>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Co i jak oraz system.

W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Witam, chciał bym się dowiedzieć o co chodzi z tym tradingiem, wiem że tam się sprzedaje kursy itd. ale nie rozumiem jak to działa i jak się na tym zarabia.
A po za tym widziałem gdzieś system o grze uder/over na betfair jako że tam ludzie wystawiają kursy to są one wyższe, chodzi tu o grę na over 2.5 bramki, a gdy padnie bramka to automatycznie gramy under 2.5. Mam co do tego systemu pytanie, do której minuty czekać i co zrobić jak nie będzie padała bramka? no i jak radzicie grać ten system mając na start 25 E.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Witam, chciał bym się dowiedzieć o co chodzi z tym tradingiem, wiem że tam się sprzedaje kursy itd. ale nie rozumiem jak to działa i jak się na tym zarabia.

Trading polega na kupowaniu i sprzedawaniu kursów, lub też najpierw sprzedaniu i potem kupieniu po korzystniejszej cenie.
np. Kurs na Polskę 2,00 kupujesz (powiedzmy za 100f)
i jak kurs spada np na 1,99 sprzedajesz. z tej różnicy 2,0-&gt;1,99 masz zysk.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
ogólnie widzę że betfair to fajny bukmacher, kursy są tam ogromne ;p ale nurtuje mnie ta gra na ticki, no bo jak widzę to żeby coś wygrywać to trzeba mieć pewnie z 10k E. Ja jak wpłacę to pewnie z 60 E (wydatki itd. i mało kasy na grę a chce pograć), no ale jak ja widzę że goście grają za łącznie 200-300E żeby wygrać 1E to coś jest nie tak, już bardziej opłaca się u normalnego buka zagrać kurs 1.01. A ja przy 60 E to żeby zarobić kolejne 60 E to będę musiał z pół roku na to poświęcić.
Czy jest jakiś sposób w którym można lepiej zarabiać ? może jakiś system ktoś może mi przekazać ? bo nie ukrywam że bardzo mnie trading zainteresował ale zyski rzędu 0.5% na zakładzie to lekko mówiąc &quot;mało&quot;.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Z takim podejściem to graj ako 100 za 2zł wtedy dużo wygrasz.
Trading gwarantuje Ci niewielki zysk nawet jak jeszcze spotkanie sie nie rozpoczeło..
Przy kapitale 500 euro można spokojnie 200 na miesiąc wyciągnąć. Jak dla Ciebie to mało to życzę powodzenia w obstawianiu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
backrus 48

backrus

Użytkownik
Przede wszystkim Betfair to giełda zakładów i wcale nie trzeba mieć dużo kasy, żeby zacząć zarabiać. Trading to nie bukmacherka, nie chodzi o szybki, ale o regularny zysk. A zysk rzędu 1% na zakładzie to mało? Szczególnie, że nie interesuje nas już wynik meczu. Nie ryzykujesz (np jakąś głupią czerwoną kartką), kasa wraca i możesz szukać kolejnego rynku.
Poszukaj sobie blogów traderów, na większości wszystko jest ładnie opisane, masz screeny i szybko załapiesz w czym rzecz. Możesz sięgnąć też po literaturę czysto ekonomiczną. Np podstawy AT da się zastosować na Betfair.
Pamiętaj, że nie ma sposobu na szybkie wzbogacenie się. Tysiące ludzi utopiło u buków kasę z takim myśleniem. Trzeba trzymać się założeń i nie grać na wariata, a budżet będzie stopniowo rósł.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
A na wzroście kursu też można zarobić ? bo ostatnio patrzyłem to kurs na 0:0 w jednym meczu wzrósł dosyć pokaźnie a chyba minęło wtedy tylko 5 albo 10 minut. A jeżeli chodzi o spadek kursu, to ile mogę zarobić gdy kurs z 3.80 spadnie na 3.50, powiedzmy że mam 40 euro do dyspozycji
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
backrus 48

backrus

Użytkownik
Możliwa jest gra zarówno na spadki (back) jak i na wzrosty (lay). Spadek z 3.80 na 3.50, jeśli dobrze pamiętam, to 6 ticków. Mając 40€ możesz łatwo policzyć zysk.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
No to widzę że wygląda to mniej więcej tak:
kupuję kurs 3.8 za 8 E = 22.4 E na czysto zysku
sprzedaje kurs 3.5 z zyskiem 13 (zobowiązania 32.50)
no to ogólnie zysk będzie, dobrze to obliczyłem?
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Przy podanych stawkach jesteś +€4.75 na każdym wyniku i -€10.10 na 0-0. Za dużo kasy na lay dałeś. Przy €8.68 na 3.50, jesteś €0.65 do przodu niezależnie od wyniku.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Masz do tego jakiś dobry kalkulator?

edit:
mam taką stronkę, http://www.hot-odds.com/Soccer.aspx
jak widać są tam przedstawione ruchy kursów, jak myślisz, sugerując się tą stroną mogę coś ugrać? bo jak spadają kursy na innych bukach (czy też wzrastają) to i raczej na betfair powinno być podobnie.
A właśnie, jeżeli chce grać na wzrost kursu to analogicznie do spadków gram? czyli najpierw lay a później jak kurs wzrośnie to back?
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Wystarczy, że zalogujesz się na Betfair, wejdziesz w jakikolwiek rynek, ustawisz kursy i zobaczysz jak rozkłada się kasa. Można też liczyć w pamięci (zysk-zobowiązania=czysty zysk/strata na tym konkretnym rynku). Z czasem będziesz wiedział z automatu, jakie stawki dobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Dobra no to ostatnie pytania przed wpłatą ????
1. Prosił bym o jakiś kalkulator żeby dobrze obstawiać i nie wychodzić na -
2. czy ta stronka http://www.hot-odds.com/Soccer.aspx jest stroną na którą warto się wzorować kupując zakłady?
3. Gra na wzrost kursów jest analogiczna do gry na spadek kursów? czyli Lay (licząc na wzrost kursu) a później back gdy on wzrośnie?
4. Zakładając konto z bonusu to w jakim czasie trzeba wpłacić tam pieniądze?
5. Czy jest jakaś możliwość wpłacenia pieniędzy pocztą ? a jeżeli nie to można kupić jakiś hmm... kupony jak ukash chodzi o to że idę to jakiegoś kiosku czy sklepu i płacę za taki kupon np. 50zł i dostaje tam kod i wpisując ten kod u buka to po kilku sekundach pojawiają się pieniądze na moim koncie.
 
777 28

777

Użytkownik
Dobra no to ostatnie pytania przed wpłatą ????
1. Prosił bym o jakiś kalkulator żeby dobrze obstawiać i nie wychodzić na -
2. czy ta stronka http://www.hot-odds.com/Soccer.aspx jest stroną na którą warto się wzorować kupując zakłady?
3. Gra na wzrost kursów jest analogiczna do gry na spadek kursów? czyli Lay (licząc na wzrost kursu) a później back gdy on wzrośnie?
4. Zakładając konto z bonusu to w jakim czasie trzeba wpłacić tam pieniądze?
5. Czy jest jakaś możliwość wpłacenia pieniędzy pocztą ? a jeżeli nie to można kupić jakiś hmm... kupony jak ukash chodzi o to że idę to jakiegoś kiosku czy sklepu i płacę za taki kupon np. 50zł i dostaje tam kod i wpisując ten kod u buka to po kilku sekundach pojawiają się pieniądze na moim koncie.
1. Mozesz sciagnac darmowy program do gry na gieldzie. Nazwya sie on geek toy i jest darmowy. Ułatwia nieco robienie greenów itp
Programu, który Ci sam bedzie proponowal co zagrac i sam generowal zyski za darmo na pewno nie znajdziesz a i za oplatami bedzie ciezko...

2. Owszem mozesz na nia spoglądac ale to tylko w celu informacyjnym o czym sam sie przekonasz jak juz pograsz kilka tygodni...

3. Tak

4. Napisz maila do polskiego supportu i wtedy dowiesz sie na 100% czy obejmuje Cię bonus dla nowych.

5. Tak można wplacic przekazem itp ale szybciej bedzie np poprzez paysafecard. Kupujesz np w kiosku karte, doladowujesz konto na BF i w kilka min masz kase na koncie. Przy doladowaniu przekazem trzeba zapewne czekac z kilka dni.
Zorientuj sie także czy przy wplatach poprzez paysafecard dostepny jest bonus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Dzięki, dobrze że mi powiedziałeś żeby się z supportem skontaktować, bo zapomniałem że kiedyś też na jakimś buku przez MB wpłacałem kasę i miałem mieć bonus a okazało się że nie dostałem. A co do supportu, to jest tam polski support? a no i do tego geek toya, tam się trzeba logować tym samym co na betfair czy można oddzielne kontro zrobić?
A no i jak się z tym supportem skontaktować bo jak przez e-mail to pewnie na odpowiedz trzeba z tydzień czekać.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
ja w piątek tamten wpłaciłem 10 E, do dziś udało mi się powiększyć budżet o 200% mam obecnie 32 E, grając cały czas stawką 2 Euro, dziś zmieniam ja na 3 ????
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Obstawianie 0:0 to śliski temat, moim zdaniem kurs powinien maleć z czasem z tym że żeby na nim zarobić trzeba kupić back najpierw a później sprzedać lay tylko jak gol padnie w ciągu kilku pierwszych minut i nie zdążymy dać lay to po ptakach. Ja wolę grać na wzrost kursu po strzelonym golu, też jest ryzyko choć mniejsze zwłaszcza jeśli gra się na wysoką liczbę goli.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Tradingiem zainteresowałem się od dość niedawna i na sam początek od razu trafiłęm na baaardzo dziwną sytuację. Wybrałem sobie mecz z Ligi Europejskiej Kobiet, Serbia - Turcja i sądząc że kurs na Serbię jest zbyt wysoki wirtualnie zagrałem sobie za 10 j po kursie 2.2 (było to rano). Wchodzę teraz mecz raptem trwa parę minut a kurs na Serbię to raptem 1.1 ! Tak więc gdybym zagrał za realna kasę to byłby to ogromny zysk, jednak nigdy nie widziałem tak ogromnego spadku kursu (na dodatek większość buków zdecydowała się wycofać ten mecz z oferty).
Ktoś bardziej ogarniający temat mógłby wygłosić jakąś mała opinię, byłbym bardzo wdzięczny.
 
Y 32

yavor

Użytkownik
nie ogladalem meczu, ale skoro piszesz, ze mecz juz trwal wiec serbki musialy sobie wyrobic spora przewage. chociaz nie wydaje mi sie zeby kurs polecial az do 1.1. moze to juz byl drugi, albo trzeci set?
 
Do góry Bottom