>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co słychac u naszych Orłów

matex 0

matex

Użytkownik
nie sądze zeby to była ściema. No cóz .... bywa, trzeba się pogodzic. Miejmy nadzieje ze &quot;Lobo&quot; godnie zastąpi Kube. Szkoda, ze powołał Piszczka, miałem nadzieje ze to bedzie Jeleń...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
http://www.euro2008.uefa.com/news/kind=1/newsid=706482.html
Macie tutaj oficjalnie, w co wy wierzyliście toż to nie CR7 żeby go chować że niby kontuzja że niby nie. Piszczek IN i to dobra zmiana. W ogóle to pierw można powołać piłkarza z listy rezerwowej dopiero wtedy można najwyżej przy prawdopodobnie kontuzji całej listy można brać kogoś innego. No i Kuba miał grać tak czy tak ekstremalnie najszybciej w drugim spotkaniu więc aż takiego lamentu nie powinno być.
:EDIT:
Mój kolega mieszkający w Niemczech podał mi najbardziej prawdopodobny skład naszych przeciwników na Niedzielny mecz według jakiejś Niemieckiej prasy, zobaczymy czy będzie on trafiony.

Die Aufstellung gegen Polen: Lehmann - Lahm, Metzelder, Mertesacker, Jansen - Frings, Ballack - Schweinsteiger, Podolski - Klose, Gomez
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Cytat: Sport.pl
Czyżby Tomasz Kuszczak, podobnie jak Jakub Błaszczykowski, miał przedwcześnie opuścić naszą reprezentację?
Jak podaje sport.pl bramkarz Manchesteru United ma problemy z mięśniem pośladkowym.Leo Beenhakker zaczyna mieć coraz większe kłopoty z piłkarzami. Dopiero co z 23-osobowego składu na EURO wyleciał mu Kuba Błaszczykowski, a za chwilę może stracić kolejnego zawodnika. Mowa o Tomku Kuszczaku, który właśnie udał się na badania rezonansem magnetycznym.
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i tak jak pisze Mara ze składu odpada Kuszczak - kontuzja grzbietu za niego w kadrze znajdzie sie bramkarz Kieleckiej Korony Kowalewski. Szkoda ze chłopaki sie kruszą mam nadzieje ze nie przez ciężkie treningi Leo. Tomek to młody zawodnik jeszcze przyjdzie na niego czas mamy Botuca wiec to nie taki problem jak z Kuba Błaszczykowskim.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Pewnie wiekszosc z was juz czytala albo slyszala szczere wyznanie blaszczykowskiego a jak nie to zapraszam: http://sport.onet.pl/0,1264200,1764571,wiadomosc.html

Z calym szacunkiem dla Kuby, wydaje mi sie ze jednak mogl sie powstrzymac od takiego enigmatycznego komentarza , ktory bedzie tylko pozywka dla ludzi pokroju Faktu i SE, szczegolnie przed meczem z niemcami.Jezeli nie odnowila mu sie kontuzja to znaczy ze cos jest nie tak w kadrze, jezeli lekarze wraz z trenrem stwierdzili ze nie bedzie w stanie grac to jedzie do domu-dla mnie proste. &quot;Z trenerem sie nie poklocilem(...) kontuzja mi sie nie odnowila...&quot;?????? to dlaczego jedzie do domu??. Wedlug mnie albo mowi sie czarno na bialym jak bylo naprawde, albo w ogole nie dyskutuje na ten temat. To takie moje skromne zdanie.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Prasa i telewizja zrobiły swoje.Naród uwierzył ,że Polacy są w końcu w stanie wygrać z Niemcami.No i miało być jak nigdy a skończyło się jak zawsze.Mecz jako tako w drugiej części był wyrównany.W pierwszej natomiast graliśmy w 10 bo nieprzytomny na boisko wyszedł Żurawski.Moja ocena wszystkich zawodników w skali 1-10.

Artur Boruc - 8 -
Przy bramkach bez najmniejszych szans.Wyjął w pięknym stylu strzał Ballacka.Bez fajerwerków , nie miał aż takiego udziału przy wyniku jak 2 lata temu.Nie zawiódł , zagrał na normalnym poziomie jako jeden z nielicznych.
Jacek Bąk - 7 - Doświadczenie wzięło górę i Komar jako jeden z nielicznych obrońców grał poprawnie.Ale mam też takie wrażenie ,że od tak doświadczonego gracza wymagany jest większy wpływ na kolegów.Powinien czasem krzyknąć ,doradzić.
Marcin Wasilewski - 4 - Dla mnie to taki typowy rzemieślnik , grający przewidywalnie , schematycznie bez własnej inwencji.Jak się wziął za dryblingi i akcje ofensywne to można było boki zrywać.Cóż w obronie solidnie ale nowoczesny obrońca powinien grać też ofensywnie.Niech uczy się od Lahma.Póki co zawiódł.
Paweł Golański - 5 - Nota wyższa mimo ,że zawalił bramkę na 2-0.Zamiast wybić piłkę ,zaczął się nią bawić w polu karnym.Dlaczego 5 ? Za genialne crossy na chorągiewkę na Łobodzińskiego oraz walkę z Fritzem.Golański to zawodnik na prawą stronę a zagrał na lewej.Kołtoń dobrze powiedział ,że ze strony Benhakkera był to dramatyczny krok.Lepiej chyba było by gdyby zagrał Wawrzyniak.
Michał Żewłakow - 6 - Nota wyjściowa , niewidoczny , nic nie zepsuł , widać było brak zgrania po kontuzji i czucia piłki.Pewny punkt zespołu.

Wojtek Łobodziński - 7 -
O ile w pierwszej połowie szarpał i to wychodziło o tyle w drugiej opadł z sił.Nie zawiódł , pojedynki z Niemieckim defensorem Janssenem o ile pamiętam większość wygrał.Jego zmiennik Piszczek nie pokazał nic.Liczę ,że z Austrią zagra jeszcze lepiej.Ma potencjał na klasowego skrzydłowego.
Mariusz Lewandowski - 6 - W pomocy obok Łodzia najpewniejszy punkt.Ma kropnięcie z prawicy , czasami przesadzał ale 2-3 strzały w bramkę Lehmanna.Odbierał ,walczył , czasami nie celnie podawał.Roger to dla niego optymalny partner w środku.

Dariusz Dudka - 4 -
Chyba jeszcze miał w pamięci 2006 r. kiedy to zawalił gola z Niemicami.Bez pewności , bał się , nie jest typem kreatora gry.Do zmiany i to koniecznie z Austrią
Jacek Krzynówek - 5 - Zaważył już 1 kontakt z piłką kiedy to miał pustą bramkę i nie trafił.Już wtedy widać było ,że z Jackiem coś nie tak.Szarpał , łamał ze skrzydła do środka ale Lahm wszystko czytał.Mimo ,że zagrał nie na normalnym poziomie to musi grać bo lepszych nie ma.
Maciej Żurawski - 2 - Mam już dość tego człowieka.Mo cholere przed każdym turniejem mówi ,że jest w formie i tego typu komentarze.Zawsze wybiega na boisko i kupa w gaciach mu ciąży ,że nie może biegać.Zawiódł najbardziej ze wszystkich a jeszcze nie trafił setki.
Ebi Smolarek - 5 - Strzelił bramkę ze spalonego , którego podobno nie było.Nie wiem.Za dużo reklamówek przed turniejem a za mało treningu.Może nie do zmiany z Austrią ale nagana mu się należy.
Roger - 9 - To on pociągnął nasz zespół do walki w 2 połowie.Zauważcie ,że ani razu nikt nie zabrał mu piłki z Niemców ani sam jej nie stracił.Perfekcyjny w zwodach , wywalczył kilka wolnych i rożnych.To jest moja nadzieja na resztę turnieju.I gdzie Ci którzy nie chcieli go w kadrze ? Jak Leo nie da mu zagrać z Austrią to nie wiem...
Saganowski i Piszczek grali za krótko by ich oceniać.Ale na pierwszy rzut oka widać ,że to nie są osoby które mogłyby pociągnąć zespół w trudnym momencie.Szczególnie ten 1.....
Teraz mecz z Austrią.Trzeba na pewno wierzyć ,że Polacy wygrają.W Wiedniu Chorwaci niczego wielkiego nie pokazali.Obydwa mecze można wygrać.
Ema.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Maciej Żurawski nie wystąpi już w fazie grupowej piłkarskich mistrzostw Europy. Kapitan reprezentacji Polski ma naderwany mięsień czworogłowy ze świeżym krwiakiem – poinformował lekarz kadry, doktor Jerzy Grzywocz.
Urazu w meczu z Niemcami nabawił się także Mariusz Lewandowski. Pomocnik reprezentacji Polski ma skręcenie stawu skokowego-goleniowego z silnym stłuczeniem. Jest jednak szansa, że w czwartek zagra z Austrią.
O ile Żurawski i tak grał bardzo słabo to nieobecność Lewandowskiego byłaby moim zdaniem dużym osłabieniem
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
O ile Żurawski i tak grał bardzo słabo to nieobecność Lewandowskiego byłaby moim zdaniem dużym osłabieniem
wg mnie nieobecność Zurawskiego może okazać się paradoklasalnie naszym wzmocnieniem. Lubie tego zawodnika, ale jest on kompletnie bez formy, a tak na prawde to ja nie pamiętam kiedy on w tej formie w kadrze był, na kolejnej imprezie liczymy na Maćka i jak zwykle porażka z niemcami i jak zwykle żuraw gra bardzo słabo.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
a ja się pytam gdzie są przeciwnicy Rogera? sobie pozwole zacytować coś

nie wiem o co ci chodzi z tym odbiciem sie na naszej druzynie :? co ty masz do tego Rogera? Napewo jest w lepszej formie od takiego Garguły a są bardzo podobni techniczie wiec Roger mógłby spokojnie go zastąpić i jeśli Graguła bedzie w słąbej formie dalej to myśle że lepiej go odpuścic i postawić na młodego Majewskiego.
Nie wiem czemu ty sie czepiasz tego Rogera? Bo jest z Brazylii i za to że kocha Polske (przynajmniej tak mowi) dostał obywatelstwo? A gdyby obywatelstwo dostał robinho albo messi bo jakoś zachciało im sie grac na Euro(wiem ze jest to niemozliwe ale trudno ???? ) to bys nic nie mowil tylko dziekowal bogu ze taki messi chce grac dla polski.a gdyby na euro walil kazda akcje to bys mowil ze to nie jego wina tylko boruca bo puszczal bramki, obrony bo dawala dojsc do strzalu, pomocy w tym rogera bo zle mu podawali. taki moje zdanie i zsiadzcie z rogera wszyscy moze po euro jeszcze bedziecie dziekowali dla beenhackera ze zabral go na ta impreze
przynajmniej jako jedyny nasz honor uratował, dodałbym jeszcze Boruca
 
dzibul 0

dzibul

Użytkownik
Co wy Chcecie od Maćka Żurawskiego?! Przecież to on w pierwszej połowie był najlepszy wśród Polaków. Krzynówek i Smolarek to dwaj najsłabsi zawodnicy meczu. Jak rezerwowy Jacek może grać w pierwszej 11 S-kadry?! parodia. A co pokazał Ebi?! Wielkie G**** i nic więcej.
w drugiej połowie bardzo ładnie zagrali rezerwowi.
Szkoda że Maciek nie zagra już na EURO. A pierwsza bramka to ewidentny błąd Boruca. Jak sie zaczyna wychodzic do piłki to trzeba iść do końca a nie zatrzymywać sie na 11 metrze i zacząć cofać.
Proponowana 11 na mecz z Austrią: Fabiański-Wasilewski,Jop.Kokoszka,Dudka-Piszczek,Murawski,Roger,Garguła,Zahorski-Saganowski
Do BOJU POLSKO
POLSKA POLSKA POLSKA
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Nie mogę zostawić powyższego postu płazem :)
Co wy Chcecie od Maćka Żurawskiego?! Przecież to on w pierwszej połowie był najlepszy wśród Polaków. Krzynówek i Smolarek to dwaj najsłabsi zawodnicy meczu.
Zacząć trzeba od tego ,że na normalnym poziomie zagrał Roger , Boruc i jeszcze Żewłakow na pewno oraz Lewy.Żurawski w 1 połowie w czym był lepszy ? od kogo lepszy ? Nie trafił z dogodnej pozycji , poza tym grał w naderwanym mięśniem.
Jak rezerwowy Jacek może grać w pierwszej 11 S-kadry?! parodia. A co pokazał Ebi?! Wielkie G**** i nic więcej.
No więc właśnie.Maciek grał z kontuzją i to on nie powinien grać.A Jacek ? Na pewno nie był to jego dzień.Wg mnie zadecydowała ta 1 sytuacja.Nie trafił ,potem było już tylko gorzej.Ebi natomiast faktycznie zaliczył słaby występ ale to było do przewidzenia ,bez wsparcia skrzydłowych i Żurawskiego sam przez niemiecki mur sie nie przedrze.
w drugiej połowie bardzo ładnie zagrali rezerwowi.
Faktycznie Roger jako jeden z trzech rezerwowych zagrał dobrze.Sagan i Piszczek grali chyba za krótko by mówić o dobrym czy złym występie.
Szkoda że Maciek nie zagra już na EURO.
Paradoksalnie może się okazać ,że lepiej.Skoro ma kontuzję to niech ją wyleczy.Inna sprawa ,że jest bez formy.
A pierwsza bramka to ewidentny błąd Boruca. Jak sie zaczyna wychodzic do piłki to trzeba iść do końca a nie zatrzymywać sie na 11 metrze i zacząć cofać.
Jak to się mówi &quot;Nie ucz ojca robić dzieci&quot;.Gol zaczął się od straty obrońców.Ballack zagrał w &quot;uliczkę&quot; ,nasi grali na offside ,nie wyszło , wbiegli we dwóch w pole i Podolski dopełnił formalności.Nie wiem jak Twoim zdaniem powinien wyjść w takiej sytuacji bramkarz.Oglądałeś w ogóle mecz ?
Proponowana 11 na mecz z Austrią: Fabiański-Wasilewski,Jop.Kokoszka,Dudka-Piszczek,Murawski,Roger,Garguła,Zahorski-Saganowski
Do BOJU POLSKO
POLSKA POLSKA POLSKA
&#39;
No na szczęście nie jesteś selekcjonerem bo i Austria by nas zniszczyła.A gdzie Boruc,gdzie Lewandowski,gdzie Smolarek.
Twoim tropem myślenia Pazdana jeszcze brakuje w pierwszej &quot;11&quot;.
Pozdro i poczytaj więcej o Piłce nożnej ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Co wy Chcecie od Maćka Żurawskiego?! Przecież to on w pierwszej połowie był najlepszy wśród Polaków. Krzynówek i Smolarek to dwaj najsłabsi zawodnicy meczu. Jak rezerwowy Jacek może grać w pierwszej 11 S-kadry?! parodia. A co pokazał Ebi?! Wielkie G**** i nic więcej.
w drugiej połowie bardzo ładnie zagrali rezerwowi.
Szkoda że Maciek nie zagra już na EURO. A pierwsza bramka to ewidentny błąd Boruca. Jak sie zaczyna wychodzic do piłki to trzeba iść do końca a nie zatrzymywać sie na 11 metrze i zacząć cofać.
Proponowana 11 na mecz z Austrią: Fabiański-Wasilewski,Jop.Kokoszka,Dudka-Piszczek,Murawski,Roger,Garguła,Zahorski-Saganowski
Do BOJU POLSKO
POLSKA POLSKA POLSKA
stek bzdur
Co wy Chcecie od Maćka Żurawskiego?! Przecież to on w pierwszej połowie był najlepszy wśród Polaków.
chyba inny mecz ogladales, juz Saganowski lepiej probowal (za malo mial czasu zeby cos zrobic) niz nasza pseudo gwiazda klubu plazowego w Grecji
Przecież to on w pierwszej połowie był najlepszy wśród Polaków. Krzynówek i Smolarek to dwaj najsłabsi zawodnicy meczu. Jak rezerwowy Jacek może grać w pierwszej 11 S-kadry?! parodia. A co pokazał Ebi?! Wielkie G**** i nic więcej.
to sa zawodnicy o najwiekszym potencjale w naszej kadrze, oni ja ciagna do przodu, niestety nie sa w formie i nalezy zastanowic sie czy jest sens ich wystawiac
w drugiej połowie bardzo ładnie zagrali rezerwowi.
Roger na wielki PLUS, Piszczek i Sagan cos probowali ale trudno ich oceniz bo malo grali
Szkoda że Maciek nie zagra już na EURO.
a mnie nie szkoda, bo on jest bez formy, a u Benhakkera on jest taka swieta krowa jak byl Rasiak u Janasa, musi grac chocby nie wiem co, slaby jest i niech spada grzac lawe
A pierwsza bramka to ewidentny błąd Boruca. Jak sie zaczyna wychodzic do piłki to trzeba iść do końca a nie zatrzymywać sie na 11 metrze i zacząć cofać.
jak czytam takie pierdoly to jestem za wprowadzeniem testow, ktorych zdanie powinno byc konieczne zeby moc pisac tu posty, pytania w stylu &quot;co to spalony?&quot;, &quot;ilu jest bramkarzy na boiisku?&quot;, &quot;co musi wpasc do bramki zeby byl gol?&quot; itd
Proponowana 11 na mecz z Austrią: Fabiański-Wasilewski,Jop.Kokoszka,Dudka-Piszczek,Murawski,Roger,Garguła,Zahorski-Saganowski

do gry na Austrie jest Roger, moze jeszcze Piszczek i Jop, reszta nie
Do BOJU POLSKO
POLSKA POLSKA POLSKA

no tu sie moge z toba zgodzic
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie powiem, że dość dziwnie się czuję jak czytam opinię polskiej prasy czy przeglądam polskie fora. Miałem to szczęście być na miejscu rozgrywania tego meczu i kibice na stadionie + niemiecko-austriacka prasa zupełnie inaczej widziała ten mecz heh, może to wina TV :p W każdym bądź jak widzę wysokie noty u Łobodzińskiego, Wasilewskiego czy Golańskiego (w mniejszym stopniu Lewandowskiego czy Dudki) to mnie troszkę krew zalewa. Nie wiem ja tam widziałem, że skrzydłowi Niemców robili co chcieli z naszymi bocznymi obrońcami a Łobo nic kompletnie nie grał. Ale i tak nie ma to jak Golański. Ten chłopak nie jest lewym obrońcą i nim nie będzie. Kompletnie był zagubiony, nie wiedział co się dzieje. Wawrzyniak chyba będzie lepszą opcją. Piszecie że Żuraw czy Ebi zagrali źle. Ja myślę, że oni swoje zrobili. Ebi strzelił bramkę , gdyby sędzia nie znalazł tam spalonego to byśmy go na rękach nosili. Podobnie Maciej w 1 sytuacji - aż dziw zresztą że dograł 1 połówkę. Krzynek nie grał tego co zazwyczaj ale szarpał , gubił krycie , bardzo często nie było na jego lewym skrzydle żadnego Niemca w promieni 15m ale co z tego skoro tylko Roger 1 raz potrafił mu zagrać dobrą piłkę ;/ Zazwyczaj to reszta naszych kopaczy jak nie wiedziała co zrobić to dawała piłkę Krzynkowi który był podwajany, potrajany. To samo Ebi. Łobodziński, Piszczek mieli mnóstwo miejsca na dokładne dośrodkowanie ale z tego co pamiętam to Wojtek zagrał max. 1 w miarę dobrą wrzutkę. Na trybunach wszyscy się dziwili czemu on jeszcze jest na boisku. Moim zdaniem za dużo zmian nie będzie, bo jakoś strasznie źle według mnie nie graliśmy. Widać było jednak, że nasi odstają fizycznie od Niemców. Czasami to tylko 1 Ebi robił pressing a Niemcy no cóż w tym właśnie nas pobili straszliwie . Trochę chyba powtarza się historia z MŚ z 2002 i 2006 choć ja mam nadzieję, że może ta pełnia formy dopiero przyjdzie, bo coś za dużo kontuzji :p
Ale wracając do składu : Boruc - Wawrzyniak, Bąk, Żewłakow, Wasilewski - Krzynówek, Dudka, Lewandowski, Roger, Piszczek - Smolarek i jokerzy w postaci Garguły i Sagana. Roger musi wejść do 11 bo zrobi trochę miejsca Krzynówkowi czy Smolarkowi, bo jeśli zagra taki Łobodziński to Jacek znowu będzie podwajany, potrajany a mający mnóstwo miejsca WŁ nic z tym nie zrobi.
Problem ogólnie z prawą pomocą ale mi bardziej się podobał Piszczek od Łobo. Te jego dwie wrzutki jakieś takie konkretniejsze były, bo centry Wojtka to tragedia, on podawał Metzelderowi ... Choć jeszcze bardziej mi by pasowało jakby Roger,Krzynówek,Garguła tworzyli drugą linię przed naszą dwójką defensywnych pomocników. Roger i Jacek na prawej mogą grać wymiennie i schodzić do środka , choćby strzelić z dystansu.
Lewy mnie strasznie wkurzył nie swoją grą w destrukcji ale swoimi strzałami. W rozgrzewce przed meczem zapodawał strzały z 20 i więcej m z megą siłą w światło bramki (wszystkie) a jak przyszło co do czego w meczu to tragedia.
Nic to, teraz trzeba mieć troszkę szczęścia. Wymęczyć wygraną nad Austria i może będziemy mieli fuksa z Chorwacją ...
Swoją drogą wie ktoś kiedy będzie jakaś powtórka na Polsacie Sport (jeśli w ogóle ?)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nic to, teraz trzeba mieć troszkę szczęścia. Wymęczyć wygraną nad Austria i może będziemy mieli fuksa z Chorwacją ...
Skoro piszesz, że Polacy są słabi fizycznie to co powiesz o Chorwatach, w meczu z Austrią grali dobrze do 30 min., później to była istna katorga tego zespołu, przeciwnicy ich zabiegali. Jak schodził jeden z chorwackich zawodników (nie pamiętam który) to tylko zszedł za boisko i położył się na trawie i nie mógł tchu złapać, a należy zaznaczyć, że sami chorwaci jakiś szaleńczych akcji nie grali. Jeśli polska drużyna wygra z Austrią, co ich podbuduje psychicznie to o mecz z Chorwacją jestem względnie spokojny-wystarczy przetrzymać pierwsze 30min i od razu narzucić szybkie tempo gry i chorwaci sami wymiękną. I nie zgodze się z opinią, że chorwaci odpuscili po tym jak prowadzili, gdyż wygrywali jedną bramką a austria atakowała coraz bardziej wg mnie zwyczajnie nie starczyło im sił. A Polacy są na pewno w lepszej formie fizycznej od Chorwatów.

Chowacja-jak na zespół który ma zawojować Euro to chyba za mało.

A co do oceny meczu Polaków z Niemcami to muszę powiedzieć ze dzis oglądałem na spokojnie powtórke i nasza gra wcale nie wyglądała słabo, momentami to my narzucaliśmy swój styl gry. Trochę pech przy bramkach, zabrakło szczęścia i skuteczności a remis mógł być nasz. Sam Loew powiedział, że Niemcy zagrali najlepszy mecz pod jego kierownictwem i ze mecz dla jego zespołu był ciężki, co świadczy ze nasza gra nie była słaba.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Widzę, ze po meczowa atmosfera opadła. to dobrze :] podzielam poglądy 2 panów wyżej. Jednak nie wiem jak kilka postów wyżej mozna zauwazyc przy Łobodzińskim wyższą ocene niż np. przy Lewandowskim ? Moim zdaniem był on jednym z najgorszych na boisku (no moze oprócz 2 skrajnych obroncow ;) ) Lewandowski, mimo niecelnych strzałow był jednym z aktywniejszych na boisku. Kamera wszytkiego nie uchwyci ...
Moim zdaniem w meczu z Austria trzeba postawic w szczegolnosci na ofensywe. Nie ma co liczyc na jakis remis bo on nam nic nie da. Z Austria trzeba wygrac !!! Wedlug mnie mozne by zagrac systemem 4-4-2 a skłąd wygladałby tak:

Boruc
Wasilewski (ew. Goanski na jego nominalnej pozycji) - Bak - Żewałakow - Wawrzyniak​
Roger - Garguła - Lewandowski - Krzynówek (ew. Smolarek)​
Saganowski - Smolrek (ew. Piszczek)​

To są narazie takie moje przemyslenia, zobaczymy co powie jutro Leo i cały sztab.

Pozdrawiam
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Wedlug mnie mozne by zagrac systemem 4-4-2 a skłąd wygladałby tak:
Boruc
Wasilewski (ew. Goanski na jego nominalnej pozycji) - Bak - Żewałakow - Wawrzyniak​
Roger - Garguła - Lewandowski - Krzynówek (ew. Smolarek)​
Saganowski - Smolrek (ew. Piszczek)​
To są narazie takie moje przemyslenia, zobaczymy co powie jutro Leo i cały sztab.
Pozdrawiam
co do skladu jak zaproponowales to nie moge sie zgodzic z kilku powodow:
1. Roger na prawej stronie? lewonozny zawodnik? on gral w Legii na lewej pomocy, ale zdecydowanie lepiej sobie radzi w srodku pomocy, bo nie jest odpowiednio szybki do gry na boku, poza tym swietnie kreuje gre i srodek pomocy to miejsce dla niego, bedzie mogl prowadzic poczynania ofensywne naszej reprezentacji
2. jako ze Rogera widze na rozegraniu, to na skrzydlach dalbym szanse Krzynowkowi (lewa) i Piszczkowi (prawa), Lobo sie nie nadaje, mysle ze Krzynio sie ogarnie i w koncu zagra dobry mecz
3. w ataku postwilbym na Saganowskiego, ktory jest silny i waleczny i powalczy z tymi drwalami z austrii, z nim niech zagra Smolarek, zawodnik zupelnie innego pokroju, techniczny, szybki, czesto schodzacy na skrzydla, w sumie to Smolarek bylby takim wolnym elektronem krazacym w diamencie Roger - Krzynowek - Piszczek - Saganowski
4. co do obrony to sie zgadzam, Wawrzyniak na lewa obrone, a na prawej... sam nie wiem, trzeba bedzie atakowac, a w ofensywie obaj sa pozyteczni
moj sklad:
--------------------------Boruc------------------------
Wasilewski/Golanski --- Bak --- Zewlakow --- Wawrzyniak
----------------------Lewandowski---------------------
Piszczek ---------------- Roger ------------- Krzynowek
------------------------Smolarek*----------------------
-----------------------Saganowski----------------------
*Smolarek gra jako &quot;wolny elektron&quot; czyli schodzi na skrzydla oraz wspomaga Sagana na srodku ataku, wchodzi tez na pilki zgrywane glowa przez Saganowskiego
mysle ze Lewy sobie poradzi z Ivanschitzem, nie potrzeba dwoch defensywnych pomocnikow, Roger bedzie siemusial czasem wracac, ale damy rade, musimy atakowac, wiec sklad ofensywny
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
po meczu Holandia-Włochy Jerzy Brzęczek powiedział w studiu Polsatu, ze wyjazd Błaszczykowskiego ze zgrupowania kadry nie był spowodowany jego kontuzją, ani nieporozumieniami z Beenhakkerem, nie chciał podać przyczyn wyjazdu swego siostrzeńca i sprawa się zrobiła mocno tajemnicza
podobnie było po wyjeździe Kuszczaka, tylko suchy komunikat, żadnej konferencji prasowej, sam zawodnik nie komentuje sprawy... wg mnie sprawy są cokolwiek dziwne, gdyby wszystko było normalnie to na pewno Kuszczak by się wypowiedział, powiedziałby, że ma kontuzję, że mu szkoda i chciał walczyć, bo czuje się do gry w pierwszym składzie, a tymczasem wyjeżdża bez słowa, to jest w ogóle nie w jego stylu! wiele razy głośno mówił, że powinien grać w pierwszym składzie, upominał się o powołania, ogólnie to bardzo pewny siebie zawodnik i często odważnie mówi co mu na sercu leży
w wielu kręgach panuje opinia, że jeśli nawet zawodnik jest dobry, ale nie tworzy kolektywu z pozostałymi i może popsuć atmosferę to należy z niego zrezygnować, może Kuba i Kuszczak to bardzo ambitni zawodnicy, głośno domagają się gry w pierwszym składzie, są pewni siebie i nie kryją tego, czy możliwe, że to wpłynęło na decyzje Beenhakkera o odesłaniu ich? wydaje mi się to mało prawdopodobne, ale sprawa jest mocno dziwna i można się spodziewać wszystkiego
co o tym sądzicie?
 
Do góry Bottom