>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Codziennie gratis 50 euro od Bet-at-Home

marian77 541

marian77

Użytkownik
Dla mnie to jakaś ściema z tą promocją. Fakt nie słyszałem aby ktoś wygrał bo w to raczej wątpię ale..
Ciągle odsyłają w odpowiedzi że zwycięzca jest losowany z pośród wszystkich aktywnych graczy na bet-at-home (czy tylko zarejestrowanych już sam nie wiem) ale gdyby było losowanie spośród tych aktywnych to zapewne każdy by się logował a tak mało kto sie loguje
Więc ja uważam że ta promocja to totalna ściema a system wybiera te konta które nie logowały się dłuższy czas...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dla mnie to jakaś ściema z tą promocją. Fakt nie słyszałem aby ktoś wygrał bo w to raczej wątpię ale..
Ciągle odsyłają w odpowiedzi że zwycięzca jest losowany z pośród wszystkich aktywnych graczy na bet-at-home (czy tylko zarejestrowanych już sam nie wiem) ale gdyby było losowanie spośród tych aktywnych to zapewne każdy by się logował a tak mało kto sie loguje
Więc ja uważam że ta promocja to totalna ściema a system wybiera te konta które nie logowały się dłuższy czas...
Nie jest ściema jak byś dobrze przeszukał archiwum forum to znajdziesz. Ktoś z forum kiedyś trafił chyba 1300 euro poszukaj dobrze, z tego co pamiętam wkleił screen z konta i rozmowe z LC. Możesz trafić ale szanse są praktycznie takie same jak w totolotku.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Cytat:
Napisał przemoevil -&gt;

Mnie ciekawi to że większość niezrealizowanych tej loterii jest z Polski.. Widzę na dzisiejszą listę że 10 to gracze z Polski a reszta to pozostałe.. Trochę to dziwne jak to jest bukchmacher ogólnoświatowy...


dziwi Cie liczba husarow ?

Może założyła dla bonusu 50% a te 50 ojro to tak przy okazji ?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Głupoty piszecie, ten buk jest skierowany m.in na Polski rynek dlatego tak wielu Polaków, reklamują się w wielu miejscach, duży nakład na reklamę, dlatego mają mase użytkowników, mimo że jest to buk tragiczny pod wieloma względami.
Jaki sens w tym buku zakładać multi ?
a choćby dla 350 zł czyli 50% z 700 !
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
ehh szkoda słów dla mnie to wielka ściema i tyle chyba ze wygram to zmienię zdanie ale na razie pozostaje przy tym iż to ściema wg. mnie maja baze numerów kont graczy którzy nie logowali się na swoje konta lata i po prostu automat z tej bazy losuje sobie jakiś numer konta gracza i on jest zwycięzca
zacytował bym wysłaną do nich dzisiaj wiadomosc ale tego nie zrobie
wnerwiło mnie to że dziś już któryś raz został wylosowany Christian M. (13***510), i jak zwykle jak i poprzednio nagrody nie odebrał
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ehh szkoda słów dla mnie to wielka ściema i tyle chyba ze wygram to zmienię zdanie ale na razie pozostaje przy tym iż to ściema wg. mnie maja baze numerów kont graczy którzy nie logowali się na swoje konta lata i po prostu automat z tej bazy losuje sobie jakiś numer konta gracza i on jest zwycięzca
zacytował bym wysłaną do nich dzisiaj wiadomosc ale tego nie zrobie
wnerwiło mnie to że dziś już któryś raz został wylosowany Christian M. (13***510), i jak zwykle jak i poprzednio nagrody nie odebrał
Czemu aż tak się przejmujesz? Żal dupę sciska że nie możesz wygrać 50 euro?
Może zagrasz w dużego lotka szybciej trafisz szóstkę niż wylosuje Ciebie automat w Bah-u
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
nie, zal mi dupy nie ściska tylko oszustwem jest to że wczesniej pisali że wsrod aktywnych graczy jest ta promocja a wcale tak nie jest po raz nie wiem któy osoba która podałem wyżej została wylosowana i po raz kolejny nie odebrała nagrody a jak byłaby aktywna to kase by miała a tak z daala widac wałek
 
D 0

dandon21

Użytkownik
A kogo uważacie za osobę aktywną? Czy np. osoba logująca się raz na miesiąc nie może być aktywną? Wiadomo, że wtedy takiej osobie ciężko jest się zalogować akurat w odpowiedni dzień.
Ja kiedyś już myślałem że wygrałem jak zobaczyłem, że imię i pierwsza litera nazwiska się zgadza, a nawet początek numeru był podobny ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ale naprawdę czy ktoś wierzy w to,że jest dużo osób logujących się CODZIENNIE do tak dobrego bukmachera jak bah?Już pomijam fakt,że przy marnych 100 tys graczy(a jest ich na pewno więcej) w najgorszym wypadku potrzeba prawie 274 lata na bycie wylosowanym...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Promocja to nie ściema. Kiedyś ktoś tutaj z forum wygrał. Ale szanse, że się wygra są znikome. To jest promocja spośród wszystkich graczy, ze wszystkich krajów w których funkcjonuje bah.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ale naprawdę czy ktoś wierzy w to,że jest dużo osób logujących się CODZIENNIE do tak dobrego bukmachera jak bah?Już pomijam fakt,że przy marnych 100 tys graczy(a jest ich na pewno więcej) w najgorszym wypadku potrzeba prawie 274 lata na bycie wylosowanym...
100 tysięcy ? Bah ma ponad 3 mln graczy, więc szanse na wylosowanie są mniej więcej takie jak trafienie 6 w toto lotka.
 
Do góry Bottom