>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Curling

lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
D 5

dexter89

Użytkownik
Ja tam nie narzekam, miałam nosa co do Włochów jednak.

Na jutro na pierwszą sesję widzę Niemców✅, Norwegów ✅(dubel ideał) i może Szwajcarów✅, Czechów✅.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Latvia - Scotland(curling K)
2 1,15 ✅
Republika Czech - Niemcy(curling K)
2 1,35 ✅
Szwecja - Federacja Rosyjska(curling K)
1 1,55 ✅
Czech Republic - Szwecja(curling M)
2 1,28 ⛔ kur@%!
Dania - Szwajcaria(curling M)
1 1,80⛔
ako 5,54
Latvia - Scotland(curling K)
2 1,15✅
Republika Czech - Niemcy(curling K)
2 1,35✅
Szwecja - Federacja Rosyjska(curling K)
1 1,55✅
ako 2,40

Czech Republic - Szwecja(curling M)
2 1,28⛔ k@#^!!
Dania - Szwajcaria(curling M)
ako 2,30⛔
150pln
dexter miałeś rację grali piach i jutro pewnie to samo z Duńczykami będzie ????
Vader// Curling jest mało popularną dyscypliną, ale suche typy to nie w działach tematycznych.
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Dzisiejszy poranek w całości na plus, tylko czemu ja zagrałem dubla - pewniaka i nic poza tym? :| Na Czechów było po 3.55...

Nie wiem jak teraz wygląda tabela tuż przed zakończeniem ostatnich meczy, ale wygląda na to, że SROGIE problemy mają Szkoci, jak dla mnie duże zaskoczenie.
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Szkocja się męczy z Czechami, matko boska.

Tymczasem dzisiaj po połundiu grają Szwedzi z Norwegami i nie zdziwiłbym się, gdyby wynik spotkania był podobny jak kilka dni temu, kiedy Szwedzi wygrali 9:8. Nie bardzo wiem co o tym spotkaniu myśleć, bo z jednej strony Szwedzi przegrali ostatnie 2 mecze (w tym 1 z co najwyżej średnimi Czechami), z drugiej strony mogli sobie na to pozwolić prawie pewni awansu (przy czym nie oglądałem ich meczy). Lubie Ulsruda, chociaż jego gra bywa bardzo dziwna, ale bardzo delikatnie można dać na Szwedów po 1.97 ✅ bez żalu w przypadku porażki.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
kurdę co Szwedzi zrobili ???? Ale sie wkurzyłem normalnie:/
Dexter89 też myślę że Szwedzi ogarną a po takim kursie szkoda by było nie zagrać.Myślę że to słaby dzień i ograli ich dlatego. Co do szwedek to nie mam obaw w ogóle ???? Chyba że odpuszczą :?
Szwecja - Norwegia (curling M)

1 1,87
Szwecja - Dania
1 1,50
ako 2,80
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Pierwsza sprawa - Szkocja ROTFL! Główny faworyt do złota przegrywa jakikolwiek medal. Wierzyłem w nich do końca, że się w końcu przebudzą, a tu wtopa poniżej 4. miejsca - i to nie ze Szwecją, czy Norwegią, nawet Szwajcarią, ale z Czechami ???? . No dajcie spokój.

Druga sprawa - mecz Szwecja - Norwegia może nie tak wysokopunktowy jak mi się wydawało, ale wyrównany i Szwedom zgodnie z oczekiwaniami się udało pomimo paskudnego błędu pod sam koniec.

Trzecia sprawa - ze słabej postawy Szkotów przez cały turniej i w miarę równej Norwegów wynikałaby jutro poważna porażka Czechów, czego sobie absolutnie życzę ;). Dobrze wygląda -1.5 na Norwegów po 2.04 ✅ a także over 11.5 po 1.97 ⛔ (ale to już dla odważnych). To moja postawa życzeniowa, ale liczę na poważny pogrom ze strony Ulsruda i kampanię błędów ze strony czeskiego brodacza.
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Dzisiaj dobry dzień, co do jutra to krótko - życzę Norwegom zwycięstwa (3 porażki ze Szwedami w jednym turnieju to byłoby aż nadto), ale minimalnie większe szanse daję Szwedom, więc imo no bet. Podoba mi się under 11.5 po 1.89 ⛔ , bo spodziewam się 10 rozegranych endów ale też więcej szachów, wybijania, partii za 1, góra 2 punkty, jak to w finale nikt nie będzie ryzykował.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Obecnie odbywają się Mistrzostwa Świata kobiet w Curlingu, jest może osoba która się tym interesuje (tak wiem emocje jak na grzybach) także zachęcam do dyskusji, sam spoglądałem na wyniki spróbowałem typować na sucho 1/3 weszło ale jeszcze muszę się sprawdzić bez grania.
Tu jest oficjalna strona: http://www.worldcurling.org/home
A tutaj relacja z 1 dnia mistrzostw: http://www.worldcurling.org/wwcc-2012-day-1-review
Tutaj jest lajfskor i wyniki dwóch pierwszych spotkań: http://results.worldcurling.org/Championship.aspx?id=444
Klasyfikacja po 1 dniu Mistrzostw:
Team standings after 2 Draws
Czech Republic 2-0
Canada 1-0
Switzerland 1-0
Germany 1-0
Scotland 1-0
Korea 1-1
Sweden 1-1
USA 0-1
Russia 0-1
Denmark 0-1
China 0-1
Italy 0-2
Zachęcam do dyskusji może coś wspólnymi siłami wybierzemy. Oferta w Tobet bardzo szeroka także jeszcze raz zapraszam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Hehe kiedys probowalem sil w tym ale to straszna loteria i decyduja niuanse..
Jednak patrzac na wyniki sprobuje na sucho a wiec kompletnie amatorska i zenujaca analiza.
Korea-Włochy 2,00 bet365 2,10 pinnacle✅
Szwecja-Czechy kurs 1,18 a wiec Szwedki sa utaj zdecydowanymi faworytkami. Przegraly jednak z Koreankami 9-8. Drugi mecz to Koreanki z Włoszkami a wiec pogromczynie Szwedek kontra przegrane z meczu z Czeszkami, Włoszki.
A wiec jesli Koreanki sa lepsze od Szwedek na ktore jest 1,18 z Czeszkami ktore sa lepsze od Włoszek to 2,00 na Korea jest dla mnie zrozumiale i probuje ;). Czas na nowe sporty po zakonczeniu biegow hehe ;).
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Hehe to i ja coś tam napiszę chociaż za bardzo to nie mam pojęcia;)
2 lata temu chyba były tez jakies mistrzostwa to pamietam ze nawet mialem skutecznosc ok 70% ale to na takich kursach 1,20-1,50;)
Dzisiaj wydaje mi się ze warto zagrać na gospodynie:
Kanada - Chiny 1-1,40 Tobet 7-5✅:cool:

Kanadyjki wygrały pierwszy mecz z USA 8-7 i Chinki przegrałe ze Szwajcarkami 7-5. Jak dla mnie gospodynie sa faworytkami nawet czytałem artykuł że do faworytów należą Szkotki,Szwedki i właśnie Kanadyjki. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Kurs dosc niski ale mysle ze mozna za drobne sprobowac hehe.

Macie jakas strone gdzie sa podane wszystkie wyniki od poczatku tych Mistrzostw??
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
dzięki dawid.400 przydało się;) to tak na szybko bo zaraz mecze:

USA - Szwajcaria H(1.5 - 0) 1 1,65 Tobet 7-11⛔
Włochy - Korea Płd. 2 1,90 Tobet 5-6✅
Chiny - USA 1 1,65 Tobet 8-4✅
Dania - Szkocja 2 1,55 6-8✅

Sory że tak na sucho ale mecze za 10minut. Na przyszłość będe pisał&quot;analizy&quot;
Zobaczymy jak skuteczność będzie i czy warto dalej stawiać.

Tak jak pisałem wyżej Szkotki są wśród faworytek dlatego uważam,że są w stanie pokonać Dunki.Dunki pzegrały wysoko z Niemkami 6:3 szkotki pokonały Rosjanki 8:7.Nastepnie Dunki wygrały 7:5 właśnie z Rosjankami a Szkotki przegrały z Niemkami 6:7. Obie reprezentacje grały z tymi samymi rywalami. Szkotki lepiej radziły sobie z Niemkami niż Dunki dlatego myśle ze warto zagrać na Szkotki.

Chiny-USA
Chinki mimo porażki ze Szwajcarkami 7-5 dzielnie trzymały się do końca i walczyły. Amerykanki co prawda przegrały tylko 8-7 z Kanadyjkami jednak przegrywały już 8-4 i pozniej wydaje mi sie ze nastapilo rozluznienie w szeregach Kanadyjek i wynik koncowy byl jaki byl.
Włochy - Korea mecz wyzej opisany z ktorym sie zgadzam;)
Jest &quot;analiza&#39;;)
dawid//

Vader// Curling jest mało popularną dyscypliną, ale suche typy to nie w działach tematycznych.
Zacytuję Ci post Vadera, będę łagodniej patrzył na ten temat ale coś zawsze wypadałoby skrobnąć, też się nie znam na tym i ten analizy będą pod patologię podchodziły ale jednak to dział tematyczny także wypada chociaż 1-2 zdania napisać.

edit:No Trzeba przyznać że bardzo dobrze wyszło pierwsze typowanie ????
Mozna próbować dalej. No moje stawki wynoszą od 5 do 14zł na ten pierwszy dzień
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jesli wyczytales ze Szkotki to faworytki a Niemki z nimi wygraly to sa dla mnie faworytkami w pojedynku z Rosjankami. Kiedys ogladalem ta dyscypline i kojarze jakos te brzydkie Szkopki natomiast Rosjanek wcale... a wiec :
Niemcy-Rosja 2,20 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To i ja coś podam, na razie gram to za stawki piknikowe, opiewające na wysokość 4 piw ale zobaczymy może z biegiem czasu jak dobrze pójdzie to i stawki ulegną zwiększeniu.
Niemcy - Rosja powyżej 12,5 @ 1,917 Pinnacle ⛔ 4-6
Niemcy +1,5 - Rosja 1 @ 1,55 Tobet ⛔ 4-6

Pseudo analiza: Rosjanki jak na razie overowe wyniki 7-8 z plecki ze Szkocją i 5-7 w plecki z Danią, Niemki dwie wygranie z Danią 6-3 i ze Szkocją 7-6. U Niemek dobra jest niby Stella Heiss i nieźle &quot;gra&quot; na tych Mistrzostwach. Jak już Radula i Soltysiao pisali Szkotki są jednym z faworytów tych Mistrzostw, a przegrały z Niemkami także chyba nasze zachodnie sąsiadki coś potrafią, można letko spróbować.
Dania - Szkocja -1,5 2 @ 1,95 Tobet ✅ 6-8
Tu spróbuję na reprezentację Szkocji, na razie wygrana z Rosją 8-7 i przegrana z Niemkami 6-7. Dunki 3-6 przegrana z Niemkami i wygrana 7-5 z Rosją. Jako że Szkotki wymieniane w gronie faworytek to na wpadkę pozwolić już sobie nie mogą. Też spróbuję.
Reasumując gram tak:
dubel: Dania - Szkocja -1,5 2 @ 1,95 i Niemcy +1,5 - Rosja 1 @ 1,55
singiel: Niemcy - Rosja powyżej 12,5 @ 1,917
stawki piknikowe ;)
 
H 11

helios

Użytkownik
Witam
Niemcy- Rosja 2.110, +1,5 1.617
Dziwią mnie dwie wygrane Niemek, które grają bez A. Schopp i bedę systematycznie grał przeciwko nim ;). Przegran Rosjanek dziwą już mniej bo oba spotkania były z gatunku 50:50. Rosjanki wygrały z Niemkami na mistrzostwach Europy 8:3 i 6:5.
Dania- Szkocja 2.780, +1,5 1.909
Mecz 50:50 więc biorę wyższy kursi liczę na minimalnie większe doświadczenie Nielsen . w październiku było 12:2 i 2:10.


Chiny- Usa 1.629
Na obecną chwilę są po prostu lepsze.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Niemcy - Szwecja 2 1,50 Tobet 4-10✅:cool:

Wydaje mi się że warto postawić na Szwedki. Wysoko wygrały z Włoszkami 9-3! i pokonały Czeszki 10-5! Al zaliczyły również wpadkę z Koreankami 9-8 jednak te prezentują wysoki poziom na tych Mistrzostwach.
Niemki o dziwo również do tej pory grały bardzo dobrze jednak nocna porażka z Rosjankami pokazuje że nie sa wcale takie groźne i Szwedki powinny sobie z nimi poradzić.

Rosja - Włochy 1 1,35 Tobet 6-10:?: ⛔

Rosjanki zdecydowanie są faworytkami tego meczu. Włoszki jak do tej pory 3 mecze i 3 porażki do tego dwie pierwsze to wysokie:ze Szwecja 9-3 i z Czechami 8-5 i z Koreankami 6-5. Rosjanki nie zaczeły najlepiej porażka ze szkotami 8-7 i Dunkami 7-5 ale w nocy wygrana z Niemkami 6-4.
Wydaje mi się że również w tym meczu zagrac:

under 12,5 - 2,00 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
witam!

dzisiaj dopiero zauważyłem, że rozpoczęła dyskusja na temat mistrzostw świata w curlingu, oglądam najważniejsze imprezy od lat i powiem wam szczerze, źe obstawianie tego to wielka loteria, jeszcze nic specjalnego nie wygrałem, np. dzisiaj byłem przekonany, że Rosjanki wygrają w Włoszkami, wszystko na to wskazywało, a tu po 3 endach jest 3:0 dla Włoszek i Rosjanki grają tragicznie. Ja już sobie chyba odpuszcze jakiekolwiek granie na curling.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
witam!

dzisiaj dopiero zauważyłem, że rozpoczęła dyskusja na temat mistrzostw świata w curlingu, oglądam najważniejsze imprezy od lat i powiem wam szczerze, źe obstawianie tego to wielka loteria, jeszcze nic specjalnego nie wygrałem, np. dzisiaj byłem przekonany, że Rosjanki wygrają w Włoszkami, wszystko na to wskazywało, a tu po 3 endach jest 3:0 dla Włoszek i Rosjanki grają tragicznie. Ja już sobie chyba odpuszcze jakiekolwiek granie na curling.
Loteria jak każda inna dyscyplina sportu. Jak widać Radula nieźle ustrzelił pierwszy raz także zarobić na tym idzie może nie dużo ale zawsze. U mnie gorzej Niemki chyba za mocno przez nas faworyzowane w tym pojedynku i teraz Rosjanki je pokonały. Dzisiaj kolejny dzień także znowu spróbuje coś zagrać.
 
Do góry Bottom