• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Temat na forum 'Hokej' rozpoczęty przez rybarz, Wrzesień 20, 2017.

Więcej tematów od rybarz
    1. 123pro123 Dobrze znany użytkownik

123pro123
      Polubienia:
      94
      Reputacje:
      461
      No to zaczynamy :)
      Dziś dwa pierwsze mecze najważniejszej fazy Play-off.
      Ocelari - Pardubice 1 @1.70:minus:
      VItkovice - Kometa 0 @4.00:plus:

Myślę, że w Werk Arenie dziś górą będą gospodarze. Ostatni mecz dla Pardubic, ale powiedzmy sobie szczerze, Ocelari z pewnym miejscem w PO a Dynamo walczące dopiero o ten zaszczyt, więc inaczej się to skończyć nie mogło. Dziś natomiast żadnej olewki nie będzie. Samym Stalownikom na pewno zależeć będzie na tym by udanie zainaugurować tę fazę i spodziewam się pewnego, aczkolwiek skromnego zwycięstwa, stąd też nie wchodzę w żadne overy na podbicie kursu. Dynamo na pewno się przed nimi nie położy, więc powinniśmy obejrzeć dużo walki. Myślę, że Ocelari będą stroną mocno przeważającą i postawią dziś pierwszy kroczek na swej upragnionej drodze do mistrzostwa
      W Ostrawie z kolei powinniśmy zobaczyć prawdziwy hit. Chyba aż skuszę się właśnie na obejrzenie tego, choć jest dziś trochę fajnych rzeczy w hokejowej ofercie. Cóż, mecz w którym wydaje się, że może zdarzyć się naprawdę wszystko, więc czemu nie zacząć tutaj od remisu. Myślę, że żadna z drużyn nie będzie specjalnie szarżować i odkrywać wszystkich kart już od pierwszych minut. Będzie się tutaj liczyć dyscyplina taktyczna i wykorzystanie błędów przeciwnika. Obie ekipy na podobnym poziomie, Kometa wiadomo aktualny jeszcze mistrz i do PO przystępuje z zamiarem obrony tego tytułu. Vitkovice wspaniały sezon, ugrali więcej niż spodziewałem się przed sezonem, ale teraz potrzeba udowodnić, że ta pozycja nie była dziełem przypadku. Mają handicap w postaci własnego lodu więc stoja na uprzywilejowanej pozycji, ale czy tak będzie, czy Kometa ich przełamie? Myślę, że remis jest tutaj realny

pozdrawiam i powodzenia

Ostatnia edycja: Marzec 14, 2018
      rybarz lubi to.
    2. FilipeQ Dobrze znany użytkownik

FilipeQ
      Polubienia:
      81
      Reputacje:
      260
      Dzisiaj dwa mecze i raczej kierowałbym się w stronę Pilzna, liczę, że wyjdą na świeżosci, a rywal taki jak Ołomuniec nie powinien być dla nich problemem. Typuje prowadzenie po pierwszej tercji i zwyciestwo gospodarzy. Drugi mecz dla mnie no bet. Obydwie drużyny piekielnie mocne i liczę na mecz walki i przeczuwam defensywną postawę Liberca dlatego wchodzę w under 4.5 (razem z ew. dogr.)

Dubel: 2.43 (PILZNO 1/1) + 2.34 (UNDER 4.5) = 5.69

rybarz lubi to.
    3. rybarz Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      rybarz
      Polubienia:
      192
      Reputacje:
      1157
      Siemka :D

Pilzno - Olomouc / 0-0 podwójna szansa @ 1.96 :plus:
      Dzisiaj dzień Zbynka Irgla! @ 2 gole w regular time i 2 strzelone karne. Przydał by się w Trincu w takiej formie! Pilzno słaby mecz, Gulas po kontuzji, Mertl mało widoczny,reszta też nic moc...hmmm. Ciekawe co będzie jutro. Przydał by się teraz Kubalik! Buki spodziewały się dzisiaj dominacji lidera. Nic takiego nie miało miejsca i jutro znowu może być niespodzianka i zacięty mecz.

Trinec niestety też nie pokazał nic szczególnego, mimo,że wygrali oba spotkania w Werk Arenie i prowadzą w seri 2-0. Gra Ocelari pozostawia wiele do życzenia. Dobrze,że wrócił Marcinko,bo w pierwszym meczu go brakowało. Mam jednak wrażenie,że ta seria jeszcze potrwa i nie zdziwię się jak będzie 6-7 meczy. Kibicuję Ocelari, ale kurs @ 2.58:plus: na Pardubice w rewanżu wygląda mi na value ;) DNB @ 1.95 :plus:/ kursy fortuna
      Troncinsky kb+

Co o tym myślicie?

Ostatnia edycja: Marzec 18, 2018
    4. klusekh Nowy użytkownik

klusekh
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      1
      Kurs na mlade to zart?

123pro123 lubi to.
    5. 123pro123 Dobrze znany użytkownik

123pro123
      Polubienia:
      94
      Reputacje:
      461
      Tez zauwazylem, troche jednak zdygalem i wzialem z podporka 10 @1.70:minus: :) mysle ze przy tak beznadziejnych Piratach ktorzy w dodatku nie podejmuja walki to jest dzisiejsze promo
      Teraz wchodze i widze, ze kursy poszly jeszcze w gore. Nie chce nikogo zachecac bo moze byc roznie, ale nie sadze by Piraci dzis wygrali w 60 minutach a Mlada lub remis to juz 2 zl bez grosza.

E:
      Jednak buki tym razem mialy racje, nastepnym razem sie uda ;)

Ostatnia edycja: Marzec 16, 2018
    6. jinx Aktywny użytkownik

jinx
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      157
      Na dziś poszło:
      Pardubice - Trzyniec X2 :minus:
      Brno - Vitkovice 1 :plus:

Taki dubel :minus:. Prosty, bez dorabiania ideologii. Tak mi się to widzi. Choć kurs na Brno od wczoraj wzrósł.
      W ostatniej kolejce rundy zasadniczej kumple zapytali mnie, czy jedziemy na PO do Czech. To im powiedziałem, że chyba tylko do Trzyńca, bo do Ostrawy nie ma szans, ponieważ tam będą tylko 2 mecze i na następne już nie wrócą (w naszym przypadku w grę wchodzą mecze weekendowe, w tygodniu ciężko się zebrać i nie wszystkim pasuje - tak na marginesie, to w Ostrawie chyba oszaleli z cenami biletów na PO).

Ostatnia edycja: Marzec 18, 2018
    7. rybarz Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      rybarz
      Polubienia:
      192
      Reputacje:
      1157
      Liberec - HK @ 1.65 DNB :plus:

W Home Credit Arena stawiam na Liberec. Pokazali jakość w meczach ze Spartą. Mają u siebie bardzo mocne staty. Jutro Liberec musi ostro zawalczyć. Stawiam na doświadczenie Marka Kvapila w play off. Pamiętam go z Komety w zeszłym sezonie z którą zdobył Mistrza. Jeśli ma ambicje w Libercu,a na to wygląda , to musi pociągnąć drużynę

Kvapil kb+ @ 1.60:plus: / kb+ 1,5 @ 3.40:plus: / gol 3.30:plus::plus:

W meczu Olomouca z Pilznem nie podejme się typowania rezultatu,ale muszę zwrócić uwagę na Milana Gulasa, który jest najlepiej punktującym graczem ligi w sezonie zasadniczym. Miał pecha i zaliczył kontuzję w Pyongczang. Spory to był zawód dla jego sportowej ambicji...Po ostatnim meczu widać,że już wszystko ok i liczę na jego mocny powrót. Powinni wraz z Mertlem :plus: obudzić znowu ofensywną siłę Pilzna

Gulas [email protected] 1.43 :plus:/ gol @ 2.50:plus:

Ze względu na dobre kursy zawodników gospodarzy rozmyślam jeszcze nad kb+ [email protected] 2.45 i [email protected] 2.71

Pozdrawiam:D

Ostatnia edycja: Marzec 19, 2018
    8. rybarz Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      rybarz
      Polubienia:
      192
      Reputacje:
      1157
      Dzisiaj nie jestem już tak pewny Liberca jak wczoraj. Mam wrażenie,że mecz może zakręcić się w okolicach remisu,więc zagram na punktację kanadyjską graczy. Obaj zagrali wczoraj bardzo dobre spotkanie i liczę dzisiaj na powtórkę

Smolenak @ 1.58 :minus:
      Kvapil @ 1.57 :plus:

Olomouc niespodziewanie postawił się ekipie z Pilzna i różnie może być w tym spotkaniu. Wydaje się jednak,że Pilzno zaczyna grać swoje i ciężko będzie kogutą o wygraną.

Knotek @ 1.95:minus:
      Irgl @ 1.63:minus:
      Gulas @ 1.40:plus: / gol @ 2.30
      Mertl @ 1.40:plus: / gol @ 2.40:plus:

Za drobne zagram też na remisy AKO @ 15.21 fortuna:minus:

Ostatnia edycja: Marzec 21, 2018
    9. rybarz Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      rybarz
      Polubienia:
      192
      Reputacje:
      1157
      Wróciłem właśnie z Werk Areny. Oj się działo! Play offy w Trincu to jest to :spoko: Świetna atmosfera, oprawa, zimny Radegast, piękne dziewczyny, 3 strzelone gole i wygrana Ocelari ! Czego chcieć więcej ;)
      Trzeba jednak przyznać,że to dwie wyrównane ekipy i mimo,że kibicuję Ocelari ,to jednak w Pardubicach będzie im bardzo ciężko o wygraną. Wydaje mi się,że zobaczymy 7 mecz w Trincu

6 mecz serii / 23.03
      Pardubice (win) - Trinec @ 1.88 :plus:

Wydaje mi się też,że Pilzno u siebie zamknie serię. Olomouc złapał zadyszkę w ostatnim meczu i nie wierzę,że będą w stanie przeciwstawić się Pilznu na ich terenie. Różnica w potencjale i jakości gry tych ekip jest jednak spora.Pilzno powoli wraca do poziomu gry z sezonu zasadniczego. Liczę na co najmniej 3 bramki skodówki i najlepiej punktujących graczy sezonu Mertla i Gulasa.

Pilzno (-1,5) - Olomouc @ 1.94:plus:

Co do meczu w Hradcu to niewiem...moim zdaniem Liberec prezentuje się lepiej w tej serii. To nie znaczy,że jutro wygra. Uważam,że jeśli Bednar, Koukal , Smolenak rozegrają spotkanie na swoim najwyższym poziomie, to Liberec będzie miał sporo problemów. No i ten wyjazdowy bilans...masakra. Kibicuję Libercowi i liczę na ich awans.

Liberec (awans) - HK @ 2.15 fortuna

Pozdrawiam :D

Ostatnia edycja: Marzec 23, 2018
      jinx lubi to.
    10. jinx Aktywny użytkownik

jinx
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      157
      Mam nadzieję zobaczyć jakiś półfinał w Trzyńcu.

Bukmacherzy zaczęli tasować kursami na zwycięzcę ligi. Najpierw zdecydowanie wg nich Pilzno, potem przez moment Brno i teraz delikatna przewaga Pilzna. Co ciekawe - obie ekipy spotkają się w 1/2 (tylko katastrofa może pozbawić Pilzno awansu).

Czyżby tegoroczny mistrz wywodził się właśnie z tej pary? Dla mnie tak i stawiałbym tu na Brno. Miałem przyjemność widzieć na żywo wszystkie drużyny z czołówki i to właśnie Kometa zrobiła na mnie największe wrażenie. W ubiegłym sezonie byłem w Trzyńcu na meczu z Brnem. Był to wtedy mecz na szczycie (pierwsza z drugą), mecz zakończył się dogrywką, kibice obu drużyn przybijali piątki (dla znajomych szok, że jednak można swobodnie poruszać się po mieście/obiekcie w koszulce przyjezdnych) i mówili, że to był mecz na finał i chcieliby się w nim spotkać. Dotarła tam Kometa, która do PO przystępowała z 6 miejsca i zdobyła mistrzostwo.

Zresztą wystarczy popatrzeć na najnowszą historię hokeja w Czechach. Przez ostatnie 7 lat mistrzostwo zdobyło 7 różnych drużyn, od sezonu 2007 kiedy to po raz ostatni jakakolwiek drużyna obroniła tytuł (Sparta Praga) tych drużyn już jest 11 i tylko Pardubice w tym czasie triumfowały 2 razy!!!

Liga jest wyrównana i nie zdziwi mnie obecność Liberca w półfinale.

Gucci Mane i rybarz lubią to.
    11. jinx Aktywny użytkownik

jinx
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      157
      Ryan Hollweg dziś druga bramka w tegorocznym PO. Tyle to on strzelił przez cały sezon zasadniczy. A myślałem, że ten gość o aparycji skandynawskiego drwala wychodzi na lód tylko po to, by komuś przypierdolić.

12. rybarz Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      rybarz
      Polubienia:
      192
      Reputacje:
      1157
      No widzisz, to się zdziwiłeś ! W końcu to play off ;)

Mało widoczni Gulas z Mertlem,ale to są Asy w rękawie Pilzna. Świetne zawody 2 formacji, choć tam trener tasuje często_Olomouc spuchł już w poprzednim meczu u siebie
      Co do Liberca, to kolejny świetny mecz. Mają spore szanse na finał patrząc na ich grę
      Jutro gram na Pardubice i liczę na zwycięskie rozstrzygnięcie serii przez Ocelari w Werk Arenie. Pewnie po dogrywce lub karnych ... Hehe ;) Ekipy bardzo wyrównane. Rolinek kb+ @ 1.67 . Beran ma parcie na bramkę gol @ 4.70
      Wku...bym się gdyby Ocelari odpadli, jednak w kursie na awans Pardubic @ 5.25 widzę spore value...hmmm

Pozdro:D

Ostatnia edycja: Marzec 22, 2018
    13. jinx Aktywny użytkownik

jinx
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      157
      Nie mogą. Zamykają mi kupon!!!

kupon.png

14. OcelovyFanda Aktywny użytkownik

OcelovyFanda
      Polubienia:
      77
      Reputacje:
      155
      No! Dzisiejszym meczem Ocelari Trinec odkupili swoje wszystkie winy u kibiców z całej serii i chociaż na chwile zamknęli chyba usta wszelkim krytykom. David Cienciala - mecz życia chyba. Siedem asyst na 8 bramek, niesamowite. młodzi wychowankowie dzisiaj to pociągnęli jak w Lidze Mistrzów.

15. jinx Aktywny użytkownik

jinx
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      157
      Byłem, widziałem.
      DSC_0226.JPG
      Pardubice bez pomysłu, wyszli defensywnie nastawieni. Po pierwszej bramce się posypało i gospodarzom wychodziło wszystko (m.in. 3/5 gra w przewadze).
      Wielkie brawa dla Ciencialy za dzisiejszy wyczyn.

PS.
      Marzy mi się finał Trzyniec - Brno. Jak dla mnie obie ekipy grają ładny, miły dla oka techniczny hokej.

OcelovyFanda lubi to.
    16. mnyszu Aktywny użytkownik

mnyszu
      Polubienia:
      32
      Reputacje:
      67
      Panowie specjaliści, jak wygląda sprawa z kupnem biletów na najbliższe mecze w Trzyńcu? Chętnie bym się wybrał, a widzę że panowie bywają na czeskich halach.:spoko:

17. OcelovyFanda Aktywny użytkownik

OcelovyFanda
      Polubienia:
      77
      Reputacje:
      155
    18. jinx Aktywny użytkownik

jinx
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      157
      Wydaje mi się, że im bliżej meczu to wrzucą coś do sprzedaży w internecie. Jak coś zostanie - na ostatni, siódmy mecz rozeszły się chyba w ciągu 3h.
      Najłatwiej to szukać na oficjalnych stronach klubów w zakładce Vstupenky. Kupujesz przez portal ticketportal, a rejestrujesz się tam poprzez domenę .pl lub .cz, jak Ci wygodnie. Drukujesz w domu, chyba że chcesz mieć na pamiątkę, to przed meczem wybierasz punkt, gdzie Ci wydrukują na kredowej tekturce.

19. rybarz Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      rybarz
      Polubienia:
      192
      Reputacje:
      1157
      Dzisiejszy mecz z HK pokazał,że Ocelari na play off obudzili 3 i 4 formacje. Grają szybko,ofensywnie bez kompleksów. Farma odpala na play off! Super to teraz wygląda. Varada dał młodym szansę i to działa. Cienciała wyrasta na gwiazdę, nie spalił się dzisiaj :D do tego Kovarciki, Matyjas... Wspierani 3 formacją z Adamskym i Polańskym. Jak wróci Ruzicka i odpalą do tego pierwsze formacje to mamy finał !
      Hradec dzisiaj wyglądał fatalnie. Mecz się im nie ułożył, ale po mojemu nie mieli powera i pomysłu. Odpadł Koukal, Cibulskis. Mało widoczny Smolenak. Nie mieli pomysłu na grę. Do tego Hrubec trzymał ich zapedy. 3-4 formacja słabiutko. Mają za cały play off 5 pkt. Bednar bez błysku...Widziałem program w ctsport,gdzie wypowiadał się bardziej w tonie emerytowanego sportowca,a nie gościa, który chce zdobyć Mistrza Czech :confused: Co mnie zdziwiło i ucieszyło dzisiaj w Hradcu (oglądając spotkanie w ctsport) miałem akustycznie wrażenie jakby mecz był w Trincu :spoko: Máme nejlepší fanoušky v Česku !!!
      Grałem dzisiaj przeciwko Ocelari, ale muszę odszczekać i już cieszę się na finał ,bo uważam,że Ocalari złapali falę ,a HK nie ma powera i potencjału,żeby ich powstrzymać.

Co myślicie? Wrzucajcie typy na półfinały;)

Kursy bywają bardzo kuszące;)

Pozdrawiam:D

Ostatnia edycja: Marzec 29, 2018
      OcelovyFanda i jinx lubią to.
    20. jinx Aktywny użytkownik

jinx
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      157
      Za wiele nie widziałem (większe fragmenty I i II tercji), ale Trzyniec dziś na luzie, lecz szybko i pewnie. Trzyma ich jeszcze od niedzielnego meczu z Pardubicami.
      Oglądałem dziś kursy na efortuna i to Hradec był faworytem do mistrzostwa!!!
      Ja zgodnie z wcześniejszym życzeniem mam kupon na awans do finału Brna (1.9) i Trzyńca (2.2, a dziś przed meczem było nawet 2.3). Więc dobry początek.

rybarz lubi to.

Poleć forum