>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
podczas meczu wbiegnie niedzwiedz na murawe @ 60
Serio tylko 60?: D To jest podejrzane trzeba za 10 zł to zagrać, a swoją drogą takich szalonych zakładow ine widzialem nigdy, fortuna na koksie.;D
Co się będziesz rozczulał, bierz od razu to ????
Jeden z meczów zostanie przerwany ponieważ na boisko wbiegnie wilk i zając @ 600 eFortuna
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Betsson oferuje po kursie @2 że Brazylia dojdzie do 1/4 opierając się na drabince to dopiero w 1/8 zmierza się z kimś lepszym Polska/Kolumbia albo Anglia Belgia.
System rozgrywek MŚ w Rosji - 8 grup po 4 zespoły a potem faza pucharowa - 1/8 1/4 1/2 i Finał plus mecz o 3 miejsce. Tak więc Brazylia w 1/8, w walce o ćwierćfinał zmierzy się z kimś z grupy F! A z kimś lepszym Polska/Kolumbia albo Anglia Belgia dopiero ew. w półfinale. W skrócie - 8 zespołów to 1/4 a nie 1/8.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
podczas meczu wbiegnie niedzwiedz na murawe @ 60
Serio tylko 60?: D To jest podejrzane trzeba za 10 zł to zagrać, a swoją drogą takich szalonych zakładow ine widzialem nigdy, fortuna na koksie.;D
Fortuna na koksie ???? Fajnie to ująłeś.
Bet po kursie 9000 - Rosja wygra MŚ i do końca 2018 odda Krym Ukrainie ????
Co do nagiego kibica długo był kurs 10, teraz jest 8 więc kto wie, może ktoś zainwestował...
Ze zwierzątek szybciej chyba wilk i zając niż niedźwiedź - łatwiej przemycić na stadion ????
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Był pomysł, żeby to niedźwiedź wniósł piłkę na mecz otwarcia. Ktoś się orientuje, czy ten pomysł jest nadal podtrzymany, czy Rosjanie zrezygnowali? Jeśli jest to kurs wart ryzyka. Przecież do dzikie zwierzę, a hałas kilkudziesięciu tysięcy osób na stadionie może wyprowadzić z równowagi nawet najlepiej wyszkolonego niedźwiedzia.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem właśnie na Unibecie w sekcji Specjalne zakłady turniejowe (Mistrzostwa Świata 2018).
Co najmniej jeden bramkarz strzeli gola (uwzględniając serię rzutów karnych) @5,50.
Nie analizowałem drużyn pod kątem tego, czy mają bramkarza który mógłby wykonywać jedenastki dobrze (bo może w klubie swoim takie już wykonywał, albo po prostu bywał w takiej sytuacji i się spisywał poprawnie). A być może trafi się seria gdzie będzie trzeba wykonać np. 11 karnych :p
Może kogoś to zainteresuje i sprawdzi czy to ma sens.
Nie hejtujcie mnie tylko, podrzucam być może coś ciekawego wartego zagrania za drobne po wydaje się ładnym kursie ????
Neuer na pewno jest wysoko jeśli chodzi o 11, myślę że w pierwszej piątce. Nie wiem jak w innych reprezentacjach. Ale tak jak koledzy napisali, kurs za niski.
@1,45 w STS na to, że Glik zagraj z Japonią.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Był pomysł, żeby to niedźwiedź wniósł piłkę na mecz otwarcia. Ktoś się orientuje, czy ten pomysł jest nadal podtrzymany, czy Rosjanie zrezygnowali? Jeśli jest to kurs wart ryzyka. Przecież do dzikie zwierzę, a hałas kilkudziesięciu tysięcy osób na stadionie może wyprowadzić z równowagi nawet najlepiej wyszkolonego niedźwiedzia.
Jak buk wystawił ofertę na to zdarzenie to na pewno go nie będzie ????
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Co myslicie o tym żeby temat zakładów ugryźć w inny sposób. Otóż progresem na mało prawdopodobne zdarzenia, które zawsze mają miejsce. Np bezbramkowy remis, obie drużyny strzelą w pierwszej połowie albo obie drużyny strzelą w obydwóch połowach. Kursy na takie zakłady oscylują okoliciach 7,5, 5, 30 (to tak uogólniając). Popatrzyłem na podobne zdarzenia na poprzednich mistrzostwach. Wyniki 0:0 pojawiły się 7 razy, obie drużyny ukłuły w pierwszej połowie 10- cio krotnie, strzeliły w obydwóch połowach 2 razy. Minusem grania jest pilnowanie wyników ale w dobie aplikacji i telefonów pod ręką do ogarnięcia. Kursy podawałem z fortuny.
Fajny pomysł podrzuciłeś. Ja bym się skłamał do grania że obie strzela w pierwszej połowie. Gra na remisy 0:0 jakoś mnie nie przekonuje bo wydaje mi się że będzie wpadać sporo bramek. Ktoś gdzieś wrzucał link do tego że bramkarze narzekali że ciężko łapać tą piłkę, dobrze kojarzę?
Będę musiał spojrzeć jak kursy wyglądają ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
gdzie jest ten zakład? kurs sugeruje że chodzi o awans do półfinału
Skad masz pewnosc , ze Polska i Kolumbia ? Wszyscy widzicie takie pewniaki w tych grupach a ja bym sie nie zdziwil jakby nAwet Kolumbia nie wyszla a tymbardziej nasi . Oczywiście kibicuje im z calych sil ale to mundial i nie takie cuda sie dzialy. Ja uwazam , ze Portugalia Leci do domu po fazie grupowej i Maroko wychodzi za Hiszpanami . Tak samo mnie nie zdziwi jesli Tunezja namiesza bo Anglia to zawsze na duzych turniejach przynosi wstyd Wielkiej Brytanii. To samo Argentyna , oni ledwo weszli na mundial i uważam , ze rownie dobrze moga skonczyc na 3 miejscu bo sam Messi im tego.nie.ugra a ta druzyna kompletnie nie jest zgrana . Szukajcie niespodzianek bo naprawdę warto. ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Skad masz pewnosc , ze Polska i Kolumbia ? Wszyscy widzicie takie pewniaki w tych grupach a ja bym sie nie zdziwil jakby nAwet Kolumbia nie wyszla a tymbardziej nasi . Oczywiście kibicuje im z calych sil ale to mundial i nie takie cuda sie dzialy. Ja uwazam , ze Portugalia Leci do domu po fazie grupowej i Maroko wychodzi za Hiszpanami . Tak samo mnie nie zdziwi jesli Tunezja namiesza bo Anglia to zawsze na duzych turniejach przynosi wstyd Wielkiej Brytanii. To samo Argentyna , oni ledwo weszli na mundial i uważam , ze rownie dobrze moga skonczyc na 3 miejscu bo sam Messi im tego.nie.ugra a ta druzyna kompletnie nie jest zgrana . Szukajcie niespodzianek bo naprawdę warto. ????
Taak... Japonia i Senegal wyjdą, Maroko i Hiszpania i Tunezja, a Argentyna out... Zapomniałeś jeszcze dodać awans: Panamy, Korei Płd i Arabii Saudyjskiej bo jak iść to najlepiej na całość... ????
Zdarzyła się niespodzianka z Islandią i Węgrami na Euro, zdarzyła się niespodzianka z Kostaryką na mundialu i to KONIEC niespodzianek w ciągu ostatnich 4 lat w piłce reprezentacyjnej... Być może, ale nie na pewno zdarzy się i teraz, ale równie dobrze może nie być żadnej...
 
B 0

bestia180

Użytkownik
Bukmacherzy z pewnością zaproponują nam pulę zakładów specjalnych związanych z Mundialem w Rosji.
W tym temacie wypisujcie typy, długoterminowe lub specjalne. Jeśli uważasz, że coś jest warte uwagi już dziś przedstaw nam typ wraz ze swoją opinią.
Zapraszam do dzielenia się swoimi propozycjami.
wydaje mi się że Belgia w półfinale to jest bardzo dobry typ
Taak... Japonia i Senegal wyjdą, Maroko i Hiszpania i Tunezja, a Argentyna out... Zapomniałeś jeszcze dodać awans: Panamy, Korei Płd i Arabii Saudyjskiej bo jak iść to najlepiej na całość... ???? Ja bym na Twoim miejscu poszedł kolego jeszcze dalej - idź na całość, idź na całość !!! ???? W fortunie (na koksie) jest bet, że żadna europejska drużyna nie awansuje po kosmicznym kursie... Zainwestuj 20zł i zostaniesz milionerem... bo &quot;nie takie cuda się działy&quot;...
Zdarzyła się niespodzianka z Islandią i Węgrami na Euro, zdarzyła się niespodzianka z Kostaryką na mundialu i to KONIEC niespodzianek w ciągu ostatnich 4 lat w piłce reprezentacyjnej... Być może, ale nie na pewno zdarzy się i teraz, ale równie dobrze może nie być żadnej...
też uważam że albo Maroko albo Tunezja zrobią niespodziankę na tych mistrzostwach
Skad masz pewnosc , ze Polska i Kolumbia ? Wszyscy widzicie takie pewniaki w tych grupach a ja bym sie nie zdziwil jakby nAwet Kolumbia nie wyszla a tymbardziej nasi . Oczywiście kibicuje im z calych sil ale to mundial i nie takie cuda sie dzialy. Ja uwazam , ze Portugalia Leci do domu po fazie grupowej i Maroko wychodzi za Hiszpanami . Tak samo mnie nie zdziwi jesli Tunezja namiesza bo Anglia to zawsze na duzych turniejach przynosi wstyd Wielkiej Brytanii. To samo Argentyna , oni ledwo weszli na mundial i uważam , ze rownie dobrze moga skonczyc na 3 miejscu bo sam Messi im tego.nie.ugra a ta druzyna kompletnie nie jest zgrana . Szukajcie niespodzianek bo naprawdę warto. ????
Myślę że grupa w której bedzie dużo overów bramkowych i dużo kartek ale to tylko moje przeczucie
Był pomysł, żeby to niedźwiedź wniósł piłkę na mecz otwarcia. Ktoś się orientuje, czy ten pomysł jest nadal podtrzymany, czy Rosjanie zrezygnowali? Jeśli jest to kurs wart ryzyka. Przecież do dzikie zwierzę, a hałas kilkudziesięciu tysięcy osób na stadionie może wyprowadzić z równowagi nawet najlepiej wyszkolonego niedźwiedzia.
Myślę że jest to jak najbardziej możliwe
Fajny pomysł podrzuciłeś. Ja bym się skłamał do grania że obie strzela w pierwszej połowie. Gra na remisy 0:0 jakoś mnie nie przekonuje bo wydaje mi się że będzie wpadać sporo bramek. Ktoś gdzieś wrzucał link do tego że bramkarze narzekali że ciężko łapać tą piłkę, dobrze kojarzę?
Będę musiał spojrzeć jak kursy wyglądają ????
moim zdaniem warto inwestowac w mecze obie strzelą i over 2,5
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
też uważam że albo Maroko albo Tunezja zrobią niespodziankę na tych mistrzostwach
A coś więcej, bliżej jakieś uzasadnienie ?
Tunezja kogo ma niby pokonać - Anglię czy Belgię, czy obie ? Belgia typowana jest na mistrza więc o niej nie rozmawiajmy. Zostaje Anglia, która ma z przodu takie armaty jak: Harry Kane, który ma za sobą świetny sezon. Wszyscy eksperci chwalą Anglię. W meczach tow remisy z Brazylią i Włochami. W Anglii klasowi zawodnicy z PR. W Tunezji większość to gracze z bardzo słabych lig afrykańskich. Anglia dodatkowo głodna sukcesu... Przepaść OGROMNA więc proszę napiszcie bukowina i Ty DLACZEGO Tunezja ??? Równie dobrze może być Panama czy Korea Płd. Podobna sytuacja o Maroko/Hiszpania - wcześniej już gdzieś rozkładałem ich na czynniki pierwsze... Wiadomo to wszystko sport i wszystko może się zdarzyć więc ja niczego nie wykluczam, nawet tego, że niedźwiedź rozpocznie mundial ???? , ale... warto jakoś to uzasadnić. (niedźwiedzia nie zamierzam ???? )
Niespodzianki mają to do siebie, że nikt ich nie przewiduje... tak jak nie przewidziano Islandii i Kostaryki. Na dzień dzisiejszy jeśli miałbym gdzieś szukać niespodzianki to szukałbym w Egipcie... Mają Salaha, mimo, że nie od początku i Rosja do ugryzienia... Ale myślę, że na tym mundialu NIE BĘDZIE ŻADNEJ niespodziank i to będzie właśnie największa niespodzianka...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Taak... Japonia i Senegal wyjdą, Maroko i Hiszpania i Tunezja, a Argentyna out... Zapomniałeś jeszcze dodać awans: Panamy, Korei Płd i Arabii Saudyjskiej bo jak iść to najlepiej na całość... ???? Ja bym na Twoim miejscu poszedł kolego jeszcze dalej - idź na całość, idź na całość !!! ???? W fortunie (na koksie) jest bet, że żadna europejska drużyna nie awansuje po kosmicznym kursie... Zainwestuj 20zł i zostaniesz milionerem... bo &quot;nie takie cuda się działy&quot;...
Zdarzyła się niespodzianka z Islandią i Węgrami na Euro, zdarzyła się niespodzianka z Kostaryką na mundialu i to KONIEC niespodzianek w ciągu ostatnich 4 lat w piłce reprezentacyjnej... Być może, ale nie na pewno zdarzy się i teraz, ale równie dobrze może nie być żadnej...
Niespodzianka ? Portugalia gra slabo i taka jest prawda . Nikt nigdy nie mial tyle szczescia co oni na euro . Grecja z 2004 by ich spokojnie pokonala tak grajacych. 3 miejsce w najslabszej grupie . A potem wiecej szczescia niz rozumu.
Jesli jetses taki pewien , ze nie bedzie niespodzianek to śmiało zagraj za 10 kafli same &quot;pewniaczki&quot; na awand z grupy i naprwno ponad 100 kola wyciagniesz ????
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Żeby być w najlepszej czwórce mistrzostw trzeba dojsć do półfinału a nie cwierćfinału.
Przecież nie będę pisał kilku użytkownikom i poprawiał się że 1/4 to nie ćwierćfinał sugerujesz że nie cytując posta bądź poprawiając wypowiedz nadal nie bd wiedział że 1/4 to nie ćwierćfinał?
A co do typu to to że Brazylia dojdzie do tego szczeblu jest praktycznie pewnym betem po blamazu u siebie 4 lata temu zdobycie medalu jest obowiązkiem Takie jest moje zdanie
 
Do góry Bottom