>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co aktualnie oglądacie?

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co aktualnie oglądacie i co polecacie?zakładam temat bo sma aktualnie szukam czegoś dobrego
W TV jak co rok niby pełno jest filmów ale nic nie można ciekawego wybrać. Jeśli chodzi o nowe filmy to ostatnio wypadłem i nawet nie wiem co w kinach teraz jest :razz: Jednym słowem kaszana :razz:
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co aktualnie oglądacie i co polecacie?zakładam temat bo sma aktualnie szukam czegoś dobrego
Mialem zakladac nowy temat ale nie bede robil burdelu w dziale. Jakbym mial zakaldac po kazdym nowo obejrzanym filmie ????

Nie wiem co lubisz ale niedawno obejrzalem Unthinkable .

Na prawde film ze swojego gatunku ponad przecietny a moze i bardzo dobry ( jestem na gorąco po filmie wiec ocena moze byc zawyzona ???? ???? .
Film włada ludzkimi emocjami i mimo iz niektórym nie spodoba sie gdyz zarzucą mu [ holyłódzkość] to nie wszyscy przeciez muszą sie z tym zgodzić.
Film o emocjach, o czlowieku tutaj widz odnosi wrażenie , że fabuła nie jest najwazniejsza.
Na pierwszy plan widz ma zobaczyc czlowieka , czlowieka , który jest w stanie sie posunac do rzeczy &quot; Nie do pomyślenia&#39; ale czy na pewno tak je trzeba nazywac?
Warto siebie postawić w sytuacji jednej z postaci z filmu polecam poddanie się tutaj w glebszy sens. ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
w piątek byłem w kinie na filmie &#39;Czarny łabędź&#39;.. film mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.. bardzo dobry. polecam go obejrzeć, naprawdę warto! i niech nikogo nie odstraszy w tym filmie balet ;p
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
w piątek byłem w kinie na filmie &#39;Czarny łabędź&#39;.. film mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.. bardzo dobry. polecam go obejrzeć, naprawdę warto! i niech nikogo nie odstraszy w tym filmie balet ;p
jest temat założony nt tego filmu ;)
Mi też się bardzo podobał,ciekawa fabuła dobrze dobrani aktorzy .
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jestem świeżo po obejrzeniu filmu Cela 211.Nie moge sie zabardzo ogarnąć po tym seansie,film naprawde świetny.Daje dużo do myslenia,wrażenia niezapomniane.Na uwage też zasługuje dobór aktorów,uwielbiam filmy o tematyce wieziennej ale ten mnie doszczetnie rozjebał.Gorąco polecam ;)
http://www.filmweb.pl/film/Celda+211-2009-490881
oglądałem dawno ale muszę się zgodzić , kapitalna gra aktorów , jeden z lepszych filmów jaki obejrzałem ostatnio.

Z więziennych to polecam jeszcze klasykę Skazani na Shawshank. Stary film ale tak jak zieloną mile każdy chyba kinomaniak powinien go zobaczyć
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
&#39;7 dusz&#39; - Dramat oparty na ciekawej fabule, jak na Willa Smitha jako glownego akora to powiedzial bym nawet ze dosc ambitne kino ;-) Na pewno jedna z lepszych jego rol.
Ogladalem tez ostatnio polski &#39;Trick&#39;. Lekki, latwy i przyjemny klimat. Troche skojarzyl mi sie z &#39;Vinci&#39; pod tym wzgledem. Mozna obejrzec moim zdaniem.
Jeszcze z ostatnio obejrzanych zapamietalem &#39;Zielona strefe&#39; z Mattem Damon&#39;em. Film o wojnie w Iraku, niewatpliwie nasycony polityka. Po recenzji spodziewalem sie troche wiecej ale i tak mozna obejrzec bo niewatpliwie ma swoje plusy jak chocby szybko toczaca sie akcja.
 
M 0

miedzianek

Użytkownik
Wyjście przez Sklep z pamiątkami !
Film nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny !
Sam nie wiem co o tym filmie sądzić . Myślę że Banksy&#39;ego każdy zna . Napewno bardzo sympatyczny film, zrealizowany z jajem, a wszystko pełne nieco amatorskiego młodzieńczego wdzięku. interesujący, ciekawy Street art . Pokazuje, iż w dzisiejszym świecie ze wszystkiego można zrobić &#39;sztukę&#39;, nawet ewidentne gó*** może zostać uznane przez świat za fenomen i może zostać sprzedane za grubą kasę. Sam nie wiem ile w filmie jest prawdy , z tą kamerą i wogóle . Jak dla mnie żart ze strony Banksy&#39;ego . FILM GODNY POLECENIA !
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
jakąś godzine temu ukonczyłem wspólnie z moją damą oglądanie filmu &#39;&#39;Pamiętnik&#39;&#39;.zawsze trzymałem sie z dala od melodramatów ale tym razem dałem sie namówić... film pozamiatał a co nadziewniejsze również mną pozamiatał :| nie spodziewałem sie że jestem taka miękka cipka.. wzruszyłem sie na maksa.. kapitalna rzecz
http://www.filmweb.pl/Pamietnik
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ja oglądałem niedawno swój najlepszy film w tym roku; The Fighter.
Film zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, a gra aktorska (szczególnie Christiana
Bale&#39;a) była na znakomitym poziomie. Ogólnie film o życiu, ciężka i pokrzyżowana
droga boksera do zawodowej kariery. Pomaga mu rodzina, przez którą miał
więcej tarapatów niż korzyści, ale na pewno wspierająca go i wierząca w niego.
Świetny film, który oceniłbym na 9/10
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja właśnie oglądałem Prestiż

Tajemnicza opowieść o dwóch magikach i ich intensywnej, prowadzącej do nieustannej bitwy o przewagę rywalizacji pełnej obsesji, oszustw i zazdrości wraz z jej niebezpiecznymi oraz śmiertelnymi konsekwencjami. Robert Angier (Hugh Jackman) i Alfred Borden (Christian Bale) współzawodniczyli ze sobą od czasu, kiedy się po raz pierwszy spotkali jako młodzi, wschodzący magicy. Jednak ich przyjazna rywalizacja przeistacza się z czasem w zaciętą, gorzką walkę, czyniąc z nich zajadłych i dożywotnich wrogów. W rezultacie czego narażają życie nie tylko swoje, ale również wszystkich wokół siebie.


Dla mnie ogólnie film super. Główny wątek to sztuczka ze znikającym człowiekiem. Niby łatwo można się domyśleć jakie jest rozwiązanie, ale potem człowiek ma już wątpliwości w dalszej części filmu. Zawiodłem się trochę końcówką, bo zajechało fantasy. Jeżeli ktoś oglądał Iluzjonistę to ten film także mu się spodoba
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Jasne, że dopiero luty... ale ostatnie produkcje kinowe i ogólnie filmy na jakie trafiam są raczej mało ciekawie. Co do samego filmu; tak banał, ale bardzo interesująco przedstawiony banał, po prostu kupiłem tą historię i pewnie w dużej mierze o to chodzi. Oceniam to bardziej pod kątem dramatu i w tym gatunku w moim uznaniu film zasługuje na bardzo wysoką notę.
Do filmów o których pisał Snajper mogę jedynie również od siebie dodać, że są świetne. Są to filmy do których można co jakiś czas wrócić. Ciekawa historia, dobra muzyka, ogólnie sam pomysł i temat filmów jest interesujący. Do Iluzjonisty przekonał mnie Edward Norton, a po tym filmie po prostu pochłonąłem Prestiż. Historia jeszcze ciekawsza niż w Iluzjoniście według mnie.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
z tego co tu wymieniliscie ogladalem prawie wszystko felon fighter itp i musze powiedziec ze z wymienionych dla mnie najlepszy byl mimo wszystko Felon jest to jeden z nie wielu filmow ktorych ogladalem 2x w tak krotkim czasie.

Ostatnio ogladalem 127hours, fightera, king speecha i najnowszy z podanych resident z hillary swank.
Ten ostatnio slabiutki, 127hourse i fighter warty obejrzenia, a king speech fajnie sie oglada, ale jak dla mnie przereklamowany.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Obejrzalem film &quot; Stone&#39; obsada świetna Jovovich , De Niro, Norton...
Jednak film nie dla wszystkich, jest albo sprawia wrażenie wolnego, ponurego jest to cieżka produkcja. Może i nie wybitna jednak posiada pewna symbolike , która jednak może przytłoczyć widza- wiele cytatów z biblii, niebezpieczna gra kłamstw, ponura przeszłośc bohaterów. Jeśli ktos jest fanem np. Nortona , który grał świetnie to może obejrzec.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Polecam:
Co sie wydarzylo w Las Vegas
jak w niebie

ostatnio ogladalem te dwie komedie romantyczne, bardzo fajne ????
 
Do góry Bottom