>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ComeOn - 10 euro bez depozytu !

strzala 377

strzala

Użytkownik
Sugeruję solidarnie żeby wszyscy olali tego &quot;buka&quot; takiej żenady jeszcze nigdy na świecie bukmacherskim nie widziałem. Mam nadzieję że stracą dużo klientów za tą szopkę.
Po co oferują bonusy jak je potem usuwają ???? ? Czerwona kartka.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
parę miesięcy temu musiałem się upominać przez okrągły miesiąc o parę złotych które nie przyjęło a pobrało z konta bankowego.wysyłane skany, traktowanie jakbym chciał ich naciągnąć.Od tego czasu loguje się patrze o bonus i taka akcja ???? comeon życzy wesołych świąt
ja i tak już dawno ich zlałem za krzywe numery, zresztą ta ich oferta to też jakieś *****.po 3 takie same zakłady typu -1, czy barca wygra dwoma golami+ itd w stsie jest lepsza
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A skąd admini mogli wiedzieć, że będzie taka akcja? Trochę szerszej perspektywy na to..
No to zobaczysz jak wybrnie z tego comeon,bo na pewno nic z tym nie zrobią a admini dalej będą spamować ich genialną stroną.A jeszcze dodać do tego brak najpopularniejszego środka płatniczego to już jest jedną wielką parodią.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No ale co podejrzewam że nikt mejla nie dostał lub wybrani a dopisali wszystkim więc sobie znajdą wymówkę bo tak na dobrą sprawę nie dbają o dobry wizerunek.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No niekoniecznie bo mail to dowód że ci się należy, dostajesz o tym informację w tej sytuacji mogą każdy kit ożenić.Ja ich nie bronie bo sami mi 80zl zabrali ale tak się będą bronić bo jest to gówniana firma która tylko na starcie swojej kariery zrobiła pozytywne wrażenie, więc nie ma co liczyć że staną na wysokości zadania.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Jesli serio takie coś zrobili że nawet tym co wygrane kupony mieli kase wyzerowali to powinni być skończeni na polskim rynku i nikt tam nie powinien grać bo takich rzeczy się nie robi Ci co mieli promocje skorzystali to juz powinni to zostawić skończyć promocje dla kolejnych klientów i tyle ale usuwanie kasy z wygranych kuponów nawet to największe złodziejstwo więc jak nie naprawią tego i nie zwrócą tym co wygrali kase to definitywnie ban na tego buka chodzby dawali nie wiem co to nikt nie powinien tam juz grać po takim czyms tyle z mojej strony i myślę ze admin czy ktoś co ma tam znajomości zainterweniuje w tej sprawie by to wyprostowali bo inaczej wstyd dla firmy Betsafe czy Bah czesto daje darmową kase i jakos nie robiąz tego tragedi a tu dali i zabierają nawet tym co wygrali coś po fakcie? nie do przyjęcia i zrozumienia Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
artur202 4

artur202

Użytkownik
Kilka lat temu unibet dał każdemu po 100 euro do kasyna a miał dać tylko graczom,którzy wygrali w jakimś konkursie. Był nawet wątek na forum i ja nawet informowałem o tym błędzie,zeby ludzie wchodzili.Ludzie obstawiali u buka i na koniec zabrali tylko 100 euro od wygranych a reszte zostawili i powypłacali,popełnili błąd ale potrafili uczciwie zareagować.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No to jest właśnie kulawe że wygrane też zajemali, gracz wygrywa kupon i się wkurza, a przegrani w sumie mają lepsze humory ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jak gracz się walnie to cię odwalą ale jak oni się walną to zaczyna się kombinacja alpejska zmiana daty niby przedawnienie.Też bym chciał,zeby stare przegrane kupony się przeterminował i zwrócili obstawioną stawkę i uznali to za błąd.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Wzięli kasę tylko tym,którzy nie zdążyli obrócić,kto obrócił i pieniądze widniały jako prawdziwe powinien je już mieć,ja obróciłem w nocy na NBA,teraz nie mogę się zalogować bo wyskakuje jakaś konserwacja,ale nie wierzę że zwinęli mi real money;) Poza tym ktoś już na pewno zdązył zlecić kilka wypłat,co??
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Wzięli kasę tylko tym,którzy nie zdążyli obrócić,kto obrócił i pieniądze widniały jako prawdziwe powinien je już mieć,
ja obrót tych 40 zł bonusu zrobiłem wczoraj i kasę mam już jako stan konta, który jest do wypłaty. Zrobiłęm obrót 3 razy , czyli 120 zł i kasa jest. Wypłatę chciałem zlecić i wyskoczyło mi, że muszę dane im wysłać (skan dowodu itp. Jednak to normalne, bo to moja pierwsza wypłata u nich.
Widocznie do wczoraj do północy trzeba było go obrócić, ja skończyłem o 23
 
Do góry Bottom