>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co słychac u naszych Orłów

camillo 9

camillo

Użytkownik
Co do Łobodzińskiego to myślę że powinien być w kadrze za niego fenomenalny w tym sezonei Zieńczuk. Obaj grają w Wiśle Kraków i cały czas mamy porównanie w meczach jak oni grają i w tym porównaniu Łobodziński zawsze wypadał blado w porównaniu z Zieńczukiem, który ma w ch** asyst i goli..
Być może, ale Zieńczuk zdecydowanie lepiej czuje się na lewej stronie pomocy i nie widziałem, żeby w tym sezonie grał na prawej flance...
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
PZPN na pewno znów poszedł po jak najniższych kosztach i stąd wzięło się to miejsce :] Chociaż nie można powiedzieć bo w samym hotelu mają elegancko :] Ale te boisku , jak sam komentator powiedział w miejscu gdzie z każdej strony wyżej jest usadowiony jakiś hotel, ale co tam :] miejmy nadzieję że Leo nad tym zapanuję i będzie ok ????

pozdROWienia ????
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
No ale nasi przeciwnic Austria jak by nie bylo gospodarz i Chorwacja maja tak samo jak My to chyba nie jest tak zle z kasa w PzPn
A co do tej zaslony otwartej he przed mediami takie przed meczowe zagrania nie chodzi przeciez o te trenigi przedmeczowe zagrywki taktyka bo przeciez sztaby szkoleniowe przeciwnikow znaja je doskonale Motywacja to jest to A Leo zapewne jest tym ktore to potrafi robic prawdziwy psycholog
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A widzę ze w bwin kurs na zwyciestwo Polaków w turnieju wzrósł do 67.00 ciekawe co tak obnizylo szanse Polaków a z drugiej strony nie rozumię czym kierował się buchmacher obnizając kurs na Niemców bo moim zdaniem ich szanse w ostatnich tygodniach raczej powinny spaść.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
a moze wyjdziemy ze smolarkiem na prawym, krzynowkiem na lewym, zurawiem na szpicy a za nim rogerem??????????????
 
domel 49

domel

Forum VIP
pomysł webb4 jest ciekawy Smolarek dobrze czuje sie na prawej strobie z lewek Krzynowek który gra wszędzie dobrze ???? myślę ze Leo zdecyduje sie wystawić w pierwszej 11 Rogera który bedzie mial za zadanie rozruszać środek pola, no i oczywiście dogrywać do naszego kapitana. Brak Kuby jest znacznym osłabieniem Reprezentacji ale czy Piszczek to dobry wybór? w sumie trener nie mial za dużego pola manewru wiec mu sie nie dziwie.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Engel powolujac sklad na mundial nie zabral Iwana co bylo szokiem, Janas poszedl jego sladem i nie zabral Dudka i Frankowskiego... co do Leo... nie zabral Wichniarka i tego nie moge mu darowac przy calym szacunku dla niego... teraz jak Blaszczyk nie zagra moglby go powowlac. Dlaczego ?!

1. Jest ograny na najlepszych boiskach Bundesligi, w przeciwienstwie do Piszczka
2. Jest juz doswiadczonym zawodnikiem i moze wiecej wniesc do zespolu od Piszczka, ktory jak sie znajdzie w kadrze bedzie pelnil te sama role co Pazdan czy pewnie i Sagan... czyli zadnej.
3. Wichniarek ma za soba najlepszy sezon w karierze w lidze, strzelal bramki najlepszym zespolom (patrz np. Werder) a zawodnikow, ktorzy strzelali bramki najlepszym w kadrze... jest jak na lekarstwo. Piszczek natomiast sporadycznie pojawial sie w skladzie Herthy.
4. Piszczek musi sie jeszcze uczyc gry i Euro na pewno nie jest od tego, by to robil, tutaj potrzeba zawodnikow ktorzy sa w stanie odmienic obraz gry... podobnie zreszta po nauke jechali chyba Pazdan, Kokoszka i Fabianski...
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
To może być ściema, kicker co prawda wypuścił newsa nt. kontuzji Kuby, jednak opierali się głównie na naszych mediach. Na stronie głównej UEFA nic nie piszą...
W dodatku w programie &quot;Prosto z Bad Waltersdorf&quot; Borek i spółka podejrzanie się uśmiechali podczas nagłośnienia tej sprawy...
EDIT: Dudka dowiaduje się dopiero od dziennikarzy, że Kuba jest kontuzjowany, choć cały czas z nim przebywa... W dodatku jeden z ludzi sztabu nie widział żadnego złego nastroju czy załamania u naszego zawodnika.
Ja myślę, że to zasłona dymna, by trochę podjuszyć Niemców.
Miejmy nadzieję, że to wszystko pic na wodę...
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
To może być ściema, kicker co prawda wypuścił newsa nt. kontuzji Kuby, jednak opierali się głównie na naszych mediach. Na stronie głównej UEFA nic nie piszą...

W dodatku w programie &quot;Prosto z Bad Waltersdorf&quot; Borek i spółka podejrzanie się uśmiechali podczas nagłośnienia tej sprawy...

EDIT: Dudka dowiaduje się dopiero od dziennikarzy, że Kuba jest kontuzjowany, choć cały czas z nim przebywa... W dodatku jeden z ludzi sztabu nie widział żadnego złego nastroju czy załamania u naszego zawodnika.

Ja myślę, że to zasłona dymna, by trochę podjuszyć Niemców.
Miejmy nadzieję, że to wszystko pic na wodę...
no wlasnie na tym samym sie opieram, troszke to sie nie trzyma kupy... no nic pewnie zobaczymy rano
Jak to sciema to Leo naprawde ma glowe to pilki na poziomie, szkoda tylko naszych nerwow ???? ))))))
 
ronaldo-9 0

ronaldo-9

Użytkownik
Panowie własnie przeczytałem ze KUBIE odnowił sie uraz i juz wogole nie zgara na Euro ???? poszły papiery o powołaniu za niego Piszczka :\
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Panowie własnie przeczytałem ze KUBIE odnowił sie uraz i juz wogole nie zgara na Euro ???? poszły papiery o powołaniu za niego Piszczka :\
no wlasnie to moze byc ta zaslona dymna ... oby bo bez Kuby bedzie trudniej ???? miejmy nadzieje aby Kuba był zdrowy...po za tym na oficjalnej stronie UEFA nic ...
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
mi sie wydaje ze z tą kontuzja blaszczykowskiego to jakas sciema. Poprostu taka zagrywaka taktyczna przed meczem z niemcami. Gdyby sie okazalo ze to prawda to bylaby to wielka strata
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Według polskich mediów Leo Beenhakker wystosował już prośbę do UEFA o zmianę składu (zamiast Błaszczykowskiego miałby go zastąpić Łukasz Piszczek).
Minęło już sporo czasu, a na głównej stronie UEFA żadnego konkretu na ten temat. Skoro taki organ jak UEFA nie pisze nic (choć z tego co widzę newsy co rusz nowe dodają), to jedynie świadczy o tym, że to jest pic na Niemców.
Bardzo wyszukany i nagłośniony...
Nie uwierzę w tę ściemę, dopóki na stronie UEFA nie będą żadne konkrety na ten temat.
 
Do góry Bottom