>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Curling

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Korea-USA ✅ pieknie ;) zaczynam lubic ten sport
3,25
Bet365
Składa sie ze zainteresowalem sie curlingiem. Dzisiaj o 17 zaczela sie transmisja na eurosporcie i cos tam poogladalem. Amerykanki zajmuja ostatnie miejsce z bilansem 0-3 i porazkami z gospodyniami 7-8, Szwajcaria 7-11 i Chinkami 4-8 czyli teoretycznie z jednymi z lepszych ekip. Koreanki to chyba najwieksza niespodzianka tych mistrzostw i po porazce z Czeszkami 3-6 zaczely obie radzic i wygraly ze Szwedkami 9-8 i Włoszkami 6-5 a wiec z mocnymi ekipami. Taki kurs bardzo dziwi i mimo ze USA musi zaczac cos wygrywac i jest druzyna mocniejsza od Azjatek to gram na &quot;Skośnookie&quot;. O 17 Koreanki wygraly ze Szkotkami az 7-2 !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Korea Płd. - USA H(1.5 - 0) 1 1,85 Tobet ✅

Również zauważyłem to spotkanie jako dobre do grania tak jak kolega wyżej. czekał z postawieniem aż skończy się mecz Koreanek ze szkotkami no i patrze a tu pogrom! Jak dla mnie po takim kursie z handi warto zagrać! Wybieram bardzo bezpieczna opcje na to spotkanie.

Włochy - Chiny H(1.5 - 0) 1 2,55 Tobet ✅

Jeszcze do południa byłem skłonny zagrać na Chinki ale po meczu Włoszek z Rosjankami który wygrały 10-6 zmieniam zdanie i gram na dodatnie handi na włoszki. Myslę że można spróbować to zagrać. Chinki do tej pory bez rewelacji 2 porażki i 1 wygrana.
Szwecja - Szwajcaria 1 1,70 Tobet ✅

Powiem szczerze że czekałem jak sie spiszą Szwedki w meczu z Niemkami i dopiero postanowiłęm im zaufać i zagrać. W meczu z Niemkami zagrały bardzo dobrze dobre ustawienie swoich kamieni dodatkowo wybicia kamieni Niemek też pierwsza klasa jeśli zagrają z taką dokładnościa przeciwko szwajcarka to spokojnie sobie poradza.
i jeszcze tak patrze i do dubla bezpieczna opcja:
Szwecja - Szwajcaria H(1.5 - 0) 1 1,40 ✅

USA - Szkocja 2 1,60 Tobet ⛔

Oj tutaj gram bo po porażce po klęsce Szkotki będą napewno chciały zmazać tą plame! Jak do tej pory 3 porażki USA niedługo mecz z Koreankami tez myślę że przegrają. Szkotki będa zdeterminowane do wygrania i uważam,że zmiotą rywalki!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kanada-Dania ✅ 7-9 hehe
3,75
Bet365
Kanada przegrala 5-0 drugi end z Czeszkami a czegos takiego jeszcze w zyciu nie widzialem i myslalem ze to niemozliwe. Musze sobie to znalezc potem na filmiku jak wygladala ta partia bo jest to dla mnie niepojete. Potem odrobily straty na 5-5 az wyszly na prowadzenie juz w 7 endzie 5-7 i sadze ze wygraja. Taka pogon mysle kosztowala wiele emocji i sil chociaz w tym sporcie to raczej zmeczenie odgrywa malo istotna role. Bardziej emocjami beda jeszcze w meczu z Czeszkami a ze bilans maja swietny to moga odpsucic troche mimo ze graja u siebie. Dunki walcza jeszcze o wysokie pozycje bo bilans maja 2-2 ( porazka z Niemkami, wygrana z Rosjankami, porazka ze Szkotkami ale dopiero w ostatnim endzie Szkotki wygraly 0-4 i w sumie 6-8 wiec na wlasne zyczenie Dunki to przegraly..., wygrana z Czeszkami 8-7 ). Kolejny valuebet bo kursow ponizej 2,00 w tym sporcie nie ruszam bo mozna sie nadziac na niezle miny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiejsze pierwsze mecze widzę tak:

Szwajcaria - Szkocja H(1.5 - 0) 1 1,40 Tobet ✅5-4

Szwajcarki napewno podbudowane wygraną z Niemkami 7-4 będą chciały iść za ciosem. Szkotki w które tak wierzyłem niestety się nie podniosły i doznały kolejnej klęski tym razem z USA 7-2! Ogólnie obie reprezentacje grały już kilka meczy z tymi samymi rywalkami i lepiej wypadają Szwajcarki:
USA-Szkocja 7-2
USA-Szwajcaria 7-11
Szkocja-Niemcy 6-7
Szwajcaria-Niemcy 7-4
Jak widać w obu meczach Szwajcarki lepsze. Wybieram moim zdaniem najbezpieczniejszą opcje z dodatnim handi kurs niski ale do dubla akurat.

Chiny - Dania 2 1,90 Tobet ⛔

Taki kurs uważam,że warto pobrać. Dunki ostatni mecz wygrały z Kanadyjkami 9-7 i chinki przegrały z przeciętnymi Rosjankami 5-7.Dunki za to wygrały z Rosjankami 7-5. Chinki do tej pory 4 porażki i wygrana z Amerykankami.

Chiny - Dania H(0 - 1.5) 2 1,55 Tobet też dobrze wygląda. ✅

USA - Niemcy H(0 - 1.5) 2 1,55 Tobet zabrakło 2 milimetrów do remisu:/⛔

4 porażki i ostatnio wygrana ze Szkotkami tak wygląda bilans USA. Niemki 2 wygrane i 3 porażki. Obie ekipy grały ze Szwajcaria i obie przegrały:
USA-Szwajcaria 7-11
Niemcy-Szwajcaria 4-7
Z drużyna Szkocji wygrały i Amerykanki i Niemki.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Korea-Dania ✅
2,50
Bet365
2,55
pinnacle
Koreanki rewelacja mistrzostw. Rozgromily Szkotki i Amerykanki i zajmuja swietne 2 miejsce w generalce z bilansem 4-1. Dunki na ta chwile 3-2 po 5 meczach ale narazie przegrywaja ze slabymi Chinkami 5-3 i bedzie zaciety pojedynek w koncowce. Sil psychicznych i dizycznych zapewne troce straca a Koreanki odpoczywaja wiec tutaj kolejna przewaga Azjatek. Po raz kolejny gram stanowczo na Koreanki i licze ze sprawia kolejna przyjemna niespodzianke bo graja naprawde rewelacyjnie i przede wszystkim odwaznie.

I LOVE CURLING :wink: swietny meczyk.. z 5-8 Koreanki wyszly na 7-8 przy endzie ktory konczyly Dunki a potem juz wygrywaly po 1-0 nastepne i 9-8 :wink:. Potem poszedlem spac a widze ze Koreanki jeszcze o 3 puknely Chinki a tez byly po 2,50 do gry... Kanadyjki zaczely przegrywac a Amerykanki w koncu odzyskaly forme i gromia przeciwniczki. O 16 kolejna sesja hehe
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Szwecja - Chiny 1 ✅
1,50 bwin
Ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie pomiędzy broniącymi tytułu mistrzowskiego Szwedkami, a Chinkami, które na ostatnich mistrzostwach zdobyły brązowy medal. Niespodzianką tych mistrzostw jest obok świetnej pozycji Koreanek, bardzo kiepska forma Chin. Zawodniczki z Azji doznały już 5 porażek i dwukrotnie zwyciężały (USA i Dania).
Odwrotnie sprawa ma się z drużyną Szwecji, która zwyciężała 5 razy, 2 razy doznawała porażki. Przyznam szczerze, że Szwedki widziałem tylko w dzisiejszym pojedynku z Kanadą i tu świetnie zaprezentowała się Maria Prytz (94% skuteczności). Myślę, że podbudowane zwycięstwem zdołają pokonać znajdującą się w dołku reprezentację Chin, a że w czołówce tabeli ścisk nie można pozwolić sobie na stratę pkt.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Korea-Kanada ⛔tak czułem ze w koncu przyjdzie porazka ale i tak Koreanki daly sporo zarobic :wink:
3,62
Bet365

Koreanki rewelacja mistrzostw co pisalem juz wielokrotnie.Kanadyjki dostaly zadyszki i przegrywaja mecze ktorych przegrac nie powinny. Znowu na Azjatki wysoki kurs wiec gram ale tym razem stawka piknikowa bo wszystkiego wygrywac przeciez nie beda..

Szwecja-Chiny 1,50 ✅
Szwajcaria-Wlochy 1,32 ✅
ako 1,98 ✅
Bet365

Tutaj gram przeciwko druzynom ktore juz teoretycznie odpadly bo z 5 porazkami nie ma co myslec o przejsciu dalej, Włoszki porazka z Niemkami ktora sporo nerwow kosztowala, potem pogrom z Amerykankami az 10-1 i nie sadze zeby byly dzisiaj w stanie wygrac ze Szwajcarkami ktore sa mocne. Szwedki graja w kratke, porazka z Rosja ale wygrana z Kanada i ze slabymi Chinkami powinny dac sobie rade.

USA-Czechy ✅
1,40
Bet365
Kurs marny ale innego rezultatu jak zwyciestwa Jankesek sobie nie wyobrazam..
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na pierwszą dzisiejsza sesje mam takie o to typy:

Włochy - Szwajcaria 2 1,32 Betsafe 4-8✅

Według mnie Włoszki nie mają żadnych argumentów aby wygrać to spotkanie.5 porażek i 2 mecze wygrane.Wczoraj klęska z Amerykankami 10-1! Szwajcarki odwrotnie 5 wygranych i 2 porażki.Wczoraj po wyrównanym spotkaniu pokonuja Szkotki 5-4 i później spokojnie radzą sobie z Czeszkami 9-5.Kurs nie jest wysoki ale do dubla mi pasuje.

Czechy - USA 2 1,40 Betsafe 4-6✅

Zacznę od Amerykanek. Początek MIstrzostw kompletnie nie udany 4 porażki z rzędu.Jednak od 3 meczy to całkiem inny zespoł ktory pokonał Niemki9-7 Szkotki 7-2! i Włoszki 10-1! Dzisiaj pewnie aż tak wysoko nie wygrają ale o wynik jestem spokojny.Czeszki z kolei po 2 wygranych poniosły 5 porażek.

AKO=1,85✅✅✅

Do tego dziwi mnie nadal wystawianie wysokich kursów na Koreanki. Ok grają z gospodyniami ale co z tego?
Koreanki bilans6-1 rewelacji Kanadyjki 5-2.Póki buki wystawiają takie kursy trzeba korzystac i próbować dalej grać na Koreanki:cool:

Korea Płd. - Kanada 1 2,95 Betsafe⛔ 5-7
Korea Płd. - Kanada H(1.5 - 0) 1 2,00 Tobet⛔


Zobaczymy jak zagrają poszczególne reprezentacje wtedy coś sie zagra na wieczór/noc.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na valuebetach idzie ładnie zarobić z tego co widzę. Sporo niespodzianek także taka taktyka najlepsza do grania curlingu. Jednak mam o wiele lepszą.
W każdym spotkaniu mamy przynajmniej jeden remisowy end ja już spróbowałem tak grać i idzie na tym zarobić. Gramy na live progresją na remis w każdym endzie, kursy na taki typ wynoszą @5,50 więc łatwo policzyć ile idzie zarobić zaczynając nawet od przysłowiowych 2 zł. Jeśli w pierwszych dwóch enadch padnie remis to proponuję już dalej nie grać danego meczu. Taka moja sugestia, bo na live jest bardziej opłacalny ten sport. ;)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
W każdym spotkaniu mamy przynajmniej jeden remisowy
Nie w każdym ;-)
Ale pomysł ciekawy.
dawid// No ok, zabrakło słowa prawie w każdym, ale jak w jednym meczu nie ma to można progresję kontynuować w innym :wink:
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szkocja-Chiny✅
1,85
Bet365
Chinki przegraly kolejne spotkanie tym razem ze Szwedkami i jada do domu bo maja juz 6 porazek i szanse na cokolwiek uciekly. Sytuacja Szkotek tez nieciekawa bo bilans 3-4 ale wierzyc jeszcze moga. Przed chwila zakonczyl sie pojedynek Chinek i nie dosc ze jakies zmeczenie na pewno po pojedynku jest to jeszcze atmosfera w druzynie kiepska. Szkotki odpoczywaly i sie motywowaly wiec tutaj przewaga kolejna. Kursy rowne i troche mnie to dziwi bo wiekszosc argumentow po stronie dziewczyn z Wysp.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na dzisiejszą druga sesje uważam jak kolega wyżej ze warto postawić na Szkotki.
Ale i kurs na Amerykanki 1,85-Betsafe uważam za warty grania. Widać że są one na fali. Rosjanki dość nieprzewidywalne po 2-3 porażkach naglę potrafią wygrac dlatego jak grać to spotkanie to za drobne.

Jednak na nocke widzę 2 dobre mecze które napewno zagram:

Dania - Włochy 1-1,45 Betsafe 5-4✅

Dunki wczoraj 2 porażki z Chinkami i Koreankami. Dunki bilans 3-4 nadal z szansami na awans. Włoszki juz się moga pakować dzisiejsza porażka z ekipa Szwajcarii 4-8 potwierdza że Włoszki już przestały walczyć. Kurs nie najwyższy jednak patrząc na to że Dunki nadal mają szanse na awans uważam,że warto zagrać.

Niemcy - Korea Płd. 2 1,83 Betsafe 4-9✅

Koreanki ida jak burza.Dzisiaj zatrzymane przez Kanadyjki 5-7. Jednak wszystkie wygrywać nie mogły. Teraz przyjdzie Im zagrać z Niemkami które wcześniej mają mecz właśnie z Kanadyjkami i myslę że go przegrają. Kurs na Koreanki patrząc na to jak się spisują jest bardzo zadowalający i warty grania.

AKO=2,65✅✅✅izzi:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dania-Włochy ✅
1,40
Bet365
Nie chce łapać byka za rogi i grac wciaz ten curling ale przeciez jak cos przynosi ciagly zysk i to po takich kursach to dlaczego nie ? Tym razem kurs marny ale tak samo jak w przypadku Amerykanek dzisiaj nie wyobrazam sobie zeby Dunki walczace wciaz o top 4 przegraly z Włoszkami ktore sie poklocili pod koniec meczu popoludniowego i ktore maja dosyc juz tego turnieju.
Korea-Niemcy ✅
1,80
Bet365
Tak jak sie spodziewal passa nie mogla trwac wiecznie i Azjatki w koncu przegraly.. ale przegraly z gospodyniami i kandydatkami do koncowego zwyciestwa wiec tragedii nie ma. Niemki juz raczej zrezygnowane. Szans na nic juz nie maja po porazce jednym punktem wlasnie z Kanada. Koreanki odpoczywala a Niemki na pewno cos ten mecz kosztowal wiec nawet pod tym wzgledem przewaga Azjatek.
Czechy-Rosja ⛔
2,75
Bet365
A jakos mam taka czutke bo uzasadnic wynikami czy potencjalem tego sie nie da. Czeszki po 2 wygranych, seria 6 porazek a nic wiecznie trwac przeciez nie moze. Teraz sobie odpoczely a Rosjanki dostaly baty od Amerykanek i wygladaja na poobrazone na caly swiat. Po takim kursie biore Pepiczki bo one mimo ze przegrywaja to maja usmiechy na twarzach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
USA-Szwecja ✅
2,60
Bet365

Korea-Szwajcaria ⛔ 5-6... szkoda bo ostatni kamień decydował
2,36
pinnacle

Nie mam kompletnie weny na mecze popoludniowe a ze polubilem ten sport to ciagnie do zagrania. Tym razem mecze oceniam 50/50 a wiec biore wyzsze kursy. Koreanki rewelacja mistrzostw, Amerykanki po tragicznym starcie teraz seria 5 wygranych. Szwecji i Szwajcarii jakos nie zapamietalem ze swietnych ustawien kamienii. .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Szwecja - USA 1 ⛔ ed: brawo Soltysiao + dla Ciebie!!!
1,45 Bwin
Odnośnie tego spotkania mam trochę inne zdanie niż mój poprzednik. Ja zauważył Soltysiao Amerykanki miały słaby start tych mistrzostw i teraz nastąpiła seria 5 zwycięstw. Jednak warto podkreślić z kim były ten zwycięstwa:
Szkocja (4zw-5p), Niemcy (3-6), Czechy (2-7), Włochy (2-7), Rosja (4-5). Także nie jest to czołówka tego turnieju do jakiej należy reprezentacja Szwecji, która z bilansem 7-2 walczy o miejsce 1-2, które jak wiadomo &quot;ułatwia&quot; awans do finału, a bez wątpienia jest to do osiągnięcia dla obrończyń tytułu mistrzowskiego. Liczę na wyrównany pojedynek w którym górą będzie reprezentacja Trzech Koron.
Na dokładkę do spotkania Szwecja - USA proponuję dzisiejsze &quot;pewniaki&quot; w mniemaniu bukmacherów.
Kanada - Włochy 1 ⛔ ???? ???? ????
1,12 Bwin
Nie ma się co rozpisywać nad tym spotkaniem. Gospodynie turnieju walczą podobnie jak Szwecja i rewelacyjna Korea o miejsce 1-2. W pojedynku z najsłabszą ekipą mistrzostw górą muszą być Kanadyjki. Najlepszym komentarzem niech będzie fakt, że Włoszki w 9 rozegranych spotkaniach mogą &quot;pochwalić&quot; się najlepszą skutecznością z pojedynku z Rosją (82%) podczas gdy gospodynie tylko raz zeszły poniżej 83%. Zwycięzca może być tylko jeden :)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czechy-Niemcy
3,16
pinnacle

Dania-Szwecja ⛔ niestety grane na siłe i to pierwsza tak wyrazna wtopa z curlingu
2,60
pinnacle
A ja dalej wierze ze Czeszki w koncu sie przelamia.. Niemki slabiutkie, odechcialo im sie juz grania.
Szwedki przegraly z Amerykankami po zacietej walce i troche skomplikowaly sobie pozycje. Dunki w formie, ida jak burza, ten mecz to ostatnia szansa na osiagniecie jeszcze czegos na tych mistrzostwach. Beda ryzykowac i zagraja na 100% dlatego taki kurs biore. Stawki piknikowe jak popoludniu bo tak naprawde niestety znow nic nie czuje...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj na początek baraż o to kto wejdzie do Najlepszej 4. Awans mają już ekipy Szwecji i Szwajcarii które w nocy zagrają mecz a Koreanki czekaja na zwycięzce meczu Kanada-USA.

Kanadyjki z Amerykankami grały już podczas tych Mistrzostw i padł wynik 8-7 dla Kanadyjek,jednak był to początek tych Mistrzostw gdzie Amerykanką kompletnie nie szło. Ogólnie policzyłem sobie ile endów mają wygrane poszczegolne ekipy i wychodzi tak:
USA 73-60
Kanada 67-70.
Amerykanki w ostatnich spotkaniach wyglądają zdecydowanie lepiej i są pewniejsze od Kanadyjek które np wczoraj przegrały ze Szkotkami aż 9-3!.
Kursy jakie wystawili buki sa śmieszne ponieważ spodziewałem się wyrównanych kursów a tu 1,45 na Kanade(Tobet) a na USA 2,95 (Betsafe).
Patrząc a takie rozłożenie kursów nie pozostaje nic innego jak zagrać:
Kanada - USA 2-2,95 Betsafe 9-8⛔
Kanada - USA H(0 - 1.5) 2-1,90 Tobet. 9-8✅✅✅
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kanada-USA 9-8...
2,75
Bet365
Co tutaj duzo mowic. Mecz z takim gdzie szanse oceniam 50/50 a wiec warto grac wyzszy kurs i to jeszcze taki. Kanadyjki gospodynie ale co z tego ? Jedynie presja wieksza bo o dopingu raczej trudno mowic w tym sporcie mimo ze bedzie to weekend i pora w miare zeby wybrac sie na mecz ale bez przesady. Amerykanki po fatalnym starcie teraz genialna seria i sadze ze nawet Kanadyjki moga miec problem z przerwaniem jej. Zacieram rece i z mila checia o północy odpale sobie pojedynek.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Szwecja - Szwajcaria poniżej 12,5 ⛔ 13 ;-(
1,75 Tobet
Pierwszy półfinał curlingowych mistrzostw świata kobiet. Pojedynek Mistrzyń Świata z 5. drużyną ostatnich MŚ.Faworytem według bukmacherów są zawodniczki ze Skandynawii. W pierwszym spotkaniu lepsze okazały się Szwedki wygrywając 4-7. Czyli próg 12,5 również nie został przekroczony. Szwedki do tej pory przekraczały ten próg 3 razy (wygrane z Czechami 10-5, Niemcami 10-4 oraz porażka 8-7 z Koreą). Szwajcaria natomiast 2 razy przekroczyła tę barierę (wygrane 11-7 z USA i 9-5 z Czechami). Biorąc pod uwagę wagę spotkania liczę na zacięty pojedynek z małą ilością zdobywanych punktów przez obie ekipy.
Warto dodać, że przegrany z tego półfinału nie traci szans na awans do finału, gdyż o finał zagra jeszcze z wygranym z drugiego półfinału w którym to rywala Koreanek wyłoni pojedynek Kanady z USA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom