>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2010

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Colo Colo ma bardzo nikłe szanse na awans, nie wydaje mi się, że jeszcze wierzą w ten awans, ja bym dziś prędzej szukał jakiegoś 1 DNB po niezłym kursie, albo BTS, też w sumie fajnie wygląda. Colo strzela na wyjazdach zawsze coś, a Italia u siebie też powinna coś wcisnąć.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
FLAMENGO - UNIVERSIDAD DE CHILE 2:2
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,66✅ lub
Powyżej 2,5gola @ 1,57 Bet365 ✅


Po tym jak ulewa pzreszła przez Maracane i mecz musiano przełożyc dzisiaj o 21:00 Flamengo zagra z Universidad de Chile. Faworytem są gracze Fla. W tabeli grupy 8 oba zespoły nadają ton stawce. Universidad 8pkt i pozycja lidera, Flamengo natomiast 6pkt i są tuż za ich plecami. Nie wydaje się żeby Catolica lub Caracas mogły jeszcze im zagrozic w jakiś sposób. Na stadionie udało się wykonac tytaniczną prace, w szatniach, pod prysznicami były zwały błota! Jednak 60 ludzi pracujących niemal non stop doprowadziło Maracane do niemal stanu przed atakiem żywiołu. Sam mecz ma zapewne drugorzędne znaczenie bo skutki deszczu były tragiczne. Zginęło przez to blisko 100 osób. Jednak sam mecz musi dojśc do skutku. Jako ciekawostke można podac że wyjazdowy mecz Flamengo z Universidadem de Chile toczył się zaraz po trzęsieniu ziemi w tym kraju i równiez śmiertelnych ofiarach.. Może zatem lepiej żeby te dwa zespoły już się ze sobą nie spotykały bo natura jakoś nie sprzyja starciom tych zespołów ...
Co więc o samym meczu? Flamengo dzsiiaj bez Adriano. W ataku ma go zastąpic Bruno Mezenga w duecie z Vagnerem Love. Istnieje również druga opcja zastąpienia Adriano, może do składu wskoczyc Petkovic a do przodu przesunięty zostanie Vinicius Pacheco. Do gry na środek defensywy wraca Alvaro i razem z Fabricio stworzy duet stoperów. Środek pomocy należał bedzie do Klebersona i Williansa. W nadchodzący weekend Flamengo czeka półfinał rozgrywek o Campeonato Carioca gdzie zmierzą się z Vasco da Gama.
W zespole gości zabraknie jedynie Marco Estrady, który zmaga się z kontuzją lewego uda. Chilijczycy wyjdą w ustawieniu z jednym napastnikiem Urugwajczykiem Oliverą który mierzy 191cm. Zapewne liczyc będą na to że się zastawi lub skutecznie zgra piłkę partnerom głową. w rodzimej lidze osiągają bardzo dobre wyniki. Z ostatnich 6 ligowych meczów wygrali 5 i jeden zremisowali. Nie będzie to z pewnością łatwy przeciwnik dla Flamengo. Patrząc po rezultatach tego zespołu narzuca się to że dużo bramek pada w tych spotkaniach(&lt;&lt;Zobaczcie sami w statystyki&gt;&gt;). Flamengo ostatnio z nienagannej gry w defensywie nie słynęło. Nawet mniejsze klubiki ze stanu Carioca im strzelały gole. Spodziewam się więc sporo bramek w dzisiejszym meczu. Najlepsze opcje dla mnie to over i oba stzrelą ;)

FLAMENGO : Bruno- Leonardo Moura, Álvaro, Fabrício ,Juan-Toró (Maldonado), Willians, Kleberson,Vinícius Pacheco-Vagner Love ,Bruno Mezenga (Petkovic).

UNIVERSIDAD : Conde- Contreras, Victorino, Olarra, Rojas- Seymour, Iturra, Eduardo Vargas, Montillo , Puch- Olivera.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
UNIVERSIDAD CATOLICA - FLAMENGO RIO DE JANEIRO ⛔2:0
Typ : Flamengo DNB @ 1,83 Bet365 ⛔lub
Flamengo lub remis @ 1,44 Bet365 ⛔


Oprócz meczów w Copa Do Brasil dzisiaj grają także w Copa Libertadores. Akurat los tak ułożył terminarz że w dniu dzisiejszym na plac wyjdą trzy brazylijskie ekipy. Wszystkie jednak czekają wyjazdowe starcia. Doprawdy mecze zapowiadają się bardzo wyrównanie i ciężko jakieś porządne typy znalesc. Flamengo wiadomo że bez Adriano który został w Rio. Ale w dobrej dyspozycji jest przecież Vagner Love więc absencji Imperatora nie będize widac. To właśnie Vagner Love zdobył 16 bramek w 17 meczach w obecnym roku. To właśnie on zapewnił Fla wygraną z Vasco Da Gama w niedzielnym klasyku przeciwko Vasco i to właśnie dzięki niemu Fla awansowało do finału. Jeżeli przypomniec sobei ostatni mecz Fla w Copa Libertadores to oba gole przeciwko Universidad de Chile były po akcjach Vagnera Love. Mimo iż wtedy nie strzelał do siatki to miał spory wpływ na remis. Ostatnia wizyta Flamengo w Chile zakończyłą się porażką z Universidadem de Chile 1:2.
Dla Chilijczyków ten mecz to ostatnia szansa na wywalczenie awansu do dalszej fazy. I chociaż te szanse i tak są małe to zapewne nie poddadzą się bez walki. Katolicy jak potocznei mówi się na ten zespół do tej pory zanotowali 3 remisy w grupie i jedną porażke. W lizde ciężko ich pokonac. Ostatnio moga pochwalic się dośc dobrą dyspozycją. Napewno cięzki mecz przed Flamengo, ale aby zminimalizowac szanse na awans Chilijczyków do kolejnej fazy nie mogą tego meczu przegrac. Mozna również wybrac opcje X2 @ 1,44 bo coś tak się wydaje mi że wynik będzie krążył w okolicach remisu.

UNIVERSIDAD CATOLICA : Garcés-Fuentes, Ponce, Henríquez-Valenzuela, Ormeño, Martínez, Silva, Mirosevic, Díaz-Morales.

FLAMENGO : Bruno-Léo Moura, Álvaro, Ronaldo Angelim, Juan-Toró, Maldonado, Willians ,Fierro (Petkovic)- Vinícius Pacheco (Bruno Mezenga), Vagner Love.


Człowiek orkiestra czyli Vagner Love!;)


---------------------
Do meczu na szczycie dojdzie w Grupie 1 gdzie w Montevideo Racing zagra Corinthians. Timao już Campeonato Paulista zakończyli. I to zakończytli nieudanie. Jednak w CL radzą sobie dobrze. Są obecnie liderami. Mano Menezes nadal bez bramkarza Felipe. Dzisiaj jednak zmienia swoje dotychczasowe poglądy i w bramce nie wybiegnie Rafael Santos który zastępował etatowego golkipera lecz Julio Cesar. Czy to się okaże dobra decyzja czas pokaże. Swoją decyzje argumentuje niepewnymi interwencjami Rafaela Santosa. Ponadto zabraknie Alessandro. Poza tym reszta składu do dyspozycji.
W zespole Racingu do bramki po kontuzji wraca Contreras, ale jeżeli by sie okazało że jednak nie może zagrac to zastąpi go Gongora. Składy i informacje podaje jedynie informacyjnie bo nic w tym meczu stawiac nie zamierzam bo nawet nie mam koncepcji na cokolwiek w tym pojedynku...

RACING : Contreras (Góngora)- Brasesco, Héctor Hernández, Pállas , Tejera- Vega, Ostolaza, Cazulo (Barrientos),Mirabaje-Quiñonez, Cauteruccio.

CORINTHIANS: Julio Cesar- Moacir, Chicão, William, Roberto Carlos- Ralf, Jucilei, Elias , Danilo-Dentinho , Ronaldo.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ja jakoś dzisiaj nic nie widzę ciekawego do grania. Flamengo wiadomo, że jest lepsze od rywala, ale to trudny wyjazd. Gospodarze nie mają nic do stracenia, więc zaatakują. Flamengo ostatnio nie poradziło sobie na Maracanie z Chilijczykami, więc tym razem też mogą zaliczyć wpadkę. Jak dla mnie remis w tym meczu jest najbardziej prawdopodobny.

Na mecz Corinthians kompletnie nie mam pomysłu, a Internacional przed ciężkim sprawdzianem. Z jednej strony Internacional na papierze jest lepszy i potrzebuje wygranej, żeby zapewnić sobie awans do następnej grupy. Tylko, że są słabi. Argument, że to Brazylijczycy nic tu nie da. Widziałem ich oba mecze wyjazdowe w Copa Libertadores w tym sezonie i niczym nie zachwycają. Tym bardziej, że Emelec to przecież Ekwador, a wysokogórski klimat nigdy nie służył Brazylijczykom. Pytanie, jak do tego meczu podchodzą gospodarze. O nic już nie walczą i mogą odpuścić ten mecz, wtedy Inter powinien wygrać. Jednak jeżeli chcą pomóc swoim rodakom z Deportivo Quito to powinni urwać dzisiaj jakieś punkty.

W nocy z czwartku na piątek dużo ciekawsze mecze, ale o tym już później.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś ciężkie mecze. Emelec to nie są ogóry, Internacionalowi tak łatwo nie będzie, nawet mając na uwadze to, że Ekwadorczycy już o nic nie walczą. Tutaj jak już grać to prędzej wg mnie 1X niż win Brazylijczyków.

W meczu Corinthians też jestem bardziej za 1X, zwłaszcza, że Racing jeszcze pewny awansu nie jest. A to też nie są ogóry, swoje potrafią.

A Flamengo jakoś mi się wgl nie widzi, nie wiem czemu.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ostatnie mecze w tym tygodniu, czyli zakończenie grup 4 i 7:




Pierwsze pomysły, bez konkretnych typów:


Na pewno warto grać na Lanus. Zwycięstwo wystarczy im do awansu do następnej rundy i nie powinni zmarnować swojej szansy. Universitario miało już prawie pewny awans, wystarczyło tydzień temu wygrać u siebie z najsłabszym Blooming. Mimo to zagrali beznadziejnie i bezbramkowo zremisowali. Zepsuli swoją sytuację i jak widać zrobili wszystko, żeby nie awansować. Lanus jest tak zmotywowany i stoi przed taką szansą, że nie wierzę w inny wynik niż zwycięstwo Argentyńczyków.

Jeśli chodzi o drugi mecz to mam mieszane uczucia. Blooming to najsłabsza ekipa w tej grupie. Ich pozycja i bilans jest najlepszym komentarzem. Libertad ma zapewnione miejsce w pierwszej dwójce, ale mają słaby bilans, z którym niekoniecznie muszą się dostać do następnej rundy (awansuje 6 najlepszych drużyn z drugich miejsc). Jeśli chcą mieć pewny awans to muszą wygrać, ale to może być trudne na boliwijskim terenie.



W grupie 7 w najlepszej sytuacji jest Velez. Wystarczy wygrać, żeby spokojnie awansować, a grają u siebie z Italią. Drużyny dzieli różnica klas i Italia na wyjeździe nie ma szans powalczyć z Argentyńczykami. Tym bardziej, że o nic już nie walczą i wątpię, żeby jakoś specjalnie byli zmobilizowani na ten mecz. Kurs na czysty win Velez bardzo niski, ale można zastanowić się nad handicapem.

Drugi mecz to wielkie widowisko, więc ciężko obstawić zwycięzcę. Colo Colo dalej walczy o awans, ale muszą wygrać z Cruzeiro przynajmniej 4:0, co wydaje się nierealne. Nie ma szans, żeby Cruzeiro dało się tak ograć. Mecz raczej dla Colo Colo, ale sam nie wiem na ile będą zmotywowani w tym meczu. Nie wiem czy wierzą jeszcze w awans czy pogodzili się już z pożegnaniem z turniejem i trochę odpuszczą. Znając charakter gospodarzy i potencjał gości można pokombinować coś z bramkami: over 2.5 albo bts.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
CA LANUS - UNIVERSITARIO LIMA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,85
Bet365 ✅0:0​


Argentyńczycy wciąż wierza w swój awans z grupy. Aby temu pomóc musza pokonac Peruwiańskie Universitario Lima. Wiadomo że Futbol w Peru nie stoi na jakims oszałamiającym poziomie, chociaz i ten w Argentynie ostatnio się nieco obniżył to jednak Lanus ma ostatnio dośc dobrą passe. Może nie grają jakoś widowiskowo bo w ich meczach czesto można zaobserwowac mała ilośc bramek to jednak potrafią swój cel osiągnąc wygrywając skromnie 1:0. Taki właśnie wynik w dniu dzisiejszym w zupełności im wystarczy. I własnie patrząc na statystyki ich meczów doszedłem do wniosku że warto w tym meczu chyba postawic na małą ilosc bramek. Otóż mecze Lanus w tegorocznym sezonie szczególnie w ostatnim czasie sa bardzo ubogie w bramki. Dośc powiedziec że w 10 ostatnich meczach zespołu Lanus padło raptem łacznie 13 bramek!! Sam Lanus strzelił ich 8 więc to pokazuje jak dobrą defensywą moga się pochwalic. Universitario do Argentyny zapewne przyjedzie z jednym celem. Utrzymac remis! A więc defensywna taktyka zapewne na ten mecz bo ich remis usatysfakcjonuje w pełni. Universitario wcale także skutecznoscią nie grzeszy, w ich meczach równiez pada stosunkowo mało bramek. Oni na 10 potyczek strzelili 10 bramek.
W zespole Lanus zabraknie Diego Lagosa napastnika który zmaga się z kontuzją. Jego miejsce zajmie Paragwajczyk Santiago Salcedo.
W zespole z Peru możliwa jest decyzja trenera po ewentualnym niepowodzeniu że poda się do dymisji, nie ze względu na słabe wyniki lecz poprzez nieporozumienia z kierownictwem klubu. Przeciwni są wobec temu krokowi zawodnicy Universitario z Torresem na czele.
Tak jak mówilem tutaj zapowiada się bardziej na piłkarskie przechytrzenie rywala. Lanus mocna defensywa, jakby udało im się strzelic gola na 1-0 to zapewne nie ruszą do ataku tylko poczekają na kontrataki. Universitario od początku powinno postawic na defensywe, a dodajac do tego fakt że tegoroczne mecze Copy Libertadores są wyjątkowo ubogie w gole to sądze ze po takim kursie w takim meczu nie wypada nie spróbowac zagrac undera ;)

LANÚS: Agustín Marchesín- Santiago Hoyos, Jadson Viera, Rodrigo Erramuspe, Hernán Grana, Agustín Pelletieri, Eduardo Ledesma, Maxi Velázquez, Gonzalo Castillejos, Leandro Diaz, Santiago Salcedo

UNIVERSITARIO: Raúl Fernández- Renzo Revoredo, Carlos Galván, John Galliquio, Jesús Rabanal, Rainer Torres, Antonio Gonzáles (Giancarlo Carmona, José Espinoza, Carlos Ramírez, Piero Alva, Ernesto Labarthe.


Czy gracze Lanus będa manifestowac w ten sposób dzisiaj radośc ?​


--------------------
COLO COLO - CRUZEIRO
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,57
Bet365 ✅1:1​


Co do meczu Colo Colo z Cruzeiro to tak jak kacmon powiedział tzn napisał może wydarzyc się wszystko, ale znając Cruzeiro i to jaki zamierzają skłąd wystawic na ten mecz to raczej nie zamurują dostępu chociaż i tego mozna się spodziewac mając w pamięci mecz Estudiantes- Cruzeiro z poprzedniej edycji CL. Jeden z portali zapowiedz tego meczu zatytułował &quot;Niemożliwa misja przed Colo Colo&quot;. Nie można się z tym nie zgodzic bo potrzeba im przecież wygranej 4-0! Z drugiej jednak strony Cruzeiro w bieżącym roku potrafi zaskakiwac na plus i na minus jak w niektórych meczach Campeonato Mineiro. W dodatku w dzisiejszym meczu Adilson Batista nie ma do dyspozycji najlepszego napastnika zespołu Klebera Pereiry. Ponadto nie ma też Joffre Guerrona. Zatem w ataku wystapi dwójka Wellington Paulista i Thiago Ribeiro.
Mecz zapowiada się ofensywnie tylko czy taki włąsnie będzie. Wydaje się że tak powinno się stac więc zaproponuje typ że oba zespoły zdobędą gole bo może się zdarzyc nawet pod nieobecnośc Klebera Perreiry.

COLO-COLO: Francisco Prieto, Paulo Magalhaes, Sebastián Toro, Andrés Scotti, Roberto Cereceda, Charles Aránquiz, Rodrigo Meléndez, Rodrigo Millar, Macnelly Torres, Cristián Bogado, Ezequiel Miralles

CRUZEIRO: Fabio- Jonathan, Leonardo Silva, Thiago Heleno, Diego Renán- Fabinho, Marquinhos Paraná, Henrique, Gilberto- Thiago Ribeiro, Wellington Paulista.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co co CC vs Cruz, to bts wydaje się spoko pomysłem. W Cruz potencjał w ataku jest, a Colo-Colo nie ma jakiejś super obrony. Cruz na pewno nie odpuści meczu, bo jakby odpuścili to Colo by ich wypunktowało i 4:0 by było spokojnie. Więc polecam BTS.

Lanus warto grać po takim kursie. 1.50 starczy, a wygrana jest dość pewna. Nie wierzę, że zmarnują taką szansę na awans dalej.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
Blooming oszczedza 5 graczy z 1 skladu...
wiec raczej szanse na zwyciestwo Libertad rosna
w meczu Cruzeiro raczej polakomilbym sie na over ktory jest troche lepszy kursowo ;) a watpie ze mecz zakonczy sie 1:1 ;)
Velez to...no ciezko mi cokolwiek powiedziec, bo zwyciestwo pewne raczej ale nie wiem czy zagralbym handi....over tez nie raczej...
dep.italia nie powinno zagrozic..ale moze nie beda chcieli przegrac, okopia sie i skonczy sie 2:0....
Lanus - Lima zarowno HW jak i under jest dobra opcja...chociaz jezeli Lima pokusi sie o 1 bramke, wsciekla po ubieglorundowej wtopie z blooming, to Lanus bedize chcialo za wszelka cene wygrac i....wiadomo ;)
dlatego - bardziej HW niz under jak dla mnie ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ostatnie spotkania fazy grupowej. Dzisiaj najlepiej wygląda Flamengo, ale kurs bardzo niski. Muszą ten mecz wygrać, żeby awansować do następnej rundy. Grają u siebie z wenezuelskim Caracas i łatwiejszego meczu mieć nie mogli. Trudno wyobrazić sobie następną fazę Copa Libertadores bez Flamengo, więc ich zwycięstwo wydaje się być raczej pewne. Już kilka dni temu po porażce w finale Campeonato Carioca z Botafogo, trener Andrade był na dywaniku klubu. Dostał ostatnią szanse, ale jeżeli Flamengo nie awansuje do następnej rundy w CL to już go raczej nic nie uratuje. Jak chcą być pewni awansu to powinni wygrać dzisiaj przynajmniej dwoma bramkami. W innym wypadku do ostatnich spotkań w tym tygodniu będą musieli się martwić o swój los. Kursy na handicap mnie nie zadowalają, więc jak już coś miałbym grać to czyste zwycięstwo dołożone do jakiegoś kuponu. Flamengo ostatnio jest w jakimś kryzysie. Porażka w CL, słabe występy w rozgrywkach stanowych. Do składy wrócił Adriano, jednak już w pierwszym spotkaniu nie wykorzystał karnego i został uznany za winnego porażki z Botafogo. W zespole nieciekawa atmosfera. Tydzień temu w przerwie meczu z Catolicą w szatni Petković pobił się z Bruno. Idealna szansa na przełamanie i poprawienie sobie nastrojów. Nie wyobrażam sobie braku Flamengo w następnej rundzie Copa Libertadores.
Poza tym w dzisiejszych meczach ciekawie zapowiada się mecz chilijskich zespołów. Universidad, który awans ma już zapewniony, podejmuje Catolicę, która przy potknięciu Flamengo ma jeszcze szanse na awans. Może jakaś braterska pomoc? Kursy na Catolicę bardzo dobre.
W grupie 2 Sao Paulo powinno wygrać z Once Caldas, ale kursy niskie, a bez zwycięstwa i tak awansują do następnej rundy. Drugiego meczu nie ruszam, bo nie lubię spotkań, gdzie żadna drużyna o nic nie walczy.
W grupie 6 zapowiadają się zwycięstwa gospodarzy. Nacional i Banfield muszą wygrać swoje mecze, żeby spokojnie awansować, jednak kursy dla mnie są zbyt małe, żeby to grać. Za dużo ostatnio niespodzianek i szkoda mi kolejnej wpadki po niskim kursie, tak jak ostatnio Universitario, a później Lanus.
 
gladiahtorr 25

gladiahtorr

Użytkownik
Nacional - Monarcas
Sport: Piłka Nożna
Kraj / Rozgrywki: Urugwaj? - Copa Libertadores
Data i godzina rozpoczęcia: 22.04.2010 godz. 00:30
Typ: 1/1
Kurs: 1.90
Book: Bet365

Nie sądzę aby Monarcas zdołało wybronić remis do połowy, bo nie sądzę, żeby ten mecz w ogóle wygrali. Typ ten jest słynny na innych forach polskich i zagranicznych. Trener Monarcas zabiera ze sobą na mecz z Nacional 14 zawodników, z czego 6 to nieograni bardzo młodzi piłkarze. Pozostali nie są też asami... Dlaczego taki zespół na ten mecz? Trener gości daje odpocząć głównym zawodnikom przed meczem z mocnym Pumas. Dodatkowo Monarcas chcąc wyjść z grupy aż pierwszego miejsca musi to spotkanie wygrać, bo drugie Banfield jest tylko 1 pkt za nimi a w dodatku w najbliższym spotkani zagrają z drużyną, z którą problemów mieć nie powinni.Przy tak okrojonym składzie Nacional powinien bez problemu poradzić sobie z &quot;jutrzejszymi&quot; rywalami. Wygrają trzeci mecz.
GL​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Miny Vagnera Love i Adriano mówią wszystko
Po wczorajszych rezultatach może się okazac że w dalszej fazie Copy Libertadores może zabraknąc aktualnego Mistrza Brazylii Flamengo Rio de Janeiro. Mimo iż Fla wygrali 3:2 z Caracas to ich los leży w rękach innych zespołów które swoje mecze rozegrają dzisiaj. Sam mecz Flamengo - Caracas miał swoją dramaturgie i piekne gole. Zachwycił mnie rajd Gomeza i bramka na 2-2. Piłkarz ten wystartował z futbolówką ze środka boiska. Szedł po linii minął tam dwóch rywali, wpadł z narożnika boiska w pole karne, świetnie przełożył piłkę z jednej strony rywala a z drugiej go obiegł(miało to miejsce w polu karnym!) po czym przymierzył w samo okienko! Bramka palce lizac doprawdy. Ale możńa też zapytac gdzie była defensywa gospodarzy? Flamengo jendak zdołało jeszcze na ten cios odpowiedziec dzięki czemu szanse na awans mają w dalszym ciagu chociaż tak jak mówilem nie wszystko od nich zalezy.
Mam tutaj na myśli mecze Cerro Porteno - Racing Montevideo i Cerro Montevideo - Emelec. W przypadku wygranych Racingu Montevideo i Cerro Montevideo wazyc o tym kto dalej awansuje będa bilansy bramek zespołów z 2msc w tych grupach. Fla obecnie ma bilans 11-9, Racing Montevideo bilans 4-5 zatem im potrzeba wygranej różnicą trzech bramek w meczu wyjazdowym w Asuncion. Cerro Montevideo ma natomiast bilans 5-5 więc Urugwajczycy nie mogą wygrac wyżej niż dwoma golami. No i trzeci z warunków to taki że Internacional nie może zremisowac u siebie z Deportivo Quito! Zatem jest wiele warunków które muszą zostac spełnione by Flamengo awansowało dalej.
Zatem słów kilka o dzisiejszych meczach których na rozkładzie mamy raptem cztery ale jak ważne one będą dla piłkarzy i kibiców Flamengo.
------------------------
INTERNACIONAL PORTO ALEGRE - DEPORTIVO QUITO
Czy zatem krajanie z Beira Rio wspomogą Flamengo i wygrają ten mecz? Inter co prawda także by byc spokojnym awansu musiałby wygrac mecz, bo remis w przypadku wysokiej wygranej Cerro Montevideo wywala Inter poza strefe awansu do 1/8 finału, a to byłoby już bardzo złą kumulacją energii w zespole Fosattiego który i tak spisuje się do tej pory dośc przeciętnie. Co prawda w stanie Gaucho awansowali do finału rozrgywek i tam zmierzą się w derbowym meczu z Gremio,ale dzisiaj mecz jest także ważny. Inter wystąpi albo w ustawieniu 3-5-2 albo 4-4-2. Wszystko się wyjaśni w dniu dzisiejszym. Rywale natomiast skorzystają z ustawienia 3-4-3. .Jak zapowiadają przyjechacli na mecz z zamiarem zwyciestwa lub remisu bo oba rezultaty dają im promocje do kolejnej rundy.
Patrzac na sposób gry Interu w biezacym roku naruzca się od razu typ na under, bo stawianie na Inter po kursie @ 1,36 to marna opcja trzeba jasno sobie powiedziec. Oba zespoły dysponują dobrą defensywą, w ataku Inter miewa problemy, nie wiem czemu nie grywa Taison tylko Fossati stawia na Waltera. Wraca niby D&#39;Alessandro i będize także Andrezinho ale jeżeli Inter zdoła to wygrac to moim zdaniem będzie to niskie zwycięstwo a kto wie czy nie padnie czasem remis 1:1, który może byc tragiczny dla Flamengo...
INTERNACIONAL : Abbondanzieri, Nei, Bolívar, Sorondo e Kleber; Sandro, Guiñazu, Andrezinho (Giuliano) e D&#39;Alessandro; Walter e Alecsandro.
DEPORTIVO : Ibarra, Checa, Hurtado e Mina; Esterilla, Minda, Saritama e Escobar; Arroyo, Borghello e Niell.
Typy : Internacional win @ 1,36 Bet365✅3:0
Poniżej 2,5gola @ 2,05 Bet365⛔

------------------
CERRO MONTEVIDEO- EMELEC
Typ : Cerro @ 1,36 Bet365⛔0:0
Tak jak zanaczałem wyżej Cerro Montevideo musi wygrac wysoko nad Emelecem by myslec o awansie. Trener gospodarzy liczy że mini urazy Rodrigo Mora i Alvaro Mello są na tyle małe że obaj zagrają dzsiiaj od początku. Goście jak się pisze w mediach nie będę oszczedzac podstawowych zawodników bo trener chce w jakiś sposób zmazac plame za fatalne wyniki zespołu w Copie Libertadores a także odkupic winy za ostatanią porażke w lidze 0:5 z El Nacionalem. Mnie jednak takie &quot;ględzenie&quot; nie przekonuje i stawiam w tym meczu na zmotywowane i mające jeszcze szanse na awans zespół Urugwajski. Do tego wiadomo że Ekwadorczycy czyli górale najlepiej czują się na swoich boiskach a to przecież mecz wyjazdowy. Do tego nawet na wyjeździe udało im się wygrac z Emelecem 2:1.
Cerro: Damián Frascarelli- Danilo Asconeguy, Wálter Ibáñez, Daniel Leites, Ignacio Amarilla- Richard Pellejero, Pablo Caballero, Claudio Dadomo, Sebastián Suárez- Rodrigo Mora, Álvaro Mello/ Jonathan Soto.

Emelec:
Marcelo Elizaga- Gabriel Achilier, Marcelo Fleitas, Mariano Mina, Silvano Stacio- Pedro Quiñónez, David Quiróz, Fernando Giménez, Joao Rojas- Hernán Peirone , Santiago Biglier

Co do meczu Cerro Porteno - Racing Montevideo to nie mam pomysłu. Ok Racing musi wygrac ale czy Urugwajczycy sa na tyle silni by triumfowac w Paragwaju?
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Chociaż nie przepadam za Flamengo, to liczę na ich awans. Taka firma i taki skład powinien jeszcze coś pokazać w następnych rundach. Sytuacja nieciekawa, ale tak naprawdę jest duża szansa na awans. Wątpię w pogrom Racingu i Cerro, a Inter powinien spokojnie wygrać.
W meczu Internacionalu z Deportivo Quito zapowiada się under, ale ciekawy jestem jak do tego meczu podejdą goście. Inter pewnie prędzej czy później coś wbije, a wtedy wszystko zależy od Ekwadorczyków. Może uda im się coś strzelić? Albo otworzą się i Inter ich dobije? Bałbym się zagrać under, Deportivo Quito stać na bramkę w Brazylii i po straconej bramce nie będą mieli nic do stracenia. Dla nich porażka to koniec turnieju. Internacional nie zachwyca, a dobrze pamiętam jak Deportivo dobrze zagrało w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami.
Cerro Montevideo ma szanse na awans, ale wygrana trzema bramkami? Wszystko jest możliwe, ale ja w to nie wierzę. Emelec faktycznie gra dzisiaj w podstawowym składzie, a to coś znaczy. Nie będą męczyć swoich zawodników, żeby przegrać bez żadnej walki. Pierwszy mecz w Ekwadorze zakończył się zwycięstwem Cerro, ale zupełnie niezasłużonym. Dwa razy wyszli ze swojej połowy i wygrali 2:1. Bardzo dużo szczęścia i wynik niesprawiedliwy, ale za to kochamy ten sport ;) tak naprawdę w tamtym meczu Emelec miażdżył swojego rywala, a to że nie potrafili zamienić tego na bramki to już inna sprawa. Myślę, że Cerro sobie poradzi, ale o awans będzie bardzo ciężko.
W meczu Corinthians - Independiente planowałem upolować jakiś dodatni handi na gości, ale po wczorajszych wynikach Kolumbijczycy nie mają żadnych szans na awans. W takiej sytuacji mecz odpuszczam, bo bez motywacji mogą sobie odpuścić z przeciętnie spisującymi się Brazylijczykami.
Mecz, który omija robson, mnie najbardziej zainteresował. Racing musi wygrać przynajmniej 4 bramkami, żeby awansować do następnej rundy. To wydaje się niemożliwe, jednak nie zaszkodzi spróbować. Cerro Porteno nie walczy już kompletnie o nic, a dzisiaj wystawiają sporo rezerwowych zawodników. Kursy na zwycięstwo Racingu od razu przyciągnęły moją uwagę. Awans wydaje się być nie osiągalny, ale powinni być zmotywowani i trochę się postarać. Duże ryzyko, ale muszę spróbować:
Cerro Porteno - Racing Montevideo DNB 2 (2.00 Sportingbet) zwrot
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Wtorek 27 kwietnia 2010
[01:45] San Luis - Estudiantes La Plata 2,62 3,25 2,62
[04:00] Guadalajara - Velez Sarsfield 2,62 3,30 2,60
Środa 28 kwietnia 2010
[00:30] Universitario - Sao Paulo 3,40 3,20 2,10
[02:50] Banfield - Internacional Porto Alegre 2,00 3,30 3,75
[02:50] Flamengo - Corinthians 2,00 3,25 3,50
Czwartek 29 kwietnia 2010
[00:00] Cruzeiro -Nacional Montevideo 1,40 4,00 8,00
[02:15] Allianza Lima - Universidad de Chile 2,00 3,25 3,00
[04:30] Once Caldas - Libertad 1,72 3,40 4,50
Wkraczamy w decydującą faze Copa Libertadores. Przypomne że tytułu broni Estudiantes La Plata które w ubiegłym roku w finałowym dwumeczu pokonało Cruzeiro. Od razu na pierwszy rzut oka wysuwają się pojedynki Meksykańsko -Argentyńskie i mecz Flamengo - Corinthians. Równie ciekawie powinno byc w starciu Banfieldu z Interem. Ogólem to w obecnych rozgrywkach może byc podobnie jak przed rokiem , wszystkie kluby brazylijskie licza na wygraną w CL, ale po drodze zapewne będą musiały się eliminowac wzajemnie. Sytuacja identyczna jak przed rokiem. Napewno nie zabraknie walki, zagrań pod publiczke, cz.kartek jak to w Ameryce Płd i bramek co jest sola piłki ;)
Zachęcam do pisania swoich propozycji z typami popartych analizą ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

SAN LUIS - ESTUDIANTES LA PLATA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,75 Bet365✅0:1
Już można znaleśc ciekawą informacje na temat dzisiejszego meczu Estudiantes La Plata. Otóż na ten mecz do Meksyku nie polecieli obrońcy Leandro Desábato i Marcos Angeleri, pomocnicy Juan Sebastián Verón, Rodrigo Braña i napastnicy José Sosa i Mauro Boselli. Braki nazwałbym ogromnymi! Co prwada Estudiantes ostatnio w lidze grają dobrze, objęli nawet fotel lidera, lecz braki wyżej wymienione burzą jakikolwiek porządek by móc wierzyc w ich wygraną.
Meksykański San Luis w lidze spisuje się fatalnie na obecną chwile zajmując ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 3 zwycięstw, 5 remisów i 9 porazek! Trzeba przyznac że w klubie jednak wierzą w zwycięstwo swojego zespołu i przypominają że nie tak dawno wygrywali tutaj 2:0 z San Lorenzo czy 2:1 z Argentinios. Biorąc pod uwage wszystkie czynniki tj bardzo słabą postawe San Luis w lidze, brak waznych ogniw w zespole &quot;Studentów&quot; z La Platy i to że to 1 mecz to można myślę pokusic się o zagranie na małą ilośc bramek w tym meczu.
SAN LUIS: Carlos Trejo- Diego Martínez, Oscar Mascorro, Jesús Palacios, Noé Maya- Ignacio Torres, Gonzalo Pineda, Guillermo Rangel, Juan Pablo Rodríguez- Blas Pérez,Alfredo Moreno
ESTUDIANTES: Agustín Orión- Clemente Rodríguez, Cristian Cellay, Marcos Rojo, Germán Ré- Enzo Perez, Matías Sánchez, Maxi Núñez, Leandro Benítez- Gastón Fernández, Leandro González

Dla takich fanek to aż chce się grac, tylko czy forma San Luis jest optymalna do wygrania ?


CHIVAS - VELEZ SARSFIELD
Typ : Remis lub Velez @ 1,44 Bet365 ⛔3:0
Drugi z meczów Meksykańsko - Argentyńskich wyzwala więcej emocji moim zdaniem. Chivas wkońcu gra o niebo lepiej anizeli San Luis w tym sezonie. Chivas jest na 2msc w tabeli. 10 wygranych 2 remisy i 5 porażek. Jak na złośc dla gospodarzy to ostatnio zlapali straszną zadyszke. Ma to pewnie związek równiez z odejściami z zespołu Javiera Hernandeza, który zdobył 10 bramek( i pewny jest już jego transfer do Manchesteru United) podstawowego bramkarza Louisa Michaela, Adolfo Bautisty. Jony Magallona i Alberto Medina. Dodatkowo wypadł jeszcze rezerwowy bramkarz Hugo Hernandez który zastąpił w dwóch meczach Louisa Michaela, teraz w bramce stanie więc 21 letni Liborio Sanchez, który w tym sezonie jeszcze nie grał w lidze. Ponadto jeszcze zabraknie Aarona Galindo, Juana Ocampo, Marco Fabiana i Patricio Araujo. Jak tak patrze coraz dłużej na ten mecz to w obecnym czasie cała siła Chivas została rozbita! Pokazuje to dobitnie forma w ostatnich meczach. Na 4 ostatnie spotkania przegrali 3 i raz zremisowali z Cruz Azul.
Velez lige ma w zasadzie z głowy, na tytuł szans zbytnich nie mają więc teraz cel głowny to Copa Libertadores. Niby też przeżywali okres załamania formy, ale nie mają aż tylu braków w swoich szeregach. Tylko Santiago Silvy. Wiem ze to cięzki mecz, ale doprawdy sytuacja w obozie Chivas nie jest do pozazdroszczenia lekko mówiąc. Ja spróbuje może mało ryzykownie ale zagram na brak wygranej gospodarzy wśród których dzisiaj wystapi sporo młodzieży. Wiadomo też że Meksykańskie stadiony są specyficzne ale Velez stac na ugranie conajmniej remisu moim skromnym zdaniem więc spróbuje ;)
CHIVAS DE GUADALAJARA: Liborio Sánchez-Héctor Reynoso, Omar Esparza, Miguel Ponce, Mario de Luna- Edgar Mejía, Iván Solís, Jorge Enríquez, Xavier Báez- Ricardo Michel, Omar Arellano
VELEZ SARSFIELD: Marcelo Montoya- Fabián Cubero, Nicolás Otamendi, Sebastián Domínguez, Emiliano Papa-Gastón Díaz, Leandro Somoza, Maximiliano Moralez, Víctor Zapata- Juan Manuel Martínez, Rodrigo López

Szkoda że to nie uroda fanek decyduje o czynnikach piłkarskich ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
vs

Jak dla mnie na chwilę obecną to faworytem są Timao którzy faze grupową przeszli jak burza aż 16pkt najlepszy wynik spośród wszystkich 32 drużyn Copa Libertadores. Fakt grupa może nie najmocniejsza ale jednak wygrali te 5 spotkań i 1 zremisowali. Kacmon powiedział że nie zachwycają w tym roku no i zgoda Paulistao kompletnie nie udane ale przecież celem jest Copa Libertadores dla którego sprowadzono na Pacembeu Iarleya, Carlosa, Tcheco i paru innych graczy żeby wygrać to trofeum a nie żeby wygrywać Paulistao na które i tak chrapkę od początku miał Santos i Palmeiras...
Co do samego meczu to ja bym stawiał tu na Corinthians gdyż oni grają dobrze w CL i widać że cały czas równo się prezentują a Flamengo to w tym momencie jeden wielki burdel który jak na razie musi uporządkować tymczasowy trener a jest nim były asystent Andrade Rogerio Lourenco czyli trener który do tej pory prowadził głównie zespoły młodzieżowe tak jak na ostatnich mistrzostwach świata U-20 doprowadził Brazylijczyków do srebrnego medalu chociaż jak na tą reprezentacje to jest zawsze niedosyt. Kłótnie w zespole, wyrzucenie przez panią prezes kilku działaczy i fatalna atmosfera wokół klubu nie sprzyja walce o Copa Libertadores a taki cel był po wywalczeniu w poprzednim roku mistrzostwa kraju. Gdyby to był styczeń lub luty to faworytem byliby Rubro-Negro gdy wtedy ich super duet Adriano-Love strzelał mnóstwo goli, grał widowiskowo i w ogóle to był taki odpowiednik Santosu w Carioca a teraz kontuzja Adriano który wraca co prawda teraz ale nie wiadomo w jakiej jest formie a jednak zespół to na niego głównie był nastawiony więc cały plan legł w gruzach.

Corinthians za to w Paulistao to była tragedia przegrywali i remisowali ze słabeuszami podobnie jak Palmeiras z tą różnicą oni na to byli przygotowani gdyz nie był to ich cel więc bólu wielkiego nie było. W Pucharze Wyzwolicieli wygrali grupe bez problemu z 16 punktami jak już wspominałem ale bilans bramkowy jak na tą ilość punktów nie zachwyca 9:3. Jak oglądałem Timao to zawsze jakoś grają w obronie najpierw uważnie żeby bramek nie tracić a potem dopiero patrzą na atak.

I uważam że dobrym pomysłem byłoby postawić tutaj na under 2,5 gdyż patrząc na to że Timao będą chcieli tutaj nie przegrać przede wszystkim i stracić jak najmniej goli to nie będą się otwierali a Flamengo w słabej formie też może nie grać nic porywającego a drugim typem może być zwycięstwo Corinthians lub z podpórką.

Typy:
Corinthians @ 3,20 Betclick⛔
X lub Corinthians @ 1,66 Bwin⛔
Under 2,5 @ 1,95 Bwin✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja od siebie powiem krótko o meczu La Platy. Bardzo bym chciał, żeby wygrali, nie tylko ten mecz, ale całe CL. Ale La Plata bez Verona to nie La Plata, a jak dochodzi do tego brak Bosellego to już wgl jest słabo. Robson ładnie mecz opisał, także nie będę tego robił raz jeszcze, ale powiem tylko, że win San Luis wygląda bardzo kusząco.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Universitario – Sao Paulo DNB 2 (1.50 Bet365) zwrot
Para, w której zdecydowanym faworytem jest Sao Paulo. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że to Brazylijczycy powinni grać w następnej rundzie. Universitario dostało się do 1/8 finału bardzo szczęśliwie po niespodziewanym remisie z Lanus. W grupie nie grali nic nadzwyczajnego, pamiętam ich męczarnie ze słabym Blooming na własnym terenie i trudno mi sobie wyobrazić ich korzystny wynik z Sampą. Sao Paulo chociaż może nie osiągało świetnych wyników to są firmą dużo lepszą i nie powinni mieć problemów z drużyną z niższej półki. Universitario dodatkowo bez zawieszonego bramkarza Raula Fernandeza i obrońcy Johna Galliquio. Sao Paulo już dzisiaj powinno zrobić pierwszy krok do 1/4 finału.

Flamengo – Corinthians DNB 2 (2.62 Bet365) ⛔
Typ głównie ze względu na wysoki kurs. Mecz na pewno będzie bardzo wyrównany i jest to najciekawszy mecz 1/8 finału Copa Libertadores. Wiele osób widzi faworyta w Corinthians, a ja długo broniłem Flamengo. Jednak jak się nad tym zastanowić to nie wygląda to zbyt ciekawie. Obrona Flamengo to jeden wielki chaos, w grupie tracili dużo bramek. Chilijczycy i wenezuelski Caracas nie mieli problemu ze strzelaniem na Maracanie i nawet w rozgrywkach stanowych Flamengo łatwo traciło bramki z nieznanymi drużynami. W pomocy również trudno doszukać się kogoś ponad poziom. Raczej przeciętna linia i na chwilę obecną nie widzę tam nikogo kto potrafi poprowadzić grę. Jedyna nadzieja w ataku. Wiele razy chwaliliśmy duet Adriano-Vagner Love, jednak ostatnio zawodzą. Adriano wrócił po kontuzji i jest bez formy, a Vagner Love sam meczów wygrywał nie będzie. Poza tym atmosfera w zespole jest bardzo zła. Kłótnie i bijatyki między piłkarzami, Andrade zwolniony co wywołało ostre dyskusje w całym zespole. Nie wiadomo na co stać tymczasowego trenera, niby to dotychczasowy asystent Andrade, ale jakieś zmiany pewnie zobaczymy. Corinthians jak na taki skład nie gra rewelacyjnie. Spodziewałem się po nich dużo więcej, ale trzeba przyznać, że w porównaniu z resztą brazylijskich zespołów i tak wyglądają dobrze. Grają raczej równo, a gra zespołu nie opiera się na formie jednego zawodnika. Mają bardziej wyrównany skład i to jest ich przewaga nad Flamengo. Nie spodziewam się tutaj łatwego zwycięstwa Timao, wiele razy w tej edycji CL rozczarowali swoją grą, ale na papierze wyglądają lepiej, więc przy takim kursie chyba warto zaryzykować.

Banfield – Internacional
Ostatni dzisiejszy mecz raczej sobie odpuszczę. Banfield oszczędzało się w lidze i dzisiaj zagra w pełni swoich możliwości. Od początku tegorocznej Copa Libertadores uważałem, że Inter odpadnie z pierwszym lepszym przeciwnikiem po wyjściu z grupy. Drużyna zawodziła w meczach fazy grupowej i z taką grą nie mają szans na większy sukces w CL. Jednak to jest wysoka półka i mają kim grać. Stać ich na dużo i w ostatnim meczu z Deportivo Quito ich gra mogła się wreszcie podobać. Wygląda na to, że wszystko zależy od ich dyspozycji. Stać ich na dobry mecz i awans w tym dwumeczu, ale jeżeli zagrają tak słabo jak w większości meczów grupowych to Banfield jest w stanie ich wyeliminować. Internacional w niedzielę grał trudny mecz w podstawowym składzie. Nie dość, że zagrali swoimi najlepszymi zawodnikami, to i tak przegrali derby z Gremio i mają małe szanse na zdobycie Campeonato Gaucho. Co kilka dni grają mecze w najlepszym ustawieniu o dużą stawkę i przez to mogą być trochę zmęczeni. Według mnie to Banfield ma większe szanse w tym meczu, a Internacional ewentualne straty będzie odrabiał w Porto Alegre, ale na razie nie znalazłem nic sensownego w ofercie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Tak Meksykańskie portale zdają relacje z meczu Chivas - Velez
Wczoraj Chivas bardzo mnie zaskoczyli! W takim osłabieniu wygrali aż 3:0! Jednak kryzys w obozie Velez jest naprawde powazny, a sądziłem że to Meksykanie maja zdecydowanie większy dołek formy. W dodatku Velez kończyło mecz w 10 po cz.kartce dla bramkarza Montoyi. Bohaterem meczu uznano Omara Bravo(na zdjęciu powyżej).Odrobienie trzybramkowej straty w rewanżu będize niezmiernie trudno i kto wie czy już nie możemu gratulowac Chivas awansu do 1/4...
W drugim z meczów po ładnym strzale Fernandeza Estudiantes wygrali 1:0. Tutaj moje przewidywanie tj under2,5gola się sprawdziły;)
VS

FLAMENGO - CORINTHIANS
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,85 Bet365✅1:0
Dzisiaj przed Nami trzy mecze i na ruszt idą niemal wszystkie zespoły brazylijskie a wisienką na torcie będzie pojedynek Flamengo z Corinthians, czyli jak kto woli pijaka Adriano z grubasem Ronaldo :p W poprzednim tygodniu Flamengo zwolniło trenera Andrade, zdaje się że była to bardzo pochopna decyzja. Przecież wywalczył on Mistrzostwo Brazylii, wyszedł z grupy CL i był w finale Cariocy! Czyżby wszystko było związane z atmosferą jaka panuje w klubie ? Ciągłe balangi Adriano, nieporozumienia na linii Petkovic- trener. Zawsze przecież zwolnic jednego człowieka tj trenera niż wywalic paru zawodników i to kluczowych. Andrade przejmował zespół jako asystent poprzedniego trenera, a teraz wyszło że po Andrade przejął drużyne asystent asystenta... Czy to w szybkim czasie poprawi atmosfere we Fla ciężko powiedziec. Adriano potrzeba kogoś z twardą ręką wg mnie. Szumnie zapowiadane starcie ADriano - Ronaldo może byc tylko przygrywka bo główne role mogą odegrac gracze tacy jak Vagner Love czy chociażby Dentinho. To właśnie partnerzy w ataku obu utytułowanych napastników grają zdecydowanie lepiej i przynajmniej biegają po boisku...
Jeżeli idzie o składy przed tym meczem to Flamengo z jedną zmianą w środku pola, w miejsce Toro trener wprowadzi Romulo co jest zaskoczeniem bo gracz ten mało grywał. W ostatnich dniach Rodrigo Laurenco szlifowa gre linii obronnej Flamengo.
W zespole Corinthians zabraknie w dalszym ciągu bramkarza Felipe, ale nie gra on już spory kawałek czasu, jego miejsce zajmie Julio Cesar. Dodatkowo zabraknie jeszcze nie będące w pełni sił fizycznych prawego obrońcy Alessandro i jego zastąpi Moacir.
Oczywistą oczywistością jest że Maracana zapełni się do ostatniego miejsca. Dośc powiedziec że do poniedziałkowego wieczora sprzedano 47.649 wejściówek! A to był dopiero drugi dzień rozprowadzania biletów.
Co więc typowac w tym meczu? Wydaje się ze Corinthians się nie otworzy, a w ofensywie to w tym sezonie oni nie błyszczą, Fla także skupiało się na treningach na grze obronnej węc może dobrą opcją będzie próba gry undera? Owszem nie ma co szalec ze stawką w tym meczu bo to mecz głownie to oglądania nie do stawiania jednak coś można poszukac. Bo na siłe upatrywanie zwyciezcy w jednym bądz drugim zespole nie ma sensu...
Flamengo: Bruno-Leonardo Moura, David, Ronaldo Angelim, Juan-Rómulo, Claudio Maldonado, Willians, Michael-Vágner Love, Adriano.
Corinthians: Julio César- Moacir, Chicao, William, Roberto Carlos- Ralf, Jucilei, Elias, Danilo- Dentinho, Ronaldo
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z dużej chmury spadł ... duży deszcz! Tak można określic mecz Flamengo z Corinthians. Zespoły musiały toczyc mecz na zalanej murawie stadionu Maracany. To napewno nie pomagało w jakości widowiska. A to było marne, miałem zostawac i oglądac mecz, ale mi się przysneło i z tego co widze rano w skrócie wiele nie straciłem.. Adriano zdobył zwycięzką bramke dla Fla z rzutu karnego zresztą faul nie podlegał dyskusji i ten karny się należał. Ponadto w nieco przypadkowych sytuacjach piłka dwa razy uderzała w poprzeczke bramki Corinthians. Ogólem mecz zawiódł moim zdaniem.
CRUZEIRO - NACIONAL MONTEVIDEO
Typ : Cruzeiro @ 1,44 Bet365 ✅3:1
Dzisiaj przed Nami trzy ostatnie mecze 1/8 finału i jeden mi się spodobał jeżeli idzie o typowanie. Mowa oczywiście o Cruzeiro - Nacional Montevideo. Nie trzeba mówic jak na Mineirao czuje się Cruzeiro. Wygrywają tutaj sporą częśc swoich meczów. Bardzo ważną informacją jest powrót do składu Klebera czyli najlepszego strzelca tych rozgrywek. Pauzował dwa tygodnie. A ma na koncie 7 bramek,a cały zespoł zdobył ich 12 więc powrót bardzo w odpowiednim momencie. Goście maja kilku znanych graczy jak chociażby znany z występów w Schalke Gustavo Varela. Poprostu wierze w Raposa że ten mecz wygrają bo w Urugwaju może byc już ciężko.
Cruzeiro : Fabio-Jonathan, Gil, Leonardo Silva, Diego Renan-Fabricio, Marquinhos Paraná, Henrique, Gilberto-Thiago Ribeiro, Kléber.
Nacional : Rodrigo Muñoz-Christian Núñez, Alejandro Lembo, Sebastián Coates, Álvaro González- Maximiliano Calzada, Oscar Javier Morales, Raúl Ferro, Ángel Morales- Gustavo Varela, Mario Regueiro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom