>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
iem challenger stage
kennyS (G2) - shox (G2)
kennyS więcej fragów
@1.57
do dubla jak znalazł, kennyS ostatnio taka forma że ten kurs to chyba jakiś żart patrząc na to że shox bardzo przeciętnie teraz gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miri0 936

miri0

Użytkownik
Nigdy nie zrozumiem tak dużych opóźnień na takich turniejach i nic ich nie usprawiedliwia. Nie wyobrażam sobie sytuacji na MŚ w siatkówce, piłce nożnej czy ręcznej, żeby zaczynały się godzinę po czasie (nie wspominając już nie czasami opóźnienia 5 godzin sięgają #mlg). Wszystko powinno być już kilka dni wcześniej gotowe i nawet codzienne sprawdzane czy chociażby jakieś mecze testowe. Jakie macie zdanie na ten temat?
Cloud9 vs Grayhound
Jak chyba każdy spodziewam się tutaj gładkiego zwycięstwa Amerykanów, jednak znalazłem typ ciekawszy niż handicap.
Dickstacy under 17,5 killa 1,78 STS ( Linia na takim 1xbet wynosi 13,5 !! ) Jest to najsłabszy zawodnik australijskiej formacji i nawet jeśli to jakimś cudem oni wygrają, to raczej będzie to zasługa erkasta i dextera.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Co Panowie sądzicie o Zywoo over 20.5 fragów ?
Mógłby sie wypowiedzieć ktoś to chociaz trochę ogarnia CSa ?
Pozdrawiam
Na 15 ostatnich map pokrył tę linię 12 razy. Generalnie to maszynka do zabijania, indywidualnie jeden z lepszych zawodników obecnie i są w stosunku do niego duże oczekiwania. Jak ktoś ma ciągnąć Vitality w tym turnieju to właśnie on.
 
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Na 15 ostatnich map pokrył tę linię 12 razy. Generalnie to maszynka do zabijania, indywidualnie jeden z lepszych zawodników obecnie i są w stosunku do niego duże oczekiwania. Jak ktoś ma ciągnąć Vitality w tym turnieju to właśnie on.
ja pograłem jego over, tak jak piszesz że to maszynka do zabijania, &quot;Jak ktoś ma ciągnąć Vitality w tym turnieju to właśnie on&quot; jedynie tego się obawiam, chłopak 18lat i na tak dużym turnieju może go presja trochę zjeść ale miejmy nadzieję że zagra swoje.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
iem challenger stage
kennyS (G2) - shox (G2)
kennyS więcej fragów
@1.57
do dubla jak znalazł, kennyS ostatnio taka forma że ten kurs to chyba jakiś żart patrząc na to że shox bardzo przeciętnie teraz gra.
Idąc za Twoim tropem znalazłem kennyS - Total Frags Over (18.5) @1,71 w 1xbet. ✅✅ 29 fragów
Tak jak mówisz, wrócił stary dobry kennyS którego chce się oglądać. Bardzo pewny z awp, ciągnący swoją drużynę. Te zwycięstwa z 3DMAX czy Optic to głównie jego zasługa. Na 10 ostatnich map 10 razy pokrył linię. Tu spodziewam się stosunkowo wyrównanego spotkania, ze sporą ilością rund co powinno pomóc w pokryciu linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Panowie macie jakąś dobrą stronkę, gdzie można śledzić mecze wraz z podglądem na statystyki danego gracza ?
 
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
f0rest (NiP) - GeT_RiGhT (NiP)
GeT_RiGhT więcej fragów
@2.10
Nie wiem czemu ten post został usunięty z dopiskiem &quot;w tym temacie nie podajemy typów na żywo&quot; skoro mecz o 17:30 ????
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Verno jaki buk? Jak sts ma pytanie, to jest odnosnie meczu z furią czy całego turnieju? Bo mi się wydaje ze całego
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pary 2 rundy (w nawiasach szacowane godziny rozpoczęcia):
0-1 Pool:
Vitality vs. Grayhound (19:15)
Vega Squadron vs. Spirit (19:15)
Fnatic vs. Winstrike (20:20)
Avangar vs. Furia (20:20)
1-0 Pool:
ENCE vs.G2 (21;30)
Cloud9 vs. Tyloo (21;30
NiP vs. Renegades (22;40)
NRG vs. ViCi (22;40)

Czekamy na kursy i myślimy ???? .
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Generalnie po tym meczu ze Spilit gralbym przeciwko ENCE ale niestety trafili na G2 ????
Finowie nie mieli łatwego meczu z Rosjanami, lecz cały czas są faworyzowani.
Z innych meczów zastanawiałem się jeszcze nad Winstrike ale poczekam za kursami
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Tyloo - Cloud9 over 26,5 @1,93 ⛔⛔ 2 raz za łatwo wygrali żeby pokryć over
Tyloo win @2,53 1xbet (spadło do 2,48 podczas pisania). ✅✅ 16-3 ich gra może się podobać
Azjaci super pokazali się przeciwko Vitality. Totalnie zdominowali przeciwnika. Chociaż tam to standardowo - nie było Zywoo to nie było Vitality. Ale strona ct mimo to mogła zrobić wrażenie bo była bezbłędna. Cloud9 wygrana z Greyhounds do 11. Solidnie, ale też bez szału. Spodziewałbym się tu wyrównanego meczu i wchodzę w over. Dodatkowo też zagram wygraną azjatów, kurs do tego zachęca po pierwszym meczu.
 
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Generalnie po tym meczu ze Spilit gralbym przeciwko ENCE ale niestety trafili na G2 ????
Finowie nie mieli łatwego meczu z Rosjanami, lecz cały czas są faworyzowani.
Z innych meczów zastanawiałem się jeszcze nad Winstrike ale poczekam za kursami
Ja za to uważam że @2.30 na G2 to value, ładnie grali chociaż patola tez czasem była ale praktycznie każdy jeden zawodnik grał równo, więc co najmniej jest to 50-50 imo a @1.65 vs @2.30 to raczej prosty wybór ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
dlaczego przeciwko ence? przeciez wygladaja prze zajebiscie, a w G2 nie bedzie Kennego i co wtedy? :p
Takie mam odczucie, że ENCE nie zajdzie za daleko.
Kenny &quot;będzie&quot; w G2 bo był w formie przed Majorem i potwierdził że jest teraz. Jak dla mnie ten mecz to &quot;no bet&#39;. Niby na G2 jest value ale to ciagle G2...
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Kenny over 17.5 killów 1.85 Dafabet
Co sądzicie Panowie ?
Dzisiaj 29 killów, i tak jak było wspominane ostatnie 10 spotkań i linia była pokryta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom