&#39; Wyeliminowana w 1/16&#39;&#39; itd. W tym przypadku 1/16 jest po prostu uznana jako 1/8 chodzi o to że w tej fazie gra 16 drużyn.( tak to ujął ten bukmacher). Załączam obrazek dla leniwych. Chciałem tylko się podzielić dobrym betem, sądzę, że jest jedna z najlepszych okazji na tych MŚ po takim kursie. Następnym razem troche wiecej kultury, to nic nie kosztuje ;) Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 0

prr

Użytkownik
Ghana top 2 w grupie G
Kurs 7.0
Bukmacher: bet365, betsson
Niby Niemcom i Amerykanom wystarcza remis do awansu, ale czy możemy się spodziewać kunktatorstwa? Pojedynek Loew Klinsmann, każdy z panów raczej stanie na głowie, żeby udowodnić byłemu współpracownikowi, kto jest lepszy.
Kurs na awans Ghany przesadzony - jeśli Niemcy podejdą do sprawy z odpowiednim nastawieniem, to nie widzę innej możliwości jak ich zwycięstwo.
Portugalia gra beznadziejnie, Ghana przy lepszej skuteczności niż w meczu z USA powinna także wygrać.
Jeśli dodatkowo sumaryczna liczba przewagi bramkowej w obu meczach wyniesie 3, to do następnej rundy awansują Niemcy i Ghana.
Warto zwrócić też uwagę na to, gdzie dzisiaj grali Amerykanie i Portugalczycy - Manaus. Anglikom i Włochom odbiło się to czkawką, jak będzie w grupie G?
Dla wierzących w Amerykanów też smaczny kurs - 2,0 na wyjście z grupy (dla porównania bet365 1,25?).
Poddaję pod dyskusję, sam się jeszcze zastanowię.
 
domin0 7

domin0

Użytkownik
Kolego, ręce opadają jak się takie coś czyta. Po pierwsze czemu nazywasz nas idiotami, skoro pewnie nawet nie zajrzałeś na strone Uni.betu, gdzie są dokładnie opisane kolejne etapy gier drużyn. Wyraznie jest napisane &#39;&#39;Wyeliminowana w fazie grupowej&#39;&#39;, następnie &#39;&#39; Wyeliminowana w 1/16&#39;&#39; itd. W tym przypadku 1/16 jest po prostu uznana jako 1/8 chodzi o to że w tej fazie gra 16 drużyn.( tak to ujął ten bukmacher). Załączam obrazek dla leniwych. Chciałem tylko się podzielić dobrym betem, sądzę, że jest jedna z najlepszych okazji na tych MŚ po takim kursie. Następnym razem troche wiecej kultury, to nic nie kosztuje ;) Pozdrawiam
W obrazku który załączyłeś jest napisane: &quot;eliminated in Round of 16&quot;, a nie w 1/16 finału, to co innego. Czyli mobilny miał rację.
 
Do góry Bottom