>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2016

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa America
Godzina: 04:00
Spotkanie: Ekwador - Peru
Typ: Ekwador -0.5
Kurs: 1.825
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moim typem na czwartkowa noc jest zwyciestwo Ekwadoru. Potrafili postawic sie wielkim faworytom do wygrania mistrzostw - Brazylii to tym bardziej teraz powinni ograc slabe Peru. Dlaczego slabe? A no dlatego ze w meczu z Haiti ledwo co wygrali jedna bramka w wielkich bolach i zagrali fatalnie. Malo brakowalo a Haiti w koncowce by wyszarpalo remis bo zmarnowali kilka setek. Po tamtym meczu powiedzialem sobie ze musze pograc w ich nastepnym spotkaniu przeciwko nim a rywal do tego idealny. Dla Ekwadoru ten mecz to jest z kategorii MUST WIN zeby dalej liczyc sie w walce o wyjscie z grupy. Po dobrym spotkaniu z Canarinhos licze na jeszcze lepsze z Peru ktore widac ze nie ma zgranej druzyny i raczej w tym spotkaniu beda musieli zejsc z placu boju jako przegrani.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Ja bym z tym handi +2.5 uważał Brazylia nawet w takim składzie to nie Peru może być lipa ale mogą też odpalić, a wtedy z Haiti nie będzie co zbierać. Ja dzisiaj idę w kartki z racji smakowitego kursu wystawionego przez buka ale od początku. Przeciwko Peru zobaczyli tylko dwie kartki ale jak przeglądałem skróty tego meczu to była całkiem wyrównana walka to jak nic powinien być remis ale zmarnowana 100% okazja Belforta w doliczonym czasie zrobiła swoje. Patrząc dalej to sędziowie też nie dali wygrać tego meczu ???? Peru jakoś specjalnie nie błyszczało w ofensywie to i kartek było mało ale jak popatrzymy na kilka wcześniejszych spotkań: Kolumbia 4y i 1r, Panama 5y i 1r, Panama po raz 2 3y.
Prawa strona Brazylijczyków będzie dla Haiti zabójcza: Alves, Casemiro, Willian te ogórki z Haiti to się tam będą same kopać, po lewej stronie Coutinho i to też dla nich nie ta liga. Licze też na przebudzenie Jonasa bo w tym pierszym meczu snajper Benfiki był słabiutki jak nie on to może wejdzie Hulk ta Brazylia niby słaba ale ma tam kto zrobić robote.

Kto więcej kartek:
Haiti handi - 1.5 @1.85 Bet365 ⛔
Kartka przed 28&#39; @1.83 Bet365 ✅

Jeszcze coś spokojniejszego:
Brazylia Handi -1 @1.44 Bet365 ✅

Trzeba też iść chyba za masówką na Ekwador z Brazylią zagrali dobre spotkanie mieli swoje okazje, a Peru to jednak troche piach jak na mecz z takim Haiti więc patrząc na obecną formę jedyną słuszną opcją wydaje się Ekwador.

Ekwador @1.8 Bet365 ⛔
Ekwador over 1.5 gola @2.0 Bet365 ✅

Kursy na Ekwador lecą więc lepiej łapać szybko jak ktoś się jeszcze zastanawia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Brazylia - Haiti
Robi się mała masówka na te kartki, ale moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie na dzisiejszy dzień. Haiti to bardzo brutalna drużyna, ich futbol opiera się przede wszystkim na waleczności podlanej dużą dozą brutalności. Tylko niekompetencji Panamskiego arbitra Haitańczycy zawdzięczają, że nie kończyli meczu w dziesiątkę. Bet365 proponuje linię 4,5 (dziś rano była 5,5 więc ją obniżono), linia ta w meczu z Peru padła, a arbiter naprawdę nie dawał kartek w paru zasługujących na to sytuacjach. Dzisiaj spodziewam się jeszcze większej ilości. Brazylijczycy to dużo lepiej grająca drużyna od Peru, i przede wszystkim dużo bardziej technicznie. Okazji żeby łapać kartki na takich dryblerach jak Willian czy Coutinho nie będzie brakować (choć Coutinho pierwszy mecz zagrał katastroficznie). Brazylijczykom też kartka może wpaść, chociażby Gil który nie wyglądał pewnie na stoperze i momentami nie nadążał. Oczywiście to są zakłady na kartki, więc nie można szaleć ze stawkami, bo Brazylia może szybko objąć prowadzenie i mecz się załagodzi. Sędzią tego meczu będzie kompetentny Amerykanin Mark Geiger, sędziujący m.in. na Mundialu w Brazylii i otrzymał nagrodę sędziego roku w MLS i federacji CONCACAF. Średnio daje 3,6 żółtej kartki na mecz, ale sądzę, że dzisiaj co najmniej piątka wpadnie.
Żółte kartki over 4,5 @1,72 ⛔
-----------------------------------------------------------------------------------
Ekwador - Peru
Jakoś nie mam wielkiego przekonania do zwycięstwa Ekwadoru. Peru oczywiście zagrało słabo, ale Ekwador nic wielkiego też nie pokazał, choć rywal był nieporównywalnie silniejszy. Raczej szukałbym tu under 2,5 @1,66 ⛔
 
dalti 29

dalti

Użytkownik
Dzisiaj wieczorem dwa bardzo ciekawe spotkania. Skupiam się na pierwszym Urugwaj - Wenezuela. Czysta 1, dlaczego? To jest mecz z serii który trzeba wygrać. Wiem, wiem czasami kiedy trzeba to efekt jest odwrotny i wynik inny od oczekiwanego jednak nie tym razem. Oglądałem pierwszy mecz z Meksykiem i grający z osłabieniem Urugwaj potrafił stwarzać sytuację ba wyrównać na 1-1, żeby potem w koncowce przegrac 1-3 na bdb dysponowanych rywali. Cavani jest w gazie zarówno jak i cała drużyna. Brak Suareza nie powinien mieć wpływu na zdeterminowany do walki team. Po kursie 1.75 biorę w ciemno.

Urugwaj - Wenezuela 1 @1.75 bet365 ⛔
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
No dobra panowie a czemu aż taki wzrost kursów na Urugwaj?
Przecież chyba masówka nie leci na Wenezuelę tylko musi coś być na rzeczy ze składem Urugwaju.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Też bym dzisiaj szedł w czyste jedynki, wieczorem napisze jakies analizy. Jak ktoś będzie miał składy Meksyku i Urugwaju to możecie wrzucić.
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Tez troche mnie dziwi wzrost kursow na Urugwaj, prawdopodobnie jest to spowodowane, tym ze Suarez napewno nie zagra. Po za tym zadnych kontuzji nie ma, wiadomy brak Vecino, ktory obejrzy mecz z trybun za czerowona kartke z Meksykiem. Urugwaj powinien wyjsc mocno zdeterminowany, pokazali w 2 polowie z Meksykiem, ze nawet w 10 potrafia przycisnac dosc mocno. Cavani naprawde fajny mecz zagral, widac, ze w dobrej formie jest, a to w przypadku braku Suareza bardzo wazna wiadomosc w kontekscie wygranej w tym meczu. Spogladalem na mecz Wenezuelii z Jamajka i prawde mowiac, nie widac bylo w tym meczu ze Jamajczycy grali od 20 min grali w 10-tke. Porownujac poziomy obu ekip najlepszym wyznacznikiem sa elminacje do ms 2018, Urusi prowadza, a Wenezuela ugrala na razie az 1pkt, remisujac z Peru. Urugwaj jak zagra tak jak w 2 polowie meczu z Meskykiem, bezkompromisowo, wykorzystujac swoje atuty w postaci Cavaniego i solidnej obrony to powinen bez problemu poradzic sobie z przecietniakami z Wenzuelii. Kurs moim zdaniem bardzo zadowalajacy. bet 365

Urugwaj 1.75
Urugwaj -1 2.3
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Brazylia vs. Haiti (betsafe)

Brazylia -1 @1.60
Brazylia -2 @2.60
Over 2.5 bramki @1.70
Brazylia -3 @5.00

✅✅✅
Spokojny plusik. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał. ;)


Argentyna vs. Panama (Betsafe)

Tutaj nie widzę większych szans po stronie Panamy. To jest Copa America tutaj nie ma miejsca na żadne odpuszczanie etc. Argentyna to faworyt wg bukmacherów do wygrania CA, który sobie zdaje sprawę, że po tym meczu mogą mieć już zapewniony awans i wyjść rezerwami na Boliwię. Panama oczywiście uskrzydlona po zwycięstwie ze wspomnianą Boliwią, no ale tutaj wielkim sukcesem byłby dla nich tylko i wyłącznie remis. Z mojego punktu widzenia jest to zespół o klasę lepszy od Haiti, które dziś poległo z Brazolami 7:1 ale Argentyna to jest światowa czołówka. Argentyńczycy kilka lat temu zwyciężyli z Panamczykami 3:1 i liczę na podobny wynik w tym meczu oraz kilka ładnych bramek Aguero, Higuaina i spółki. ????

Typy:
Argentyna -1 @1.60
Argentyna więcej rożnych @1.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Strona CONMEBOL przewiduje na dziś następujące składy, więc wrzucam:





W Urugwaju prócz Suareza dziś także nie będzei Vecino.
Meksyk bez Guardado. Akurat brak Guardado spory, bo grał wyśmienicie w meczu z Urugwajem.

Ale dziś podpinam się pod opcję z wygranymi Urusów i Meksyku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Myślę, że dzisiaj na Meksyk trzeba uderzyć z handicapem. Ja w tym zespole widzę spory potencjał, nie wiem czy oni wytrzymają presję po awansie z grupy, ale wg mnie ta drużyna może naprawdę sporo namieszać. Wczoraj popis strzelecki Brazylii przeciwko słabej reprezentacji Haiti, to dlaczego dzisiejszej nocy czasu polskiego Meksyk miałby się nie rozstrzelać przeciwko także słabej Jamajce? Corona, Hernandez, Herrera i Jimenez - solidne nazwiska z europejskich boisk. Po drugiej stronie na pewno w oczy rzuca się nazwisko środkowego obrońcy - Wasa Morgana, który zdobył z Leicester Mistrzostwo Anglii, a obok niego drugi zawodnik grający w Premier League - Mariappa (3 występy w obecnym sezonie - Crystal Palace), na boku obrony Hector, który z roku na rok jest w innym klubie na wypożyczeniu, no i w pomocy McCleary, który regularnie występuje w Reading (Championship - Anglia), siłę ataku mają po prostu za słabą na obronę Meksykanów, aby wyrwać im 3 punkty, a nawet ten 1.

Meksyk wygra mecz do zera @1,77 Fortuna ✅
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Szkoda, że Urugwaj dalej bez Suareza ale i tak powinni to brać jak będzie remis to może być po turnieju, a Wenezuela specjalnie skutecznością w meczu z Jamajką nie grzeszyła, grali przez prawie 70 minut z przewagą zawodnika i nie wrzucili tej 2 bramki. MArtinez miał szanse w drugiej połowie na drugą bramkę ale nie wyszło no i prawie, że setka Rondona bo tym uderzeniu głową przez Angela, tak się przyglądałem to sam nie wiem jak ten Rondon to przestrzelil. Urugwaj na papierze też wygląda dużo lepiej, bez Suareza ale Hernadnez i Cavani powinni zrobić robotę o ile Cavaniemu wyjdzie mecz bo w tym sezonie czasem dawał dupy.
Ten mecz to taki must win dla Urygwajczyków i nie ma co tutaj szukać innego wyniku wg mnie, po pierwsze to lepsza ofensywa, a po drugie obrona, no bo kto tam jest na środku? Gimenez i Godin, a tych panów i ich klasy gry obronnej chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Więć Urugwaj na 100% coś ukłuję, a czy Wenezuela będzie na tyle mocna żeby przebić tą defensywe? Raczej mało prawdopodobne. Ursusi lepsi z przodu, lepsi z tyłu, muszą to brać.

Urugwaj @1.7 Bet365 ⛔
Urugwaj -1 @2.62 Bet365 ⛔
Urugwaj over 1.5 gola @1.83 Bet365
⛔

Meksyk + Urugwaj @2.03 Bet365 ⛔
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Meksyk - Jamajka
Zgadzam się z przedmówcami. Meksyk dzisiaj jest murowanym faworytem, i raczej nie ma sensu grać czystej 1 bo kurs nie zachęca. Tutaj raczej powinno być swobodnie. Ze wszystkich drużyn w pierwszej kolejce gier Meksyk zaprezentował się zdecydowanie najlepiej. Szybka i widowiskowa gra, niemal najmocniejszy skład jakim dysponuje El Tri. Z wcale nie słabym przeciwnikiem wygrali przekonująco i stworzyli naprawdę dobre widowisko. Jeżeli powtórzą ten poziom, to nie wyobrażam sobie jakiegoś zagrożenia ze strony drużyny Jamajki. Zabawowy beztroski futbol Jamajczyków zakończył się porażką z nie grającą niczego pozytywnego Wenezuelą, choć trzeba przyznać że mieli swoje sytuacje. Jednak mecz stał na bardzo niskim poziomie, słabo to wyglądało pod względem technicznym i taktycznym. Meksyk jest o wiele lepiej zorganizowaną drużyną, i bez wielkiego wznoszenia się na wyżyny może dzisiaj skończyć się podobną kanonadą jaką zafundowała Haitańczykom Brazylia (notabene też nie grająca wielkiego meczu). Meksyk wygrywając dzisiaj zapewnia sobie awans do ćwierćfinału, więc na pewno nie odpuści.
Meksyk -1 @1,66 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wenezuela lub remis 2.3 bet365 ✅

Nie rozumiem takiego hurraoptymizmu co do Urugwaju. Jasne ze na papierze powinni ich zmiazdzyć, ale ileż to już takich meczy było a wyniki swoje. Wenezuela napewno będzie grala autobus i kontra. Urugwaj bił głowa w mur. Gdyby byl Suarez to moze bym się zawachał, ale uważam że granie na Urugwaj w obecnej dyspozycji mija sie z celem. Urugwaj to juz nie ta sama druzyna co w poprzednich latach. Ktoś tu przytoczyl tabele z eliminacji MŚ, tylko jakie ona ma znaczenie? Takie samo znaczenie jak męczarnie Urugwaju w eliminacjach do WC 2014. 1-1 i 0-1 , el WC 2010 2-2 i 1-1 Copa America 2007 0-0 1-4 Te wyniki tak naprawde nic nie znacza, ale pokazuja ze Wenezuela to niewygodny rywal dla Urusow. Dodatkowo fakt sytuacji w grupie. Urugwaj przegrywajac jest poza turniejem. Wenezuela ma 3 pkt, dzis nie musi, ale moze sprawic niespodzianke, dla niektorych sensacje, dla mnie calkiem mozliwy wynik. Dodatkowo polecam handicapy na Wenezuele
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Argentyna - Panama
Typ: Argentyna(-2) @2.50 Bet365 ✅
Witam ponownie. Dzisiaj z piątku na sobote o 3:30 reprezentacja Argentyny podejmie Panamę. Obejrzałem prawie każdy mecz tegorocznej imprezy w USA i wniosek mam jeden. Ten turniej ogląda się wyśmienicie ponieważ akcja toczy się praktycznie od bramki do bramki, ale to tyle. Braki taktyczne jakie mają zespoły na Copa America naprawdę negatywnie zaskakują. Nie wymagam, aby Ekwador czy Wenezuela grały świetną pozycyjną piłkę wyprowadzając idealne ataki z linii obrony, ale to jak graniem futbolówką posługują się Chilijczycy, Brazylijczycy czy wczoraj Meksyk... żenada. Przez pryzmat spotkania z Chile do takich drużyn mógłbym zaliczyć i Argentynę ponieważ, gdyby Alexis Sanchez lepiej nastawił celownik to błędy Otamendiego mogłyby się zemścić na podopiecznych Taty Martino już w pierwszej połowie. Jednak...na tym koniec. Na dzisiaj Argentyna dla mnie jest najlepiej grającym zespołem na tym turnieju. Ich jakość jest niepodważalna obecnie przez żadną ekipę...najbliżej jest Kolumbijczykom. Wszystko przez środek Argentyny. Przez takich ludzi jak Javier Mascherano czy Ever Banega. Panowie doskonale wiedzą jak się gra w Europie i przenoszą swoją inteligencję na boiska &quot;Wesołego Footballu&quot;. Znakomite czytanie gry (czy odbiory w wyk. Javiera) po których są najczęsciej podania tworzą sytuacje 2vs2 dla kolegów. Nie wspominam o takich zawodnikach jak Angel Di Maria, który z Chile był postacią wiodąca a jego drybling to jest klasa światowa i z pewnoscia w tym meczu będzie robił różnicę. Panama wygrała poprzedni mecz z Boliwią 2:1. Jednak można powiedzieć, że wygrali wykorzystując tylko i wyłącznie niekompetencje rywali. Najpierw strzelili bramkę a później oddali inicjatywę co skończyło się bramką dla Boliwii. Los Canaleros rzutem na taśmę jednak zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę. Taka taktyka im się ostatecznie nie opłacała, ponieważ musieli drżeć o wynik praktycznie do samego końca meczu, pokazująć przy tym swoją niedojrzałość. Argentyna jest tutaj absolutnym faworytem, w dodatku motywacji na pewno nie zabraknie ponieważ wygrywając ten mecz uzyskują awans do następnej rundy. Idę tutaj w stronę Handicapu 0:2 ponieważ Panama nie będzie żadnym rywalem dla tak mocarnych Albicelestes a kurs 2.50 jest dla mnie bardzo atrakcyjny mając w pamięci wrażenia jakie zostawiły za mną obie te ekipy.
Przewidywane jedenastki:
Argentyna: S.Romero - Mercado,Otamendi,Mori,Rojo - Mascherano, Biglia, Banega - Di Maria, Gaitan, Higuain
Panama: Penedo - Miller, Baloy,Cummings, Machado - Quintero, Gomez, Godoy,Cooper - Perez, Torres
Inne typy:
Argentyna(HT/FT) @1.61 Bet365✅
Over 2,5 gola w meczu @1.60 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Praktycznie mecz o wyjście z grupy bo jak PAragwaj by to wziął to mają drugie miejsce ale nie widzę tego Paragwaju, USA gra zdecydowanie lepiej w ostatnim meczy z Kostaryką już się ładnie rozszczelali i myślę, że dzisiaj powinni sobie załatwić wyjście z grupy. Paragwaj miał swoje momenty z Kolumbią ale nie udało się złapać tego remisu jedynego gola trafił Ayala w dodatku bardzo ładna bramka bo Ospina nawet nie drgnął przy tym strzale ale to niestety nie dało nawet 3pkt o które dzisiaj z gospodarzem turnieju będzie piekielnie ciężko, licze na to, że PAragwaj ruszy od początku i nadziejęe się na jakieś kontry po stronie Bedoi czy Jonesa. Depsey po mało skutecznym meczu z Kolumbijczykami przeciwko Kostaryce zagrał już bardzo dobre zawody zaliczył dwie asysty przy bramkach Wooda i Jonesa, dorzucił od siebie dobrze wykonanego karnego dlatego sądze, że jutro będzie można na niego liczyć.

USA @ 2.05 Bet365 ✅
USA over 1.5 gola @2.0 Bet365 ⛔

Kolumbia ma już pewny awans z pierwszego miejsca dlatego uważałbym z typami w ich stronę bo mogą tu wyjść jakimiś rezerwami, słusznym typem wydaje mi się tutaj BTTS dlatego tak też postawiłem.

Kolumbia - Kostaryka obie strzelą @1.93 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Przeglądając skład Paragwaju wpadło mi w oko tylko jedno nazwisko - Juan Iturbe, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu w A.F.C. Bournemouth, gdzie zagrał tylko 2 mecze. Reszty zawodników nie będę oszukiwał, ale po prostu nie znam, a nawet ciężko było mi ich skojarzyć. USA po przegranym meczu inauguracyjnym z Kolumbią, następnie rozstrzelali Kostarykę 4:0. Dzisiaj wg mnie słabszy przeciwnik od poprzedniego, i jeżeli chcą grać dalej, a na pewno tego chcą, to muszą po prostu wygrać dzisiejszy mecz. Liczę tutaj na Depseya, który zagrał świetne zawody w drugim meczu, i mam nadzieję, że dzisiaj także poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. Amerykanie mają solidną drużynę, na pewno wystarczającą na to, aby pokonać Paragwaj na własnym terenie. Gospodarze u siebie rzadko kiedy przegrywają, natomiast Paragwaj na obcym terenie z kolei rzadko wygrywa, a można by nawet rzec, że praktycznie wcale. Myślę, że w tym meczu nie może być innego wyniku jak wygrana gospodarzy turnieju.

USA @2 Fortuna ✅
USA strzeli pierwszą bramkę w meczu @1,65 Fortuna
✅
USA over 1,5 gola @1,95 Fortuna ⛔
Dempsy gol @2,50 Fortuna
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Dziś widze jeden pewny typ:
Pewnie duzo osób chce pograc Brazil win i tak samo na Ekwador (ako 1,60 w całorocznym). Jednak zwróćcie uwage, że mimo 7-1 z Haiti to Brazylia nie zachwyca, powinna przegrac w Ekwadorem (pomyslka sedziego). Peru nie przegrało do 4 spotkań, w zeszlym roku wywalczyli 3 miejsce na Copa America. Oni także nie zachwycają tutaj, wygrali tylko 1-0 z Haiti, ale już z Ekwadorem pokazali pazur. Druga sprawa, to Brazylii do wygrania grupy starczy remis (nie wierze w kolejny pogrom Haiti w takim stylu jak ostatnio). Gdyby jednak ten Ekwador gromil Haiti 6-7 do 0 (w co nie wierzę) to może lepiej dla kanarków zremisować i zając 2 miejsce trafiając na USA a nie na Kolumbię? Może głupie wywody i szukanie czegoś na siłę, jednak Peru może się postawić, więc zamiast tego @ 1,60 (na wygranie oby zespołow) proponuje zakład: Peru nie awansuje z grupy po @ 1,40 (bet365). Co sie musi stać aby było? Brazylia może zremisować, a Ekwador ograć minimum 2 bramkami Haiti i tyle albo aż tyle. Kurs troszę niższy, ale moim zdaniem sporo pewniejszy.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Peru - reprezentacja składająca się w zasadzie z zawodników grających w rodzimej lidze, tylko 6 zawodników gra poza granicą, gdzie nie odgrywają żadnej ważnej roli, a 95% sezonu siedzą na ławce. Peruwiańczycy nie mają czym się chwalić jeżeli chodzi o personalia, co innego Brazylijczycy, ale chyba tutaj nie trzeba nikogo nikomu przedstawiać? Ogólnie Canarinhos zaczęli Copa America raczej od wpadki, bo zremisowali w pierwszym meczu 0:0 przeciwko Ekwadorowi, drugi mecz wygrali 7:1 przeciwko dostarczycielowi punktów w grupie - reprezentacji Haiti. Mam nadzieję, że ta strzelanina podziałała na nich dobrze, i dzisiaj znowu zobaczymy ofensywną, a do tego skuteczną Brazylię - taką jaką każdy kibic piłki lubi najbardziej. Mecz w zasadzie toczy się o awans do dalszej fazy pucharu, dla obu drużyn jest to mecz o być albo nie być, bo nie wyobrażam sobie, żeby Ekwador uległ Haiti w drugim meczu grupy B. Oczekuję w tym meczu pewnego zwycięstwa &quot;gospodarzy&quot; spotkania, bo pewnie jak większość z Was, ja także nie mogę wyobrazić sobie dalszej części Copa America bez tej reprezentacji.

Brazylia @1,43 Fortuna ⛔
Brazylia / brak btts @2,16 Fortuna
⛔



Co do Ekwadoru - mają solidny skład, na pewno lepszy personalnie od Haiti oraz Peru, którego kosztem powinni awansować z grupy do fazy pucharowej. Fortuna ✅
2. połowa powyżej 1,5 bramek @1,56 Fortuna ✅
Ekwador będzie prowadził do 30 minuty meczu @1,61 Fortuna ✅
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Ostatnio się nie udało więc dzisiaj próbuję kolejny raz handi na kartki w meczu Haiti. Kurs jeszcze większy niż ostatnio bo w meczy z Brazylią specjalnie nie wyłapali tych kartek ale obstawiam, że Ekwador może zagrać spokojnie z czystym kontem, a Haiti te dwie kartki raczej podczas tych 90 wyłapie spokojnie, grają swój siłowy futbol, dużo faulują, są znacznie słabsi piłkarsko od ekipy Ekwadoru. Typ może jedynie nie wejść jak Haiti całkowicie odpuści ten mecz lub jak Ekwadorowi nie będzie szło bo wtedy i oni mogą łapać kartki no ale Ekwador jest dużo lepszą ekipą i te dwie bramki dla własnego spokoju żeby nie oglądać się na Peru z Brazylią powinni wlepić, a Haiti jest jednak waleczne więc wątpie żeby wychodzili na ten mecz tylko po to żeby go zagrać.

Haiti więcej kartek z handi -1 @2.6 Bet365 ✅
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Ekwador - Haiti
▶ Miller Bolanos strzeli 1.95 Bet365 ZWROT
Tutaj Ekwador od początku powinien zacząć strzelanie i szybko złapią &quot;luźniutką&quot; gierkę, a to powinno przełożyć się na kilka bramek. Moja pieniążki powierzam Millerowi Bolanosowi, który gra za Ennerem Valencią. W poprzedniej edycji Copa America strzelił tyle samo co wyżej wspomniana szpica Ekwadoru - 4 bramki, w tej edycji też obaj już mają po jednej. Kurs moim zdaniem świetny biorąc pod uwagę rywala jakim jest Haiti.
Brazylia - Peru
▶ Obydwie drużyny strzelą 1.95 Bet365 ⛔ 0:1
W drugim meczu idę w stronę bramek dla obu drużyn. Brazylia moim zdaniem gra już od jakiegoś czasu kiepsko, a tutaj dochodzi jeszcze okrojona kadra - szczególnie na środku obrony, gdzie nie ma Thiago Silvy oraz Davida Luiza. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to mecz o być albo nie być to Peru powinno coś ustrzelić.
Grane również w dubelku - kurs 3.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom