>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn - 10 euro bez depozytu !

S 674

slukasz123

Użytkownik
Ludzie, nie dość, że Wam za darmo kasę dają to Wy jeszcze macie prawo narzekać????!!! Właśnie przez takich ludzi jak Wy ten kraj jest tak poje.... ,bo tu ludzie jak widza gdzieś 10zł na ulicy są w stanie zabić kogoś innego.
Kolego tu nie chodzi o spiny bo ze spinow mialem jakies grosze mam 1700 ponad do wyplaty bo gralem normalnie......Wiec takie rzeczy mozesz pisac do innych osob a nie do mnie.......
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Ludzie, nie dość, że Wam za darmo kasę dają to Wy jeszcze macie prawo narzekać????!!! Właśnie przez takich ludzi jak Wy ten kraj jest tak poje.... ,bo tu ludzie jak widza gdzieś 10zł na ulicy są w stanie zabić kogoś innego.
Wyobraź sobie, że ktoś mógł na tym stracić własne pieniądze.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
@Cinek7731
Jutro wszystko zostanie zweryfikowane i odpowiednie osoby zajmą się sprawą. Dzisiaj niedziela, więc ciężko o konkretne decyzje.
Dlatego to co mogę doradzić to nic nie graj i poczekaj na rozwój sytuacji.
Jak tam wyjasnilo sie cos? bo jak bede czekal i nie bede nic gral to i tamten bonus przepadnie.A tak na marginesie to ja nie dostalem nawet maila z przeprosinami.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Cinek7731
Z moich informacji wynika, że zwroty za&quot;oficjalną&quot; kampanię zostaną dopisane dopiero dzisiaj.
Twój bonus o którym piszemy wynika z błędu systemu i jest on nieważny.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
@Cinek7731
Z moich informacji wynika, że zwroty za&quot;oficjalną&quot; kampanię zostaną dopisane dopiero dzisiaj.
Twój bonus o którym piszemy wynika z błędu systemu i jest on nieważny.
hm to ja juz nie wiem co o tym myslec.Bo mi juz zabrali raz ten bonus razem z wygrana i dali drugi raz ten sam.Jak gralem freebeta na LM akceptowalem regulamin ktory mowil ze maja czas na zwroty do piatku do polnocy.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
mi również znów pojawił się bonus (spełniłem wymagania do zwrotu za weekendowy zakład mobilny) i teraz nie wiem czy to ten mój zwrot czy znów jakaś pomyłka.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Z ogłoszeń parafialnych : Jako , że sensownej odpowiedzi od buka nie ma żadnej , przed chwilą zredagowałem i wysłałem wraz ze screenami wiadomości opisujące szczegółowo sprawę do SBR oraz LGA , także teraz pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na odpowiedź z ich strony.
Każdemu kto był chętny i dał mi znać na PM , przesłałem treść wiadomości wraz z krótkim opisem co jak i gdzie wypełniamy.
Jeśli jeszcze ktoś jest zainteresowany - proszę o PM.
 
M 3

mojtyp

Użytkownik
Witam drogich kolegów z forum ???? .
Zapewne wielu z was miało w ostatnich dniach owiany złą sławą problem z firmą bukmacherską &quot;ComeOn!&quot;, która w jawny sposób oszukała mnie, a i zapewne jeszcze kilku pokrzywdzonych użytkowników znalazłoby się na tym forum.
A więc zacznę od początku całej sprawy ze &quot;słynnym&quot; już bonusem &quot;Darmowy Zakład na Ligę Mistrzów&quot; firmy ComeOn!. Dnia 10 grudnia 2013 16:05 otrzymałem wiadomość od promocji od jednego bukmachera internetowego ComeOn! z ofertą bonusową, wyglądała on tak:

Zaciekawiony tą ofertą w dniu 11/12/2013 postanowiłem spróbować swojego szczęścia i zaryzykować wcześniejszą wygraną, no bo przecież w razie niepowodzenia powinienem dostać obiecany drogą mailową bonus. Obstawiłem zakład na wysławioną już w ofercie &quot;Ligę Mistrzów&quot; spełniający cały szereg wymagań regulaminowych nadesłanej mi promocji &quot;Darmowy Zakład na Ligę Mistrzów&quot;. Oto mój zakład kwalifikujący mnie do udziału w &quot;słynnej promocji&quot;:

No niestety nie tym razem.. Jednakże mając w pamięci cel mojego zakładu postanowiłem spełnić ostatni regulaminowy wymóg bukmachera, a więc musiałem im przesłać e-mail na adres podany w punkcie 3 poniżej zamieszczonego zdjęcia :

No więc na co czekać, do dzieła !

No to teraz tylko czekać na bonus... No i rzeczywiście doczekałem się go na swoim koncie w dniu 13.12.2013 roku:

Cały szczęśliwy postanowiłem szybko pomyśleć jak tu dobrze ulokować przyznane środki, no i postawiłem taki oto zakład z dnia 13/12/2013.. uwaga wygrany za kwotę bonusową, wygrana wynosi 86.64 PLN:

Jednakże tej kwoty już nigdy nie zobaczyłem na swoim koncie użytkownika, a perfekcyjne oszustwo zostało mi wytłumaczone tak:

Co ciekawe kilka dni wcześniej otrzymałem jeszcze jedną ofertę bonusową z ComeOn! na mój adres email, kolejna pomyłka czy próba oszustwa ver.2 ?:

Jakież moje szczęście, że tym razem nie dałem się oszukać, uf...
Tak więc podsumowując firma ComeOn! oszukała mnie na 86.64 PLN i bezczelnie tłumaczy się, że nie powinienem otrzymać tej oferty na e-mail, bonusu od administratora strony i wgl. wszystko poszło nie tak, tylko ja straciłem kasę, a oni tylko jednego klienta.. choć złą opinie będę przekazywał dalej...
A na deser tego wszystkiego, że oferta nie była do mnie skierowana :

Moim zdaniem firma ComeOn! oszukuje w biały dzień graczy, oferuje im atrakcyjne promocje, których nie realizuje, naraża ich na straty finansowe, a na koniec udaje, że sprawy nie powinno wgl. być ! Jestem zszokowany całą sytuacją, pierwszy raz mam takie problemy, jeżeli ktoś miał analogiczną przygodę, to czekam na komentarze poniżej.
Pozdrawiam - MójTyp.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
wyjasnilo sie juz cos z tym bonusem bo ja mam tylko ten free bonus 40 zl wiec mam go obracac czy dalej czekac?? bo wazny do 22 grudnia tylko jest
u mnie identyczna sytuacja jak u kolegi wyzej.spelnilem wszystkie warunki i tez mnie oszukali ciekawe ile osob tak mialo??
 
C 7

czarnob

Użytkownik
MójTyp nie przesadzasz? Ja nie raz dostawałem takie typu bonusy i jesli był jakiś problem to wchodziłem na czat, a sprawa była milo i sprawnie rozwiązywana.
Takze radze poczekac az wroci czat i porozmawiać...
 
M 3

mojtyp

Użytkownik
Czekam na kontakt już od niedzieli, ponieważ od niedzieli mam problem z rozliczeniem sobotniego zakładu. Czat od niedzieli do teraz jest offline i nie zapowiada się, by go włączyli w najbliższym czasie. Support e-mail mnie spławił, twierdząc, że wgl. nie mamy o czym rozmawiać, gdyż żadne pieniądze mi się nie należą. Czy w takim wypadku zostało mi coś innego niż ujawnienie całej sprawy na łamach forum ?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Czekam na kontakt już od niedzieli, ponieważ od niedzieli mam problem z rozliczeniem sobotniego zakładu. Czas od niedzieli do teraz jest offline i nie zapowiada się, by go włączyli w najbliższym czasie. Support e-mail mnie spławił, twierdząc, że wgl. nie mamy o czym rozmawiać, gdyż żadne pieniądze mi się nie należą. Czy w takim wypadku zostało mi coś innego niż ujawnienie całej sprawy na łamach forum ?
ja juz rozmawialem na ten temat pol godziny na czacie.nic nie skutkuje twierdza ze omylkowa wyslali bonus do wszystkich i nie moga anulowac pojedynczym osobom tylko wszystkim naraz.tylko ze teraz duzo osob jest poszkodowanych co spelnili warunki.jesli juz nie moga przywrocic wygranych to chociazby dali bonusy w tej kwocie co ktos wybral np u ciebie na 80 zl.da rade cos wymyslec a nie rozlozyc rece i przepraszac albo powiedziec przykro mi...
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
pisma poszły już do odpowiednich organów, gdzie podlegają buki. Są screeny, więc ComeOn tak łatwo się nie wykręci.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Miałem nic nie pisac w tym temacie, ale za dużo wody w Wiśle upłyneło i nie idzie się z nimi porozumieć. Mam praktycznie to samo co Cinek7731 i MójTyp, kupon rozliczopny jako wygrany &quot;wisi&quot; sobie bez kwoty wygranej dopisanej do salda i tłumaczenie, wręcz aroganckie wpajanie, że nie powinienem dostać wcześniej zwortu... Na koniec zupełnie bez emocji takie krótkie podsumowanie: cała ta sytuacja to dla mnie żenada, burdel i kompletna kompromitacja bukmachera.
 
Do góry Bottom