>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co aktualnie oglądacie?

princeas 11

princeas

Użytkownik
Obejrzalem film &quot; Stone&#39; obsada świetna Jovovich , De Niro, Norton...
Jednak film nie dla wszystkich, jest albo sprawia wrażenie wolnego, ponurego jest to cieżka produkcja. Może i nie wybitna jednak posiada pewna symbolike , która jednak może przytłoczyć widza- wiele cytatów z biblii, niebezpieczna gra kłamstw, ponura przeszłośc bohaterów. Jeśli ktos jest fanem np. Nortona , który grał świetnie to może obejrzec.
również polecam, ambitny film, a już dla samej Mili trzeba to oglądnąć ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja oglądnąłem The Good Shepherd film nie jest nowy 2006r jeśli ktoś lubi filmy o agentach ,szpiegowskie,polityczne to polecam film długi ale szczerze czas szybko przy nim leci.;)
Aktorów nie będę wymieniał jak ktoś będzie ciekaw to sam zobaczy.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
A może ktos jest fanem rezyserki panów : Allen Hughes, Albert Hughes ?
Jesli ktos nie wie to jedni z najlepszych odnosnie kina &#39; murzynskiego&#39; i nie mam tu na myśli zrytej fabuly typu yo,yo tylko produkcje z przekazem.
Szczerze polecam film &quot; MArtwi Prezydenci&quot; o swietnej muzyce fabule i przekazie , jeden z lepszych filmow w ktorym fabula ma tak zwinne &#39; przejscia&#39; z wątku do wątku. Jest to produkcja bez sciemy szczera i ostra, ale to jest prawdziwe kino a nie jakis bełkot.
Druga ich swietna choc moze troche inna i moze slabsza produkcja ale i tak stojaca na odp. poziomie to Menace II Society.

Polecam!
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Byłem wczoraj na &quot;Bitwie o Los Angeles&quot; - jak chcecie zobaczyc tylko efekty specjalne + jedną ładną panią w mundurze to polecam, ale jak ktoś oczekuje ambitnego kina z dobrymi dialogami to się rozczaruje ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Oprócz filmów o czarnuchach moge w sumie polecic &quot; Jestem Bogiem&#39; byłem w kinie, produkcja reżysera Incepcji w podobnym klimacie widać , że gościu ma pomysł.
Taki film gatunkowo trzeba lubić ale ogląda sie go lekko, w sumie akcja toczy sie w sposób logiczny , interesujaca fabuła. Może troche za mało De Niro ale nie można miec wszystkiego ????
 
S 7

stasiuuu

Użytkownik
Nie wiem czy było, ale &quot;Skazani na Shawshank&quot; ekstra film, fabuła wciąga. Typek jest na tyle inteligentny i przebiegły... a z resztą oglądnijcie ????
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Somewhere 8/10. Sofia Coppola i jej klimat ???? Niedopowiedzenia, metropolie, specyficzny humor, świetna muzyka! Jestem na tak, mimo &quot;wtórności&quot;, to chyba dobre słowo. Do kapitalnego Między Słowami(Lost in Translation) 10/10 brakuje dużo, ale banalność i fotografia jest w cenie u Sofii. Chwała jej za to.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Jestem Bogiem - 6,5/10
bardzo ciekawy pomysł na film, ciekawa fabuła, dobrze zrealizowana.. wszystko w tym filmie jest dobre, ale brakuje mi tutaj tego czegoś co porwie i zachwyci. ale mimo wszystko warto obejrzeć. jedyny minus to tylko zakończenie - takie nijakie wg mnie ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ostatnio (w Piątek) byłem w kinie na &quot;Rytuale&quot;, ale niewiele pamiętam bo byłem ostro nawalony. Pamiętam tylko, że fajne włoszki były więc polecam ;d
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ostatnio (w Piątek) byłem w kinie na &quot;Rytuale&quot;, ale niewiele pamiętam bo byłem ostro nawalony. Pamiętam tylko, że fajne włoszki były więc polecam ;d
Ładne Wloszki? W ktorym miejscu? Wszystkie byly brzydkie jak noc, widac co alkohol robi z ludzi [`]. Film bardzo slaby wg mnie i wcale nie straszny jak to zapowiadaja. Momentami smieszny, zakonczenie bezplciowe, ze swojej strony 3/10 a to tylko ze wzgledu nja swietna role Hopkinsa. Glowny bohater to lalus ktory kompletnie nie pasuje do roli.
 
N 0

nowylogin

Użytkownik
Nie wiem czy było, ale &quot;Skazani na Shawshank&quot; ekstra film, fabuła wciąga. Typek jest na tyle inteligentny i przebiegły... a z resztą oglądnijcie ????
Super film. Polecam &quot;Czas Zabijania&quot;. Oskarżony o morderstwo zostaje afro-amerykan, którego córkę zgwałcili. Bardziej dla starszych widzów, ale jednak. ????
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
a ja polecam Film &quot;Pozdrowienia z Paryża&quot; Bardzo świetny film stary ale ogladałem go już z 6x i za każdym razem był ciekawy ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
wczoraj 4ty raz poświeciłem 3godziny na liste Schindlera...i 4ty raz ten film tak samo mną wstrząsnął jak poprzednio.Genialna produkcja,genialne zdjęcia.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nooo podbijam to, widziałem jakieś parę miesięcy temu ten film na HBO i później oglądałem jeszcze raz bo był świetny [ nie jestem kinomanem, ale ten film był ekstra ].Świetna rola Butlera i Foxxa, co prawda zakończenie mi się nie podobało, ale film konkret.Polecam gorąco !
Mam jakąś opcję w n, że moge sobie film wypożyczyć i we wtorek skorzystałem i nie żałuje.
Oglądałem - &#39;&#39;Środki nadzwyczajne&#39;&#39; z Harrisonem Fordem, jeśli ktoś się interesuje medycyną to ciekawostek parę, a głównie film jest dramatem, dużo emocji i takie tam.Nie mniej jednak podobał mi się.
http://www.youtube.com/watch?v=tZV_bMgB-zA
 
Do góry Bottom