>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Comeon na LM
Stawiasz - wygrywasz


Czołówka Europy powraca w tym tygodniu na boiska Ligi Mistrzów. Kto odpadnie? Kto awansuje do ćwierćfinałów?
Czy pewniacy przejdą dalej? Czy Mou pokona Fergusona? Jak spiszą się polacy z Dortmundu?
Manchester Utd vs Real Madrid - Wtorek
Borussia Dortmund vs Shakhtar Donetsk - Wtorek
Juventus vs Celtic - Środa
Paris St Germain vs Valencia - Środa
Obstaw mecze i odbierz freebet-kombo za €5
Postaw zakłady pojedyncze, każdy za minimum 50 PLN na wszystkie z meczów Ligi Mistrzów odbywających się 05/03/13 oraz 06/03/13 i odbierz €5 kombo-freebet do wykorzystania na zakłady w następny weekend!
* Musisz wysłać mail na [email protected] z nazwą użytkownika, numerem zakładu oraz tytułem Champions League najpóźniej do czwartku 7 Marca.

Więcej informacji na stronie www.comeon.com
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki z promocji na miesiąc luty:
1. cococaba** - telefon komórkowy LG T375 Cookie Smart
2. matinho** - bluza z kapturem nike Fc Barcelona
3. Ashakel** - Pendrive 16gb
4. Salatek** - zestaw pokerowy
5. czarn** - 25PLN
6. lukaszim** - 25PLN
7. piterq** - 25PLN
8. mbudzyns** - 25PLN
9. donbagi** - 25PLN
10. woit** - 25PLN
11. pepsik** - 25PLN
12. luki8** - 25PLN
13. cath** - 25 spinów
14. 139129** - 25 spinów
15. pociag** - 25 spinów
16. lacz** - 25 spinów
17. Death** - 25 spinów
18. darj** - 25 spinów
19. plo1** - 25 spinów
Gratuluję.
Osoby, które wygrały nagrody rzeczowe proszę wysłać na adres email: [email protected] dane do wysyłki.
Proszę podać także numer telefonu do kontaktu np. kuriera. Nagrody zostaną wysłane w przyszłym tygodniu. Proszę odebrać nagrody, gdyż poprzednim razem firma otrzymała zwrot, bo osoba nie odebrała paczki.
Jeśli kogoś nie ma na liście, a zgłaszał się do promocji to pisać na maila lub na PW.
Wszystkie spiny są na gozno quest.
Freespiny na Gonzo są możliwe do dodania tylko w sytuacji, kiedy gracz zagrał przynajmniej 1 rundę na Gonzo Quest wcześniej za własne pieniądze. Taki wymóg techniczny NetEnt.
Pozdrawiam
Zobacz koniecznie:
Marcowa promocja z ComeOn- wygraj PS3+FIFA13+zestaw,bonusy, gadżety itd. Tylko u nas!
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Zaczęłam ostatnio korzystać z tego bukmachera, jednak zaczynam mieć wątpliwości, czy na pewno był to dobry wybór. Często mają jakieś przerwy na stronie, teraz np. trwają prace aktualizacyjne - jak można w sobotę - kiedy jest najwięcej meczy robić prace aktualizacyjne....Czasami też wyskakuje mi komunikat, że mam za mało środków na koncie, kiedy próbuję zrobić kupon, mimo że pieniążki mam....

W sumie często są jakieś przerwy na stronie i jest to dosyć denerwujące ⛔
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Nie wiem czy to standard w tej firmie ale rozliczanie kuponów nie należy do ich mocnych stron .
Strasznie długo czeka sięna rozliczenie kuponu .... kupony z soboty (bundesliga ) zostały mi rozliczone dopiero dzisiaj przed 10 .
Dzisiejszy kupon (mecze o 17) do chwili obecnej wisi jako nierozliczony .
Słabo to wygląda ...
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
u mnie od razu po meczu rozliczone.. pisz na chat to od razu rozlicza.
Co mam pisać na chacie jak &quot;czynny&#39; do 16:00 chyba .... poźniej to sobie można info tylko zostawic .
Kupon mi rozliczyli dzisiaj przed 12 :zoltakartka:.
Fakt przegrane kupony rozliczają w 3 min po zakonczeniu spotkania ... wygrane zdecydowanie dłużej to trwa :?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Angieslki support masz dłużej czynny i radzę do nich pisać jeżeli jest jakiś problem bo raz że szybciej go naprawia dwa że wiedzą więcej niż polski support. Możesz pisać przez translatora jak coś prostym angielskim i na bank sie dogadasz.
a tak btw to wg. mnie spoko bukmacher. problemów z nimi nie miałem
 
R 2

rudaslaska7

Użytkownik
czy udział w promocji marcowej jest mozliwy tylko po zarejestrowaniu sie z linku ,ktory podałeś czy z normalnego też można?

i druga sprawa &quot;Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!&quot;
MAM rozumiec,ze korzystając z promocji 50zł+200zł moge rowniez wziac udzial w &quot;promocji marcowej&quot; :) ? czekam na odpowiedz
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
czy udział w promocji marcowej jest mozliwy tylko po zarejestrowaniu sie z linku ,ktory podałeś czy z normalnego też można?
tylko i wyłącznie z linku wyżej podanego. inaczej nie będziesz brany pod uwagę w losowaniu nagród
i druga sprawa &quot;Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!&quot;
MAM rozumiec,ze korzystając z promocji 50zł+200zł moge rowniez wziac udzial w &quot;promocji marcowej&quot; ? czekam na odpowiedz
możesz. mało tego, ComeOn ma bodajże 3 progi bonusu od wpłaty 100% do 100zł. Wpłacasz pierwszą stówę, ( dostajesz 100 bonusu czyli razem 200) obracasz zgodnie z regulaminem i wypłacasz. Wpłacasz kolejną stówę i znowu dostajesz 100zł bonusu i robisz tak jak wyżej, i za trzecim razem możesz czynność powtórzyć
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Czy ktoś mia problemy z comeon przy wypłacie wysłałem skan dowodu oraz potwierdzenie adresu natomiast wyciąg bankowy wysylam dwa razy i drugi raz odrzucają. Nie mogę wypłacić pieniędzy bo przy probie wypłaty pojawia się prośba o przesłanie skanu wyciągu bankowego
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Zapytaj na live chat lub supportu jaki jest powod ze Ci odrzucaja ten wyciag.Od razu po zatwierdzeniu bedziesz mogl wyplacic.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A może spróbuj im wysłać screen z konta bankowego tam gdzie masz adres e-mail itp. Ja wypłacałem z 10bet a to buk bardzo podobny do ComeOn i chcięli również skan dowodu, rachunek z potwierdzeniem adresu i screen danych z moneybookers bo wpłacałem właśnie przez MB. Może spróbuj z tym screenem z konta bankowego
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Właśnie jestem po rozmowie na czacie. Wyciagi mam wysłane dwa niestety według nich oba są niewiarygodne chociaż widnieje nazwa banku numer konta moje dokładne dane. Proponowałem żeby zadzwonić do banku i potwierdzić czy mam konto jednak pozostają głusi będą sprawdzać jeszcze raz.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
ja jak wysylalem to nie bylo zadnego problemu. weryfikacja chyba w 24 h z tego co pamietam i mozna bylo wyplacac
 
R 2

rudaslaska7

Użytkownik
to jeszcze raz ja,
wlasnie chciałem zrobić wpłate by dostac ten bonus +200zl , wchodze na konto,klikam depozyt ,wybieram sposob płatnosci i ... nie ma bonusa. a pół godziny temu jeszcze był (nie zmieściłem sie w czasie i mnie wylogowało)
co teraz ?
 
Do góry Bottom