>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

calibra7 9

calibra7

Użytkownik
Sportingbet ma wystawione linie na ilość punktów zdobytych przez dany zespół w meczach grupowych i od razu w oczy rzuca się coś takiego:
⚽Argentyna powyżej 6,5 kurs:1,444
Dla mnie pewniak.Argentyna ma chyba najłatwiejszą grupę.Iran,Bośnia,Nigeria.Dla mnie Aguero,Messi i spółka zgraną komplet 9 punktów.Argentyna z taką siłą ofensywną musi pokonać resztę zespołów.Pozostałe 3 ekipy mogą punktować w meczach pomiędzy sobą.Tutaj Sportingbet wystawiając taką linię daje Argentynie możliwość jednego remisu,a zakład i tak wchodzi.
⚽Hiszpania powyżej 6,5 kurs:2,05
Myślę,że w tej grupie z Holandią,Chile,Australią drużyna mistrzów świata ma również szansę komplet.Holandia ma mocną kadrę ale według mnie Hiszpania to dalej poziom wyżej.Chile to nie ogórki zdaje sobie z tego sprawę ale nie wiem czy mają szansę na urwanie punktów Hiszpanom.Australia to pewne 3pkt.Hiszpania ma ultra mocną kadrę.Od bramkarzy po napastników.Dojdzie kocur Costa na szpicę co sprawi,że Hiszpanie będą jeszcze bardziej groźni.Tutaj też jeden remis powoduje że zakład wchodzi,więc również myślę,że ciekawa opcja.
⚽Kostaryka poniżej 0,5 kurs:2,95
Dla mnie kandydat do zakończenia grupy z zerowym dorobkiem punktowym i trochę ten kurs wydaje mi się przesadzony.Anglia,Włochy,Urugwaj.Trzy dużo dużo lepsze piłkarsko ekipy i wiadomo,że mogą się zdarzyć niespodzianki ale te trzy ekipy są dla mnie nie osiągalne dla Kostaryki.Włosi zawsze są drużyną turniejową takie ekipy pokonują spokojnie.Anglia skazywana jest przez wielu na pożarcie ale wypływ takich zawodników jak Lallana czy Rodriguez powoduje,że liczyć się na pewno będą.Urugwaj dwie strzelby z przodu w postaci Suareza i Cavaniego.Drużyna z kulturą gry na wysokim poziomie,poukładana,dobra w tyłach też myślę,że zgarnie 3pkt. w meczu z Kostaryką.Dla mnie lekko przesadzony kurs.
Później jeszcze coś dorzucę,bo oferta szeroka.
Myślę, że kurs na Kostarykę warty rozpatrzenia
 
calibra7 9

calibra7

Użytkownik
Fajną lokatę znalazłem. Czy zwycięzca turnieju będzie nim po raz pierwszy? Nie @ 1,2 betclick
Nie wydaję mi się, żeby zwycięzcą była jakaś nowa ekipa. Belgia? Raczej to nie jest drużyna turniejowa. Holandia? Drużyna jest, ale nie na miarę wygrania MŚ. Jedynie obawiam się Portugalii, bo jednak pokazali na Euro, że sporo potrafią, a po półfinale z Hiszpanami było mi ich szkoda.
kurs warty uwagi z dodatkowymi zdarzeniami przy podbiciu do co najmniej 2.0 AKO.
Ale znając życie wiele wydarzeń będzie się wzajemnie odrzucać
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Osobiście od jakiegoś czasu monitoruje sytuację kadry Francji.
Zainteresował mnie bowiem zakład na powołanie Nasriego @ 5.00 Betsson.
Był na Euro 2012, grał we wszystkich meczach Francji na tym turnieju:
Anglia - cały mecz - strzelił bramkę
Ukraina - cały mecz
Szwecja - 76 minut
Hiszpania - wszedł w 65 minucie
Teraz jest z nim różnie. W eliminacjach rozegrał pierwsze trzy spotkania: z Finlandią (70 min), Białorusią (wszedł w 61 min), Gruzją (wszedł w 78 min).
Później na oba mecze z Hiszpanią, rewanż z Gruzją, Białorusią i Finlandią nie został powołany. Jednak na dwumecz z Ukrainą który był jakże ważny w kontekście wyjazdu do Brazylii znalazł się w kadrze z czego w pierwszym spotkaniu na Ukrainie zszedł w 80 minucie (rewanż obejrzał z ławki).
W Manchesterze City na 28 meczów w lidze, 23 razy mecz rozpoczynał od pierwszych minut. Strzelił w sumie 5 goli, zaliczył też 6 asyst.
W Lidze Mistrzów - 7 meczów, bramka i 3 asysty.
Głównym jego rywalem wydaje się być Griezmann i Valbuena tylko szczerze powiedziawszy nawet przy powołaniu tego pierwszego (Mathieu jest pewniakiem patrząc na to jak ważną rolę pełnił we wszystkich meczach eliminacyjnych) w dalszym ciągu widzę Samira w kadrze.
Pellegrini ufa jego umiejętnością technicznym, ma ten przegląd gry i wydaje mi się że może być zawodnikiem który w razie potrzeby zrobi różnicę na boisku. City walczy o mistrza, więc to też jest pewien wyznacznik jego formy. W takiej sytuacji miałby zostać pominięty przy powołaniach ? Może się mylę dlatego jeśli ktoś interesuje się mocniej kadrą francuską chętnie przeczytam jego kilka uwag co do tego typu jak i sytuacji kadry Didiera Deschampsa.
 
K 7

kofe

Użytkownik
Kurs na Nasriego spadł do 4.00, ale i tak wychodzą mi oczy z orbit na taki kurs. Nie wyobrażam sobie, żeby Nasri nie pojechał. Na pewno jest to pewniejszy niż wyjazd Torresa na MŚ, który moim zdaniem do kadry się nie łapie.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Nasri miał tam swoje grzeszki związane z reprezentacją Francji,był przez jakiś czas o ile dobrze pamiętam pomijany/zawieszony ale teraz jest to za nim.Gra regularnie w barwach Man City.Ma słabsze i lepsze spotkania ale nie wyobrażam sobie aby trener kadry Francji nie zabrał na mundial tak kreatywnego pomocnika.I dlatego warto pograć po takich kursach jego wyjazd na mistrzostwa.Potrafi dać dużą jakość i Francja powinna z tego skorzystać.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Zgadzam się z Wami. Spojrzałem jeszcze raz na kadry jakie występowały w czasie eliminacji oraz w czasie meczów towarzyskich zwłaszcza w tym roku.
Oprócz Griezmanna rywalem Nasriego jest Menez. Sęk w tym że Menez na 5 meczów 3 razy wchodził z ławki a w dwóch pozostałych schodził w okolicach 60-70 minuty. W sparingach ani z Belgią, ani z Australią, ani też z Holandią nie był w kadrze przy czym Nasri rozegrał z Australią całe spotkanie, a z Belgią wszedł w 63 minucie. Z Holandią został pominięty ale od mniej więcej połowy stycznia leczył naderwanie więzadeł i nie wiem czy czasem to też nie miało jakiegoś wpływu na powołanie w jego miejsce (jak się nie mylę) debiutującego w seniorskiej kadrze Griezmanna.
e: tutaj wzmianka o powołaniach na mecz z Holandią
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eric-abidal-samir-nasri-i-gael-clichy-poza-kadra-francji/f8zz8

Umieszczam zestawienie zawodników, oczywiście nie wszystkich, według liczby występów. Jak widać wraz z Benzemą są najmłodszymi zawodnikami a ilość ich występów jak na ten wiek robi wrażenie. Dlaczego o tym wspominam ? Ano dlatego, że Deschamps powtarza że Brazylia to dla nich tak jakby &quot;przedmecz&quot;. Chodzi o to że dla nich docelowym turniejem jest ten który rozegra się na ich ziemi. Wspomina o zawodnikach którzy będą na lata tworzyli reprezentację, a patrząc na wiek Nasriego to idealna rekomendacja.
Oto potwierdzenie:
http://www.sport.pl/pilka/1,136438,15786966,Droga_na_mundial__Brazylia_to_tylko_przystanek__Francja.html
 
K 0

kkowalskik

Użytkownik
Z tej samej oferty kurs, że powołają Sneijdera to jakiś zonk czy ja o czymś nie wiem? 1.64 na tak?
Słowa z 10 kwietnia Van Gaala po kontuzji Strootmana:
Strootman jest zawodnikiem, który zapewnia równowagę całej drużynie - powiedział Van Gaal. - Oczywiście będę miał takich zawodników jak Rafael van der Vaart i Wesley Sneijder, ale nikt nie będzie w stanie zastąpić Kevina.
Grubo!
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Gdybym mógł prosić o spięcie moich dwóch powyższych postów w jeden cały. Tworzy to moim zdaniem bardzo fajną analizę a co najważniejsze lepiej będzie się to czytało.
Ten post do usunięcia.
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Hiszpania - Specjalne : Player Squad Selection - Diego Lopez NO 1,45
Wydaje mi się że zbyt wysoki kurs na to zdarzenie. Diego nie cieszy się w oczach Del Bosque zaufaniem, dotychczas dla kadry Hiszpanii rozegrał całe 0 minut. Ponadto przez wielu ludzi w Hiszpani uważa się iż trener kadry Hiszpanii niechętnie stawia na zawodników Realu. Wydaje mi się iz kurs wart uwagi, gdyż drugim bramkarzem będzie Pepe Reina.
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Jak dla mnie David de Gea powinien pojechać, Casillas i Reina już coraz starsi, więc po co trzeci bramkarz też po 30 roku życia Lopez?
Najbardziej perspektywiczny jest właśnie gracz Manchesteru United, który przebrnął przez wszystkie szczeble reprezentacji juniorskiej.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Zainteresował mnie bowiem zakład na powołanie Nasriego @ 5.00 Betsson.
Dziś miałem to zagrać, rano wstaje a tu kurs 2.95... Nie wiem czy jest to opłacalne w dalszym ciągu patrząc na to że City ma jeszcze 6 spotkań do końca a Nasri jest podatny na kontuzje. Po kursie @ 4 i @ 5 można było postawić, teraz trzeba by było kombinować mocniej ze stawką aby wyjść ewentualnie na porządny plus.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Osobiście od jakiegoś czasu monitoruje sytuację kadry Francji.
Zainteresował mnie bowiem zakład na powołanie Nasriego @ 2.95 Betsson. (było @ 5.00...)
Był na Euro 2012, grał we wszystkich meczach Francji na tym turnieju:
Anglia - cały mecz - strzelił bramkę
Ukraina - cały mecz
Szwecja - 76 minut
Hiszpania - wszedł w 65 minucie
Teraz jest z nim różnie. W eliminacjach rozegrał pierwsze trzy spotkania: z Finlandią (70 min), Białorusią (wszedł w 61 min), Gruzją (wszedł w 78 min).
Później na oba mecze z Hiszpanią, rewanż z Gruzją, Białorusią i Finlandią nie został powołany. Jednak na dwumecz z Ukrainą który był jakże ważny w kontekście wyjazdu do Brazylii znalazł się w kadrze z czego w pierwszym spotkaniu na Ukrainie zszedł w 80 minucie (rewanż obejrzał z ławki).
W Manchesterze City na 28 meczów w lidze, 23 razy mecz rozpoczynał od pierwszych minut. Strzelił w sumie 5 goli, zaliczył też 6 asyst.
W Lidze Mistrzów - 7 meczów, bramka i 3 asysty.
Głównym jego rywalem wydaje się być Griezmann i Valbuena tylko szczerze powiedziawszy nawet przy powołaniu tego pierwszego (Mathieu jest pewniakiem patrząc na to jak ważną rolę pełnił we wszystkich meczach eliminacyjnych) w dalszym ciągu widzę Samira w kadrze.
Pellegrini ufa jego umiejętnością technicznym, ma ten przegląd gry i wydaje mi się że może być zawodnikiem który w razie potrzeby zrobi różnicę na boisku. City walczy o mistrza, więc to też jest pewien wyznacznik jego formy. W takiej sytuacji miałby zostać pominięty przy powołaniach ? Może się mylę dlatego jeśli ktoś interesuje się mocniej kadrą francuską chętnie przeczytam jego kilka uwag co do tego typu jak i sytuacji kadry Didiera Deschampsa.
Zgadzam się z Wami. Spojrzałem jeszcze raz na kadry jakie występowały w czasie eliminacji oraz w czasie meczów towarzyskich zwłaszcza w tym roku.
Oprócz Griezmanna rywalem Nasriego jest Menez. Sęk w tym że Menez na 5 meczów 3 razy wchodził z ławki a w dwóch pozostałych schodził w okolicach 60-70 minuty. W sparingach ani z Belgią, ani z Australią, ani też z Holandią nie był w kadrze przy czym Nasri rozegrał z Australią całe spotkanie, a z Belgią wszedł w 63 minucie. Z Holandią został pominięty ale od mniej więcej połowy stycznia leczył naderwanie więzadeł i nie wiem czy czasem to też nie miało jakiegoś wpływu na powołanie w jego miejsce (jak się nie mylę) debiutującego w seniorskiej kadrze Griezmanna.
e: tutaj wzmianka o powołaniach na mecz z Holandią
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eric-abidal-samir-nasri-i-gael-clichy-poza-kadra-francji/f8zz8

Umieszczam zestawienie zawodników, oczywiście nie wszystkich, według liczby występów. Jak widać wraz z Benzemą są najmłodszymi zawodnikami a ilość ich występów jak na ten wiek robi wrażenie. Dlaczego o tym wspominam ? Ano dlatego, że Deschamps powtarza że Brazylia to dla nich tak jakby &quot;przedmecz&quot;. Chodzi o to że dla nich docelowym turniejem jest ten który rozegra się na ich ziemi. Wspomina o zawodnikach którzy będą na lata tworzyli reprezentację, a patrząc na wiek Nasriego to idealna rekomendacja.
Oto potwierdzenie:
http://www.sport.pl/pilka/1,136438,15786966,Droga_na_mundial__Brazylia_to_tylko_przystanek__Francja.html
Moim zdaniem kolejne typy do rozważenia:
Destro nie zostanie powołany @ 1.57 Betsson
Typ motywowany głównie tym artykułem:
Z zupełnie innego powodu w 42-osobowym gronie nie znalazł się prezentujący ostatnio znakomitą formę napastnik Romy Mattia Destro. To efekt kodeksu etycznego, wprowadzonego przez Prandellego. Selekcjoner reprezentacji Włoch nie powołuje piłkarzy, którzy w danym momencie są m.in. zawieszeni dyscyplinarnie. Tymczasem Destro nie zagra w trzech najbliższych meczach Serie A za uderzenie zawodnika Cagliari (a w czwartym musi pauzować za nadmiar żółtych kartek).
http://www.sport.pl/mundial2014/1,128351,15786488,MS_2014__Rossi_i_Cassano_wsrod_42_wybrancow_selekcjonera.html
Zawodnicy przejdą testy które pokażą ich przygotowanie do warunków jakie będą panować w Brazylii. Jest to bardzo istotna informacja dla trenera. Porównuje to do testów szybkościowych, wydolnościowych przed sezonem. Jeśli któryś z zawodników nie przejdzie ich, nie mogą zostać wyliczone maksymalne wartości które w dalszych etapach przygotowania do sezonu są bardzo istotne. Mowię tu chociażby o HR Max czyli tętnie maksymalnym, o kwasie mlekowym wydzielanym w czasie wysiłku itp. Nie wyobrażam sobie aby zawodnik który nie przechodzi takich testów grał później w sezonie. Identyczna sytuacja to ta z Destro.
Co do Nasriego, zaniepokoił mnie jeden fragment tekstu...
Samir Nasri w tym sezonie wrócił do reprezentacji, ale nie mogąc grać na swoim ulubionym lewym skrzydle nie błyszczy w taki sposób, jak predysponuje go do tego jego potencjał. W przywoływanym ciągle meczu z Ukrainą kompletnie nie poradził sobie z rolą rozgrywającego.
http://www.sport.pl/pilka/1,136438,15805448,Droga_na_mundial__Francja_w_atmosferze_niepewnosci.html
...ale w dalszym ciągu nie wyobrażam sobie aby zrezygnowano z jego usług.
A teraz pytanie za 100 pkt - czemu na powołanie Sneijdera jest taki &quot;wysoki&quot; kurs @ 1.64. Strzela bramki, asystuje, nie ma żadnej kontuzji. Grał w meczach eliminacyjnych (7), grał niedawny sparing z Francją.
http://www.sport.pl/pilka/1,136438,15719725,Droga_na_Mundial__Holendrzy_szukaja_talentow_jak_igly.html
Końcówka artykułu
Niedługo będzie się trzeba jednak martwić o tych, którzy raczej nie zwykli zawodzić, czyli odpowiadających za ofensywę. Dirk Kuyt - 34 lata. Rafael van der Vaart, Robin van Persie, Klaas Jan-Huntelaar - 31 lat. Arjen Robben, Wesley Sneijder - 30 lat. Oni wszyscy zdają sobie sprawę, że do Brazylii może i nie jadą na swój ostatni wielki turniej, ale za dwa lata we Francji, podczas Euro, z pewnością nie będą już tak przerażający dla każdego obrońcy na świecie jak teraz.
Nie ma młodzieży tak zdolnej to trzeba grać starszymi, doświadczonymi zawodnikami którzy jak do tej pory są w wysokich formach w swoich klubach.

Sneijder zostanie powołany @ 1.64 Betsson
e: jeśli ktoś wie co dokładnie jest Remy&#39;emu - proszę o informację. Obok Valbueny to jest jeden z kandydatów do powołania na bok pomocy. Kontuzja eliminuje w tym momencie jednego kandydata.
e2: Remy powoli wraca do gry. Nie grał jeszcze ze Stoke ale w klubie mają nadzieje że wystąpi w następnym spotkaniu. Mimo to Nasri jest w większym gazie. Kurs spada - albo dlatego że ludzie stawiają, albo dlatego że coraz bliżej do powołań a on nie jest kontuzjowany.
Kolejny typ który wart jest uwagi

Hernanes zostanie powołany @ 1.50 Betsson

Wcześniej podstawowy zawodnik Lazio, teraz Interu (środkowy, cofnięty pomocnik, lekko defensywny)
W Brazylii, jeśli chodzi o tą pozycję lub jej pochodne (czyt. coś koło tego) hierarchia wydaje mi się następująca: Luiz Gustavo, Paulinho, Hernanes, Fernando. Nie biorę pod uwagę Fernandinho ponieważ pojawił się tak naprawdę znikąd na meczu z RPA. Grając w sezonie 12/13 w Szachtarze nie był powoływany na żadne spotkania towarzyskie, zaś w tym sezonie jest to jego pierwszy występ.
Fernando nie jest regularnym piłkarzem. Będąc zawodnikiem Szachtaru nie gwarantuje pełnej stabilności. Nie gra pełnych minut, często wchodzi również z ławki, ma rozegranych mało spotkań bo tylko 12/23. Tym samym przy ustawieniu jakie preferuje Scolari czyli grą dwójką, cofniętych pomocników jest on ważnym zmiennikiem dla dwóch pierwszych, wymienionych przeze mnie.
Polecam zobaczyć sobie np. na transfermarkt.pl historię jego występów. Interesuje nas głównie 12/13 oraz 13/14 oczywiście pod kątem reprezentacyjnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aenov 1

aenov

Użytkownik
Witam towarzystwo ,przepraszam za glupie pytanie ,ale gdzie macie takie zaklady? NA bet365 i bah szukalem i czegos takiego niestety nie mam...
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Przejrzałem ofertę na powołania i parę moim zdaniem pewniaków jest.Skupiłem się na zawodnikach na co dzień występujących w Premier League:
Ben Foster zostanie powołany kurs:1,55
Benek solidny bramkarz West Bromu,nie ta klasa co Hart ale jak najbardziej na reprezentacje.Powoływany dosyć regularnie z tego co kojarzę.Hodgson wybiera z czterech bramkarzy:Hart,Forster,Foster i Ruddy.Moim zdaniem pojedzie pierwszych trzech.Ruddy również nie jest jakoś zły ale selekcjoner pracował z Fosterem w WBA,wie na co go stać i na pewno w pierwszej kolejności po Harcie wybierze właśnie Bena.
Kyle Walker zostanie powołany kurs:1,65
No cóż,Kyle mocno obniżył loty w tym sezonie ale Anglia ma taką biedę na tej pozycji,że Walker i tak ma pewne mistrzostwa jako zmiennik Glena Johnsona.Richards gdyby grał mógłby być brany pod uwagę ale wiadomo,że Zabaleta wygryzł go ze składu City na dobre.Walker leczy teraz kontuzje,ale jego wyjazd na mundial nie zagrożony,a według mnie powołanie dla niego będzie czystą formalnością.
Luke Shaw zostanie powołany kurs:2,75
Kolejna perełka według mnie.Hodgson ogląda regularnie mecze Soton i widzi co ten chłopak wyprawia w tym sezonie na lewej obronie.Obok Baines&#39;a najlepszy lewy obrońca w Premier League.Mega talent,w przyszłym sezonie już przypuszczam,że będzie grał w czołowym angielskim klubie,a Southampton zbije na nim kokosy.Jeśli Hodgson będzie wybierał między Shawem grającym regularnie i cały czas na najwyższym poziomie,a Colem który u Mourinho ogrzewa ławkę na Stamford Bridge, dokona słusznej decyzji i powoła Luke&#39;a.
Lukas Podolski zostanie powołany kurs:1,50
Niemcy mają w prawdzie plejadę gwiazd ale Poldi to idealny gracz na takie turnieje.U niego zawsze zgadzają się cyferki bramek i asyst i choćby na zmiennika ,selekcjoner reprezentacji Niemiec nie zawaha się go powołać.
David De Gea zostanie powołany kurs:1,45
David gra bdb sezon mimo iż United ewidentnie nie idzie.Obok Rooneya ich najlepszy zawodnik.Popełnia bardzo mało pomyłek.Jest młody,musi zbierać doświadczenie.Casillas,Reina to raczej pewniacy.Wątpie jednak,żeby selekcjoner Hiszpanii wybrał na trzeciego bramkarza starszego Lopeza,bo po co.Lepiej dać szansę młodemu,który gorzej nie broni,a wiadomo,że nr.1 w kadrze jest Iker.
Bukmacher:Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom