>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2016

Status
Zamknięty.
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego tak drastycznie skoczył kurs na Jamajke ? Dziś rano jakieś 4,5 a teraz 5,2 (Unibet). Chciałem zagrać coś w ich stronę, ale teraz się trochę waham.
 
B 0

burzaxburza

Użytkownik
Może jakieś absencje czy coś? Ja dziś rano pograłem na Wenezuelę po kursie 2.30...a już jest 1.80 :O
Takie spadki często oznaczają, że dużo ludzi na nich zagrało albo buki się boją, że dany zespół wygra i chcą jak najmniej stracić ????
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Meksyk - Urugwaj
Liczę na to, że po czterech dotychczasowych słabiutkich widowiskach, ten mecz będzie w końcu pokazeł tego, czego oczekujemy od Copa America Centenario. Obie ekipy na papierze prezentują się bardzo dobrze. Kto wygra? Moim zdaniem Urugwaj.
Przede wszystkim między bajki trzeba włożyć wszystkie opinie, że Meksyk wystawia słabszy skład. Przeciwnie, Meksyk wystawia wszystko co ma najlepszego. Bardzo mocny skład z gwiazdami w każdej formacji - Ochoa w bramce, Marquez, Layun, Aguilar w obronie, Guardado, Herrera w pomocy, Hernandez, Jimenez, Corona w ataku... Nie ma co, skład jest mocny, i to przez to kursy są tak wysokie na Urusów.
Bowiem moim zdaniem te wszystkie atuty bledną przy jednym atucie Urugwaju, który nazywa się Luis Alberto Suarez Diaz. Głodny gry w reprezentacji i międzynarodowych trofeów El Pistolero powraca po zawieszeniu, i będzie ponownie kąsał, szarpał i nękał amerykańskich bramkarzy. Raz już zwyciężył w południowoamerykańskim czempionacie, ale zwycięstwo w jubileuszowym turnieju na stulecie zapewni mu reprezentacyjną nieśmiertelność. Nie oszukujmy się, Suarez to najlepszy napastnik świata, żaden z Meksykanów nie ma nawet porównania do tego gracza. Wspomagany z przodu będzie przez nieco zblazowanego, ale nadal niebezpiecznego Edinsona Cavaniego. A są jeszcze gwiazdor Bordeaux Diego Rolan, znani z Anglii Abel Hernandez i Gaston Ramirez, doświadczony i efektowny Nicolas Lodeiro, twarda obrona dowodzona przez znakomitego Diego Godina i jednego z najlepszych południowoamerykańskich bramkarzy Fernando Muslerę między słupkami. Czy ten potencjał nie jest wystarczający, żeby zbić jakąkolwiek drużynę na świecie, a co dopiero &quot;tylko&quot; Meksyk?
Oczywiście na Mundialu i ostatnim Copa America Urugwaj nie porwał, ale to było oczywiście spowodowane absencją Suareza. W aktualnych kwalifikacjach do mundialu prowadzą w tabeli i prezentują widowiskową piłkę. Naprawdę, faworytem tego meczu jest Meksyk? Nie dla mnie.
Urugwaj (DNB) @2,20 Bet365 ⛔
Urugwaj @3,20 Bet365 ⛔
Urugwaj lub X @1,55 Bet365 ⛔
Suarez
nie zagrał. Moja wina, moje niedopatrzenie, lenistwo że tego nie sprawdziłem. Przepraszam jeśli ktoś to zagrał.
W meczu Jamajka - Wenezuela do głowy przychodzi mi tylko under 2,5 @1,57 ✅
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Meksyk - Urugwaj

Liczę na to, że po czterech dotychczasowych słabiutkich widowiskach, ten mecz będzie w końcu pokazeł tego, czego oczekujemy od Copa America Centenario. Obie ekipy na papierze prezentują się bardzo dobrze. Kto wygra? Moim zdaniem Urugwaj.
Przede wszystkim między bajki trzeba włożyć wszystkie opinie, że Meksyk wystawia słabszy skład. Przeciwnie, Meksyk wystawia wszystko co ma najlepszego. Bardzo mocny skład z gwiazdami w każdej formacji - Ochoa w bramce, Marquez, Layun, Aguilar w obronie, Guardado, Herrera w pomocy, Hernandez, Jimenez, Corona w ataku... Nie ma co, skład jest mocny, i to przez to kursy są tak wysokie na Urusów.
Bowiem moim zdaniem te wszystkie atuty bledną przy jednym atucie Urugwaju, który nazywa się Luis Alberto Suarez Diaz. Głodny gry w reprezentacji i międzynarodowych trofeów El Pistolero powraca po zawieszeniu, i będzie ponownie kąsał, szarpał i nękał amerykańskich bramkarzy. Raz już zwyciężył w południowoamerykańskim czempionacie, ale zwycięstwo w jubileuszowym turnieju na stulecie zapewni mu reprezentacyjną nieśmiertelność. Nie oszukujmy się, Suarez to najlepszy napastnik świata, żaden z Meksykanów nie ma nawet porównania do tego gracza. Wspomagany z przodu będzie przez nieco zblazowanego, ale nadal niebezpiecznego Edinsona Cavaniego. A są jeszcze gwiazdor Bordeaux Diego Rolan, znani z Anglii Abel Hernandez i Gaston Ramirez, doświadczony i efektowny Nicolas Lodeiro, twarda obrona dowodzona przez znakomitego Diego Godina i jednego z najlepszych południowoamerykańskich bramkarzy Fernando Muslerę między słupkami. Czy ten potencjał nie jest wystarczający, żeby zbić jakąkolwiek drużynę na świecie, a co dopiero &quot;tylko&quot; Meksyk?
Oczywiście na Mundialu i ostatnim Copa America Urugwaj nie porwał, ale to było oczywiście spowodowane absencją Suareza. W aktualnych kwalifikacjach do mundialu prowadzą w tabeli i prezentują widowiskową piłkę. Naprawdę, faworytem tego meczu jest Meksyk? Nie dla mnie.

Urugwaj (DNB) @2,20 Bet365
Urugwaj @3,20 Bet365
Urugwaj lub X @1,55 Bet365


W meczu Jamajka - Wenezuela do głowy przychodzi mi tylko under 2,5 @1,57
Z opisem się zgadzam... ale byłem prawie pewien, że Suarez dzisiaj nie zagra. Jesteś pewien, że wystąpi w tym meczu? ;) Jeszcze wczoraj czytałem, że nie zdążył się wyleczyć na pierwszy mecz.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Meksyk - Urugwaj
Bowiem moim zdaniem te wszystkie atuty bledną przy jednym atucie Urugwaju, który nazywa się Luis Alberto Suarez Diaz. Głodny gry w reprezentacji i międzynarodowych trofeów El Pistolero powraca po zawieszeniu, i będzie ponownie kąsał, szarpał i nękał amerykańskich bramkarzy. Raz już zwyciężył w południowoamerykańskim czempionacie, ale zwycięstwo w jubileuszowym turnieju na stulecie zapewni mu reprezentacyjną nieśmiertelność. Nie oszukujmy się, Suarez to najlepszy napastnik świata, żaden z Meksykanów nie ma nawet porównania do tego gracza. Wspomagany z przodu będzie przez nieco zblazowanego, ale nadal niebezpiecznego Edinsona Cavaniego. A są jeszcze gwiazdor Bordeaux Diego Rolan, znani z Anglii Abel Hernandez i Gaston Ramirez, doświadczony i efektowny Nicolas Lodeiro, twarda obrona dowodzona przez znakomitego Diego Godina i jednego z najlepszych południowoamerykańskich bramkarzy Fernando Muslerę między słupkami. Czy ten potencjał nie jest wystarczający, żeby zbić jakąkolwiek drużynę na świecie, a co dopiero &quot;tylko&quot; Meksyk?
Oczywiście na Mundialu i ostatnim Copa America Urugwaj nie porwał, ale to było oczywiście spowodowane absencją Suareza. W aktualnych kwalifikacjach do mundialu prowadzą w tabeli i prezentują widowiskową piłkę. Naprawdę, faworytem tego meczu jest Meksyk? Nie dla mnie.
Urugwaj (DNB) @2,20 Bet365
Urugwaj @3,20 Bet365
Urugwaj lub X @1,55 Bet365

W meczu Jamajka - Wenezuela do głowy przychodzi mi tylko under 2,5 @1,57
Jest jeden problem, Twój główny atut dziś nie zagra ......
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Bowiem moim zdaniem te wszystkie atuty bledną przy jednym atucie Urugwaju, który nazywa się Luis Alberto Suarez Diaz. Głodny gry w reprezentacji i międzynarodowych trofeów El Pistolero powraca po zawieszeniu, i będzie ponownie kąsał, szarpał i nękał amerykańskich bramkarzy.
Wszyscy zawodnicy powołani do roli Forward w reprezentacji Urugwaju strzelili łącznie w swoich ligach 96 goli. Z tych 96 goli Suarez zdobył 40 :). Gdyby scenariusz się potwierdził i El Pistoleto nie zagra dzisiaj to można śmiało stwierdzić, że Urugwaj będzie miał ciężko, aby wygrac ten mecz. Dlatego też poczekajcie z tym stawianiem na Urugwaj lub coś w ich kierunku, do momentu ogłoszenia składów.
Sam się wstrzymuję z type,. który chodzi mi po głowie Urugwaj over 1,5 gola @3,25 Bet365. poczekam do składów...
 
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Myślicie, że warto postawić, że Urugwaj strzeli minimum 1 bramkę ? Kurs kuszący @1.57. Choć z drugiej strony brak Suareza... No, ale potencjał drużyna ma.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Meksyk - Urugwaj
Typ: Kartka przed 27 min
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sedzia spotkania jest Pan Caceras ktory lubi siegnac po kartke do kieszonki a okazji ku temu mysle ze w tym meczu powinien miec az nadto. Linie kartkowe sa wysokie dlatego zdecydowałem sie zagrac cos w moim odczuciu bardziej pewnego a mowie tu a kartce przed 27 min. Na tych mistrzostwach Copa America sedziowie czesto siegaja po kartki a w tym spotkaniu gdzie grają przeciez druzyny o bardzo agresywnym usposobieniu mysle ze ta kartka padnie przed 27 minuta. Gorace temperamenty zarowno jednej jak i drugiej druzyny a takze waga spotkania mysle ze spokojnie zaprocentuje szybkim plusem mojego typu. Polecam
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Cóż, Panowie.. przyznaje, że się wygłupiłem. Po finale CdR przeczytałem, że Suarez zdąży na CA, dostał powołanie... i zwyczajnie nie zadałem sobie trudu sprawdzić. Mój błąd, i zostałem za niego ukarany wynikiem ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Cóż, Panowie.. przyznaje, że się wygłupiłem. Po finale CdR przeczytałem, że Suarez zdąży na CA, dostał powołanie... i zwyczajnie nie zadałem sobie trudu sprawdzić. Mój błąd, i zostałem za niego ukarany wynikiem ;)
Czytac uwaznien na przyszłość ;) na poprzedniej stronie napisalem ze Suarez nie zagra.

Viva Mexico! Kapitalny mecz, oba zespoly sie spisaly. Meksyk w pierwszej polowie suoer. Po przerwie brawa dla Urusow za walke i determjnacje. Najlepszy mecz Copa America do tej pory.


Dzis Argentyna-Chile. Ma nie grac Messi jak cos. Jakies pomysly? Zachecam do dyskusji ;)
 
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
tylko zastanawiam się czy ta druga żółta dla Guardado słuszna... choć na pewno głupia ???? ...
Co do:
Argentyna - Chile - Ciężko coś wytypować.. ja idę w stronę Argentyna win + ov 2,5 - @4,33 - bet3.6.5 ✅ (2-1)
\\edit - no i pięknie siadło

Myślę, że od tego meczu będzie zależeć pierwsze miejsce w grupie. Dlatego mam nadzieje, że zespołu pokażą otwarty football i będą bramki.
W tym roku Argentyna już ograła Chile - wyjazd - 1:2. Uważam, że Argentyna jednak prezentuje wyższy poziom. Gracze Argentyny są lepsi i indywidualnie jak i grupowo (mam na myśli umiejętności taktyczne). Chile ma mocne punkty - ale jednak wyżej cenię Albicelestes. Liczę na gole - sprzyja na pewno temu ofensywna gra Chile. Jednak nawet bez Messiego Argentyna potrafi grać (to nie Brazylia - gdzie jest zbieranina przypadkowych graczy) i osobiście typuje wynik 3:1.
pozdrawiam
m
 
W 84

winmasters

Użytkownik
100 lat, 32 mecze, 16 drużyn - Copa America 2016!

Najstarsze międzynarodowe rozgrywki futbolowe na świecie świętują swoje stulecie! Brazylia, Argentyna, Urugwaj i USA należą do grona największych faworytów, ale kto wygra ten legendarny turniej? Korzystaj z wielkiego wydarzenia z freebetem 50 PLN.

Jak wziąć udział:

- Postaw co najmniej 5 zakładów 1 -X -2 przed meczem, za 40 PLN lub więcej (każda stawka), po minimalnym kurse 1.60 na 5 różnych meczów Copa America.
- Otrzymasz freebet 50 PLN by dalej cieszyć się tym wielkim letnim futbolowym festiwalem

Graj z nami na winmasters!
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Argentyna - Chile
Bo wczorajszej wtopie nie załamujemy się i kontynuujemy pracę z Copa America Centenario! W dzisiejszym hitowym meczu zmierzą się Argentyna i Chile. Typuje tutaj zwycięstwo Albicelestes.
Przede wszystkim ten mecz to rewanż za ubiegłoroczny finał &quot;zwykłej&quot; Copy. Argentyna miała zdobyć trofeum i pewnie kroczyła do finału, ale tam rewelacyjnie grający gospodarze pokonali ich po rzutach karnych. Dlaczego to się dzisiaj nie powtórzy? Z dwóch powodów. Po pierwsze Chile nie gra u siebie. Doping fanatycznych kibiców w Santiago naprawdę bardzo pomaga tej drużynie. Dzisiaj tego zabraknie, a szanse się wyrównają. Druga rzecz, to Arturo Vidal. W zeszłym roku znajdował się w życiowej formie, w pojedynkę prowadził kolegów i dominował środek pola. Zdecydowanie błędem był jego transfer do Bayernu Monachium. Zatracił swoją dominującą formę, a stał się znany głównie z brutalnych fauli i pozaboiskowych ekscesów Przekonany jestem, że znajduje się w o wiele słabszej dyspozycji i La Roja straci bardzo dużo bez niego. Słaby sezon w Arsenalu Londyn zaliczył też drugi gwiazdor Chile, Alexis Sanchez. Większość sezonu stracona przez kontuzje, a gdy grał to brakowało mu tego błysku, którym dysponował wcześniej. Co ma Argentyna? Owszem, Messi prawdopodobnie dzisiaj nie zagra ;) Ale nadal potencjał Albicelestes jest gigantyczny, zwłaszcza w ofensywie. Sergio Agüero także bardzo długo leczył kontuzje, ale pod koniec sezonu doszedł do dobrej formy i praktycznie samemu utrzymał Manchester City w Top4. Świetny sezon w Serie A zanotował Gonzalo Higuain, który prawdopodobnie zapracował sobie na transfer. Druga linia... Erik Lamela po pierwszym dobrym sezonie w Tottenhamie, Gaitan świetny rok w Benfice Lizbona i najprawdopodobniej transfer do Atletico Madryt. Di Maria i Pastore podstawowi zawodnicy mistrzowskiego PSG. A defensywę ogarnia wciąż imponujący Javier Mascherano. W kwalifikacjach do mundialu oba zespoły prezentują się solidnie i zajmują trzecie i czwarte miejsce, ale bezpośredni mecz w Santiago wygrała Argentyna 2:1 (gole Di Marii i Gabriela Mercado). Dlatego dzisiaj typuję:
Argentyna DNB @1,53 Bet365 ✅
Argentyna @2,30 Bet365 ✅
------------------------------------------------------------------------------
Co proponujecie na Panama - Boliwia? Na papierze najsłabszy mecz całej kolejki, i oglądanie go o 2 w nocy może być bolesne. Moje pomysły tak na czutkę:
NO BTS @1,44 ⛔
X @3,00 ⛔
aczkolwiek zamknąłem po nieuznanym golu dla Panamy więc wyszedłem na plus.
Na under 2,5 żałosne @1,33 więc nie ma co tego grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Semtex 249,4K

Semtex

Użytkownik
Argentyna over 1.5 gola @2.62 Bet365 ✅

Messiego po tej kontuzji pleców w meczu z Hondurasem chyba też jeszcze nie zobaczymy no ale przecież tam nawet bez nich ma kto ładować te bramki. Na środku prawdopodobnie Higuain, a po bokach do pomocy Aguero i Di Maria, skrzydła pomocy Mascherano i Banega więc sama elita w ofensywie i jak dla mnie te dwie bramki to lekko. Typ osobiście uważam za pewniejszy niż czysty win Argentyny bo jak pójdą na noże to może być różnie no ale jak Jamajka w towarzyskim meczu wbiła dwie bramki na Estadio to czemu Argentyna ma tego nie zrobić na neutralnym terenie i do tego w tak ważnym meczu. Dodatkowo prawdopodobnie 3 obrońców z tamtego meczu zagra dzisiaj od pierwszych minut: Mendel, JAra, Isla i skoro nie powstrzymali Jamajki to jak poradzą sobie z taką siłą rażenia Argentyny. Najpewniejszy typ to chyba Argentyna DNB ale 1.5 mnie nie raduje więc lecimy po wyższym kursie.


Szkoda, że rano do roboty trzeba wstawać i zostają tylko skróty.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
100 lat, 32 mecze, 16 drużyn - Copa America 2016!
Najstarsze międzynarodowe rozgrywki futbolowe na świecie świętują swoje stulecie! Brazylia, Argentyna, Urugwaj i USA należą do grona największych faworytów, ale kto wygra ten legendarny turniej? Korzystaj z wielkiego wydarzenia z freebetem 50 PLN w Winmasters.
Jak wziąć udział:

- Postaw co najmniej 5 zakładów 1 -X -2 przed meczem, za 40 PLN lub więcej (każda stawka), po minimalnym kurse 1.60 na 5 różnych meczów Copa America.
- Otrzymasz freebet 50 PLN by dalej cieszyć się tym wielkim letnim futbolowym festiwalem

Więcej informacji --&gt; Winmasters
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Przewidywane składy na hit Argentyna - Chile:

Argentina: Sergio Romero; Gabriel Mercado, Nicolás Otamendi, Ramiro Funes Mori, Marcos Rojo; Augusto Fernández, Javier Mascherano, Éver Banega; Gaitán, Gonzalo Higuaín y Ángel Di María

Chile: Claudio Bravo; Mauricio Isla, Gary Medel, Gonzalo Jara o Enzo Roco y Eugenio Mena; Gonzalo Díaz, Charles Aránguiz y Arturo Vidal; Alexis Sánchez, Fabián Orellana y Jean Beausejour.


Faworytem Argentyna, ogólnie oni są faworytem całego turnieju. Ale łatwo dziś nie będzie. Zobaczymy ile wart jest zespół bez Messiego. W jego miejsce ma wskoczyc Nicolas Gaitan. Pomoc w wariancie defensywnym, bo obok Mascherano ma zagrać Augusto Fernandez. Wolałoby się tam uświadczyć Pastore czy Lamelę w ich miejsce.

Dużo będzie zależeć od postawy Chile, ale widzi mi się bardziej rozwiązanie underowe, jednak kursów @1,55 na u2,5 nie ruszam bo są zbyt niskie, a jednak potencjał ofensywny zbyt wysoki i w każdej chwili może odpalić.
Zatem dziś tylko oglądam, oby było to podobne widowisko jak Meksyk - Urugwaj, vamoss!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina Piłka nożna Copa America
Godz: 04:00
Spotkanie Argentyna - Chile
Typ: Vidal otrzyma kartke
Kurs: 2.30/2.15
Bukmacher: Unibet/Betsson
Analiza:
Jak gra Vidal kazdy chyba wie. Zdecydowane, agresywne wejscia to jego znak rozpoznawczy. Kartek w tym meczu nie powinno zabraknac. Graja zespoly ktore raczej nie przywykly do odpuszczania wiec zazarta walka powinna toczyc sie o kazdy centymetr boiska. Faworytem do zebrania kartki w druzynie Chile jest zdecydowanie Arturo ktory nie kalkuje i jesli trzeba zatrzymac grozny atak to on to zrobi za wszelka cene nawet gdyby przyszlo mu za to wylapac kartke. Argentyna z wieloma swietnymi pilkarzami na pewno nie bedzie stronila od pojedynkow jeden na jeden. Dysponuja oni bardzo szybkimi, zwrotnymi zawodnikami ktorych trzeba bedzie faulowac. Wydaje sie ze ten bet jest bardzo fajnym rozwiazaniem i z takim zespolem jak Argentyna mocno bym sie zdziwil gdyby Vidal nie dostal karteczki. Linie kartkowe ustawione na poziomie 5.5 rowniez jak najbardziej do gry (over) aczkolwiek kurs to 1.88 wiec sporo nizszy niz w przypadku mojego zakladu a tak jak mowilem Arturo jest pierwszy w kolejce do wylapania zoltka wiec pobieram zaklad na jego kartke. Moim zdaniem nie ma co sie pchac w zadne overe/undery bramkowe a takze w typowanie zwyciescy poniewaz mecz moze w kazda strone pojsc i zaden wynik mnie nie zdziwi za to pojscie w kierunku kartek wydaje sie duzo lepsza i pewniejsza opcja. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Po ilu kartkach zawieszaja zawodnika? Czy jest tak jak w Lidze Mistrzow ze po cwiercfibale sie kartki same kasuja. Z gory dzieki za info
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom