>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Już 26-27 stycznia odbędzie się runda wstępna rozgrywek o Puchar Wyzwolicieli czyli Copa Libertadores. Obrońcą tytułu sprzed roku jest Estudiantes La Plata. Jednak wcześniej rozegrane zostaną mecze eliminacyjne. Losowanie co prawda już się odbyło i niektóre niewiadome w fazie grupowej już znamy.
Oto pary które musza walczyc o awans do fazy grupowej :
Táchira (VEN) - Libertad (PAR)
Juan Aurich (PER) - Estudiantes Tecos (MEX)
Colón (ARG) - U. Católica (CHI)
Real Potosí (BOL) - Cruzeiro ( BRA)
Newell&#39;s (ARG) - Emelec (COL)
Atl. Junior (COL) -Racing (URU)​
Jak widac w eliminacjach udział musi wziąc finalista poprzednich rozgrywek czyli Cruzeiro Belo Horizonte.
W fazie grupowej niektóre niewadome mamy już rozwiane tak jak mówilem. Oto jak wygląda to na chwile obecną.
Ważną informacją jest sposób awansów. Otóż nie będzie tak jak przed rokiem że bezposrednio awansują po 2 zespoły z każdej grupy. Automatycznie awans zapewnią sobie zwycięzcy poszczególnych grup a także 6 najlepszych zespołów z miejsc 2. Jak łatwo mozńa policzyc jest to 14. Ktoś zapyta dlaczego tylko 14 a nie 16? Ano dlatego że Meksykańskie zespoły San Luis i Chivas automatycznie są już w fazie pucharowej bowiem przed rokiem nie mogły wziąc udziału w Copa Libertadores na skutek epidemii świńskiej grypy. To ukłon federacji w ich kierunku.
Cwiercfinały rozegrane zostaną przed MŚ w RPA. Natomiast półfinały i mecze finałowe dopiero na przełomie lipca i sierpnia a więc po Mundialu.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Spotkanie: Colon v Catolica
Typ: powyżej 2.5
✅3:2
Kurs: @ 1.90

Gamebookers

Catolica jest drużyną bardziej nastawioną na atak niż na obronę, drużyna ta gra jedne z najładniejszych spotkań w całej lidze. Dysponując kilkoma świetnymi zawodnikami w środku pola doskonale mogą wykonywać polecenia trenera. Z drugiej jednak strony ich obrona jest daleka od ideału i większość czasu muszą koncentrować się na ataku aby odciągnąć swoich rywali od swojego pola karnego. Po przeciwnej stronie barykady stoi zespół Colon, który jest stabilnym zespołem w domu i potrafi pokonać każdego. Zwłaszcza Nieto, który nie potrzebuje zbyt wielu sytuacji aby zamienić je na bramkę. Colon ma świadomość, że musi w domu wykorzystać atut swego boiska bo w przeciwnym razie w rundzie rewanżowej może być im trudniej osiągnąć cel. Prawdopodobnie obie drużyny strzelą bramkę. Początek spotkania 10 minut po północy.

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj zainaugurowano Copa Libertadores 2010. Najważniejsze rozgrywki w Ameryce Płd. Na początek dwa mecze rozegrano. Oto wyniki :
Deportivo Tachira - Libertad 1:0
Colon -Univ.Catolica 3:2

Dzisiaj przed Nami również dwa mecze. W jednym z nich zobaczymy finaliste poprzednich rozgrywek.

VS

⚽REAL POTOSI - CRUZEIRO​

Kto wie czy najważniejszym czynnikiem w tym meczu nie jest fakt gdzie ten mecz zostanie rozegrany. Otóż Potosi leży na wysokości 3967 m n.p.m. Jest to miasto boliwijskie u podnurza Andów. Klimat do gry w piłkę nożną dla rywali jest tutaj niewyobrażalnie trudny! Sami gracze Cruzeiro zdają sobie z tego sprawe w wywiadach udzielanych przed meczem. Mówią że podczas meczu ciężko się będize oddychac. Przekonali się niedawno o tym Argentyńczycy którzy przecież grali z Boliwią. Polegli 1:6! Również i Brazylia mierząc się z Boliwią miała problemy. Na poziomie klubów ma to równie takie samo znaczenie.
Pewnie nie wiele osób słyszało w ogóle o zespole Real Potosi. Ja również, ale poszperałem w sieci i wynalazłem że klub ten jest trzyrotnym wicemistrzem Boliwii w latach 2001 Clausura, 2006 Apertura, 2006 Clausura. Poprzednie rozgrywki zespół Potosi skonczył na 2miejscu z dorobkiem 39pkt. Do mistrza Bolivar brakowało mu nie wiele. Bo tylko 1pkt. Siłą Potosi to oczywiście wlasny obiekt. W tamtych rozgrywkach na własnym stadionie zanotowali bilans 8-3-0 w bramkach 25-7. Był to drugi rezultat w lidze biorąc pod uwage mecze domowe. Nie będe ściemniał i pisał bajek że ten i ten zawodnik jest super bo nie znam ich nawet z żadnego meczu,ale tzw &quot;górale&quot; u siebie będą groźni! Ustawienie zespołu 4-3-3 może oznaczac że będą atakowac w tym meczu, bo co innego im pozostało. Bronic raczej się nie opłaca. Bo potem w rewanzu będzie o wiele gorzej.
W zespole Cruzeiro Adilson Baptista nie może liczyc na obrońce Fernandinho, który ma problemy z lewym kolanem. Cruzeiro końcówkę poprzedniego sezonu mieli wspaniały. Rzutem na taśme załapali się wlaśnie do Copa Libertadores. Do meczu przygotowywali się od 5 dni by zaaklimatyzowac się w specyficznym klimacie polecieli szybciej do Boliwii. Rozgrywki stanowe rozpoczeli z wysokiego C. Pokonali 6:0 UBERLÂNDIA. Bramki strzelali Thiago Ribeiro, Kleber hattricka zaliczył, a po jednek dołożyli jezscze Cacapa i Diego Renan. Ogólnie zagrali mocnym skladem. Ale to był test mecz przeygotowujący ich do Copa Libertadores.

REAL POTOSI : Machado- Equino, Gimenez, Rodrigues,Galindo-Huallpa, Ortiz, Loaiza-Andaveris, Ruiz, Yecerotte

CRUZEIRO : Fábio-Jonathan (Elicarlos), Gil, Leonardo Silva, Diego Renan-Marquinhos Paraná, Henrique, Pedro Ken, Gilberto- Thiago Ribeiro, Kléber

Idąc do punktu widzenia bukmacherskiego to ryzykownym jest stawianie na Cruzeiro sugerując się poprzednim rokiem że zwojowali wiele w tym pucharze. Ważnym czynnikiem będzie jak wspominałem wysokośc. Można moim zdaniem spróbowac zagrac na Boliwijczyków po atrakcyjnym kursie. Moim zdaniem może zakończyc się ich wygraną jednobramkową, a losy awansu na swoją korzysc przechyli Raposa w rewanżu. Tak więc ja bym stawial tak w tym meczu :
Typy :
Real Potosi @ 2,40 Betsafe⛔
Real Potosi albo Remis @ 1,37 Betsafe ✅
1:1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczorajszy mecz Cruzeiro to szybko objęte prowadzenie gości po bramce Wellingtona Paulisty, potem głupia cz.kartka dla Gilberto który osłabił zespół już w 20min spotkania! Ale czerwo jak najbardziej zasłużone. Uderzył on dwa razy rywala po głowie, więc nie zdziwie się jak CONMEBOL zawiesi go na kilka spotkań. Poprostu zachowal się jak boiskowy cham!

Oto jeden z ciosów Gilberto!​


Wracając już do czysto piłkarskich wydarzeń to Real Potosi jeszcze w 1połowie po strzale głową jednego z zawodników piłka odbiła się od poprzeczki! W tej sytuacji Fabio miał jeszcze szczęście, ale w kolejnych tylko jego umiejętnosci zapobiegły bramkom dla Boliwijczyków. Bo to gospodarze atakowali. Cruzeiro nastawilo się na gre z kontry. Gospodarze atakowali i swego dopieli w 88min kiedy Correa pokonał precyzyjnym strzałem Fabio. W ostatniej akcji meczu jeszcze Potosi mogło wygrac ale strzal głową wylądowal prosto w rękach Fabio. Zatem skończyło się na 1:1. Połowicznie moje propozycje weszly...
Przed rewanżem faworytem bez wątpienia są Brazylijczycy. Osiągneli dobry rezultat w górach Boliwijskich i są zdecydowanie bliżej fazy grupowej Copa Libertadores.


Dzisiaj odbędize się ostatni z meczów barażowych pomiedzy Kolumbijskim Atl.Junior a Urugwajskim Racingiem Montevideo. Niestety, ale o tych klubach wiem nie wiele, więc nawet nie podemuje się doglebnej analizie. Może Wy macie pomysł na ten mecz to zachęcam do udzielania się ;)
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Co sadzicie o meczu z 10.02 &quot;wysokogorski&quot; Bolivar La Paz podejmie u siebie &quot;nizinny&quot; zespol z Limy(Alianza) ok. 1,7 .
Pewniak ? Wydaje mi sie ze sportowo zespoly rowno ale zwazywszy na miejsce meczu zastanawiam sie nad handicapem ..
co myslicie ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oferta na najbliższe dni w Copa Libertadores :


Co do pytania powyżej to rzeczywiście Boliwijskie zespoły u siebie dysponują sporym atutem grajac na takiej wysokości. Mecz Bolivaru z Allianza Lima wydaje się wyrównany. W sumie boliwijskie kluby poza wysokością nie mają zbytnich atutów. W ostatnich sezonach a Copa Libertadores za wiele nie działają. Trener Allianza Lima specjalnie kilka dni wcześniej poleciał z zespołem do La Paz na ten mecz by zawodnicy lepiej przeszli aklimatyzacje. Wkońcu La Paz mieści się na 3640 m.n.p.m. W sumie Allianza Lima w lidze także gra na podobnych wysokościach. M.in w wyjazdowych meczach przeciwko Cusco(3326 m n.p.m).
Bolivar w sumie w rodzimej lidze nawet nie wykorzystywał w pelni potencjału własnego boiska. Ledwo bilans 6-3-2 w APerturze2009. Allianza Lima w Apertura2009 w Peruwiańskiej lidze dośc dobrze sobie radziła. Zajeli co prawda 3msc, ale więcej pkt urgali na wyjazdach.
Warto powiedziec że w zespole Allianza występuje znany z występów w Lechu Poznań Henry Quinteros. W sumie niby jedynka wydaje się ciekawa, ale ja byłbym ostrożny mimo wszystko. Potencjal kadrowy lepiej wygląda w zespole gości. Ja raczej odpuszcze ten mecz.

BOLIVAR ; Carlos Arias- Limbert Méndez, Ignacio Ithurralde, Ronald Rivero, Enrique Parada,Luis Torrico-Leonel Reyes, Wálter Flores, Didí Torrico ,André Martins, Anderson Gonzaga

ALIANZA LIMA ; Solomon Libman -Amilton Prado, Carlos Solis, Hector, Edgar Sosa Villamarín- Edgar Gonzalez, Henry Quinteros, Jean Tragodara, Joel Sanchez- Johnnier Montaño, Wilmer Aguierre


Jeszcze chciałbym wyrazic swoje zdanie że jak zwykle w Ameryce Południowej dużo chaosu. ROzpoczynamy dzisiaj faze grupową a do końca wszyscy nie wiedzą z kim zagrają w grupie! W dzisiejszym zestawie meczów są jeszcze dwa mecze rewanżowe eliminacji do fazy grupowej.. Toż to niemal identyczna organizacja co w Polskiej Ekstraklasie ????

Na póki co nie mam żadnych ciekawych typów na dzisiejszą noc, ale jeszcze pomyślę co i jak może coś ciekawego się rzuci w oko.

Zachęcam do wypowiadania się w temacie i prowadzenia dyskusji ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No Robson chciałeś mnie tu w dziale i masz ;)
I nie wkręcaj, że nie ma ciekawych typów, bo są.
Po pierwsze mecz jeszcze nie fazy grupowej czyli Universidad Católica - Colón de Santa Fe. W pierwszym spotkaniu w Argentynie Colon wygrało 3:2, co jest takim sobie rezultatem, bo Katolikom wystarczy jednobramkowa wygrana, a wiadomo, że wyjazdy do Chile nie są łatwe. Zwłaszcza, że Katolicy ostatnio niezłą formę mają. U siebie pocisnęli Palestynę i Santiago, wyjazdowy remis z San Luis, póki co 7 punktów w 3 spotkaniach i 3 miejsce w lidze. Także sezon rozpoczęli nieźle. Ale Colon też forma nawet niezła, póki co wygrana z Racingiem i wyjazdowe remisy z Velez i Tigre. Widać więc, że obie ekipy formę mają, Colon na pewno nie odpuści i będą walczyć o awans. Myślę, że przede wszystkim skupią się na obronie i na tym, żeby zagrać na zero z tyłu, podobnie jak Katolicy, którzy pewnie będą liczyć na to, że wygrają tą jedną bramką. Dlatego myślę, że bardzo fajnym typem na ten mecz jest under 2.5, a kurs 2.00 w bet365 np zachęca do gry. No i poza tym jak już mówiłem wyjazdy do Chile są trudne także liczę na win Katolików, a kurs ładny bo też około 2.00.
Under 2.5 2.00 ⛔
bet365
Catolica 2.10 ✅
bet365

W meczu Nacional - Once Caldas dość ciężko moim zdaniem wytypować zwycięzcę. Z jednej strony wydaje się, że Nacional jest murowanym faworytem patrząc na grę Once na wyjazdach, ale z drugiej Once to jest w sumie niezła ekipa, także no ciężko typować. Może Nacional wygra spokojnie, ale ja osobiście odpuszczam, jakoś nie mam przekonania. Ja bym się jednak skupił na czym innym, a mianowicie na typie na over 2.5. Nacional to wiadomo, że mają niezły atak, ostatnie 2 mecze to 8 ich bramek, co prawda nie z najmocniejszymi ekipami, ale 8 bramek też się samo nie strzeliło. A obrona Once jest szczerze mówiąc nie najmocniejsza. Cztery bramy w plecy od Cartageny to nie jest zdecydowanie dobry wynik. Nacional powinien im ze 2-3 bramy też zapakować spokojniutko. A, że myślę, że Once też strzeli co najmniej jedną bramkę, to dla mnie over murowany.
over 2.5 2.05 ⛔
bet365
Jest jeszcze mecz Cerro - Quito, ale to odpuszczam.
 
C 0

canadian_boy

Użytkownik
Blooming - Universitario
Soccer - Libertadores
Pick: Universitario (+0.5)
Stake: 4/10 Odds: 1.67
Bookmaker: StanJames
I cant write Polish, but can read Polish, so I will write English. Hope it is not problem. I will go here early as odds are already went mental on +0.5. Here we have game between Blooming from Bolivia, and University of Sucre from Peru. Blooming made some games in South American football but no big results, as they were eliminated from preliminary phase of Copa Sudamericana in 2008. and 2009. season. For this season they have more less same team as last year, and they will try to do something in this years Copa Libertadores. It seems they are little to cocky ahead of this game. Coach said his team is much better and that in Peruvian team is just 3 or 4 real players. Off course that will be big motivation for Peruvians to show how good they are. University de Sucre, or just &quot;U&quot; how they are called in Peru, is one of the best Peruvian teams. Last season they were excellent, and played really nice football. Legendary Norberto Solano played for them last season. Now Solano is gone, but &quot;U&quot; have some very good players like: Mexican Rodolfo Espinoza and newcomer, Víctor Píriz Alves. In preparations for this game &quot;U&quot; played 4 games and lost 3 with one draw, but players told that this is something different and friendlies don&#39;t mean nothing. I believe in &quot;U&quot; in this game and will back +0.5 with small to medium stakes.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do Colonu to w zasadzie 3-2 to nei jest zly wynik, Katolika jest faworytem a udalo im sie wygrac na wlasnym boisku co mozna uznac za sukces. Obie dsruzyny w lidze graly rezerwami i zremisowaly, wiec nie patrzalbym na forme bo graly inen sklady. Co do undera bym sie gleboko zastanowil, ale gospodarze powinni wygrac chociaz jestem za Colonem ???? Kurs 2.10 calkiem spoko na Universidad
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No Robson chciałeś mnie tu w dziale i masz ;)

I nie wkręcaj, że nie ma ciekawych typów, bo są.

.
Nie mówiłem ze nie ma ciekawych typów, tylko że ja nie mam ich na oku ;)
Fajnie że napisałeś coś. No i jak widac nawet zza granicy u nas piszą hehe.
Fajne zapowiedzi calych grup sa na stronce globoesporte. Oczywiście w języku... portugalskim, ale dużo ciekawego można poczytac o zespołach.

Oto raz jeszcze jak wyglądają grupy już po eliminacjach.

Jako że dzisiaj nie mam żadnych ciekawych betów, to wrzuce tylko przewidywane składy jakie mają wybiec w poszczególnych meczach, może cokolwiek Wam to pomoże przy wyborze typów, a może zaufacie Olo ;)

Universidad Católica: Paulo Garcés-Hans Martínez, David Henríquez, Ismael Fuentes- Rodrigo Valenzuela, Ángel Carreño, Damián Díaz, Rodrigo Toloza, Milovan Mirosevic-Pablo Vranjican , Juan José Morales.

Colón: Diego Pozo- Ariel Garcé, Salustiano Candia, Marcelo Goux- Iván Moreno, Alejandro Capurro, Germán Rivarola, Ricardo Gómez- Facundo Bertoglio- Federico Nieto, Esteban Fuertes.
----------------------
Cerro: Damián Frascarell-Danilo Asconeguy, Pablo Mello, Walter Ibáñez, Daniel Leites- Pablo Caballero, Richard Pellejero, Sebastián Suárez, Claudio Dadomo- Alejandro Mello, Rodrigo Mora.

Deportivo Quito: Geovanny Ibarra-Geovanny Caicedo, Iván Hurtado, Luis Checa- Pedro Esterilla, Oswaldo Minda, Luis Saritama, Michael Arroyo, Ángel Escobar- Franco Niel,Marcos Pirchio.

-------------------------
Nacional: Germán Caffa- Raúl Piris, Herminio Miranda, Marcos Miers, Ricardo Mazacotte- Aldo Paniagua o Arturo Aquino, Marcos Riveros, Marcos Melgarejo, Fabio Ramos- Guillermo Beltrán, Fabián Caballero.

Once Caldas: Héctor Landázuri- Luis Núñez, Oswaldo Vizcarrondo, Alexis Henríquez, Iván Vélez- Diego Arias, Jaime Castrillón, Juan Baena, Fernando Cárdenas- Santoya, Fernando Uribe.
--------------------------
Lanús: Agustín Marchesín- Hernán Grana, Santiago Hoyos, Jadson Viera, Maxi Velázquez- Eduardo Ledesma, Agustín Pelletieri, Matías Fritzler, Sebastián Blanco- Diego Lagos, Gonzalo Castillejos.

Libertad: Bernardo Medina-Víctor Cáceres, Pedro Sarabia, Ismael Benegas; Víctor Ayala, Miguel Samudio- Sergio Aquino, Édgar Robles, Wilson Pittoni- Rodolfo Gamarra , Pablo Velázquez.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co do grup tak się wypowiem jeszcze.
Bardzo fajnie wygląda grupa nr 6. Może nie ma tam jakichś mocarzy, ale jest to wyrównana grupa, gdzie ciężko wskazać takiego pewniaka do awansu. Chociaż gdybym miał wybierać to postawiłbym na urugwajski Nacional. Absolutny top urugwajskiego futbolu, fazę grupową powinni przejść na luzie, dalej zależy na kogo trafią. Banfield to wiadomo, że potrafi grać w piłkę. A Morelii i Cuenci bym nie skreślał, bo mimo, że to mniej uznane firmy to potrafią grać i to nieźle, mogą namieszać.
Bardzo mi się też podoba grupa 7. Co prawda skreśliłbym na wstępnie wenezuelskie Deportivo, ale są tu 3 bardzo mocne ekipy. Cruzeiro to mówi samo za siebie, finalista Copy gdzie przegrali z Estudiantes (ojoj co za peszek ????), mocne Velez i znane chyba każdemu chilijskie Colo Colo, które może nie jest tak mocne jak kiedyś, ale to stale bardzo porządna ekipa.
Poza tym dość słabo wygląda grupa 3, moja La Plata nie powinna mieć żadnych problemów z awansem.
No i cieszę się, że z mojej ulubionej ligi południowoamerykańskiej czyli ligi kolumbijskiej są w fazie grupowej 2 drużyny. Liczyłem co prawda na trzecią, ale niestety Baranquilla odpadła z Racingiem. Na szczęście i Independiente i Once są w takich grupach, w których mają szanse na awans, chociaż nie będzie to łatwe zadanie, zwłaszcza dla Once, które poza Sao Paulo ma w grupie mocny meksykański Monterrey.
Ok, póki co tyle ode mnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skoro już mówimy ogólnie o grupach to także wyraże swoje zdanie. Podobnie jak Olo uważam że Estudiantes ma bardzo łatwą grupe i nie powinien zawieśc.
Również podpisuje się pod tym że Grupa7 wygląda najmocniej. Velez w lidze oszczędzało się przed meczami w Copa Libertadores. Cruzeiro to finalista poprzednich rozrgywek. A Colo Colo równiez słabe nie jest.

Ciężko mówic w tej chwili o fawroytach całych rozgrywek, ale ja z pewnością będe kibicował zespołom z Brazylii. Poprostu lubię tą lige i licze że uda się wkońcu któremuś z klubów wygrac te rozgrywki. Flamengo ma potencjał z przodu. Sao Paulo również.

Tak jeszcze co do dzisiejszych meczów to może warto postawic na Lanus. Oczywiście nie jest to jakiś pewniak. Ale Agrentyńczycy zamierzają powalczyc w Copie w tym roku. Jakie to przełożenie będzie miało na murawie i w grze zawodników zobaczymy. Jutro coś już napisze konkretniej o meczach i postaram się coś ciekawego wybrac na kupon ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Skoro już mówimy ogólnie o grupach to także wyraże swoje zdanie. Podobnie jak Olo uważam że Estudiantes ma bardzo łatwą grupe i nie powinien zawieśc.
Również podpisuje się pod tym że Grupa7 wygląda najmocniej. Velez w lidze oszczędzało się przed meczami w Copa Libertadores. Cruzeiro to finalista poprzednich rozrgywek. A Colo Colo równiez słabe nie jest.

Ciężko mówic w tej chwili o fawroytach całych rozgrywek, ale ja z pewnością będe kibicował zespołom z Brazylii. Poprostu lubię tą lige i licze że uda się wkońcu któremuś z klubów wygrac te rozgrywki. Flamengo ma potencjał z przodu. Sao Paulo również.

Tak jeszcze co do dzisiejszych meczów to może warto postawic na Lanus. Oczywiście nie jest to jakiś pewniak. Ale Agrentyńczycy zamierzają powalczyc w Copie w tym roku. Jakie to przełożenie będzie miało na murawie i w grze zawodników zobaczymy. Jutro coś już napisze konkretniej o meczach i postaram się coś ciekawego wybrac na kupon ;)


Wcale nie ciężko mówić moim zdaniem o faworytach. Faworytem jest oczywiście argentyńskie Estudiantes (z nimi to same peFFki, nawet Vader potwierdzi). Cruzeiro, Internacional. Ja osobiście kibicuję La Placie i zespołom z Kolumbii, ale zdaje sobie sprawę z tego, że Kolumbijczykom będzie ciężko. Poza tym moimi cichymi faworytami do namieszania są Monterrey i urugwajski Nacional.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wcale nie ciężko mówić moim zdaniem o faworytach. Faworytem jest oczywiście argentyńskie Estudiantes (z nimi to same peFFki, nawet Vader potwierdzi). Cruzeiro, Internacional. Ja osobiście kibicuję La Placie i zespołom z Kolumbii, ale zdaje sobie sprawę z tego, że Kolumbijczykom będzie ciężko. Poza tym moimi cichymi faworytami do namieszania są Monterrey i urugwajski Nacional.
Bardziej miałem na myśli wyselekcjonowanie takich kilku coś jak w LM gdzie Barca, ManU przeważnie są w gronie faworytow. Owszem Estudiantes ma dobra ekipe. Został Veron, jest Boselli.
Co do Cruzeiro to ja bym ich nie przeceniał. Myśle że w tym sezonie nieco gorzej im będzie szło. Z Internacionalem to się zgodze. Są w stanie dojśc daleko. Ciekaw jestem co Sao Paulo pokaże, które buńczucznie od paru sezonów zapowiada podbój tych rozgrywek a wychodzą nici. Już teraz słychac narzekania na ich trenera Ricardo Gomesa. W grupie rzeczywiście moze im zagrozic Monterrey. MEksykanie zawsze są groźni. No ale zobaczymy, pierwsza kolejka może nam już co nieco rozjasnic ;)
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Spotkanie: Velez -0.25 v Cruzeiro ✅ FT 2-0
Typ: Velez
Kurs: @ 1.877
10Bet
Velez jest ocenianie jako jeden z pretendentów do wygrania Copa Libertadores i jest jedną z najlepszych drużyn w Argentynie. Dysponują bardzo dobrym składem a dołączył do nich jeszcze najlepszy strzelec argentyńskiej Clasury - Silva.
Ze składu Velez również obrońcy są doświadczeni i znakomicie wyszkoleni. Otamendi i Dominguez grali w reprezentacji narodowej Argentyny. Także Velez raczej słusznie są brani pod uwagę jako ci najlepsi.
W ubiegłym sezonie Cruzeiro przegrało w finale Copa Libertadores. Teraz zapowiadają, że chcą wygrać na argentyńskiej ziemi. Ich trener potwierdził dzisiejsze ofensywne ustawienie zespołu. W poprzednim spotkaniu Cruzeiro zmiażdżyło na swoim terenie boliwijski Real Potosi aż 7-0 ! Jednak przez okres zimowy Cruzeiro trochę straciło na sile i w tym sezonie wydaja się być słabsi. Jeśli Cruzeiro wystąpi w ofensywnym ustawieniu to mogą się spodziewać niespodziewanego rezultatu gdyż obrona Cruzeiro jeszcze pozostawia trochę do życzenia natomiast napastnicy Velez są bardzo szybcy i potrafią wręcz błyskawicznie przeprowadzić kontratak.

Przewidywane składy:
Velez: German Montoya, Fabian Cubero, Sebastian Dominguez, Nicolas Otamendi, Pablo Lima, Nicolas Cebrera, Leonardo Somoza, Victor Zapata, Maximiliano Moralez, Rodrigo Lopez(Santiago Silva)
Cruzeiro: Fabio, Jonathan, Thiago Heleno, Claudio Cazapa, Diego Renan, Elicarlos, Fabinho, Bernardo, Gilberto, Eliandro , Guerron(Kleber)
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Spotkanie: Sao Paulo -1,-1.5 v CF Monterrey ✅ FT 2-0
Typ: Sao Paulo
Kurs: @ 1.96
10Bet
Kolejny pojedynek w Copa Libertadores zaraz po północy czasu polskiego a ciężko jest się spodziewać innego rezultatu niż wygrana gospodarzy. Nie będziemy opisywać formy obu drużyn gdyż obie są na różnym etapie. Klub z Meksyku jest w środku rozgrywek natomiast w Brazylii liga dopiero się zaczęła.

Napiszemy tutaj o sytuacji kadrowej obu drużyna ta nie jest ciekawa jeśli chodzi piłkarzy z kraju Azteków.
Gospodarze wystąpią bez Dagoberto, Alexa Silvy, Fernandinho, Rodrigo Souto i Adre Luisa. Osłabienie prawie żadne. Żaden z nich nie jest filarem drużyny. Natomiast sytuacja w drużynie Monterrey jest zupełnie inna. Już teraz wiadomo, że wystąpią w mocno mieszanym składzie. Wiemy również na pewno, że w tym spotkaniu nie zagrają:
- Tuilio,
- Jose Maria Basanta(obrońca, 20 spotkań, 17 w wyjściowym składzie),
- Nery Cardozo,
- Walter Ayovi(pomocnik, 26 spotkań wszystkie w podstawowym składzie),
- Aldo de Nigris(napastnik, 25 spotkań wszystkie w wyjściowym, najlepszy strzelec drużyny z 12 bramkami na koncie !! ),
- Luis Perez(pomocnik, 22 spotkania, 21 w wyjściowym składzie, strzelec 4 bramek),
- Duilio Davino(obrońca, 23 spotkania, 22 w wyjściowym składzie).
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Sao Paulo (BRA) – Monterrey (MEX)
Sao Paulo bez znaczących osłabień, za to w druzynie z Meksyku nie zagra kilku ważnych graczy:
* Aldo de Nigris (25/12)
* Duilio Davino (23/0)
* Luis Perez (22/4)
* Walter Ayov (26/0)

Nawet bez tych osłabień drużyna z Brazylii byłaby faworytem ...
Typ: Sao Paulo @ 1.45 / Sao Paulo (-1.25) @ 1.98
edit // nie zauważyłem posta wyżej ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zgadzam się z typem na win Sao Paulo, ale nie ze stwierdzeniem, że gdyby Monterrey grało bez osłabień to nadal Sao Paulo byłoby faworytem. Wg mnie wiele osób nie docenia ekip m.in. z Meksyku czy Kolumbii, a to błąd. No, ale to temat na inną dyskusję.

CA Vélez Sársfield vs. Cruzeiro
Tu szykuje nam się fajny mecz. Obie ekipy to uznane firmy na południowoamerykańskim kontynencie. Obie ekipy ostatnio w formie. Velez co prawda miało lekki falstart w rozgrywkach, ale ostatnio już grają naprawdę bardzo przyzwoicie. Cruzeiro też ciśnie w lidze. Jeden mecz z Ipatingą totalnie odpuścili, żeby się przygotować do rewanżu z Potosi w Copie i widać na dobre im to wyszło, bo pocisnęli Real 7:0. Generalnie Cruzeiro też forma bardzo dobra. Ciężko na mój gust prognozować kto wygra, ale patrząc na kurs warto moim zdaniem zaryzykować na win Cruzeiro. Ale podstawowym wg mnie typem w tym meczu jest over 2.5, z którym nie powinno być najmniejszych problemów, właśnie z uwagi na bardzo dobrą dyspozycję obu ekip. Mają w swoich składach wielu piłkarzy, którzy spokojnie mogą nastrzelać bramek, także myślę, że się nie zawiodę.

Moje typy:

win Cruzeiro 3.55 lekko
bwin
over 2.5 1.95
bet365
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj Lanus po raz kolejny udowodnił jakim rozchwianym i nieprzewidywalnym jest zespołem. Jednak największą bolączką zespołu jest defensywa. W 4 meczach tego sezonu stracili już 13 bramek, a to nawet nie wymaga komentarza. Chyba dobrze że wczoraj nie skusiłem się nic stawiac. Za to dzsiaij już kilka ciekawych typów powyżej podanych widzę. Oto moje przemyślenia.

VS

VELEZ SARSFIELD - CRUZEIRO BELO HORIZONTE
Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,85
Unibet ⛔2:0​

Co do tego meczu mam idnetyczne zdanie jak Olo. Mecz ten to moim zdaniem hitowe spotkanie pierwszej kolejki fazy grupowej. Faworyta bardzo ciężko wskazac zatem nie ma co na siłę typowac zwycięzce skoro lepszym typem wydaje się over2,5gola. Cruzeiro musiało grac w eliminacjach gdzie w rewanżu zrobili miazge z boliwijskiego Real Potosi. Rywale nie istnieli na boisku. SKońzyło się 7:0 a mogło nawet 13:0 przy lepszej skuteczności. Jezeli idzie o skład to nie ma braków. Zaskoczyło mnie jednak że Gilberto nie dostał kary za chamski atak na przeciwnika w potyczce z Potosi i jeden mecz tylko pauzował. Dzisiaj już zagra. trzeba też powiedizec że Dunga powołal go na mecze towarzyskie. ma więc motywacje by udowodnic że na to zasluguje. Ponadto Kleber został w klubie chociaz mówilo się że już jedną nogą jest w FC Porto. Ofensywa jest spora w zespole Cruzeiro.
Velez lideruje póki co w Argentynie. W ostatnim meczu ligowym oszczędzali najważniejszych zawodników. Nawet bez nich wygrali 2:1. Velez to mieszanka bardzo dobrych zawodników. W składzie Moralez, Silva, Otamendi czy Papa. Braków nie ma.
Oba zespoły zapowiadają że powalczą o komplet oczek. Adilson Batista mówi że mógłby zagrac na remis, ale wie jak motywująco może podziałac na zespół zwycięstwo wyjazdowe na dodatek z najgroźniejszm rywalem w grupie. Zatem oboje pójdą na wymiane ciosów i przewiduje kilka bramek.
Ciekawostka to że Cruzeiro trzy wizyty na obiekcie José Amalfitani z Velezem przegrywala w stosunku 0:2. Ogólnie na Argentyńskiej ziemi Cruzeiro nie wiedzie się najlepiej. Z 39 meczów z argentyńskimi zespolami przegrali 24, zremisowali 6, a wygrali 9.
Dzisiaj jednak podejrzewam że uda im się chociaż raz pokonac bramkarza gospodarzy.

VELEZ : Montoya- Cubero, Dominguez, Otamend, Papa (Lima)- Cabrera, Somoza, Zapata- Moralez; Silva, López

CRUZEIRO : Fábio-Jonathan, Leonardo Silva, Gil, Diego Renan- Elicarlos (Pedro Ken), Henrique, Marquinhos Paraná,Gilberto-Thiago Ribeiro (Wellington Paulista),Kléber

-------------------

VS

SAO PAULO - MONTERREY
Typ : Poniżej 2,5gola @ 2,00
Unibet ✅2:0​

Co do meczu Sao Paulo z Monterrey to owszem wydaje się że gospodarze powinni wygrac, ale SPFC tak na dobrą sprawe nie pokazują że potencjał w ich zespole jest spory. Częściej zadowalają się minimalizmem. Akcje nie mają takiego polotu. Pokazał to mecz z Santosem gdzie rywal grał a Sao Paulo schematycznie i bez stylu czekało na swoje okazje. Dodatkowo dzisiaj zabraknie Dagoberto. Washington czeka tylko na to ze podadzą mu do nogi piłę albo na dokladne dośrodkowanie. To gracz bardzo wolny. Obok washingtona do ataku przesunięty zostanie Marcelinho Paraiba, a miejsce Marcelinho w pomocy zajmie Cleber Santana.
Wymieniliście braki kadrowe Meksykanów i warto zauważyc że głownie to gracze ofensywni. Przede wszyskim absencja de Nigrisa jest dotkliwa. Monterrey przyjechal bez tych zawodników ponieważ dla nich ważniejszy jest mecz ligowy przeciwko Tigres. Trener Víctor Manuel Vucetich mowi tak jak się spodziewałem że będzie liczył na dobrą gre w defensywie i postara się powalczyc o podział punktow. Wobec zdecydowanej mocy SPFC z przodu i defensywnej taktyki rywali myślę że nie głupią opcją jest również granie na Poniżej 2,5gola. SPodziewalbym się wyniku w granicach. 1:0 może 2:0. SPFC jak mówilem miewa problemy ze stwarzaniem okazji, a jak już je ma to marnuje seryjnie swoje okazje. To będzie trudny mecz mimo wszystko.

SAO PAULO : Rogério Cen- Renato Silva, Xandão, Miranda-Jean, Hernanes, Richarlyson, Cléber Santana, Jorge Wagner- Marcelinho Paraíba, Washington.

MONTERREY : Orozco- Meza, Morales, Cervantes,Pérez- Galindo, Martínez, Medina, Jesús Arellano- Carreño, Santana.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co do wczorajszych spotkań, to oglądałem 2 połowę meczu Bolivar - Lima i muszę powiedzieć, że ten rezerwowy bramkarz Limy ładnie sobie poczynał, wybronił parę piłek &quot;meczowych&quot;. Potem Bolivar lekko odpuścił, Lima zaatakowała i szybko strzelili 2 bramy, to już właściwie było po meczu.
A Cruzeiro widziałem 1 połowę i kawałek 2. No i dupa, szybko 2 czerwone dla Cruzeiro. Dla Velez też powinna być co najmniej jedna w 1 połowie, choćby jak jeden gracz kopnął leżącego już gracza Cruzeiro. No, ale sędzia z odległości jakichś 3 metrów tego nie zauważył, coż, bywa. Do overa nie było daleko, bo sytuacje były, ale jakoś nie potrafili wykorzystać.

Na dziś takie propozycje z mojej strony:
Nacional - Deportivo Cuenca
To chyba najlepszy typ na dziś, kurs zacny, a szanse spore. Nacional to wiadomo bardzo solidna ekipa, w zeszłym sezonie półfinał Copy, gdzie po zaciętym dwumeczu przegrali z późniejszymi zwycięzcami czyli z Estudiantes La Plata. A Cuenca to taka sobie ekipa, szału nie ma. Wyjazdy cieniutkie, nawet w lidze. No, ale to już taka norma, że Ekwadorskie ekipy w pucharach mają słabe wyjazdy. A Urusi u siebie są mocni. Co prawda przegrali ostatnio z Defensorem w lidze, ale nie sądzę, żeby to coś zmieniło w tym meczu. Nacional jest po prostu za mocny dla Ekwadorczyków. Spodziewam się, że od początku przycisną i wygrają wysoko.
Jeszcze składy prawdopodobne:
NACIONAL: Rodrigo Munoz, Christian Nunez, Alejandro Lembo, Sebastian Coates, Gustavo Varela, Oscar Javier Morales, Mauricio Pereyra, Alvaro Gonzalez, Angel Morales, Santiago Garcia and Mario Regueiro.
DEPORTIVO CUENCA: Esteban Dreer, Diego Ianiero, Arlin Ayovi, Jaime Chila, Juan Guerron, Giancarlo Ramos, John Garcia, Mauricio Hurtado, Jose Granda, Gabriel Mendez and Luis Miguel Escalada.

Typy:
Nacional 1.45 ✅
doXXbet
over 2.5 1.94 ✅
Pinnacle
Nacional/Nacional 1.90 ⛔
bet365
Nacional -1 2.20 ⛔
bet365

Dziś w nocy jeszcze 4 inne mecze. Póki co krótko o nich, może później się poprodukuję.
Cerro Porteño vs. Independiente Medellín
Gdyby to było urugwajskie Cerro, to byłaby peFFka. Tak jest gorzej, bo Medellin to wcale nie gorsza ekipa od Peruwiańczyków. Dlatego osobiście skłaniałbym się ku ✅ X2 ✅ albo zwrot 2 DNB zwrot. Ale o tym meczu coś pewnie jeszcze napiszę.

Estudiantes De La Plata vs. Juan Aurich
Tutaj faworyt jest do bólu oczywisty. Ale kurs na win Estudiantes w okolicach 1.30 średni. Juan Aurich to może nienajgorsza ekipa, ale to nie ten level co La Plata. Dla mnie Estudiantes ich dziś zniszczy. Polecam ✅ La Plata -1.5 ✅, kurs w okolicach 1.85 i ✅ over 2.5 ✅, nawet po 1.70 można gdzieniegdzie złapać.

Został jeszcze mecz Blooming Santa Cruz - Universitario, ale to się póki co wstrzymam od pisania czegokolwiek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom