>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2014

Status
Zamknięty.
makaveli23 172,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Penarol (Urugwaj) znowu nie poradzil sobie z rola faworyta. Padly tylko 3 zolte kartki, dosc spokojnie podeszli do sprawy, chyba tylko w lidze lubia włączyc agresor. Dzisiaj Defensor kolejna Urugwajska druzyna gra u siebie i jest faworytem 1.57. Grają z druzyna z Peru, ktora na wyjazdach spisuje sie marnie i chyba na wiecej niz remis nie beda liczyc, tym bardziej ze juz 3 pkt majo. Defensor wygra wkoncu w Copa Libertadores, czy znowy przewyzszy ich stawka meczu i sie obsrają? Chyba bezpieczniejszy bedzie under po takim samym kursie.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Santos pięknie sobie poradził z kontry, było im na rękę takie granie. Oglądałem kocówkę pierwszej i całą drugą połówkę i tam przynajmniej powinny paść dwie bramki jeszcze, nawet samego Penarolu. Tak jak pisałem wcześniej, Penarol ma problemy z tymi powrotami po swoich akcjach, a gracze z Meksyku to idealnie wykorzystali i pokazali, że cierpliwość w piłce nożnej jest bardzo ważna, dwa mocne ciosy i 3 ważne punkty lądują na koncie Meksykanów.
Jak dla mnie to Santos ma już wyjście z grupy, jeżeli nie zbłaźnią się u siebie [18.03 z Dep. Anzoategui i 25.03 Penarol] to można już ich wymieniać do gry w fazie pucharowej.

Wieczorem edytuję post, dorzucę coś na noc.
E: Jednak nic nie dorzucam, jakoś nie mam koncepcji ???? Po głowie chodzi mi bramka Bolivaru w II połowie, albo over 1,5 Bolivar.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Defensor - Real
Defensor w pierwszym meczu grupowym zaprezentował się całkiem nieźle. Ulegli 1-0 faworyzowanemu Universidad de Chile po golu w końcówce. Zagrali na prawdę dobry mecz, fajnie współpracowali obrońcy, którzy nie dawali dużo okazji graczom La U do strzelenia gola. Niestety piękny strzał z dystansu Lorenziettiego dał Chilijczykom 3 punkty. Dziś Defensor zagra bez Leonardo Paisa i Felipe Gedoza. Robert Herrera i Mario Regueiro są niepewni swojego występu. Za to kapitan zespołu Andrés Fleurquin powraca do składu.
Real Garcilaso prawdopodobnie wystąpi w tym samym składzie, w którym podejmował tydzień temu Cruzeiro. Paragwajczycy wygrali ten mecz 2-1, choć do przerwy przegrywali 0-1. Nie jestem pewny czy Cruzeiro zlekceważyło przeciwnika czy to rzeczywiście była sprawa wysokości na jakiej mecz był rozegrany ale Real w drugiej połowie zagrał bardzo dobrze. Nie dopuszczali do dłuższego przetrzymywania piłki przez Brazylijczyków a sami szybko strzelili wyrównującą bramkę, a po 10 minutach następną. Potem to już starali się utrzymać korzystny wynik i im się to udało. W weekend rozegrali mecz pucharu, gdzie zremisowali 1-1, ale to raczej nie jest wyznacznikiem formy, bo Copa Inca to nie jest jakieś ważne trofeum.
Myślę że Defensor zdoła wygrać ten mecz. W razie porażki już po drugim meczu mieliby bardzo trudną sytuację w grupie i awans byłby wątpliwy. Po pierwszej połowie meczu Real-Cruzeiro myślałem, że Real znalazł się w fazie grupowej niezasłużenie, bo grali po prostu beznadziejnie. I choć w drugiej połowie zagrali lepiej, to myślę że dziś nie zdobędą nawet punktu w Montewideo.
DEFENSOR SPORTING (URU): Martín Campaña; Pablo Pintos, Nicolás Correa, Matías Malvino, Robert Herrera; Federico Gino, Andrés Fleurquin, Leonardo Pais, Nicolás Olivera; Mario Regueiro y Matías Alonso.
REAL GARCILASO (PER): Juan Pretel; Joel Herrera, Jaime Huerta, Gonzalo Maulella, Cristian García; Carlos Flores, Edwin Retamoso, César Ortiz, Alfredo Ramúa; Víctor Ferreira y Juan Rodríguez.
Defensor @ 1,57 Bet365 ✅ 4-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nacional - Zamora
Długo się zastanawiałem czy grać coś w tym meczu i postanowiłem jednak zagrać w stronę gospodarzy. Przede wszystkim przekonały mnie wyniki jakie osiągali goście w swoim poprzednim starcie w Libertadores. W fazie grupowej na początek był to remis u siebie z Boca Juniors a potem 5 porażek. W tym roku w pierwszym meczu na swoim terenie ulegli Atletico Mineiro 0-1. Niestety nie wiem jak się tam zaprezentowali. Nie wiem za dużo także o wenezuelskiej piłce, jednak wyniki osiągane przez kluby z tego kraju na arenie międzynarodowej pozwalają stwierdzić, że jest to jeden ze słabszych krajów w CL. To tyle na temat gości.
Nacional w pierwszy meczu uległ Santa Fe 1-3. Nie zagrali w Kolumbii jednak źle. Oczywiście gospodarze byli lepszą drużyną, ale przy odrobinie szczęścia Nacional mógł wywieźć przynajmniej punkt. Szkoda, że po strzelonej bramce z karnego na 1-2 obrona zapadła w sen i dała się ograć jednemu zawodnikowi. Dziś Nacional ma wyjść w takim samym składzie, w którym zagrał w Kolumbii. A więc wystąpi od początku najlepszy strzelec Julian Benitez, który w weekend mecz rozpoczął na ławce. Fajnie w Nacionalu pracują skrzydłowi Riveros i Malgarejo, którzy dzięki swoim rajdom powodują zagrożenie pod bramką przeciwnika. Obrońcy Santa Fe tydzień temu kilka razy się o tym przekonali.

Myślę, że Nacional jest w stanie wykorzystać atut swojego boiska i przy tak mizernej postawie na wyjazdach Zamory zainkasuje 3 punkty. Czytałem, że bilety na mecz będą stosunkowo tanie i spodziewana jest duża ilość kibiców, którzy na pewno pomogą swojej drużynie.
Nacional: Ignacio Don; Ramón Coronel, José Leonardo Cáceres, Raúl Piris y David Bernardo Mendoza; Marcos Benjamín Melgarejo, Marcos Riveros, Derlis Orué y Silvio Torales; Julián Benítez y Freddy Bareiro.
Zamora: Alexis Angulo; Hugo Soto, Jonathan España, Carlos Javier López y Luis Ovalle; Luis Vargas, Arles Flores, Ynmer González y Pedro Ramírez; Ramiro Clarke y Juan Falcón. -
Nacional @ 1,62 Bet365 ✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Co do postu @zksstal to jeśli chodzi o Zamore - klub pokroju Deportivo Anzoategui, w meczu z Atletico Mineiro stracili bramkę w końcówce, ale przez cały mecz skutecznie się bronili, czasem też wyszli ze składną akcją. IMO stworzyli więcej sytuacji na bramkę, ale nic nie zdołali strzelić, remis byłby tam sprawiedliwy. Tak jak powiedział poprzednik, na tle innych klubów z Ameryki Południowej chyba piłkarsko jest to jeden ze słabszych zespołów w CL.
Na stadionie w Asuncion wysokość n.p.m przeszkadzać nie będzie, więc jeśli Zamora chciałaby cokolwiek ugrać to będzie musiała ten mecz wybiegać po prostu, bo piłkarsko na pewno odstają od gospodarzy.
Mecz Nacionalu w Kolumbii i wynik tego spotkania to wg mnie w sporej mierze właśnie ta wysokość stadionu, bo grali na wysokości 2,600m, gdzie gracze Santa Fe są przyzwyczajeni do tego, a Nacional grywa na równi z poziomem morza.
________________________________________________
The Strongest - Universitario de Deportes
Wszyscy kibice Strongest czekają na ten mecz. W pierwszym spotkaniu w Brazylii przegrali minimalnie, przyszedł czas na grę u siebie, a tutaj są naprawdę mocni. Ostatnie dwie edycje CL (12,13) to łącznie 13 punktów The Strongest - wszystko u siebie. Widać od kilku lat, że opierają się na zwycięstwach na swoich śmieciach i naprawdę warto coś zagrać w ich stronę sądzę. Po mediach krążą takie nagłówki &quot;Ganar o Ganar&quot; czyli Wygrać lub wygrać.
Forma Peruwiańczyków mnie troszkę martwi, tzn ich powinna martwić, bo jeśli od stycznia nie wygrali żadnego spotkania (licząc też towarzystkie) no to coś jest nie tak. W nocy zmierzą się nie tylko z ekipą gospodarzy, ale i swoją wydolnością, bo Estadio Rafael Mendoza Castellón, gdzie wysokość n.p.m to 3,640.
Z tego co wiem, to Tigre nie będą mogli skorzystać z bramkarza Jemio, który narzeka na uraz kolana i nie wiadomo czy się wykuruje. Jego miejsce między słupkami ma zająć Fernandez, bo Vaca jest zawieszony jeszcze. Reszta zdrowa więc powinna wyjść taka sama jedenastka jak w Brazylii.
Fernández, Parada, Jeferson, Barrera, Cristaldo, Nelvin, V.H. Melgar, Castro, Ríos, Alfaro y Escobar.
Jeśli dobrze przeczytałem, to goście nie skorzystają z usług Daltona, Gonzalesa, a występ Gonzaleza jest niepewny. Nie wiem jak się zaprezentowali w meczu z Velez, ale podobno po porażce kibice byli sfrustrowani.
Długi czas nie miałem pojęcia jak podejść do tego meczu. Widziało mi się wszystko, overy Strongest, zwykłe overy i inne cuda na kiju. W końcu zdecydowałem, idzie takie coś.
The Strongest gol w 2 połowie @1,58 marathonbet ✅ 1:0 (0:0)
over 2,25 @1,83 SBOBET ⛔ 1:0
 
makaveli23 172,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Velez Sarsfield (Arg) - Atletico-PR (Bra)
Typ: 1 @ 1.65 Unibet
Typ#2: over 2.5 @ 2.35 Bet365
Velez przegralo ostatni mecz w lidze, ale zrobili dobry show. W ogole w tym sezonie lubie lige Argentynska ktora zaczeła ostatnio przynosić o wiele wiecej wrazen bramkowych niz poprzedni sezon, gdzie co wlaczylem jakis mecz to nudne 0-0 ????. Przy 3-2 póżniej atakowali i byli blisko wyrownania, jednak w koncowym rozrachunku musieli zapłacic za rozkojarzenie (moze tym meczem w CL?) i bledy w obronie. Tak czy inaczej nadal w ofensywie powinni byc w dobrej formie. Atletico Parana, awans do fazy grupwej ledwo, ledwo po karnych. Potem w fazie grupwej wygrana 1-0 z The Strongest, ktorzy niestety okazali sie The Weakest. Stawiam na gospodarzy i mam nadzieje na dobre widowisko.
tak sadzilem ze goscie nie strzela i mialem w pewnej chwili over 1.5 gola gospodarzy typowac ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dzisiaj warto ładować w Cruzeiro. Według zapowiedzi rusza od pierwszych minut agresywnie. UDC strasznie słabo w defensywie a przy stylu Cruzeiro może sie to skonczyc niezlym pokryciem handi. Chilijczycy zawsze slabo grali w tyle przez co mieli sporo problemow szczegolnie na wyjazdach. Brazylijczycy dzis zagraja o 3pkt bo tylko to ich interesuje. W innym przypadku skomplikuja sobie mocno sprawe. O motywacje jestem spokojny , sami pilkarze apelowali o wsparcie swoich kibicow wiec powinno byc dzisiaj pieklo dla chilijczykow.( Cruz. Bez J.B.)
Cruzeiro ah-1@2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Genialne zapowiada się dzisiejsza noc w Libertadores. Najpierw Cruzeiro-La U, potem Velez-Atletico PR i na koniec Gremio-Atletico Nacional. Pod względem goli powinno być najlepiej w Belo Horizonte, ale emocji nie powinno zabraknąć nigdzie. Ode mnie wygląda to tak:
Cruzeiro-Universidad de Chile
Zaczynamy od meczu w BH i to bardzo wcześnie, bo miejscowego czasu będzie to godzina 17:30, co jak na wtorek jest dziwną porą. Tak czy siak czeka nas naprawdę interesujący mecz, bo spotyka się mistrz Brazylii i jeden z głównych kandydatów do wygrania CL oraz Universidad de Chile czyli pierwsza siła z Chile i jedna z ciekawszych ekip na kontynencie, która w ostatnich latach święciła duże sukcesy.
Po stronie gospodarzy dalej nie ma Borgesa, a szkoda, bo to naprawdę mega napastnik, ale w ofensywie są Marcelo Moreno czy William, chociaż z tego, co podają brazylijskie media ma zagrać od początku Dagoberto, co dla mnie jest trochę dziwne, bo jednak Dagoberto jest nieobliczalny i lubi dostać głupie kartki, a do tego ex-gracz Metalista(William) jest w mojej ocenie po prostu lepszy piłkarsko. W pomocy Everton Ribeiro i Riccardo Goulart czyli chyba najlepsi rozgrywający ubiegłego sezonu w Brazylii. Naprawdę mega pakieta, która jednak na inaugurację przegrała z Realem Garcilaso 2:1 w Peru. Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że mecz odbywał się ponad 3000 m nad poziomem morza. Dzisiaj już nie ma miejsca na pomyłki, zatem atak od początku po stronie Raposy będzie.
La U widziałem kilka dni temu w starciu z Audaxem i zremisowali wtedy 3:3. W ofensywie naprawdę szeroki wachlarz, ale obrona dość biednie wyglądała. Co gorsza taka sama linia defensywna, jak z Italicos ma wyjść i dzisiaj, a Cruzeiro może być jeszcze bardziej bezlitosne. Do tego przy stałych fragmentach mogą mieć problemy, bo po stronie rywali są Dede i Bruno Rodrigo, a to zawodnicy, którzy w powietrzu demolują rywali. I tak mają farta, że Niltona nie ma... Szansę upatrywałbym w ofensywie, bo skoro Cruzeiro będzie atakować, to pewnie będą i kontry, a w tych La U już pokazało swoją siłę, gdy grali w Asuncion. W dobrej formie jest Patricio Rubio, który jest pierwszą strzelbą zespołu. Na pewno wielkie nadzieje pokładają w Rodrigo Morze, który już doświadczenie spore posiada i nawet ma za sobą krótki epizod w Benfice, a ostatnio grał w River Plate.
Szykuje się świetny mecz na Mineirao, którego faworytem są oczywiście gospodarze, ale uważam, że goście spokojnie są w stanie tego jednego gola co najmniej strzelić. Mają kim straszyć w ofensywie, więc liczę tutaj na jakieś 3:1.
Cruzeiro over 1,5 @ 1,67 WH✅5:1
BTS @ 2,00✅

Gremio-Atletico Nacional

Wobec takiego kursu aż szkoda przejść obok. 2 gole i już mamy pewność, że pieniędzy nie stracimy. Owszem Gremio nie należy do bramkostrzelnych drużyn, ale rywal trudny, więc i o czyste konto nie będzie łatwo. Obie drużyny na inaugurację wygrały swoje mecze po 1:0. Gremio wygrało w Montevideo z Nacionalem, a Atletico Nacional u siebie w Medellin z Newell&#39;s Old Boys. Faworytem dzisiejszego starcia buki jednoznacznie upatrują w Gremio, ale ja przeciwko Kolumbijczykom po takim kursie grać nie zamierzam.
Po stronie gospodarzy rzecz jasna Barcos będzie najważniejszą osobą w ataku, który w Gauchao zdobył już 7 goli w 6 meczach, ale podniecać nie ma się co, bo to nie zbyt poważne rozgrywki i zobaczymy, jak sobie w CL będzie radził. Gremio na ten moment to drużyna mega wyrównana, bo tacy Riveros czy Edinho to zawodnicy już doświadczeni ale na pewno nie gwiazdy, a Ramiro czy Luan dopiero zaczynają poważne przygody z piłką. Najbardziej doświadczony w tym gronie jest oczywiście Ze Roberto i to od niego należy oczekiwać ciągnięcia zespołu. Ale właśnie w tym wyrównanym składzie należy szukać ich siły. Owszem są ku*ewsko nudni ale skuteczni. Po stronie goście największymi gwiazdami są Sherman Cardenas i Edwin Cardona, który po mimo stosunkowo młodego wieku są motorami napędowymi Zielonych. Poza nimi w pierwszym meczu z NOB mógł się podobać Berrio, który na prawej stronie ciągnął atak za atakiem i robił sporo popłochu w szeregach rywala. Fajnie grą kieruje Mejia, który gra przed obrońcami ale jego mega spokój może imponować.
Tutaj fajerwerków być nie powinno, niemniej jednak kurs na overa już jest mega wysoki i trzeba spróbować, bo przy takiej linii i takim kursie, to grzechem byłoby nie zaryzykować.
Over 2 @ 1,925 Bet365✅3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Cruzeiro - Universidad de Chile / Cruzeiro wygra / 1.50 @ Bet365 / Start 21:30
vs

Analiza: Copa libertadores i spotkanie drużyny Cruzeiro (mistrzowie brazylijskiej
Serie A sezonu 2013), przeciwko Universidad (obecnie szósta drużyna Chilijskiej
Primera Division) w ramach tego pucharu. Drużyna Cruzeiro po przegranej
z Real Garcilaso 2 - 1 Cruzeiro w Peru jest w grupie 5 na ostatnim miejscu lecz
jeśli to spotkanie wygra to wszystkie drużyny osiągną ten sam pułap 3 punktów i
walka rozpocznie się od nowa. Tu znalazłem wyjściowy skład drużyny Cruzeiro i
jak porównałem sobie go z soccerway to doszłem do wniosku że nie mają żadnych
braków w kadrze.
- krótki rzut oka na to spotkanie : http://futebolinterior.com.br/clube/cruzeiro-mg/302273+Libertadores_Cruzeiro_encerra_preparacao_com_ataque_indefinido
Dotychczasowe spotkania przeciwko sobie obu ekip :
15/05/09 Cruzeiro 1 - 0 Universidad Chile
08/05/09 Universidad Chile 1 - 2 Cruzeiro
Stadion drużyny gospodarzy Estádio Governador Magalhães Pinto, to miejsce w
którym gracze Cruzeiro dostają skrzydeł. Widząc wyniki ich spotkań na własnej
płycie boiska jestem skłonny zaznaczyć że jest to drużyna zdecydowanie
lubiąca grać na własnym podwórku.
- Obecnie trwające rozgrywki Mineiro 1 : bilans 4/0/0 i zdobytych 8 goli, czyli najwięcej
bramek jako gospodarz ! - Ubiegły sezon 2013 w Serie A : bilans 14/3/2 i zdobytych 47 goli, czyli najwięcej
bramek jako gospodarz !
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tu znalazłem wyjściowy skład drużyny Cruzeiro i jak porównałem sobie go z soccerway to doszłem do wniosku że nie mają żadnych braków w kadrze. - krótki rzut oka na to spotkanie : http://futebolinterior.com.br/clube/...que_indefinido
Gdzie znalazłeś wyjściowy skład bo jakoś go nie podałes nigdzie. Zresztą jak zwykle piszesz bzdury totalne, w każdym dziale... w tym widzę też chcesz zabłysnąć. Otóż oświecę Cię, Cruzeiro ma braki w tym meczu więc znowu się mylisz. Przypadek ? Nie sądze...

Cruzeiro - Universidad de Chile
Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,870 Pinnacle ✅5:1
Cruzeiro porażka w 1 kolejce 1:2 w Peru na wysokości ok 3000m.n.p.m wiadomo, że to zawsze cieżki teren. Teraz już maja mecz u siebie z ciekawym rywalem bo Universidad to mocno ofensywna ekipa. Zasłynęli z tego w ostatnich latach, z polotu, fantazji, koronkowych akcjach a w ich meczach nudy nigdy nie było. Wystarczy spojrzeć na ich wyniki chociażby meczów wyjazdowych, w kwalifikacjach CL 3:2 w Guarani, a pierwszy mecz tych drużyn powinien się zakończyć wynikiem hokejowy a skończyło się na jednobramkowym zwycięstwem Universidad 1:0, ostatnio w lidze 3:3 z Audax na wyjeździe i defensywa nie jest najmocniejszą stroną LaU jak się ich potocznie nazywa.
Dla Cruzeiro dzisiejszy mecz ważny, grają o zwycięstwo, pakę mają super, ostatni sezon ligi brazylijskiej zdominowali jak nikt na przestrzeni ostatnich kilku lat, nie dość, że skutecznie to grali przy tym jeszcze bardzo widowiskowo, akcje Evertona Ribeiro czy Goularta były ozdobą meczów.Mocną stroną Cruzeiro są też stałe fragmenty gry, zawsze po rożnych czy wolnych Bruno Rodrigo czy Dede stwarzają spore zagrożenie i sporo goli zdobywają. Na szpicy zagadka czy zagra Marcelo Moreno czy Willian. Wolałbym by zagrał Willian bo Marcelo Moreno ostatnio trochę zawodził, pamiętam jak słabe mecze miał we Flamengo. Dzis nie zagra Borges i Baptista, ale przy takim składzie jakim dysponuje Cruzeiro nie jest to wielka strata.
Cruzeiro: Fábio; Ceará, Dedé, Bruno Rodrigo e Egídio; Rodrigo Souza e Lucas Silva; Éverton Ribeiro, Ricardo Goulart e Dagoberto; Marcelo Moreno (Willian
Universidad : Johnny Herrera; González, Lichnovsky, Rojas e Cereceda; Juan Rodrigo Rojas, Martínez, Fernández e Lorenzetti; Mora e Rubio

Cruzeiro - Universidad
Typ : Cruzeiro @ 1,538
✅5:1
Velez - Atletico PR
Typ : Velez @ 1,625✅2:0
AKO @ 2,49 Pinnacle
Cruzeiro powinno wygrać, u siebie są niesamowici, wyżej więcej opisane pod kątem overa w tym meczu.
Atletico PR w tamtym sezonie byli rewelacją w lidze brazylijskiej, udało im się zając miejsce gwarantujące grę w Livertadores. Przez eliminacje też jakoś przebrnęli, ale furory raczej w tych rozgrywkach wg mnie nie zrobią. Nie ten potencjał i możliwości. Po udanym sezonie z Atletico PR odeszło trzech podstawowych zawodników. Lewy obrońca Leo (29 mecżów, 2 gole /1 asysta), napastnik Everton (33 mecze, 3 gole/3asysty) i w ogóle najlepszy piłkarz tego zespołu, co prawda 39 letni, ale kluczowa postać Paulo Baier wybrany do wielu jedenastek poprzedniego sezonu w podsumowaniach. (27 meczów, 8 goli/3 asysty). Baier wykonywał wszystkie stałe fragmenty, był takim tempomatem (jak to Hajto nazywa Schweisteigera
). Z kluczowych postaci to został w klubie napastnik Ederson(16 goli), na rynku transferowym nie poszaleli bo kupili Sueliton czy Lucas Olaza, zawodnicy defensywni raczej. No i medialny transfer to przygarnięcie Adriano, tego grubasa, który jest karykaturą piłkarza, wraca co chwila jak mu się odwidzi do sportu, kariere zmarnował po całości.
Siłą Atletico PR były mecze na własnym obiekcie, na wyjazdach puchli szybko i dostawali bęcki szczególnie w końcowej fazie sezonu bo początek jeszce mieli dobry. W tym sezonie Atletico PR już grało 3 mecze w CL. w kwalifikacjach męczyli się ze Sportingiem Cristal wygrywając 2:1 u siebie i 1:2 na wyjeździe ale po karnych awansowali, potem w 1 kolejce u siebie wygrali 1:0 z Boliwijczykami The Strongest więc to żaden wygórowany przeciwnik choć na własnym stadionie bardzo wymagający.
Velez co roku walczy o mistrza w Argentynie. Zespołem dowodzi Mauro Zarate, ten który swego czasu był gwiazdą Lazio dopóki nie doszło do wymiany poglądów i różnicy zdań z Claudio Lotito i trenerami i nie poszedł w odstawkę, potem w Interze był już zagubiony, ale po powrocie do Argentyny się odnalazł i z miejsca stał się liderem. Razem z Lucasem Pratto tworzą świetny duet napastników.
Wiadomo, że w Ameryce Płd wiele znaczy mecz na własnych śmieciach bo kibice potrafią zgotować super atmosferę itp, Dziś też ma byc pełny stadion ponad 30 tys ludzi. Atletico PR osłabione po sezonie, przeciętni na wyjazdach, Velez dla mnie faworytem tej gry bez wątpienia.

Velez : Sosa; Cubero, Sebá Domínguez, Tobio e Papa; Allione, Romero, Cabral e Correa (Canteros); Zárate e Pratto.
Atletico PR : Weverton; Sueliton, Manoel, Dráusio e Natanael; Deivid, João Paulo, Paulinho Dias e Mirabaje (Fran Mérida); Mosquito e Ederson
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ostatecznie wczorajszej nocy zagrałem dodatkowo dubla argentyńskiego i co ciekawe wszystkie zakłady siadły. Naprawdę dobra noc, nie tylko dla mnie, bo widzę, że i inni w dziale zarobili. A zatem pora na kolejną i tutaj już ode mnie jedna propozycja. Odpuszczam mecze domowe Brazoli, bo: Flamengo mnie nie przekonuje, a z Emelec nie grało im się najłatwiej w ostatnich czasach i generalnie nie ufam tej ekipie. Atletico MG niby u siebie, niby pełny skład, ale mimo wszystko Independiente Santa Fe to półfinalista ubiegłorocznej edycji i dlatego odpuszczam, bo kurs na Galo mnie nie satysfakcjonuje. Mecz Cerro-Lanus zapowiada się ciekawie, ale jakoś póki co nie mam na ten mecz pomysłu. A gram tak:
Union Espanola-Botafogo
Pograłem już w nocy, gdy na WH jeszcze było 2,10 ale i przy 2,00 to jest value w mojej ocenie. Gospodarze to ekipa z Chile, a stamtąd jak wiemy drużyny lubią postrzelać, ale i tracić również. Już w pierwszej kolejce to pokazali remisując w Ekwadorze z Independiente del Valle 2:2. Teraz domowe starcie z Botafogo i na Santa Laura muszą punktować, bo przecież w grupie jest jeszcze San Lorenzo, a zatem o awans łatwo nie będzie. Jeśli chodzi o osłabienia, to zabraknie kontuzjowanych: D.Currimilla, D.Scotti, G.Villagra, a za czerwień sprzed tygodnia pauzuje Gustavo Canales. Na kogo warto zwrócić uwagę? Oczywiście Sebastian Jaime, który w zespole gra już kilka dobrych lat(od 2011 roku) i regularnie jest jednym z najlepszych strzelców. W ataku zobaczymy Carlosa Saloma, który przyszedł z drugoligowego Deportes Concepcion i początek roku ma naprawdę imponujący: 8 meczów i 5 goli. Cristian Chavez to ex-gracz Boca Juniors czy ostatnio Lanus, a także jest Matias Campos Toro, który ma już za sobą debiut w reprezentacji Chile. Kiedyś gwiazda Audaxu Italiano, ale potem przygoda w Europie z Udinese i Granadą nie wyszła i wrócił do siebie. Tak więc kilka znajomych twarzy jest, a co do bilansu ligowego, to w 8 meczach mają w bramkach 10:14 czyli równo 3 gole na mecz.
Botafogo po przejściu eliminacji, w pierwszej kolejce ograło San Lorenzo i teraz kolei na wycieczkę do Chile. Skład jaki wystawi Eduardo Hungaro będzie prawdopodobnie taki sam, który wychodził na domowe mecze z Deportivo Quito i San Lorenzo. To mnie cieszy, bo w tych meczach Fogao zaprezentowali się dobrze i dzisiaj liczę na kolejną zdobycz z ich strony. Jak zwykle w Libertadores dobrze spisuję się Wallyson, dla którego są to prawdopodobnie ulubione rozgrywki, ale ma obok siebie &quot;Tanque&quot; Ferreyre, który również gole potrafi zdobywać. W pomocy Jorge Wagner, którego stałe fragmenty gry są nieocenione, bo to potrafi robić dobrze i Lodeiro, o którym już dużo się mówiło. Gra chaotycznie, nieskładnie i często denerwuje, ale umiejętności ma duże i wszystko ku temu by zostać wreszcie tym numerem 1 w zespole, a po odejściu Seedorfa o to jest dużo łatwiej. Na ławce jest Henrique czy Elias, więc też ma tam kto straszyć i myślę, że to powinno wystarczyć. Bilansu ligowego w ich przypadku przytaczać nie będę, gdyż uważam, że rozgrywki stanowe nijak się mają do CL i nawet ta weekendowa wygrana z Fluminense 3:0 nic nie zmienia, a osiągnięta została, co ciekawe rezerwowym składem.
Union jak to mają w zwyczaju chilijskie ekipy zagra ofensywnie, ale przy okazji zapewne zapomni do czego służy obrona i to będzie szansa dla Fogao. Liczę na ciekawe starcie i kilka goli. Może nie tyle, co wczoraj w Belo Horizonte w przypadku innego starcia brazylijski-chilijskiego, ale mimo wszystko over do zrobienia, a kurs jak z kosmosu.
Over 2,5 @ 2,05 Bet365⛔1:1 - obudzili się na koniec...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Odpuszczam mecze domowe Brazoli, bo: Flamengo mnie nie przekonuje, a z Emelec nie grało im się najłatwiej w ostatnich czasach i generalnie nie ufam tej ekipie. Atletico MG niby u siebie, niby pełny skład, ale mimo wszystko Independiente Santa Fe to półfinalista ubiegłorocznej edycji i dlatego odpuszczam, bo kurs na Galo mnie nie satysfakcjonuje.
Flamengo też odpuszczam. Jakoś nie ufam im, a rywal nie jest ogórkami. Ponadto tak czytałem to nie wiadomo czy zagra Hernane, gość który strzelił jakoś 36goli dla Flamengo w poprzednim roku. Podobno jest bliski przenosin do Chin. Początkowo jakies komunikaty były że zagra, a teraz jednak, że nie wiadomo bo transfer bliski realjzacji więc dla mnie pas.
Atletico MG za to w składzie prawie once de gala, z wyłączeniem Revera, ale za to jest Otamendi sprowadzony z Porto. U siebie Atletico rozwala kolejnych rywali, przynajmniej tak było w poprzedniej edycji Copa Libertadores kiedy odrabiali nawet straty z wyjazdów, przy tym mieli też nieco szczęścia w fazie pucharowej kilka razy, ale no nie ma co ukrywać, że u siebie są mocni i grają dużo lepiej. Ja będe na LIVE na ich wygraną polował na pewno, obczają jak grają i wtedy po wyższym kursie coś dam na nich.

A co do meczu Bota to overek powinni wykręcić chociaż Botafogo jakoś nie trawię za bardzo... Ale Union Espaniola jak patrze na ich wyniki to widać radosna ekipa więc swoje do overa dołożą. A Bota też coś ukłuje, ale to też pod kątem live sprawę zostawię sobie.
 
makaveli23 172,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Newells Old Boys (Arg) - Club Nacional (Uru) ✅✅✅
Potencjał kadrowy w druzynie gospodarzy jest ogromny. Ostatnio przelamali sie w lidze pokonujac 4-1 Atl. Rafaela i nie potrzebowali do tego Trezegę. Teraz czas na rozprawienie sie z Urugwajska druzyna w CL. Ci nawet u siebie sobie nie poradzili z Gremio. Newells w must win situation, mysle ze podoła. Jedyneczka do kombosa jak znalazl po dobrym kursie 1.50.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Defensor-Cruzeiro
Cruzeiro w Urugwaju już nie powinno mieć takich problemów, jakie mieli, gdy grali w Peru. Raz, że Huancayo leży bardzo wysoko, a dzisiaj grają w Montevideo, które z górami to nic nie ma wspólnego, a dwa, że skoro grają na normalnym dla nich terenie to mogą piłkarsko udowodnić, że są lepsi, a są co najmniej o klasę. Marcelo Oliveira ma praktycznie pełny skład do dyspozycji, bo Julio Baptista i Borges są nieobecni od dłuższego czasu, podobnie z resztą jak Martinuccio i Vilson. Zatem skład taki, jak wkleiłem poniżej i liczę rzecz jasna na kwartet ofensywny: Everton Ribeiro, Dagoberto, Marcelo Moreno czy też strzelec hat-tricka w starciu z Universidadem de Chile - Riccardo Goulart. Na ławce zostanie jeszcze William, który również jest w stanie wiele wnieść na boisko wraz ze swoim wejściem.
Defensor w poprzedniej kolejce rozbił Peruwiańczyków u siebie 4:1, ale to było do przewidzenia, że górale na wyjeździe nie będą mieli za wiele do powiedzenia. Dzisiaj rywal zdecydowanie trudniejszy i mocniejszy. Ciężko będzie im tutaj powstrzymać ofensywę, tym bardziej, że jak patrzyłem na wyniki(liga + CL) to w każdym meczu tracą, co najmniej tego jednego gola, a w starciu z taką ofensywą to stracą więcej. Zatem ich szans upatrywałbym w ofensywie, bo i u siebie to pewnie zechcą zagrać bardziej ofensywnie. W lidze najlepiej prezentuje się Arrasceta ale nie można zapominać o Nicolasie Oliveirze, który kilka lat w Meksyku spędził, więc powinien stanowić zagrożenie dla rywala. Tradycyjnie zwracam uwagę na najbardziej doświadczonego Andres Fleurquina, który po mimo swoich 39 lat dalej jest podstawowym i ważnym zawodnikiem zespołu.
Czy gospodarze dzisiaj się postawią? Moim zdaniem tak, ale ciężko upatrywać dla nich jakichś dużych szans na punkty. Goście dysponują jednak zdecydowanie mocniejszym zespołem, warunki do grania w piłkę nie będą atutem dla gospodarzy, bo po prostu będą takie same dla obu ekip, gdyż nie ma gór, tylko normalny nadmorski klimat. Dlatego gram na gości, ale jednak rzucę bet na bramki, gdyż czuje, że na 1:0 się nie skończy i gospodarze coś tam strzelą. Jeśli miałbym typować dw to widzi mi się jakieś 1:3.
Cruzeiro over 1,5 @ 2,20 WH⛔2:0

Atletico Nacional-Nacional Montevideo

Kolejny zakład przeciwko Urugwajczykom, ale Nacional widać, ze odstaje póki co w tej 6 grupie. Dzisiaj w przypadku porażki praktycznie przekreślają swoje szansę na awans i tak też prawdopodobnie będzie. Atletico Nacional w piątek obchodziło swoje 67. urodziny, zatem dzisiaj dobra okazja na świętowanie z wygraną w tle. Jak widzę na kolumbijskich mediach to trener Juan Carlos Osorio zagra ustawieniem 3-5-2, co uważam za dobry pomysł, gdyż będzie to bardziej ofensywne, aniżeli 4-4-2. Mamy trzech stoperów, bo Bocanegra zagra jako prawy środkowy, a nie jak to bylo w Porto Alegre na prawej obronie. Przed tą trójcą zagra Alex Mejia po bokach Farid Diaz(lewa) i Alejandro Bernal(prawa), za grę będzie odpowiedzialny rzecz jasna duet Sherman Cardenas i Edwin Cardona. Dwójka naprawdę zajebistych grajków, która jest wszystkim dla swojego zespołu i nie ma co ukrywać, że gra Zielonych w dużej mierze zależy od postawy tego duetu i oni są też najlepszym strzelcami zespołu w lidze. W ataku doświadczony i znany z występów w Anglii, Juan Pablo Angel oraz Luis Paez, którego pamiętam jeszcze z występów w Junior Barranquilla, gdzie grał chociażby z Carlosem Baccą.
Goście bez: Gustavo Munuy, Andres Scottiego, Rinaldo Cruzado, młodego Gastona Perreiro i Ivana Alonso. Zapewne każdy z nich znalazłby się w podstawowym składzie(przynajmniej tak podają kolumbijskie media), a tutaj ich nie ma i będzie problem. W lidze jakoś idzie ale ostatnio dostali od River aż 3:0 i dzisiaj nie zdziwiłaby mnie taka powtórka, gdyż w Medellin gra się ciężko nawet najlepszym, a piłkarsko na dobrą sprawę to Atletico Nacional jest w mojej ocenie lepszy i dlatego gram na nich.
Atletico Nacional over 1,5 @ 1,61 WH✅2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
San Lorenzo-Union Espanola
Wiem, że SLA raczej nie nalezy do overowych drużyn, ale wobec takiego kursu na bts, to aż nie sposób przejść, tym bardziej, że rywalem SLA będzie Union Espanola, a oni są mega overowi. Z resztą pozbierali skład z takich odpadków: G.Canales, S.Jaime, Campos Toro czy Christian Chavez. W tym roku kalendarzowym tracili gole we wszystkich meczach, a jedynie w wyjazdowym spotkaniu z Catolicą nie strzelili takowego. Dzisiaj ważny mecz w kwestii awansu, bo coś czuje, że Botafogo zajmie to pierwsze miejsce, a SLA powalczy z Unionem o drugie miejsce. Zatem może się okazać, że dwumecz tych ekip będzie decydujący. Union ma w zanadrzu dwa domowe starcia, ale już w Ekwadorze(wysoko w górach) pokazał, że daje radę na trudnych terenach.
BTS @ 2,15 WH✅1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
O&#39;Higgins - Cerro
Oglądałem kilka ostatnich meczów O&#39;Higgins i jestem pod niesamowitym wrażeniem ich postawy. Na pierwszy plan wysuwa się gra defensywna. W lidze w dziesięciu kolejkach stracili 3 bramki. Jak na taką ofensywną ligę to jest niesamowita sprawa. A grali z takimi ekipami jak Univ de Chile, Palestino czy Catolica, które jak wiadomo potrafią w ofensywie grać skutecznie. W Libertadores najpierw był bezbramkowy remis z Lanus na wyjeździe, a w drugim meczu skromna wygrana z kolumbijskim Deportivo Cali 1-0. Mistrz Chile bez żadnych osłabień dzisiaj.
Za to ekipa Cerro przyjedzie do Santiago osłabiona brakiem ich najpopularniejszego i jednego z najlepszych zawodników Daniela Guizy, który w weekendowym ligowym meczu z Nacionalem doznał kontuzji. Zastąpi go inny napastnik Guillermo Beltran. Na pozycji drugiego napastnika także będzie zmiana bo w miejsce Oscara Romero zagra Rodolfo Gamarra. Tak więc pierwsza linia Cerro nie będzie obsadzona najsilniej tak to jest możliwe. Poza tym innych osłabień nie ma. Grupa w której są te drużyny jest bardzo wyrównana i o tym kto awansuje zapewne zdecydować będzie to jak mocne są drużyny u siebie. Jak na razie w czterech meczach 3 razy zwycięstwo odniosły drużyny gospodarzy i raz był remis (mecz Lanus z O&#39;Hi). Mistrzowie Chile co prawda dziś znowu nie zagrają na swoim obiekcie (ostatnio Slawekq mi uświadomił że O&#39;Higgins zdobył mistrzostwo ani razu nie grając na swoim obiekcie(!!!), który jest remontowany), jednak na Estadio Monumental w tej edycji CL już wygrali mecz z Deportivo Cali, a poza tym w większości meczów ligowych grywają właśnie na tym obiekcie i czują się tam co raz pewniej.
Przewiduję tu dość spokojne zwycięstwo gospodarzy i trochę się dziwię, dlaczego kursy na O&#39;Higgins są na tak wysokim poziomie. Ale to nie mój problem, ja tylko gram ;)
O&#39;HIGGINS (CHI): Pablo Garcés; Yerson Opazo, Benjamín Vidal, Albert Acevedo, Alejandro López; Braulio Leal, César Fuentes, Pablo Hernández; Luis Pedro Figueroa, Pablo Calandria y Gonzalo Barriga.
CERRO PORTENO (PAR): Roberto Fernández; Carlos Bonet, Luis Cardozo, Danilo Ortiz, Junior Alonso; Matias Corujo, Julio dos Santos, Fidencio Oviedo, Oscar Romero; Rodolfo Gamarra y Guillermo Beltrán.
O&#39;Higgins @ 2,14 Marathonbet ⛔ 2-2
O&#39;Higgins wygra do zera @ 3,85 Marathonbet - lekko ⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Gremio-Newell&#39;s Old Boys
Przy 1,8 bym nie zagrał, ale już 2,05 to fajna propozycja. Gremio w swoim chyba najmocniejszym składzie, który stawia przede wszystkim na zespół. Jedyna nie wiadoma, to czy wystąpi Edinho czy Dudu. Jeśli ta pierwsza opcja, to Ze Roberto będzie jedynym typowo ofensywnym pomocnikiem w drużynie, chociaż Ramiro czy Riveros w ofensywie też potrafią dać zespołowi trochę. W ataku Barcos, który z Atletico Nacional zagrał fatalnie, ale i Luan, który pokazał się ze świetnej strony. Na ławce Alan Ruiz i liczę, że jeśli wejdzie to też pokaże coś ciekawego, tak jak z Kolumbijczykami. NOB widziałem już w wyjazdowym meczu w Medellin i tam zagrali dość bojaźliwie. Słabe zawody grał tam Maxi Rodriguez, który marnował wszystko, co miał. Później przyszła wysoka wygrana z Nacionalem Montevideo, ale ten jest tutaj najsłabszy, co z resztą okazało się we wtorek, bo mając 2:0 i grając przez 90 minut w przewadze, nie potrafili utrzymać wyniku... NOB moze mają głośniejsze nazwiska: Heinze, Maxi, Benega ale mimo wszystko uważam, że Gremio ma na tyle wyrównany zespół, że tam każdy jest ważny na swój sposób. Własny teren, więc trzeba spróbować, bo na Brazylijczyków u siebie taki kurs to rzadkość.
Gremio @ 2,05 WH⛔0:0
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Bolivar - Flamengo
Mecz na pewno będzie obfitował w bramki. Przedsmak mogliśmy zobaczyć w meczu w Brazylii, gdzie Bolivar super powalczył i wynik 2:2 dla nich jest bardzo dobry. Flamengo na pewno będzie chciało wywieźć jakieś punkty, ale Boliwijskie tereny sa bardzo trudne i w 2 połowie może się tak poluzować, że bramki powinny paść. Bolivar u siebie niesiony jest kibicami, w meczu z Leon grali bardzo szybką piłkę, powinni wygrać imo, ale mają dziurawą obronę i Leon wychodziło parę razy z kontrami, pierwsza z nich zaowocowała bramką. Myśle, że tutaj over 2,5 na spokojnie zostanie pokryty, marathon już teraz wystawił kurs więc gram, bo pewnie coś spadnie.
over 2,5 @1,95 marathonbet
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Botafogo - Independiente
Kolejny tydzień z Libertadores przed nami. Na Maracanie Botafogo rozegra swój czwarty mecz w grupie, tym razem z Independiente del Valle. Tydzień temu Ekwadorczycy wygrali u siebie 2-1, po tym jak Botafogo ostatnie 15 minut grało w podwójnym osłabieniu, bo czerwone kartki dostali Edilson i Bolivar. Mecz rozgrywany był na znacznej wysokości (2500 metrów n.p.m), zatem Ekwadorczycy czuli się bardzo dobrze, w przeciwieństwie do Brazylijczyków. W eliminacjach Botafogo mierzyło się z inną ekwarorską drużyną Deportivo Quito i po pierwszym meczu wygranym w Quito przez gospodarzy 2-1 w rewanżu Fogao bez problemu wypunktowali przeciwników 4-0. Nie wiem jak w Ekwadorze spisywała się linia ofensywna Botafogo, ale po wcześniejszych meczach można stwierdzić, że w dobrej formie jest na pewno Wallyson czy Ferreira, którzy dotychczas w CL zdobyli odpowiednio 4 i 2 bramki. Za to bardzo słabo spisuje się Lodeiro, który marnuje sytuację za sytuacją. W razie zwycięstwa Brazylijczycy bądą mieli 7 punktów i duże szanse na awans, tak więc jest o co grać.
W ekipie gospodarzy zabraknie oczywiście ukaranych czerwonymi kartkami Bolivara i Edilsona, których zastąpią Lucas i Dankler. Wg moich informacji goście bez żadnych osłabień.
Botafogo: Jefferson, Lucas, Dankler, Dória e Julio Cesar; Marcelo Mattos, Gabriel, Jorge Wagner e Lodeiro; Wallyson e Ferreyra.
Independiente: Azcona, Núñez, Lamas, Fernando León e Pineida; Henry León, Rizotto, Sornoza e González; Daniel Angulo e Guerrero.
Botafogo over 1,5 @ 1,53 ⛔ 1-0
Botafogo gol przed 36:00 @ 1,83 ✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Universidad de Chile + Botafogo + Velez + Independiente Santa Fe @ 2,77 WH
Botafogo over 1,5 + Velez over 1,5 @ 2,09 WH

Gram taki oto kwartet i dubel przy okazji, bo jakoś nie wierzę by ktokolwiek z tych ekip miał nie wygrać. La U po wygranej w Peru stoi przed okazją na ułatwienie sobie drogi awansu. Mają jeszcze 2 domowe mecze, ale drugi z Cruzeiro więc dzisiaj po prostu muszą wygrać, bo w innym wypadku Real Garcilaso wraca do gry, a jest i Defensor.
Botafogo opisał Zksstal i wypada się z nim zgodzić, bo są o wiele mocniejszą ekipą, a porażka w Ekwadorze to w mojej ocenie tylko i wyłącznie zasługa wysokości. Z resztą w eliminacjach już u siebie pokazali miejsce w szyku Deportivo Quito.
Velez do Boliwii wysłał rezerwy, niestety w lidze przegrali, więc pora na CL. The Strongest poza Boliwią nie istnieje więc dzisiaj zapewne dostaną w dupę porządnie.
Independiente Santa Fe to półfinalista ubiegłej edycji, a tu przed tygodniem nieoczekiwanie przegrali w Wenezueli. Teraz pora na rewanż, bo wstydem byłoby nie wyjść z tak łatwej grupy, gdzie poza Atletico MG reszta dużo słabsza. Nie widzę tutaj słabych punktów więc gram mocno ten kwartet.
Nacional Montevideo-Atletico Nacional
Przed tygodniem sędzia już w 20 sekundzie meczu wyrzucił Alejandro Bernala za rzekomy faul i Atletico Nacional właściwie miało ciężko by osiągnąć korzystny wynik, a jednak wyciągnęli z 0:2 na 2:2. Teraz już w pełnym składzie(bez Bernala oczywiście) pojechali do Montevideo. W piątek grali mecz ligowy z Pasto ale trener Gerardo Pelusso dał odpocząć praktycznie wszystkim podstawowym zawodnikom, zatem wypoczęci są na pewno. Rzecz jasna jakość gry będzie spoczywać na duecie Cardenas i Cardona i liczę, że pokażą pełnie swoich umiejętności. Po stronie gospodarzy wraca Ivan Alonso, którego w Medellin zabrakło, podobnie jak Scottiego, Cruzado czy Gastona Pareiro i Munuy w bramce. Teraz wszyscy są i liczę na ich ofensywną grę, gdyż remis nic im nie daje. Po domowej porażce z Gremio mocno sobie skomplikowali sytuację. Ich właściwie ratują dwa domowe zwycięstwa i jeszcze punkty w Porto Alegre. Teoretycznie nie możliwe, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na pewno dzisiaj podejdą na maxa, bo szansę małe ale są. Jak patrzę na ich ligowe wyniki to dość sporo goli pada z ich udziałem. Atletico Nacional pokazało w Porto Alegre, że można im strzelić kilka sztuk, nawet takie Gremio, które w ofensywie to się prezentuje mocno średnio, żeby nie powiedzieć słabo.
Dla obu ekip mecz o dużym ciężarze gatunkowym, zatem liczę na dobre zawody i kilka goli z obu stron. Wynik taki jak w Medellin satysfakcjonowałby mnie w pełni i zagram sobie taki mieszany zaklad overa z bts-em, bo kurs naprawdę świetny.
Over 2,5 + BTS @ 2,60 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom