>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

B 35,1K

bukovina

Użytkownik
A coś więcej, bliżej jakieś uzasadnienie ?
Tunezja kogo ma niby pokonać - Anglię czy Belgię, czy obie ? Belgia typowana jest na mistrza więc o niej nie rozmawiajmy. Zostaje Anglia, która ma z przodu takie armaty jak: Harry Kane, który ma za sobą świetny sezon. Wszyscy eksperci chwalą Anglię. W meczach tow remisy z Brazylią i Włochami. W Anglii klasowi zawodnicy z PR. W Tunezji większość to gracze z bardzo słabych lig afrykańskich. Anglia dodatkowo głodna sukcesu... Przepaść OGROMNA więc proszę napiszcie bukowina i Ty DLACZEGO Tunezja ??? Równie dobrze może być Panama czy Korea Płd. Podobna sytuacja o Maroko/Hiszpania - wcześniej już gdzieś rozkładałem ich na czynniki pierwsze... Wiadomo to wszystko sport i wszystko może się zdarzyć więc ja niczego nie wykluczam, nawet tego, że niedźwiedź rozpocznie mundial ???? , ale... warto jakoś to uzasadnić. (niedźwiedzia nie zamierzam ???? )
Niespodzianki mają to do siebie, że nikt ich nie przewiduje... tak jak nie przewidziano Islandii i Kostaryki. Na dzień dzisiejszy jeśli miałbym gdzieś szukać niespodzianki to szukałbym w Egipcie... Mają Salaha, mimo, że nie od początku i Rosja do ugryzienia... Ale myślę, że na tym mundialu NIE BĘDZIE ŻADNEJ niespodziank i to będzie właśnie największa niespodzianka...
Ja Egiptu do niespodzianek nie zaliczam bo od poaczatku typuje , ze wyjda oni a nie Rosja .
A euro 2016? Kane tez podchodził jako krol strzelców a skończyło sie tak jak zawsze . Tunezji nie misi sie udac ale Maroko wychodzi z grupy zamiast Portugalii i akurat to gram grubiej.
Przecież nie będę pisał kilku użytkownikom i poprawiał się że 1/4 to nie ćwierćfinał sugerujesz że nie cytując posta bądź poprawiając wypowiedz nadal nie bd wiedział że 1/4 to nie ćwierćfinał?
A co do typu to to że Brazylia dojdzie do tego szczeblu jest praktycznie pewnym betem po blamazu u siebie 4 lata temu zdobycie medalu jest obowiązkiem Takie jest moje zdanie
 
sango 721

sango

Użytkownik
Ja osobiście z zakładów długoterminowych gram na fortunie typ na to że co najmniej 5ciu zawodników Polski strzeli gola na turnieju po kursie 10. Głównie dla większych emocji, ale uważam też że sporo w tym typie jest potencjału. Moim zdaniem rozegramy co najmniej 4 mecze na tym turnieju, a że z przodu mamy kim kłuć to to wcale nie jest tak nieprawdopodobne. Lewy pewnie będzie odcięty i tak jak na euro dostanie podwójne krycie, a wtedy pałeczkę w strzelaniu będą musieli przejąć nasi pozostali zawodnicy z ataku. Po za tym zawsze może też coś wpaść ze stałego fragmentu gry. Mam w głowie scenariusze na nasze mecze w fazie grupowej, co oczywiście może się nie sprawdzić - ale myślę że z Kolumbią i Japonią mecze będą otwarte. Z czymże z Kolumbią liczę bardziej na wymianę ciosów, a z Japonią na co najmniej 2 gole naszych chłopaków. Wiem że na euro nie postrzelaliśmy, ale przeczucie mi mówi że tutaj będzie z tym nieco lepiej. :highhive:
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
może ktoś będzie wiedział.
STS ma zakład na występ Kamila Glika w meczu z Senegalem po kursie 5... moge pytanie: czy musi wystąpić od 1 minuty?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niespodzianka ? Portugalia gra slabo i taka jest prawda . Nikt nigdy nie mial tyle szczescia co oni na euro . Grecja z 2004 by ich spokojnie pokonala tak grajacych. 3 miejsce w najslabszej grupie . A potem wiecej szczescia niz rozumu.
Portugalia to mistrzostwo świata, a w zasadzie Europy ???? w defensywie i środku. Kolego przez przypadek nie zostaje się mistrzem Europy... ???? Przez przypadek to można zajść w ciążę... W meczu finałowym z Francją nikt łącznie ze mną nie dawał im żadnych szans, a mimo to z taką paką jaką ma Francja i mimo trybun i całego kraju przeciwko im ogarnęli mistrzostwo. Jakie to ma armaty z przodu Maroko, żeby rozbić tą defensywę Portugalii ?
Jesli jetses taki pewien , ze nie bedzie niespodzianek to śmiało zagraj za 10 kafli same &quot;pewniaczki&quot; na awand z grupy i naprwno ponad 100 kola wyciagniesz ????
Pewien to ja jestem tylko tego, że kiedyś umrę i niczego więcej, a w zasadzie nawet i tego nie jestem pewien bo może za mojego życia wynajdą lek na długowieczność ????
. Tunezji nie misi sie udac ale Maroko wychodzi z grupy zamiast Portugalii i akurat to gram grubiej.
Każdy może grać co chce i za ile chce... ale czy mu się uda to inna sprawa... Wracam do Ciebie z tą sprawą awansu Maroka po awansach w grupach... ????
 
F 0

fanatyklech

Użytkownik
Szukam jakiegoś zakładu dla siebie, tak żeby pograć dłużej i po przeanalizowaniu oferty buków widzę pewien bet (przynajmniej według mnie) Pograć faworytów grup na kuponie: &quot;Klasyfikacja końcowa 1-8 &quot; Tylko teraz pytanie do Was znawcy. Wytypowane przeze mnie drużyny oprócz wyjścia z grupy muszą pokonać również 1/8 finału tak? znaleźć sie w 1/4 finału żeby zakład został uznany za wygrany? czy wystarczy awans do 1/8?
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Szukam jakiegoś zakładu dla siebie, tak żeby pograć dłużej i po przeanalizowaniu oferty buków widzę pewien bet (przynajmniej według mnie) Pograć faworytów grup na kuponie: &quot;Klasyfikacja końcowa 1-8 &quot; Tylko teraz pytanie do Was znawcy. Wytypowane przeze mnie drużyny oprócz wyjścia z grupy muszą pokonać również 1/8 finału tak? znaleźć sie w 1/4 finału żeby zakład został uznany za wygrany? czy wystarczy awans do 1/8?
Osiem najlepszych drużyn gra w 1/4 finału.
 
opson_69 6

opson_69

Użytkownik
Jeszcze jedna propozycja z mojej strony :
Buk : Fortuna
Piłka nożna-MS 2018 | Jubileuszowy 2500.gol padnie na MS
@ w lipcu 2018 - kurs 3,0
Myślę, że kurs zachęca do gry. Na ten moment we wszystkich MŚ strzelono 2379 bramek co oznacza, że żeby zakład się spełnił wystarczy, że w MŚ w Rosji wpadnie 121 bramek.
Dla przykładu, w MŚ 2014 roku padło 171 bramek
A to nie jest tak że ten gol ma paść dopiero w lipcu?
W czerwcu jest aż 50 spotkań(48 grupowych + 2 1/8) a biorąc pod uwagę że sporo goli pada w meczach grupowych to bet nie wygląda już tak kolorowo.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Portugalia to mistrzostwo świata, a w zasadzie Europy ???? w defensywie i środku. Kolego przez przypadek nie zostaje się mistrzem Europy... ???? Przez przypadek to można zajść w ciążę... W meczu finałowym z Francją nikt łącznie ze mną nie dawał im żadnych szans, a mimo to z taką paką jaką ma Francja i mimo trybun i całego kraju przeciwko im ogarnęli mistrzostwo. Jakie to ma armaty z przodu Maroko, żeby rozbić tą defensywę Portugalii ?

Pewien to ja jestem tylko tego, że kiedyś umrę i niczego więcej, a w zasadzie nawet i tego nie jestem pewien bo może za mojego życia wynajdą lek na długowieczność ????

Każdy może grać co chce i za ile chce... ale czy mu się uda to inna sprawa... Wracam do Ciebie z tą sprawą awansu Maroka po awansach w grupach... ????
To teraz wychodzi , ze nie uważnie przeglądałes sie Portuglaczykom na Euro 2016. Jedyne co tam dobrze funkcjonowalo to defensywa . Pepe obecnie nie jest juz zAwodnikiem Realu Madryt wiec poziom obniżył , nie jedzie najlepszy boczny obrońca w Protugalii czyli Cancelo . A jesli pytasz kto ma strzelac im gole jesli chodzui o Markanczykow , to wlasnie z takimi drużynami gra sie najgorzej bo nigdy nie wiesz czym moga Cie zaskoczyc a smiem twierdzic , ze defensywa Maroko na ten moment jest szczelniejsza od Portugalskiej.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Portugalia to mistrzostwo świata, a w zasadzie Europy ???? w defensywie i środku. Kolego przez przypadek nie zostaje się mistrzem Europy... ???? Przez przypadek to można zajść w ciążę... W meczu finałowym z Francją nikt łącznie ze mną nie dawał im żadnych szans, a mimo to z taką paką jaką ma Francja i mimo trybun i całego kraju przeciwko im ogarnęli mistrzostwo. Jakie to ma armaty z przodu Maroko, żeby rozbić tą defensywę Portugalii ?

Pewien to ja jestem tylko tego, że kiedyś umrę i niczego więcej, a w zasadzie nawet i tego nie jestem pewien bo może za mojego życia wynajdą lek na długowieczność ????

Każdy może grać co chce i za ile chce... ale czy mu się uda to inna sprawa... Wracam do Ciebie z tą sprawą awansu Maroka po awansach w grupach... ????
Wiadomo, że niespodzianki na pewno będą, ale raczej nie szukałbym ich w braku awansu Portugalii. Jak można twierdzić, że jakaś drużyna zdobywa szczęśliwie Mistrzostwo Europy skoro aby tego dokonać trzeba rozegrać 7 meczów? Sam fakt dojścia do finału świadczy jednak o wysokim poziomie tej drużyny. Jakoś grając słabo najpierw wywalczyli ME a potem wyszli z pierwszego miejsca w grupie do MŚ. Ekipa doświadczona, dla wielu z nich będą to ostatnie MŚ, więc co mają do stracenia? Uważam, że Portugalia spokojnie wychodzi z grupy, a wobec problemów Hiszpanii (właśnie zwolnili selekcjonera) może nawet i z 1 miejsca. A potem ktoś z grupy A i ćwierćfinał robi się bardzo prawdopodobny.
Osobiście niespodzianek poszukałbym w grupie E. Pytanie kto awansuje obok Brazylii? Serbia wcale nie wygląda słabiej od Szwajcarii. Do tego Kostaryka, która nie raz udowadniała, że potrafi ogrywać najlepszych. A teraz jeszcze mają Navasa w formie.
Za drobne do spróbowania (kursy z Betfair):
awans z grupy:
Serbia @2
Kostaryka @4,5

Niespodziankę widziałbym też w grupie D. Islandia od kilku lat równy poziom -nikomu nie będzie łatwo ich ograć.
awans z grupy:
Islandia @3,6
Zastanawiam się też czy nie pograć czegoś przeciwko Niemcom. Historyczna porażka z Austrią, Neuer po kontuzji na bramce, brak Sane, kilku graczy skończyło karierę po ostatnich MŚ... Sądzę, że tym razem mogą nie dojść do TOP4.
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
może ktoś będzie wiedział.
STS ma zakład na występ Kamila Glika w meczu z Senegalem po kursie 5... moge pytanie: czy musi wystąpić od 1 minuty?
Obrona to taka formacja, że albo wychodzisz od pierwszej minuty albo nie wychodzisz w ogóle (chyba, że trafi się kontuzja &lt;odpukać&gt;). Nasza obrona funkcjonuje &quot;całkiem nieźle&quot; w obecnych zestawieniach i nie sądzę, żeby Nawałka kombinował coś w drugiej połowie albo od 70 minuty. Jedyne zmiany w obronie jakie jestem w stanie zrozumieć w tym momencie meczu to musimy gonić wynik i przechodzimy z gry czterema obrońcami na formację 3-x-x(-x), ale w takim przypadku tracimy obrońcę, a nie zyskujemy, czyli Glik nie wchodzi.
Bardzo bym chciał, żeby Glik zagrał już z Senegalem, ale nie sądzę, żeby tak się stało. Mówią, że na Japonię będzie gotowy, ja jestem niemal pewny, że zagra już z Kolumbią, ale niestety Senegal to trochę za wcześnie.
@Edit:
Odpowiadając jednak na pytanie moim zdaniem nie musi wystąpić od pierwszej minuty i chodzi o sam fakt pojawienia się na boisku. Kurs może kusić, ale niestety moim zdaniem odpada. Selekcjoner nie zaryzykuje odnowienia urazu już w pierwszym meczu.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
kojarz ktos poprzedni mundial, chodzimi dokladnie o rozpoczecie meczu przez druzyne gosci, czytalem gdzies artykul ze od kilku dobrych turniejow zawsze zaczynal gosc. Wie ktos cos wiecej na temat, bo kurs pewnie @1.8 wydaje sie byc kaskiem na Arabow
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam. Ja skleje coś takiego na fazę grupową w Totolotku :
Japonia nie wyjdzie z grupy - 1,35
Korea nie wyjdzie z grupy - 1,25
Australia nie wyjdzie z grupy - 1,18
Iran nie wyjdzie z grupy - 1.1
Arabia Saudyjska nie wyjdzie z grupy - 1,08
AKO 2,37
Puszczam w piątek bez podatku za tysiaczka ;) szanse powodzenia myślę że bardzo duże. Japonia chyba najslabsza w naszej grupie, zawirowania przed mundialem, zmiana trenera raczej dobrze nie wróży. Sportowo też odstają od naszych i Kolumbii i to wystarczy by nie wyszli z grupy. Podobnie Koreańczycy - Niemcy, Meksyk, Szwecja to chyba za wysokie progi dla azjatów . Iran najsłabszy w grupie B nie ma się co rozpisywać, podobnie z Arabią Saudyjską w grupie A, awans którejś z tych drużyn byłby olbrzymią sensacją. Na koniec Australia i chyba najmniej pewny z tych typów moim zdaniem . Francja poza zasięgiem, ciekawy będzie drugi mecz z Danią ale myślę że nasi grupowi rywale z eliminacji ogarną. Wiadomo że jakieś niespodzianki będą ale patrząc na te zespoły żaden z nich nie powinien znaleźć się w fazie pucharowej.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
luki86 3

luki86

Użytkownik
Witam. Ja skleje coś takiego na fazę grupową w Totolotku :
Japonia nie wyjdzie z grupy - 1,35
Korea nie wyjdzie z grupy - 1,25
Australia nie wyjdzie z grupy - 1,18
Iran nie wyjdzie z grupy - 1.1
Arabia Saudyjska nie wyjdzie z grupy - 1,08
AKO 2,37
Puszczam w piątek bez podatku za tysiaczka ;) szanse powodzenia myślę że bardzo duże. Japonia chyba najslabsza w naszej grupie, zawirowania przed mundialem, zmiana trenera raczej dobrze nie wróży. Sportowo też odstają od naszych i Kolumbii i to wystarczy by nie wyszli z grupy. Podobnie Koreańczycy - Niemcy, Meksyk, Szwecja to chyba za wysokie progi dla azjatów . Iran najsłabszy w grupie B nie ma się co rozpisywać, podobnie z Arabią Saudyjską w grupie A, awans którejś z tych drużyn byłby olbrzymią sensacją. Na koniec Australia i chyba najmniej pewny z tych typów moim zdaniem . Francja poza zasięgiem, ciekawy będzie drugi mecz z Danią ale myślę że nasi grupowi rywale z eliminacji ogarną. Wiadomo że jakieś niespodzianki będą ale patrząc na te zespoły żaden z nich nie powinien znaleźć się w fazie pucharowej.
Na Arabię w piątek to może być już za późno;) po ewentualnej porażce z Rosją w czwartek kurs może spaść do 1,01
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dowolny zawodnik z ławki rezerwowych otrzyma kartkę w dowolnym meczu?
Typ: TAK
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet

Takie cos jeszcze mozna sprobowac. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze na tyle meczu ani razu taka sytuacja nie bedzie miala miejsca. Minusem jest to, ze nie da sie tego betu polaczyc z zadnym innym i trzeba grac to w singlu ale moim zdaniem typ wielce prawdopodobny.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dowolny zawodnik z ławki rezerwowych otrzyma kartkę w dowolnym meczu?
Typ: TAK
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet

Takie cos jeszcze mozna sprobowac. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze na tyle meczu ani razu taka sytuacja nie bedzie miala miejsca. Minusem jest to, ze nie da sie tego betu polaczyc z zadnym innym i trzeba grac to w singlu ale moim zdaniem typ wielce prawdopodobny.
parę stron wcześniej było wyjaśnione że ktoś musi siedzieć na ławce i tam dostać kartkę, lepiej się upewnij dokładnie co i jak bo różnie może być z tym ????
 
A 332

abes1

Użytkownik
Dowolny zawodnik z ławki rezerwowych otrzyma kartkę w dowolnym meczu?
Typ: TAK
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet

Takie cos jeszcze mozna sprobowac. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze na tyle meczu ani razu taka sytuacja nie bedzie miala miejsca. Minusem jest to, ze nie da sie tego betu polaczyc z zadnym innym i trzeba grac to w singlu ale moim zdaniem typ wielce prawdopodobny.
Jest dokładnie jak kolega wyżej pisze, chodzi o to żeby zawodnik z ławki który nie pojawi się w czasie meczu dostał kartkę, nie zmiennik który wyjdzie na murawę. ???? Kurs, że dowolny zmiennik dostanie kartkę w 64 meczach byłby pewnie w okolicach ~1.05
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bardzo dobry typ kolegi wyżej. Przy takiej ilości drużyn i dzisiejszym stylu piłki nożnej będą zmiany, dużo szachowania i ktoś z ławki wyłapie kartkę.
Ja spróbuję zagrać takie bety, które bazują głównie na tym jak dużo jest na takich turniejach taktyki, a jak mało takiej finezyjnej piłki na pałę ????
Liczba remisów w 1 połowie - over 29,5 @ 1,60
Najszybciej strzelony gol - w 3 min lub później @ 2,30
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Faktycznie moj blad chodzi tak jak mowicie o zawodnika ktory dostanie kartke siedzac na lawce rezerwowych. Dzieki za info ????
 
Do góry Bottom