>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co aktualnie oglądacie?

snajper 322

snajper

Forum VIP

Ayrton Senna: Beyond the Speed of Sound
Film dokumentalny produkcji brytyjskiej z 2010. Film biograficzny o kierowcy Ayrtonie Senna trzykrotnym mistrzem świata Formuły 1 tragicznie zmarłego po wypadku z Grand Prix San Marino 1994. Prace nad filmem rozpoczęły się w maju 2010 roku. W produkcji filmu były zaangażowane władze Formuły 1, rodzina Ayrtona Senny i jego fundacja Instituto Ayrton Senna
W końcu go obejrzałem ???? Nie powiem bardzo, ale to bardzo mi się spodobał. Bardzo dużo materiałów, które wcześniej nie były dostępne. Spodobał mi się szczególnie fragment o konflikcie na linii Senna - Prost i w końcu zostało to jasno przedstawiono czarno na białym.
Film raczej dla fanów F1, inni widzowie mogą być znudzeni, ponieważ fragmenty wyścigów przerywane są wywiadami ludźmi ze świata F1 i można się w tym pogubić.
Osobiście podczas oglądania przechodziły mnie ciarki i naprawdę było kilka momentów w których się wzruszyłem... Polecam ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Byłem ostatnio na Transformers 3. Według mnie jest to najlepsza część z pośród tych, które mieliśmy okazję już oglądać czyli Transformers czy Transformers: Zemsta Upadłych.
Ogólnie ciekawie ułożona historia, myślałem, że część trzecia przygód głównego bohatera Witwickyego będzie przesadzona i nakręcona na siłę. Jednak ładnie to wszystko się ułożyło.
Sporo akcji, walki właśnie takich Transformerów oczekiwałem.
3D jest i było zbędne, jedyne co było 3D (najciekawszy efekt) to chyba te napisy na dole ekranu, bo były bliżej mnie... lepiej mi się czytało...
Nowa panna, która grała u boku Shia LaBeouf czyli Rosie Huntington-Whiteley, no zlinczujcie mnie, zabijcie, co chcecie ale według mnie jest lepsza od poprzedniczki - Megan Fox.

PS. Została zapowiedziana 4 część, nie wiem czy warto niszczyć coś co jest dobre... Może się to okazać odgrzewanym kotletem. Bo przecież z czego można nagrać kolejną część? SPOILER Sentinel nie żyje, Megatron takżę a cały Cybertron upadł... SPOILER
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Właśnie wróciłem z seansu Transformers 3 i moje odczucia są następujące- dobre kino na rozerwanie się. Masa efektów (były świetne!), dobra muzyka, trochę humorystycznych akcentów i to chyba wszystko. Sama fabuła niczym nie zaskoczyła, a gra zastępczyni M. Fox woła o pomstę do nieba. Laska zagrała taki piach, że szkoda gadać... sztucznota biła od niej na kilometr.
Dla fanów serii pozycja obowiązkowa.
Polecam.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja chciałbym Wam polecić od siebie Film,który jest jak dla mnie genialny w wielu aspektach -The Wraith(Widmo)Oglądałem go za dzieciaka,może dlatego został mi tak w głowie,nie mam pojęcia,może tak bardzo kręcą mnie lata 80&#39;s w USA??Może w poprzednim życiu tam mieszkałem??Nie wiem,ale Kocham ten film,oglądałem go chyba 20 razy,ścieżka dźwiękowa,gra aktorów,wszystko jak na 25 lat wstecz jest niesamowicie profesjonalne,można na tym filmie zobaczyć,jak daleko za &quot;tamtym światem&quot; byliśmy kiedyś,przede wszystkim czarny charakter Packard Walsh,którego ZAJEBIŚCIE zagrał Nick Cassavetes,dla niego szacun,główną rolą obsadzony został jeden z moim ulubionych aktorów Charlie Sheen,którego roli w filmie nie zdradzę,charyzmatyczny szeryf,amerykańskie bezdroża Arizony,BadBoys,fajne bryki i niuńki,ogólnie wszystko to co Kocham;)Polecam Wam obejrzeć,napiszcie w tym temacie swoje spostrzeżenia,jestem pewien,że większości się spodoba,oglądajcie sami,wczujcie się w lata 80:grin:
Tytuł - The Wraith
Rok produkcji - 1986
Aktorzy:
Charlie Sheen
Nick Cassavetes
Sherilyn Fenn
http://filmymegavideo.pl/2011/06/19/Widmo-The-Wraith--1986.html
Miłego oglądania,jeśli nie można wkleić linku z tej strony i zostanie usunięty,to usuńcie sam link a nie post,wtedy wyślę Wam - zainteresowanym na priv,Miłego oglądania:cool:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja się odniosę do tego co koledzy napisali wcześniej o &quot;Transformers&quot;. Wiem, że w takich filmach fabuła to element poboczny. Fakt faktem efektów w filmie było dużo, ale momentami było to nużące. O ile w pierwszej częsci, czy nawet drugiej, tych walk nie było aż tyle, to tutaj Bay nadrobił z nawiązką. Zdecydowanie można było zrobić ten film trochę inaczej, była cała masa błędów które być może byście zauważyli przy powtórnym oglądaniu. Może jestem zbyt spostrzegawczy, ale denerwują reklamy, bo co chwilę było widać logo lenovo na komputerach, czy inne tego typu niezbyt dyskretne reklamówki.
Ze sceną na autostradzie twórcy poszli na łatwiznę kopiując scenę z innego filmu tego samego reżysera &quot;Wyspa&quot; dodając jedynie roboty. Film strasznie chaotyczny, mnóstwo przypadkowych zdarzeń, irytowało także &quot;ułożenie&quot; tych scen, w jednym momencie jest pokazana scena jak ludzie giną w walce z robotami, a nagle sekwencja skacze pokazując rodziców głównego bohatera którzy nie odegrali żadnej roli w tym filmie. Co do nowej dziewczyny to dla mnie Megan lepiej pasowała. O gustach się nie dyskutuje, ale Megan pasowała do scenariusza, miała charakter. &quot;Nowa&quot; mi się nie podoba, a rozbawiła mnie scena kiedy stała z rozdziabioną gębą a nad nią robot przelatywał.
Film dało się lepiej zrobić, ale jak wiadomo to jest film akcji jak zresztą wszystkie filmy Baya, ale zdecydowanie można było nad nim popracować.
Później popiszę trochę o filmach które ostatnio oglądałem.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Obejrzałem wczoraj komedię,która wyskręcała mi doszczętnie mózg,którego i tak już nie za wiele ???? Komedia ta jest parodią horroru,takiego choćby jak droga bez powrotu,pewnie niektórzy widzieli,ale wkleję tutaj odnośnik,bo cholernie warto się pośmiać,świetna gra aktorska,jedną z głównych ról gra aktor,który gra w &quot;Zgon na pogrzebie&quot; kolesia,który chodzi ućpany po dachu nago,nie będę się rozpisywał ! Watch This ! ????
http://www.kino.pecetowiec.pl/video/11314/Tucker-i-Dale-kontra-z%C5%82o--Tucker--Dale-vs-Evil--2010--Napisy-pl
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Może ktoś ogląda aktualnie jakiś serial godny polecenia.
Szczególnie chodzi o seriale typu Dexter czy House, mam teraz na oku True Blood więc może oglądał ktoś i może napisać czy warto w to wchodzić?
 
Do góry Bottom