>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2011 [01-24 lipca 2011r] - Argentina

Status
Zamknięty.
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
To jest moje subiektywne zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać ale wolność słowa (póki co) w Polsce jest ;) Fakt, może zbyt krytycznym okiem spojrzałem na Messiego czy Neymara. Nie ujmuje Messiemu, że jest fantastycznym piłkarzem i w ogóle, ale moim zdaniem traci błysk w reprezentacji. Owszem, koledzy, w Barcelonie ma magików futbolu, w reprezentacji trochę gorzej ale oni raz kiedyś też dadzą dobrą piłkę. Głównie mi chodzi o kontrast pomiędzy Barceloną i Argentyną. Nie zawsze jest to jego wina ale psy z reguły wiesza się na najlepszym zawodniku, o to że nie spełnia, powiedzmy, wymagań. Nt. Neymara się nie wypowiem, ponieważ dużo o tym zawodniku nie wiem, nie oglądałem Copa Libertadores, jedynie ostatnie mecze Canarinhos.
Jeśli kogoś moim wcześniejszym postem uraziłem to przepraszam, jak napisałem to moje SUBIEKTYWNE zdanie. A jeszcze, Adi i DawidBarca, gdy pisałem o Polsce to była to ironia... Nie postradałem zmysłów jeszcze, ale zapamiętam aby pisać dosłownie,
pozdrawiam
 
S 381

szczurek

Użytkownik
vs.

Półfinał Copa America
Urugwaj - Peru
Dzisiaj będzie krótko. Wydaje mi się, że Urugwaj przyciśnie od pierwszej minuty, żeby jak najszybciej zdobyć gola, i uspokoić swoją grę. Nadal uważam że Peru zaszło tak daleko psim swędem: kiepska gra w fazie grupowej, a następnie szczęśliwa wygrana z Kolumbią, gdzie był słupek Falcao, poprzeczka Guarina, i niewykorzystany karny. Pierwszy gol padł po karygodnym błędzie Luisa Martineza i Mario Yepesa, którzy zderzyli się we własnym polu karnym, a Lobatonowi wyszedł strzał życia.
Z kolei Urugwaj rozkręca się z meczu na mecz. W ćwierćfinale pokonał Argentynę, po najlepszym jakościowo meczu całego turnieju. Wiele można mówić o drużynie Argentyny, ale w meczu z Urusami zagrała na swoim poziomie. Messi i Aguero czarowali, Higuain robił co mógł. Mimo gry w 10, zdołali doprowadzić do dogrywki, a potem do karnych. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim świetna gra Fernando Muslery między słupkami, i perfekcyjne dośrodkowania z rzutów wolnych i rożnych w wykonaniu Diego Forlana. Poza tym przypomnę, o niesłusznie nieuznanej bramce Caceresa, gdzie spalonego absolutnie nie było (na spalonym stał Suarez, który nie uczestniczył w akcji). Urugwaj całkowicie zasłużenie pokonał grającą u siebie Argentynę, i nie widzę takiej opcji by nie wygrał z Peru. Peru grając tak jak z Kolumbią, czyli dziewięcioma piłkarzami skomasowanymi na 30 metrze, i samotnym Guerrero z przodu nie może zrobić krzywdy Urusom, z rewelacyjnym Muslerą między słupkami. Wydaje mi się że Peru w tym meczu nic nie strzeli, co jeszcze potwierdza mój typ - Urugwaj pierwszy strzeli.
Urugwaj (4-3-3): Muslera - A.Pereira, Godin, Lugano, Caceres - Arevalo, Gargano, Lodeiro - Suarez, Forlan, Cavani
Peru (4-5-1): R.Fernandez - Vilchez, C.Ramos, A.Rodriguez, Revoredo - J.M.Vargas, Balbin, Cruzado, Chiroque, Carrillo - J.P.Guerrero
Urugwaj - Peru 1 @1,75
Urugwaj strzeli pierwszego gola @1,60
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zapewne większość z Was postawi na Urugwaj. Większość z Was postawi pewnie dość spore pieniądze uważając ten typ za pewny. Przestrzegam jednak, bo na tym turnieju już nie takie rzeczy się działy. Peruwiańczycy z pewnością są w stanie ograć Urugwaj nawet w 90 minut. Fakt, może za Urugwajem stoi klasa samego zespołu, znani piłkarze, ale ten kto już liznął bukmacherki wie że nazwiska nie grają. Peruwiańczycy przecież też mają świetnych piłkarzy, pokazali na tym turnieju pazur i dziś mogą udowodnić, że nie znaleźli się tu przypadkowo. Urugwaj z Argentyną może i grał dobrze, (szczególnie Forlan imponował) stwarzali zagrożenie po stałych fragmentach i na to Peru musi uważać. Kurs na Urugwaj nie jest aż tak rewelacyjny żeby się tak na niego rzucać i nie jest warty ryzyka. Niektórzy widzę nawet handicapy próbują co wydaje się kiepskim pomysłem. Nie twierdzę że typ nie wejdzie, ale w takim meczu szkoda stawiać jakieś większe pieniądze na cokolwiek.
Urugwaj - Peru | X2 - 2,05 Tobet ⛔ 2:0
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Jednak nie było kolejnej niespodzianki i to Urugwaj awansował do finału. Niezależnie od wyniku drugiego ćwierćfinału to właśnie ekipa Urugwaju będzie faworytem do zdobycia tytułu.
Po raz kolejny Diego Forlan wybijał świetne rzuty wolne, po których mieliśmy spore zagrożenie pod bramką Peru. Generalnie w pełni zasłużone zwycięstwo, Urugwaj miał wiele okazji do zdobycia bramka. Peru odpowiedziało dwiema-trzema sytuacjami oraz... czerwoną kartką. Poza tym należy zauważyć słabą grę bramkarza Peruwiańczyków.
PS. Chyba limit niespodzianek w tym turnieju został wyczerpany ;-)
 
M 45

mikhail

Użytkownik
Ja niestety nie wiem, ale z miłą chęcią wysłucham jakie to ma znaczenie bo może jest coś o czym nie wiem ;p
Sam zastanawiam się nad awansem Wenezueli, jest to niespodzianka turnieju, grają wyjątkowo dobrze ...
Oglądając Paragwaj w meczu z Brazylią ... tak na prawdę to nie wiem co mam powiedzieć, Brazylia wyglądała tak jakby po prostu nie chciała wygrać tego meczu, skupiali się na wszystkim oprócz samej gry w piłkę a ich tłumaczenie, że boisko było nie równe a zwłaszcza w polu karnym ... Obie strony miały dokładnie takie same warunki ...
Więc przejście przez Brazylię wg mnie jest sukcesem ale nie takim jakim okrzyknęli to wszyscy ...
Niestety nie mam pieniędzy na takim bukmacherze, gdzie można obstawić awans, a wyznaję zasadę, że nie umieszczam kuponów których nie gram ... Więc chyba zagram X2 po 1,77 na Wenezuelę tym bardziej, że te zespoły już się ze sobą spotkały i było 3:3 ...
Dodatkowo jest to półfinał i tutaj nikt na hurra grał nie będzie bo dla każdego ważniejsze będzie nie stracić bramki ...
Opcja X2 Wenezuela wydaję mi się najbezpieczniejszą do gry żeby coś zarobić.
Wenezuela X2 @ 1,77 ✅ 0:0
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Czy posiada ktoś informację kto będzie arbitrem w meczu paragwaju z wenezuelą?
będzie sędziował mecz Francisco Chacón http://www.soccerway.com/referees/francisco-chacon/84521/

ja liczę na szybki mecz i kilka bramek ,strzelać kto ma ,Paragwaj już nie będzie się tak bunkrował jak w meczu z Brazylią a Wenezuela pokazała już że w piłkę to grać potrafi ,obrona nie pewna z obu stron jeśli skuteczność nie zawiedzie to będzie dobry mecz i owocny w bramki.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Uwaga na tego sędziego jeśli chodzi o over kartkowy.W meczach Kolumbii z Peru i Kolumbii z Boliwią pokazał zaledwie 4 żółte.
Jak dla mnie jest za spokojny jak na Meksykanina,ale mam nadzieję,że zawodnicy ze 2 razy skoczą sobie w czasie meczu do gardeł.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Dzisiaj raczej spokojnie powinien wygrać Paragwaj. Wenezuela zrobiła już i tak wystarczającą niespodziankę. Po takiej słabej grze awansować do półfinału Copa America to nielada sukces. Niemniej wzmocniony psychicznie po pokonaniu Brazylii Paragwaj powinien zwyciężyć w regulaminowym czasie. Podobnie jak wczoraj typuję mecz bez niespodzianek z czystą 1 w 90 minutach. Za 2,00 można spokojnie spróbować, kurs nie jest zły.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
jak dla mnie, dobry bet na ten mecz to czerwona kartka w meczu @2.95 ⛔Tobet . Tylko w jednym meczu fazy pucharowej nie było czerwonej kartki, widać że z biegiem czasu latynosom puszczają nerwy i jest co raz to więcej fauli i głupich dyskusji na boisku zarówno między graczami przeciwnych drużyn jak i między graczami a sędziami ;)


// niestety, czerwona kartka była, ale dopiero w dogrywce ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
wenezuela wygra po dogrywce kurs: 17,0 @ expekt
żeby się przyjemnie oglądało za małą stawkę myślę można zagrac, w grupie był remis, Paragwaj do tej pory nie wygrał żadnego meczu, z Brazylia maja po remisie jedni i drudzy,wszystko wokół remisów sie kręci:) powinien być wyrównany mecz, jeśli nie wykartkują się Wenezuelczycy to jest szansa, w meczu grupowym (3-3) i gonili wynik
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
1 poł jako tako coś tam szarpali
ale w 2 poł to katorga ,senny mecz zero jakichkolwiek emocji
słaba edycja CA pod względem piłkarskim
 
nocoz21 2

nocoz21

Użytkownik
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum choć nie raz korzystałem z informacji na nim, teraz będę próbował również dzielić się swoimi spostrzeżeniami i typami. Ale do rzeczy,

URUGWAJ - PARAGWAJ

Według mnie zdecydowanym faworytem jest Urugwaj. Dlatego że najlepiej gra na tym turnieju, ma całą drużynę świetnie przygotowaną plus rozgrywającego chyba turniej życia Muslere i wszędobylskiego Forlana z przodu. Po za tym Urugwajczycy za wszelką cenę będą chcieli wygrać Copa po raz 15, zostając tym samym drużyną która wygrywała je najwięcej razy ( na razie dzielą to berło z Argentyńczykami - po 14 triumfów ). Paragwaj grał słabo w półfinale ale fuksem, w loterii wygrał. Kurs na sportingbet 2.00 myślę że spokojnie można stawiać.

Chciałbym również się dowiedzieć jak oceniacie i typujecie mecz o 3 miejsce.
 
vola 0

vola

Użytkownik
Sadziłem że Paragwaj poradzi sobie z Wenezuelą w regulaminowych 90 minutach a tu jednak nie. Tym samym Wenezuela potwierdziła że jest mocna w tej edycji Copa America.

Myśle że w finale Urugwaj pokona Paragwaj 1:0 lub 2:0. W meczu o 3.miejsce raczej Wenezuela i tu może być over 2,5. Peru też coś ustrzeli.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum choć nie raz korzystałem z informacji na nim, teraz będę próbował również dzielić się swoimi spostrzeżeniami i typami. Ale do rzeczy,
URUGWAJ - PARAGWAJ

Według mnie zdecydowanym faworytem jest Urugwaj. Dlatego że najlepiej gra na tym turnieju, ma całą drużynę świetnie przygotowaną plus rozgrywającego chyba turniej życia Muslere i wszędobylskiego Forlana z przodu. Po za tym Urugwajczycy za wszelką cenę będą chcieli wygrać Copa po raz 15, zostając tym samym drużyną która wygrywała je najwięcej razy ( na razie dzielą to berło z Argentyńczykami - po 14 triumfów ). Paragwaj grał słabo w półfinale ale fuksem, w loterii wygrał. Kurs na sportingbet 2.00 myślę że spokojnie można stawiać.
Chciałbym również się dowiedzieć jak oceniacie i typujecie mecz o 3 miejsce.
Kurs na Urugwaj spore Value według mnie (2,07 AH -0,5).Paragwaj na tym turnieje gra istny dramat , zero siły przebicia z przodu , obrona też dosyć często popełnia błędy ale mają niezawodnego bramkarza dzięki któremu mają finał. Po tym co zobaczyłem dzisiaj w Paragwaju śmiem twierdzić , że to Urugwaj pewnie pokona Paragwaj. Następna sprawa to zmęczenie Paragwaju. Wszystkie znaki na niebie wskazują na WIN URUGWAJU, który gra najlepsza piłkę na tym turnieju i w 100% zasługuje na mistrza. Urugwaj (0) @ 1,45 wydaję się bardzo pewną i bezpieczną inwestycją.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Paragwaj na tym turnieje gra istny dramat , zero siły przebicia z przodu , obrona też dosyć często popełnia błędy ale mają niezawodnego bramkarza dzięki któremu mają finał. Po tym co zobaczyłem dzisiaj w Paragwaju śmiem twierdzić , że to Urugwaj pewnie pokona Paragwaj.
Warto myślę to napisać bo to swego rodzaju paradoks.
Otóż, Paragwaj nie wygrał żadnego meczu a jest w finale! W regulaminowym czasie gry w każdym spotkaniu remisowali. 5 remisów, dwa wygrane konkursy rzutów karnych i jak widać można dotrzeć do finału Copa America.
Co do meczu finałowego to jedyny typ jaki chodzi mi po głowie i co można by tam zagrac to UNDER. A już typowanie handi to jak rzucanie się z motyką na księżyc wg mnie ;p nie w tym turnieju, nie przeciwko Paragwajowi, który wszystko remisuje. Urugwaj też nie gra jakos porywająco. Raczej ich akcje są budowane mozolnie i bez polotu.
Więcej póki co nie ma pisać o tym meczu bo on dopiero w niedizele;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vola 0

vola

Użytkownik
W regulaminowym czasie gry w każdym spotkaniu remisowali. 5 remisów, dwa wygrane konkursy rzutów karnych i jak widać można dotrzeć do finału Copa America.[/font]
Nawet tego nie zauważyłem wcześniej. No powiem że ciekawie to wygląda. Na remisach do finału :grin: No tego to jeszcze nie grali! :mrgreen: ????
Underek 2,5 w finale jak najbardziej.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Urugwaj to win @ 2,10
Paragwaj dostał się do finału Copa America nie wygrywając po drodze żadnego spotkania. Remisy doprowadzały jednak do dogrywki, a później rzutów karnych, w których drużyna Paragwaju okazywała się zawsze mocniejsza. Z jednej strony świadczy to o nieporadności w ofensywie tej ekipy, z drugiej o wielkiej sile w ofensywie - nikt ich nie pokonał! Jednak ten mecz będzie inny. Po pierwsze po półfinałowym starciu z Wenezuelą kilku graczom w pasiastych strojach puściły nerwy. Bójka doprowadziła do wielu wykluczeń, których listę rozpoczyna trener Gerardo Martino i jego asystent Jorge Pautasso (za dyskusję z sędziami). Za czerwoną kartkę nie zagra Jonathan Santana. Do tego dochodzą kontuzjowani napastnik Roque Santa Cruz oraz lewy obrońca Aureliano Torres. Jak widać lista nieobecnych jest dość długa. Urugwaj boryka się jedynie z urazem największego asa - Cavaniego. Najprawdopodobniej zawodnik z włoskiej ligi nie zagra w finale. Poza tym trener może liczyć na wszystkich graczy, nawet na powracającego do gry po wykluczeniu w meczu z Argentyną Diego Pereza. W związku z tym składy na dzisiejszy finał mogą wyglądać następująco:
Urugwaj (4-4-2): Fernando Muslera – Maxi Pereira, Sebastian Coates, Diego Lugano, Martin Caceres – Alvaro Pereira, Arevalo Rios, Diego Perez, Alvaro Gonzalez – Diego Forlan, Luis Suarez
Paragwaj (4-4-2): Justo Villar – Marcos Caceres, Dario Veron, Paulo da Silva, Ivan Piris – Edgar Barreto, Cristian Riveros, Nestor Ortigoza, Enrique Vera – Lucas Barrios, Nelson Valdez
Co ciekawe w Copa America od ponad 60 lat w pojedynkach Urugwaj - Paragwaj ani razu zwycięsko nie wyszli ci drudzy. Urusi wygrali 8 razy, remis był pięciokrotnie. W ostatnim starciu tych ekip również górą byli zawodnicy z Urugwaju - w El. MŚ w RPA zwyciężyli 2:0 po bramkach Forlana i Lugano.
Zdarzyło mi się oglądać kilka spotkań tegorocznego Copa America. Paragwaj w każdym z nich był ekipą schowaną z dość kulawą obroną, ale także wielkim szczęściem. Villar wyjmował wszystko co mógł, a rywale pomagali mu obijając słupki i poprzeczki. Urugwaj pokazał wielki charakter w meczu z Argentyną, pokazał również, że umie strzelać bramki. Moją uwagę przykuły szczególnie stałe fragmenty gry, które Urusi opanowali do perfekcji. Po praktycznie każdym z nich istniało realne zagrożenie bramki przeciwnika. Moim zdaniem Urusi rozwijają się z każdym meczem tego turnieju i dzisiaj powinni rozstrzygnąć kwestię złotego medalu w regulaminowym czasie gry. O formę Muslery się nie martwię, a duet Barrios - Valdez nie zachwyca, mogę zatem przypuszczać, że Paragwajowi ciężko będzie coś ustrzelić. Z drugiej strony wprost przeciwnie. Niech faworyt w końcu wygra zdecydowanie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Ja nie polecam grać under 2.5 w finale, prawdopodobne są wyniki powyżej jak 2:1. Dzisiejszy mecz - stawiam trochę pieniędzy na wygraną Urusów w regulaminowym czasie oraz na zdobycie przez nich pucharu oraz na czerwoną kartkę w meczu, pewnie obstawię over 2.5 ale to się zobaczy bo nie jestem do końca pewny.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Ja nie polecam grać under 2.5 w finale, prawdopodobne są wyniki powyżej jak 2:1. Dzisiejszy mecz - stawiam trochę pieniędzy na wygraną Urusów w regulaminowym czasie oraz na zdobycie przez nich pucharu oraz na czerwoną kartkę w meczu, pewnie obstawię over 2.5 ale to się zobaczy bo nie jestem do końca pewny.
W William Hill kurs na over 2,5 aż 3,00 !! na under 1,36, we wczorajszym meczu o 3 miejsce tez malo kto stawial na over,bo w calym turnieju pada mało bramek,a skonczylo sie 4-1. Tutaj po kursie 3,00 moim zdaniem duzy value
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom