>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2015 - Chile, 11.06-04.07.2015

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Falcao to nie wiadomo w sumie czy w ogóle będzie grał, nie wierzę że za nazwisko samo będzie miał pierwszą &quot;11&quot; a z formą ostatnio tragedia.
Mam jeszcze takie pytanie, czy te mistrzostwa będą się odbywać na tych wyższych terenach przez co Chile będzie miało dodatkowy atut?
Pekerman ma do niego zaufanie. Opaska kapitana i regularna gra świadczy o tym, że jest bardzo ważną postacią w zespole. Ostatnie 3 sparingi to bramki Radamela, oczywiście rywale wymagający nie byli, ale to zawsze buduje zawodnika. Konkurencja oczywiście duża, dlatego myślę, że nie będzie grywał tutaj całych spotkań.
Co do wysokości. Pięć stadionów, na dziewięć są położone na wysokości mniejszej niż 40m n.p.m. Wysokość około 350m to stadion Municipal German Becker - w Temuco. Odbędą się tam spotkania Brazylia - Peru i Kolumbia - Peru, oraz jeden mecz 1/4.
Stadiony w Santiago to wysokość ~520m. Mecze, które są tam planowane: mecze grupowe Chile, 2 mecze grupowe Brazylijczyków - z Wenezuelą i Kolumbią, po jednym meczu 1/4, 1/2 i finał.
Najwyżej znajduje się stadion w Rancagua, odbędą się tam Meksyk - Ekwador, Kolumbia - Wenezuela. Lezy on na wysokości około 570m n.p.m
Czy ja wiem czy to będzie taki wielki atut, nie sądzę. Może to być najgorsze dla Boliwijczyków w sumie, spora część jest z rodzimej ligi, a tam La Paz bardzo wysoko się mieści, 9 zawodników w tamtych rejonach gra z powołanych, ale mają też tam stadiony, gdzie grają na około 600 metrach więc jakieś tam styczności z takimi wysokościami mieli.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Pytam o te wysokości bo w sumie kurs na Sancheza, że zdobędzie króla strzelców jest bardzo wysoki a czy zdobędzie króla strzelców to jest zależne jak daleko dojedzie jego reprezentacja. Przecież Vargas to nie jest jakiś wybitny piłkarz a Sanchez miał świetny sezon, w reprezentacji będzie grał z tego co wiem na ataku a nie na skrzydle jak w Arsenalu i co najważniejsze, Chile ma mocną reprezentacje i grają u siebie więc jakieś karne dla nich będą a będzie jeszcze strzelał Sanchez, z gry też coś dorzuci na pewno więc kurs 13 jak najbardziej do gry bo w Argentynie się to w sumie może rozłożyć na kilku graczy.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Pytam o te wysokości bo w sumie kurs na Sancheza, że zdobędzie króla strzelców jest bardzo wysoki a czy zdobędzie króla strzelców to jest zależne jak daleko dojedzie jego reprezentacja. Przecież Vargas to nie jest jakiś wybitny piłkarz a Sanchez miał świetny sezon, w reprezentacji będzie grał z tego co wiem na ataku a nie na skrzydle jak w Arsenalu i co najważniejsze, Chile ma mocną reprezentacje i grają u siebie więc jakieś karne dla nich będą a będzie jeszcze strzelał Sanchez, z gry też coś dorzuci na pewno więc kurs 13 jak najbardziej do gry bo w Argentynie się to w sumie może rozłożyć na kilku graczy.
Ogólnie warto poszukać do strzelców kogoś z wysokim kursem, bo w tych reprezentacjach, gdzie ofensywa tak się rozkłada jak w Argentynie czy Kolumbii nie ma sensu wg mnie doszukiwać króla, przynajmniej jeśli chodzi o kursy, ale jak już patrzymy na takie ekipy jak własnie Chile, gdzie główną rolę bedzie grał pewnie Sanchez, albo w Urugwaju z Cavanim na czele to kursy są warte pogrania. Oczywiście, Vargas mocarzem nie jest i głównie powinni obsługiwać Alexisa, lecz sam powinien dorzucić ze dwa trafienia moim zdaniem, umie znaleźć się w gąszczu, ma też trochę pokrętła. Zgadzam się oczywiście z graniem na Sancheza, imo zajść powinni daleko a kto miałby ciągnąć grę w przodzie jak nie on?


Część druga, zajmiemy się zespołami
1) Podwójna prognoza - Argentyna&amp;Urugwaj + Brazylia&amp;Kolumbia @2,25 Betsafe

Typ na awanse. Inny scenariusz będzie mega zaskoczeniem jak dla mnie. Sprawdzałem, że tu kalkulować nie ma co, bo te trzecie miejsca są nic nie warte. Na pewno nikt nie będzie chciał trafić od razu na Chile, które jako gospodarz, ale i oczywiscie piłkarsko tam najlepiej wygladają powinni swoją grupę wygrać. A mecz w 1/4 z Chile = zajęcie 3 miejsca przez którąś z tych czterech ekip. Jak dla mnie nie ma opcji. Pierwsze i drugie miejsca powinny się rozstrzygać pomiędzy tymi parami. A nawet jeśli spojrzeć dokładniej. W grupie B to EWENTUALNY rywal, który miałby przeszkodzić w drodze do księgowej to Paragwaj, ale dla mnie oni mogą nawet punkty z Jamajką stracić. Nie są to wybitne jednostki, miewali już lepsze okresy w swej grze, a Urusi i Argentyńczycy wydają się poza zasięgiem, niestety dla podopiecznych Diaza. Widzę pojedyncze zrywy w postaci przebojowego Romero, ewentualnie piłkarskiego nosa Santa Cruza, czy już podupadającego Barriosa. Jest jeszcze Bobadilla, ale to jako drużyny nie widzę ich, w defensywie jak pisałem gdzieś nie ma szału, trzecie miejsce to jest dla nich maksimum i prawdopodobnie gra z gospodarzem turnieju w 1/4. Grupa C - no tutaj zupełnie nie widze rywalizacji, szczególnie ekipy Peru. Jest kilka ciekawych nazwisk, na które na pewno warto zwrócić uwagę, szczególnie na tych młodszych jak Carillo, Ascues czy Reyna, bo era Pizarro, Guerrero, Lobatona, Farfana dobiega końca a ostatnio naprawdę można ujrzeć utalentowanych zawodników z tego kraju, a kilku z nich dostaje szansę w dorosłej reprezentacji już od jakiegoś czasu. Jednak no nie widzi mi się tutaj naprawdę, żeby powalczyli o coś więcej niż 3 miejsce, porównując możliwości ich a Kolumbów lub Canarinhos.
Wenezuela prędzej, ale to też nie jest to moim zdaniem. Przód nawet nawet, jest tam Fedor i Rondon, młody Murillo, ale tak czy siak głównym motorem jest od długiego czasu Arango. Gracz wiekowy, ale zasłużony i wzór dla młodszych, kojarzony z dobrymi SFG. Głównie na nim będzie siedziała odpowiedzialność zespołu w przodzie i jego forma dnia, a to jednak mało, mało będzie jak na Brazylię i Kolumbię. Nie będę już szukał kwadratowych jaj, bo nie ma co się rozpisywać długo o tym typie. Innej opcji niż awanse tych par nie widzę za Chiny. Będzie mega zaskoczeniem, jeśli potoczy się to nie po myśli, którą przedstawiłem powyżej. Oczywiście jest to turniej i niespodzianki są nieodłącznym jej elementem, dlatego nie ma co szaleć z tirami na ten typ, lecz sam myślałem, że tutaj kursy nawet mniejsze dadzą.
Zdążę dzisiaj to będę edytował i dodam inne typy.

Klasyfikacja końcowa - kto lepszy
Meksyk vs Kolumbia @1,33 Óni
No dla mnie bomba do jakiegoś dubla, niekoniecznie z CA. Po pierwsze, ktoś już pisał, te powołania Meksyku to są bardzo średnie. Imo odbębnią sobie ten turniej i tyle, na pewno nie widze ich dalej niż 1/4. Gdybamy, że gospodarzowi to nie przystaje no i wygrywa grupę A. El Tri realnie patrząc druga lub trzecia lokata. Obecnie wyżej stawiam Ekwadorczyków mimo wszystko. Ale no weźmy ten gorszy scenariusz pod uwagę, Meksyk awansuje z drugiego miejsca. Prawdopodobieństwo tego, że Kolumbia skończy na drugim miejscu jest bardzo duże, także zespoły na siebie trafiają. No i problemu ze zwycięzcą być nie powinno, w przypadku Brazylii na drugim miejscu sprawa jest jeszcze gorsza dla Meksyku. Tak czy siak powinno się skończyć na 1/4. Jeśli z trzeciego miejsca awansują to czeka ich prawdopodobnie Argentyna, no lub Urugwaj. Czyli też nie za kolorowo. Imo Kolumbia 1/2 to cel z miejsca, który sobie postawili a stać ich przecież nawet na finał. Jak dla mnie warto naprawdę dołożyć sobie ten typ do dubla.

Jamajka under 2 bramki @1,85 favbet
Dużo pisać nie będę. O ile buk się nie pomylił no to bardzo fajna opcja. Po pierwsze no nie dopuszczam do myśli, że Urusi, lub Argentyńczycy dadzą coś wpakować Jamajczykom. Jedyna większa szansa na bramki to ten mecz z Paragwajem, z nimi to nigdy nie wiadomo, ale jednak to niska półka jest i nie widzę, że dają sobie wbić dwie bramki tak jak dali Hondurasowi w głupi sposób. Zwrot w najgorszym przypadku jak dla mnie.

E: http://peru.com/futbol/copa-america/copa-america-10-mejores-goles-historia-este-torneo-noticia-365390 warto obejrzeć te bramki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Kilka betów długoterminowych na Copa America:
Cavani najwięcej bramek dla swojego kraju @ 1.60
Neymar najwięcej bramek dla swojego kraju @ 1.50
Ako 2.40 betano

Dużo o tym nie trzeba pisać. Dwaj główni piłkarze, którzy będą odpowiedzialni za strzelanie bramek. W Urugwaju przy braku Suareza to Cavani musi wziąć sprawy w swoje ręce i być najlepszym strzelcem dla swojego kraju. W kadrze Urugwaju nie widać godnego konkurenta dla Cavaniego. Spośród wszystkich napastników Urugwaju Cavani ma najwięcej doświadczenia i umiejętności, powinien to wykorzystać w Copa America. Pierwszy mecz Urugwaj rozegra z Jamajką. Trzeba przyznać że już w pierwszym spotkaniu możemy się spodziewać kilku bramek na koncie piłkarzy Urugwaju, liczę że tym strzelcem okaże się Cavani i wygra rywalizacje pod względem strzelonych bramek we swojej reprezentacji.
Podobna sytuacja w Brazylii. Typuje, że głównym snajperem Canarinhos będzie Neymar. To on będzie wykonywał rzuty wolne i rzuty karne (na 100% co do karnych nie jestem pewien czy ktoś inny nie będzie wykonywał). Neymar mimo, że nie jest tak doświadczonym piłkarzem w reprezentacji został kapitanem. Myślę, że będzie motorem napędowym reprezentacji i cała gra będzie się na nim opierać. Liczę, że dzięki Neymarowi Brazylia, może daleko zajść w Copa America.
Ekwador 1-2 miejsce w grupie @ 2.20 betano
Typuje, że drugie miejsce w grupie zajmie Ekwador. Jeśli ktoś czytał poprzednie posty to dowiedział się, że kadra Meksyku nie jest kompletna i kilku graczy zostało nie powołanych w celu odpuszczenia turnieju. Większe szanse na zdobycie triumfu są następnym turnieju lipcowym w Copa America Meksyk. Ekwador dlatego ma szanse wygrać rywalizację z Meksykiem. Według mnie podział procentowy na zajedzie drugiego miejsca wynosi 50%/50%, więc kurs na Ekwador 2.20, a kurs na Meksyk 1.80 wydaje się małym VALUE. Oglądałem ostatni mecz Ekwadoru z Panamą i byłem mile zaskoczony postawą gospodarzy. Przed meczem, pojedynek zapowiadał się wyrównany, ale to Ekwador pokazał siłę ataku i wygrał 4:0. Myślę, że o zajęciu drugiego miejsca będzie decydowało starcie bezpośrednie miedzy Ekwadorem i Meksykiem. Może, też być sytuacja że któraś z ekip straci punkty z Boliwią albo urwie &quot;oczka&quot; Chile. Można gdybać, ale na papierze kurs 2.20 na Ekwador wygląda obiecująco. W kadrze Ekwadoru warto wymienić takich piłkarzy Premier League jak: Jefferson Montero i Enner Valencia.

Boliwia ostatnie miejsce w grupie @ 1.50
Jamajka ostatnie miejsce w grupie @ 1.22
Peru nie skończy w czołowej dwójce @ 1.20
Ako 2.19 betano

Boliwia i Jamajka wydają się być w swoich grupach dostarczycielami punktów. Awans obu ekip do dalszej fazy byłby sporym zaskoczeniem. Boliwia jakościowo odstaję od ekip w grupie A. Myśle, że rywalizacja o awans potoczy się między Meksykiem, a Ekwadorem. Co do Jamajki to byłaby spora niespodzianka, gdyby zajeła trzecie miejsce i urwała punkty Argentynie albo Urugwajowi czy Paragwajowi. Nie widzę tutaj jakiś szans na punkty. Kurs na podbicie. Peru wraz z Wenezuelą będą walczyć o trzecie miejsce w grupie. Kolumbia i Brazylia przyjeżdżają na turniej i wiedzą co chcą zdobyc i nie spodziewam się straty punktów w grupie. Dlatego Peru z max 3 miejscem w grupie wydaje mi się bardzo pewne.
Ekwador over 3,5 pkt w grupie @ 1.55
Peru under 3,5 pkt w grupie @ 1.30
Ako 2.01 betano

O Ekwadorze i Peru napisałem kilka słów wyżej.
Bety bez analizy warte pogrania:
Jamajka najmniej punktów w turnieju @ 3.25 betano
Urugwaj- Meksyk 1 @ 1.60 betano
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ja podam parę informacji z planowanej otoczki Copa America.
na pewno Chilijczycy będą chcieli zdobyć po raz pierwszy Copa America, stąd robiona pod nich tabelka spotkań pucharowych. w dodatku mają w grupie Meksyk, a jak wiadomo Meksykanie musieli przygotować dwie drużyny po 23 zawodników. i naturalnie w Copa America wystąpi ten słabszy skład. Meksyk chce zdobyć Złoty Puchar CONCACAF, a turniej rozpoczyna się zaraz po zakończeniu Copa America.

Kibice........... ma być bardziej kolorowo, spontanicznie, głośniej , z wyraźnym dopingiem kibiców, niż w Word Cup w Brazylii !!
Dojazd stosunkowo łatwy z Argentyny i Brazylii. Ceny biletów przystępne. Wiadomo nie ma ogromnego haraczu dla FIFA.
niestety poza biletami to ceny są wysokie jak warunki południowoamerykańskie.

Bezpieczeństwo....... Chile uchodzi za spokojniejszy kraj Ameryki Południowej
czyli nie powinno być jakiś niebezpiecznych zdarzeń popza i na samych stadionach.

Pożyjemy , zobaczymy..... będziemy mądrzejsi po samej Copa America.


A swoja drogą mi się marzy taki wyjazd . na choć kilka meczy Copa America i w ogóle , aby zobaczyć Andy , prawie 7 tys szczyty!!

Ale niestety to tylko marzenia ,................ kasę może w ciągu kilku lat bym uzbierał , ale osłabione serducho nie wytrzyma takich odległości i wysokogórskiego klimatu


no cóż pomarzyć można......... pozostaje delektować samym przekazem telewizyjnym,,,, może jakieś ogólnospołeczne reportaże wyemitują z Ameryki Południowej
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co warto wiedzieć o Chile przed startem turnieju poczytacie tutaj - http://olemagazyn.pl/chile-czyli-kraj-futbolem-i-wulkanami-plynacy/

Dani Alves zagra na Copa America
Daniel Alves przeżywa najlepszy czas w karierze. Dwa dni po potrójnej koronie podpisał nowy kontrakt z Barceloną, a dziś upubliczniono informację, że jedzie na Copa Amerikę! 32-letni obrońca zastąpi kontuzjowanego Danila, który prawie roku temu wyparł go z reprezentacji kraju.
Daniel Alves ostatni raz w reprezentacji zagrał podczas nieudanego mundialu. Dani przez lata był jednym z etatowych graczy Dungi z jego pierwszej kadencji. Zadebiutował w reprezentacji w 2006 roku, przeciw Kuwejtowi, właśnie pod komendą Dungi. W 2007 razem wygrali Copę Amerikę.
W reprezentacji Brazylii zagrał dotychczas 79 razy, strzelił 6 goli.

Danilo, który wypadł ze składu jest czwartym po Diego Alvesie, Luizie Gustavo i Marcelo. Ich miejsca zajęli młodzi: Neto, Fred, Geferson oraz – dla odmiany – oldboj, Daniel Alves.
Wcześniej, ze względu na kontuzje, w ogóle pod uwagę nie brano powołania Oscara.
http://www.radiobrazylia.pl/copa-america-daniel-alves-wraca/

Tak więc sporo zmian w stosunku do powołań u Dungi. W nocy Brazylia 1:0 wygrała z Hondurasem w meczu towarzyskim, a już dziś startujemy z Copa America. Na początek Chile - Ekwador! Vamoss! ;)
 
paul-scholes 38

paul-scholes

Użytkownik
VERSUS


BTS @ 2.11, Oddsring, 1,5/10 j ⛔2:0

Zaczynamy Copa America, turniej na który czekałem!

W pierwszym meczu otwierającym CA zmierzy się gospodarze turnieju, Chile z Ekwadorem. Sam nie wiedziałem na początku jak &quot;rozgryźć&quot; to spotkanie. To że obie strzelą wydaje mi się jednak najpewniejsze, nie ma co jednak szaleć ze stawką, bo nie dość, że to pierwszy mecz turnieju dopiero, to w dodatku grają tu gospodarze i zdarzyć się może naprawdę wiele.

Zacznę od ekipy gości. Gustavo Quinteros musiał zrezygnować z lidera reprezentacji, Antonio Valencii, moim zdaniem to ich największa bolączka obecnie. W składzie tylko pięć osób grających w Europie. Tak formalnie to każdy powinien znać Enner Valencia, Monero i Ibarrę. Ale sami tej reprezentacji nie uciągną nie ma bata. Prawdziwą gwiazdą reprezentacji jest jednak Fidel Martínez, który ostatnio imponuje skutecznością. W ostatnim towarzyskim meczu z Panamą strzelił dwie bramki i przy jednej asystował. Zdaje się, że godnie zastąpił Valencię na pozycji prawego skrzydłowego.

&quot;Gdzie jednak Panama, a gdzie Chile?..&quot; - moglibyście pewnie zapytać. Ekwador strzelał w pięciu z ostatnich sześciu spotkań przynajmniej jednego gola. A robił to naprzeciwko Argentynie(która grała w praktycznie najsilniejszym składzie) czy USA. Tak więc Ekwador stać na strzelenie co najmniej jednej bramki dzisiaj i napsucia krwi Chile.

Teraz jest odpowiedni moment, by coś skrobnąć o gospodarzach turnieju. Nie czuję tej motywacji u nich, po prostu. Ostatnio w cieniutkiej formie, w marcu przegrali z Iranem i Brazylią. W ostatnią sobotę tylko 1-0 z Salwadorem z fatalną skutecznością. Taką grą nawet półfinału nie podbiją, muszą się wziąć w garść. Grają przed własną publicznością, która jest głooooośnaaaaaa jak mało która w Ameryce Łacińskiej. To im z jednej strony może pomóc, a z drugiej przeszkodzić. Jak im się nie będzie przez pierwszą połowę układać, to w na drugie 45 minut wyjdą mocno zestresowani, tym bardziej, że nikt nie bierze w tym meczu nawet remisu pod uwagę. Mają potencjał, by się rozstrzelać, a ich obrona znowu pozostawia trochę luk po sobie, co mogą wykorzystać ich rywale.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Chile - Ekwador
Typ : Chile @ 1,57 Pinnacle
✅✅2:0​

Mecz otwarcia, a te mają to do siebie, że bywają zaskakujące. Poprzednie Copa America w 2011 r. organizowała Argentyna i na otwarcie dostała Boliwię i męczyła się niemiłosiernie, i nie wygrała! Padł remis 1;1.
Chile jest faworytem tego meczu rzecz jasna, ale pewnie początek będzie zachowawczy, chociaż na ławce Sampaoli czyli zwolennik stylu Bielsy więc Chile znowu powinno nas czarować widowiskową grą. W kraju ubóstwiany jest Jorge Valdivia, typowa dycha, coś a&#39;la Riquelme, w Palmeiras ostatnio mnóstwo tygodni pauzował z powodu urazów, ale w kraju jest wielbiony, bardziej niż Matias Fernandez o dziwo, który grał przecież w wielu klubach europejskich bo Villareal, Sporting czy teraz Fiorentina, ale Valdivia ma to ostatnie podanie, ma tę magię, nie bez przyczyny nazywany jest &quot;El Mago&quot;, tylko że jego problemem jest szybkość i gra w defensywie w którą się nie angażuje. Wiadomo jakim składem i jakimi nazwiskami dysponuje Chile, wszyscy pamietamy ich z super gry na MŚ, ograli Hiszpanię, świetne mecze z Holandią i Brazylią grali, czegoś brakło i odpadli, ale wrażenie było super. Przecież każdy wie jak gra Arturo Vidal, jak Alexis Sanchez, w bramce świetny Claudio Bravo. To trzy największe gwiazdy międzynarodowe Chile. A przecież równie znani i dobrzy są Vargas, Aranguiz czy Valdivia, w obwodzie Mati Fernandez wspomniany. Jest komu grać!

Rywal z pozoru trudny, ale nie do końca. Ekwador jest mocny u siebie w górach, w Quito, kiedy mogą zagrać tam właśnie, kiedy są do tego przyzwyczajeni. Gdy schodzą z gór już nie są tak mocni, aczkolwiek są wybiegani i mają silnych fizycznie graczy. Wiadomo Enner Valencia zapowiadany na gwiazdę, ale obok niego w ataku ustawiony Bolanos z Emelecu, który był zaskoczeniem Copa Libertadores, a Bolanos pykał tam aż miło! Noboa znany z ligi rosyjskiej, Montero pokazał kilka dobrych meczów w Swansea, ale ogólnie Ekwador szału nie robi szczerze mówiąc. Gdyby mecz byl grany u nich to by było zupełnie inne podejście do sprawy, ale mecz w Santiago gdzie faworytem dla mnie są Chilijczycy po prostu.

Poniżej przewidywane składy, bo nikt jeszcze nie wrzucił takowych.


CHILE: Claudio Bravo; Mauricio Isla, Gary Medel, Gonzalo Jara, Eugenio Mena; Marcelo Díaz, Charles Aránguiz, Arturo Vidal; Alexis Sánchez, Jorge Valdivia y Eduardo Vargas

ECUADOR: Alexander Domínguez; Juan Carlos Paredes, Frickson Erazo, Gabriel Achilier, Walter Ayoví; Jefferson Montero, Christian Noboa, Osvaldo Lastra, Fidel Martínez; Miller Bolaños y Enner Valencia.



---------------------------

Na koniec jeszcze 2 część rozmowy z Bartłomiejem Rabijem dla Ole! - http://olemagazyn.pl/bartlomiej-rabij-dla-ole-cz-2-o-faworytach-ms-u-20-i-fifa-slow-kilka/

I sama zapowiedź turnieju przez wspomnianego Bartłomieja Rabija na jego stronie :
- http://www.radiobrazylia.pl/copa-america-manifest-dawac-maskota/
- http://www.radiobrazylia.pl/copa-america-2015-2/

Tak więc oczytani i pełni wiedzy odpalamy telewizor / komputer o godzinie 1:00 i oglądamy! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Zwycięzcy grup: Chile i Argentyna @1.79 Bet365
Argentyna 1 w grupie, Urugwaj 2 @2.10 Betsafe
Argentyna ma w grupie Urugwaj, Paragwaj i Jamajkę. Wiadomo, Jamajczycy raczej o nic nie powalczą. Nie ten skład, zbyt mocni rywale. Argentyna bardzo dobry skład, w końcu to wicemistrzowie świata. Niezły bramkarz, solidna obrona, porządna pomoc i piekielnie mocny, zabójczy atak. Messi, Tevez, Pastore, Aguero, Lavezzi, Di Maria itd itd. Prawdziwe bogactwo. Urugwaj bez swojej największej gwiazdy - Luisa Suareza. Jednak wciąż są mocni, pod jego nieobecność duża odpowiedzialność będzie spoczywała na Cavanim. Paragwaj owszem, może według mnie powalczyć, ale ostatecznie Argentyna powinna awansować z pierwszego miejsca, przed Urugwajem, który raczej awansuje jako drugi.
Co do Chile - w miarę łatwa grupa. Meksyk jeśli dobrze pamiętam, to jedzie bez paru gwiazd czy przynajmniej solidnych graczy, co jest dla mnie zaskoczeniem. W grupie Ekwador, Boliwia i Meksyk. Jak dla mnie Chile z takimi gwiazdami jak Sanchez, Vidal czy Claudio Bravo spokojnie jest w stanie wygrać tą grupę. Praktycznie w każdej formacji mają graczy grających w Europie w światowym topie. Co ważne - grają u siebie, boiska na pewno są im znane, kibice będą ich nieść swoim dopingiem. A oni na pewno nie będą odpuszczać. Rok temu byli blisko wyeliminowania Brazylii z mistrzostw świata. Szkoda, że tak fatalnie wówczas wykonywali karne. No ale teraz mają szansę zrobić tutaj fajny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 127

matand

Użytkownik
Jak dla mnie mecz zagadka, ale kusi mnie kurs na under 2,5 bramki w meczu. Jak wiadomo Meksyk gra raczej rezerwami, z kolei Boliwia do tuzów nie należy i naprawdę jakoś ciężko mi wyobrazić sobie ten mecz jako otwarty i atrakcyjny. Coś czuję, że będzie tu jakieś &#39;0-0 po bezbarwnym&#39; czy tam 1-0 dla jednych czy drugich. Tak czy siak, wydaję mi się, że linia u 2,5 powinna zostać pokryta. No i mimo wszystko nie ruszałbym tego meczu w 1x2, tylko właśnie ewentualnie jakieś overy/undery.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jozzy22 572,3K

jozzy22

Użytkownik
Urugwaj - Jamajka
Typ: 1(-2) Kurs: 3.20 Sportingbet
Dziś kase pakuje w to spotkanie. Urugwaj wszyscy wiemy naszpikowany gwiazdami światowej piłki z kolei Jamajka przynajmniej dla mnie to anonimowa reprezentacja. Nie bardzo widze by mogli się przeciwstawić &quot;Urusom&quot; może tu być grad bramek.
Handi jak na to spotkanie dość skromne za to kursik zachęcający dlatego ja pobieram i czekam na rozwiązanie z niecierpliwością
Wynik: 1:0 ⛔⛔⛔

e: żal było to oglądać.... jeśli chodzi o Urugwaj
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Hmmm, Jozzy22, a pamiętasz jak wypadł Urugwaj na poprzedniej imprezie? A z drugiej strony tzw dostarczyciel punktów, którym była wtedy Kostaryka (tzn miała być)? Startowała z tego poziomu co tutaj Jamajka.... Typ wg mnie jest dobry (choć może lekko przesadzona wysokość handikapu), bo takie scenariusze sie rzadko powtarzają, ale.... &quot;właduję dużą kasę&quot; to chyba nie jest bezpieczna decyzja....
Pod rozwagę ????
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Też odradzam na stawianie handicapa na Urugwaj, wczoraj wydało mi się, że Meksyk będzie w stanie wygrać z słabą według mnie Boliwią a tu masz 0:0..... tu też może zdarzyć się niespodzianka......
 
frem 59

frem

Użytkownik
Na razie można stawiać tylko czyste 1x2 bez overów btsów itp, bo drużyny muszą wejść w turniej najpierw, a potem na podstawie jak weszli można typować coś więcej.
Urugwaj + Argentyna po 1.67 to całkiem dobry kurs za 100 zł i wydaje mi się, że mimo wszystko niespodzianek tu nie będzie, bo obie ekipy z pewnością stać na wyjście z grupy, więc startowe mecze są bardzo ważne.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Też odradzam na stawianie handicapa na Urugwaj, wczoraj wydało mi się, że Meksyk będzie w stanie wygrać z słabą według mnie Boliwią a tu masz 0:0..... tu też może zdarzyć się niespodzianka......
Nie porównywałbym Meksyku, który gra tu bez kluczowych zawodników z Urugwajem, który posiada w swoich szeregach klasowych grajków z Cavanim na czele. Mimo wszystko większej kasy w ten mecz bym nie pakował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom