>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Curling

pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
W sumie po dłuższym zastanowieniu zagrałem dubel
Czechy-Francja typ 2 ( kurs 1,50)⛔ 9-11 FRAJERSKA!przegrana,w ostatnim endzie
3 pkt stracić eh..????
Francja gra strasznie w kratkę ,gdyby nie pechowa porażka z NW mieli by lepszą sytuację w walce o awans do półfinałów ale jeśli tak spojrzeć trzeźwym okiem mają teraz dobry terminarz spotkań i po dzisiejszych teoretycznie dwóch zwycięstwach mogą zacząć gonić czołową &quot;4&quot;.Jako ciekawostkę podam iż w sesji popołudniowej Francuzi grają najlepiej :jezora:
Szwajcaria-USA typ 1 ( kurs 2,03)✅ 7-5
Jestem pod pełnym wrażeniem dokonania tego młodego Szwajcara ,Schwarza 21 letniego zawodnika występującego na pozycji czwartej który imponuje strasznym spokojem oraz ma niezłe wyczucie,coś czuję że dziś poprowadzi swoją ekipę do zwycięstwa.USA to ekipa debiutująca która teoretycznie na papierze przed MŚ powinna dostać baty,zobaczymy jak to się przełoży się dzisiejszym spotkaniu.
AKO 3,05 betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szkocja-Kanada ⛔ 5-7 zaciety mecz i decydowal ostatni end...
3,75

Bet365
Wlasnie przed chwila Kanadyjczycy zapewnili sobie kwalifikacje do dalszej fazy mistrzostw. Szkoci zajmuja na ta chwile 2 miejsce z bilansem 6-2 i wieczorne zwyciestwo bardzo by ich przyblizylo do fazy w ktorej Kanadyjczycy juz sa. Szkoci mieli przerwe o 14 a Kanada grala. Motywacja zdecydowanie po stronie Szkotow, Szkoci z rana wygrali ze Szwedami 7-4 wiec forma jest ( Kanada wygrala o 14 10-6).
Widze value w kursie i chetnie pobieram bo mimo ze sportowo Kanadyjczycy sa lepsi to jakos reszta argumentow przemawia za Szkotami.

Norwegia-Niemcy 1,40 Pinnacle
Norwegia w gazie, po slabym poczatku wyczuli lód i celnosc kamienii rewelacyjna. Niemcy wlasnie przegrali z Chinczykami i juz na 100% jada do domu wiec o motywacje bedzie ciezko z walczaymi o kolejna faze Norwegami.
NZ-USA 2,36 Pinnacle ⛔ pogrom...
NZ rewelacja mistrzostw i czarny kon podobnie jak Koreanki u kobiet. Nie musze przypominac gdzie zaszly Azjataki pare tygodni temi :wink:. USA nie walczy juz o nic i czas jechac do domu. NZ moze rzutem na tasme wskoczyc do najlepszej 4 wiec o motywacje nie trudno. Umiejetnosci patrzac na obecna forme rowniez po ich stronie. Znowu niedoceniani przez bukow...
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ponownie zgadzam się z kolegą wyżej ????
USA-Nowa Zelandia typ 2 ( kurs 2,11) betsafe ⛔ bez komentarza :p
Nowa Zelandia cały czas niedoceniana przez bukmacherów którzy być może dzięki niej ładnie zarabiają wystawiając wyższe kursy ,moim zdaniem mądra gra pozwoli NZ osiągnąć sukces.Chciałbym też zwrócić na słabą gre skipa drużyny Amerykańskiej McCormicka który osiąga słabe statystyki i raczej nie pomaga drużynie w trudnych sytuacjach.
Osobiście tak jak wspomniałem kibicuje Kanadzie oraz Norwegi do tego grona dodaje własnie Nową Zelandię należy im się :!:
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Każdy kurs powyżej 1.3 na Norwegów jest opłacalny. Ciężko być mega eskpertem w dziedzinie Curlingu jednak oglądam te Mistrzostwa od początku i też od samego początku komentatorzy mówili, że Norwegowie rozkręcają się wraz z turniejem. Widać mieli rację bo po pierwszych meczach mają teraz całkiem niezłą serię. W dodatku mecz odbędzie się na torze B czyli w dobrych warunkach. Kto oglądał mecz Kanadyjczyków ze Szwedami ten wie o czym mówię. Mowa o skrajnych torach A i D gdzie w decydujących partiach kamienie dość dziwnie się zachowywały.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
W przedostatniej sesji znów warto pograć Norwegów z Francuzami po kursie 1.429 w PinnacleSports. Dla porównania Unibet ma 1.28. Norwegowie złapali rytm i razem ze Szkotami i Chinolami będą walczyli o 2 miejsce. Nie wiem jak dokładnie wygląda podliczanie wyniku w przypadku tego samego bilansu W-L ale dla pewność najlepiej w ich przypadku wygrać ten ostatni mecz tym bardziej, że Francuzi nie grają już o nic, natomiast walka o zakwalifikowanie do play-off zapowiada się niezwykle zacięta.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Mnie osobiście zaciekawiło spotkanie:
Dania-Niemcy typ 2 ( kurs 2,35)⛔ najgorszy mecz MŚ jaki oglądałem obie ekipy kiepska skuteczność zagrań
Obie ekipy grają poniżej swoich oczekiwań lecz widać poprawę w grze ekipy Niemieckiej teoretycznie każdy laik powie że Niemcy nie grają już o nic i mogą spakować walizki lecz ważnym celem każdej drużyny jest znalezienie się wyżej w tabeli ponieważ zbierają punkty w celu zakwalifikowania się do IO,tak więc uważam że dziś będzie walka w tym spotkaniu i Niemcy będą chcieli na koniec mistrzostw zaprezentować się lepiej.
Mam nadzieje że moja intuicja mnie nie zawiedzie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Norwegia-1,5 - Francja ✅ znowu pieknie ;)
1,72
Pinnacle
Norwegia sie rozkrecila i gra swietnie. Seria zwyciestw na ich koncie. Francuzi po niespodziewanej porazce z NZ pare dni temu jakos przystopowali i pogodzili sie z tym ze na tych mistrzostwach nic nie osiagna a juz wczoraj przerosli samych siebie i dostali baty 8-3 od Danii i przegrali z outsiderem Czechami 10-8.. Brak motywacji i checi do gry w przeciwienstwie do Norwegow. Tutaj musi byc pogrom.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W przedostatniej sesji znów warto pograć Norwegów z Francuzami po kursie 1.429 w PinnacleSports. Dla porównania Unibet ma 1.28. Norwegowie złapali rytm i razem ze Szkotami i Chinolami będą walczyli o 2 miejsce. Nie wiem jak dokładnie wygląda podliczanie wyniku w przypadku tego samego bilansu W-L ale dla pewność najlepiej w ich przypadku wygrać ten ostatni mecz tym bardziej, że Francuzi nie grają już o nic, natomiast walka o zakwalifikowanie do play-off zapowiada się niezwykle zacięta.
Przy takim samym bilansie wygranych decyduje róznica zdobytych punktów do straconych, natomiast jeśli taki sam bilans mają drużyny z 4 i 5 miejsca to rozgrywany jest dodatkowy mecz między zainteresowanymi drużynami. W przydpaku więcej drużyn nie wiem jak jest to rozwiążane.

Co do typów to zgadzam się, że można postawić na Norwegów. Ich skip Ulsrud po beznadziejnym początku (0-3) wyraźnie podniósł poziom gry, wygrali zdaje się 7 meczy z rzędu i teraz mają realną szansę walki o medale. Z kolei ich przeciwnicy Francuzi mają odwrotny bilans i wydają się wyraźnie gorszym zespołem. Drugim typem na który postawiłem są Szkoci, obecnie bilans taki sam jak Norwegia (7-3), ich rywalem już zdecydowanie gorsi w tych mistrzostwach Amerykanie, mogący się właściwie jedynie pochwalić kuriozalnym zwycięstwem nad Szwedami 10-1, ale głownie to była &quot;zasługa&quot; skipa Szwedów, zresztą występującego z zastępstwie chorego Edina. Podsumowując: dwóch mocnych wg mnie faworytów. Przy czym należy pamiętać, że tak naprawdę wszystkie drużyny mają o co walczyć bo każde zwycięstwo liczy się do rankingu w kontekście zdobycia przepustki na Igrzyska w Soczi

Francja - Norwegia 1.45 Totomix ✅ 6:9 z problemami, po dodatkowym endzie ale na plus
Szkocja - USA 1.45 Totomix ✅ 8:6 małe zawirowania po dobrym początku ale koniec po naszej myśli

Do zastanowienia faktycznie typ podany wyżej przez Pawackiego czyli Niemcy @2.10. Duńczycy nie grają nic w tych mistrzostwach.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Po serii meczów o godz. 14 sytuacja się lekko wykrystalizowała, pozostały 4 pojedynki do zakończenia fazy grupowej. Pozostała jedna niewiadoma, czy Nowa Zelandia awansuje bezpośrednio do półfinału czy będą potrzebne baraże, na nie szanse wciąż mają reprezentacje Szwecji i Chin. Pewniakiem na ostatnią serie gier jest pojedynek Trzech Koron z Niemcami. Szwedzi muszą wygrać, żeby zrównać się zwycięstwami z Nową Zelandią, muszą to wykorzystać, Niemcy grają słabo , chcą już jechać do domu. Dla mnie pewniak. Trudniejsze zadanie czeka Chińczyków. W ostatnim spotkaniu grają z liderami Kanadyjczykami, którzy jednak z bilansem 9:1 mają już pewny awans do półfinału, już w meczu, który zakończył się niedawno nie grali chyba na 100% z Nową Zelandią i przegrali po extra endzie 5:7. Po kursie 3,00 warto zagrać na Chińczyków.
Szwecja-Niemcy 1 @ 1,45 - Totomix
Chiny-Kanada 1 @ 3,00 - Totomix
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chiny-Kanada ⛔ 7-8 szkoda fatalnego poczatku bo potem pogoń niezła ale braklo 1 endu
5,00

Bet365
Po takim kursie az zal nie sprobowac. Niestety ominalem mecz NZ-Kanada gdzie konsekwentnie trzeba bylo grac przeciwko Kanadyjczykom. Chinczycy walcza o TOP 4 i musza wygrac ten ostatni mecz zeby zachowac szanse. Kanadyjczycy z NZ troche rozkojarzeni jakby juz myslami w dalszej fazie. Mam nadzieje ze nie spreza sie na wieczor i nie beda chcieli udowadniac na sile ze z NZ to byl blad przy pracy.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Szwecja-Nowa Zelandia typ 2 ( kurs 2,81) betsafe
Znów niedoceniana ekipa NZ spotka się ze tym ze Szwecją w walcę o awans do półfinałów,wczorajsza wygrana NZ nad Kanadą na pewno dodała im skrzydeł i wiarę o końcowy sukces a obok takiego kursu nie można przejść obok ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co do typu na Nową Zelandię to rzeczywiście jest spore value, pod warunkiem jednak, że nie wystąpi kontuzjowany Edin (chyba coś z kolanem, grał 2 mecze na środkach przeciwbólowych), i zastąpi go Kraupp, co by nie mówić, o klasę gorszy curler. Inna sprawa czy kontuzjowany Edin jest lepszy od zdrowego zmiennika ???? Nieważne, w ostatnim meczu z Niemcami zagrał Kraupp (a był to bardzo ważny mecz który Szwedzi musieli wygrać żeby zagrać chociaż w tie-breaku o medale), więc można założyć, że z Nową Zelandią też on będzie skipował Skandynawom. Teraz Nowa Zelandia - największa niespodzianka, jeśli nie sensacja, tego turnieju. Zespół który rzadko występuje na MŚ walczy o medale i wcale nie jest bez szans. 2 ostatnie mecze - wygrane z Chińczykami, walczącymi o awans do strefy medalowej i niepokonanymi Kanadyjczykami - musiały zrobić wrażenie na każdym kto interesuje się tym sportem. Ok, pewnie ktoś powie, że Kanada grała rozluźniona, mając zapewniony od dawna awans z 1 miejsca itp. ale fakt jest faktem - tylko Nowa Zelandia pokonała murowanych faworytów do złota na tych Mistrzostwach. Ale czy to oznacza że wygrają ze Szwedami? W 1 fazie MŚ Szwedzi ograli Nową Zelandię, dlatego byłbym bardziej ostrożny i zadowolę się handi +1.5 na zawodników z Antypodów. Kurs jest więcej niż zacny, a zapowiada się wyrównany mecz.
Szwecja - Nowa Zelandia +1.5 @2.10 Tobet ⛔ 10-2 pogrom, Nowozelandczycy mieli już dość po 7 endach, ale i tak jest to dla nich najlepszy występ w historii
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Ja jestem raczej przekonany co do typu na Szwecję. Casus Nowej Zelandii podobny do Chińczyków (i Czechów z zeszłorocznych ME), tyle, że NZ wygrałą z Kanadą, która na 2 mecze przed końcem była pewna nie tylko awansu, ale i pierwszego miejsca w tabeli i jestem przekonany, że w innej sytuacji dostaliby lanie. Dodatkowo NZ przegrała a to ze słabą drużyną USA, a to sromotnie z Duńczykami, których już nie ma no i ze Szwedami - też wysoko.
Nie mówię, że warto grać na Szwedów po 1.4, ale nie napalałbym się na wcale nie tak wysoki kurs na Nową Zelandię. Szwedzi po kilku porażkach z rzędu (za to z drużynami topowymi poza USA, która chyba ten spadek zapoczątkowała) wydali się złapać formę.

Szwecja - NZ ✅ rzadko się widzi praktycznie wygranie meczu po 3 endach.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Moim zdaniem warto zagrać na Nowa Zelandię. Szwedzi po swietnym poczatku z Kraupem i bilansie 5-0 póxniej mimo powrotów Edina wygrali dwa mecze. Nowa Zelandia jak najbardziej może dziś wygrać.Kraup strasznie nierówny Edin z kontuzja nie wróży to najlepiej.
Czy można obejrzeć mecz w necie?
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak się złożyło, że w dzisiejszym meczu o brąz spotkały się drużyny, które walczyły ze sobą we wczorajszych playoffach. Wtedy dość łatwo wygrali Szwedzi (8:6), kontrolując sytuację od 3 enda, po dwóch z rzędu przejęciach enda za 2 punkty. Wydatnie pomogły im w tym kiepskie ostanie kamienie skipa Norwegów Ulsruda. Takiej straty nie udało im się już odrobić. Ciśnienie wytrzymał skip Szwedów Kraupp (podobnie jak w TB z Nową Zelandią) i poprowadził drużynę do wygranej. A kursy bukmacherów też w podobnej proporcji faworyzowały Norwegów. Każdy mecz to oczywiście inna bajka, ale wydaje się, że psychologiczna przewaga jest po stronie Szwedów. Moim zdaniem, po tym co pokazały obie drużyny w tym turnieju kursy powinny być równe, dodając do tego wczorajszy mecz można sądzić, że kurs 2.3 na Szwedów to spore value.
Norwegia - Szwecja @2.30 Unibet ✅ 8:9 po dodatkowym endzie, ale mimo wszystko pewnie
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Norwegia-Szwecja typ 1 ( kurs 1,66)
Po wczorajszym fatalnym wysyępie Szwedów półfinale dziś stawiam na Norwegów ,którzy rozpędzali się z meczu na mecz lecz nie dali rady w półfinale Kanadzie,dziś zagraniają brąz.
W finale oczekuję na niespodziankę Szkocji,a kurs ponad 4 jakie oferują bukmacherzy na pewno pobiorę
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Norwegia-Szwecja typ 1 ( kurs 1,66)
Po wczorajszym fatalnym wysyępie Szwedów półfinale dziś stawiam na Norwegów ,którzy rozpędzali się z meczu na mecz lecz nie dali rady w półfinale Kanadzie,dziś zagraniają brąz.
W finale oczekuję na niespodziankę Szkocji,a kurs ponad 4 jakie oferują bukmacherzy na pewno pobiorę
Chyba wkradla się jakaś literówka bo Norwegowie nie grali z Kanadą, a już na pewno nie w półfinale...
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Tak, kurs 4 na Szkocję bardzo ładny, już Szkoci z Kanadyjczykami nie raz wygrywali i to w meczu o złoto. Jeszcze poczekam na jakieś handi w Pinnacle, ale na pewno nie warto ruszać Kanady po 1.15.
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Dziś drugi dzień Mistrzostw Europy w sporcie, który nikogo nie interesuje!
Póki co jak burzą idą Szwedzi i Norwegowie, którzy dziś po 4 meczach mogą mieć komplet zwycięstw. Przy czym na Norwegów grać po 1.07 nie warto. Już lepsze jest +4,5 na Węgrów w Pinnacle, ale za drobne.
Czesi na razie z kompletem zwycięstw i myślę, że teraz już będzie tylko gorzej. Cuda takie jak w zeszłym roku zdarzają się rzadko i mogą być słabsi dzisiaj od Szwedów. Po 1.3 na Szwedów raczej tylko do czegoś w parze.
Słabiutko do tej pory Niemcy (którzy już kilka razy do tej pory stawali na podium) powinni dać radę Rosjanom, którzy niespodziewanie wygrali ze Szkocją. Liczę na przełamanie, po 1.6 warto.
 
Do góry Bottom