>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
E 1

exi

Użytkownik
W Polsce to tak około 2-5% żyje z bukmacherki. Pytanie ile np w Niemczech, Hiszpanii, Belgii...? Tam to mase ludzi żyje z bukmacherki, z 10% około, niedosyć że mogą grać w każdym buku w którym my nie możemy np Interwetten, Ladbrokes, Stanjames, Coral itd to jeszcze mają wszędzie tą samą walutę euro. Gdybym był niemcem to bym ładnie np na surebetach łoił buki. Strzelam że około 10% niemców żyje godnie z zakładów. A limity obejść łatwo. Co o tym sądzicie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Już po raz kolejny ktoś przytacza statystyki z kosmosu, wskaż ich źródło

A po za tym wpierw się pytasz o zachód a później sam sobie odpowiadasz ?
 
E 1

exi

Użytkownik
Już po raz kolejny ktoś przytacza statystyki z kosmosu, wskaż ich źródło
A po za tym wpierw się pytasz o zachód a później sam sobie odpowiadasz ?
te statystyki to tak na oko. A pytam się o zachód w sensie co o tym myślicie
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] , niedosyć że mogą grać w każdym buku w którym my nie możemy np Interwetten, Ladbrokes, Stanjames, Coral itd to jeszcze mają wszędzie tą samą walutę euro. [...]
Really? Zwłaszcza w Grecji. I walutę mają świetną, nie jakieś tam drachmy
i Policja robi wjazdy do kafejek internetowych, które ulokowały się powyżej parteru. Ulokowały się nielegalnie, bo Policja ścigając potencjalnego Gracza musi mieć szybki dostęp do miejsca popełnienia przestępstwa.
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
W Polsce to tak około 2-5% żyje z bukmacherki. . Co o tym sądzicie?
Sadze ze jestes lekko niedorozwiniety i w ogole nie zastanawiasz sie co piszesz..
2-5% osob w PL zyje z bukmacherki? wiekszej glupoty dawno nie slyszalem.
Pozwiol ze ci to łopatologicznie wytlumacze. Widze ze Twoj poziom to mniej wiecej gimbaza wiec pewnie lubisz fejsbuka czy te nasze klasy... Pewnie masz tam ok 300-400 znajomych. Niech polowa z nich bedzie pełnoletnia, powiedzmy 200 osob. Wiec jak podaja twoje profesjonalnie skrojone na łoko statystyki od 4 do 10 osob powinno utrzymywac sie z zakladow bukmacherskich. A ile z nich utrzymuje sie z zakladow? Ok, powiem Ci - zadna.
Wiec przeczytaj jeszcze raz co napisales, oczywiscie jak juz wrocisz ze szkoly.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Tak sobie czytam i też się zastanawiam skąd niektórzy biorą te statystyki...
Pewnie są osoby, które utrzymują się z zakładów choć ja osobiście nie wyobrażam sobie życia z bukmacherki. Jest to coś co można traktować jako hobby, zakłądy to hazard, hazard to ryzyko. Nikt nie wie co zdarzy się za miesiąc, zawsze może się trafić czarna seria, zaczynają się nerwy. Wielu graczy stosuje taką zasadę, że pieniądze przeznaczone na bukmacherkę traktują jako pieniądze stracone, ewentualna wygrana jest po prostu miłym dodatkiem. I tak według mnie najlepiej do tego podejść.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=OgarnijSie;3075856] [...] Tak sobie czytam i też się zastanawiam skąd niektórzy biorą te statystyki... [...]
Znikąd. &quot;Wydaje im się&quot; albo sięgają po forumową pseudoankietę.
[...] Nikt nie wie co zdarzy się za miesiąc, zawsze może się trafić czarna seria, zaczynają się nerwy. [...]
Zauważ - nie wiem czy masz pracę (sensu stricto) - ale w &quot;życiu&quot; jest podobnie ...
[...] Wielu graczy stosuje taką zasadę, że pieniądze przeznaczone na bukmacherkę traktują jako pieniądze stracone, ewentualna wygrana jest po prostu miłym dodatkiem. I tak według mnie najlepiej do tego podejść. [...]
To jest uważam, dobre podejście. Przede wszystkim dla Graczy, którzy nie czują się jeszcze &quot;pewnie&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
&quot;W Polsce to tak około 2-5% żyje z bukmacherki.&quot;
Bzdury jak w TVN.
5% osób w Polsce to ok. 2 miliony. Niech każdy zarobi te 1000zł na miesiąc od buka.
2 000 000 x 1000 = 2000 000 000
2 MILIARDY PLN - tyle musiałyby buki wyłożyć na same wygrane Polaków...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Chcecie być fajni,ale wam nie wychodzi .5% grających a nie wszystkich ludzi.Co nie zmienia faktu,że te procenty i tak o dupę rozbić są.

Wgl dziwię się,że ten temat jest jeszcze otwarty.Dzieciarnia z gimnazjum w przerwach między zajęciami wypowiada się,że da się żyć z bukmacherski,bo trafili taśmę za 5 zł.Jak dla mnie to od początku tego tematu nikt kto tak naprawdę z tego żyję nie zabrał tutaj głosu i pewnie nigdy nie zabierze.Amen.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dorobić można sobie ale nie żyć, a żeby się dorobić to trzeba mieć kapitał a jak tu mieć kapitał nie pracując? Pierdolenie 3 po 3, znam kilku co dorabiają na tym ale oni mają bardzo dobre płace i nie boją się ryzykować, biorą dość pewne mecze typu Real, Barca robią ako w granicach 1.30-1.50 i stawiają po 2, 3 tys co w rezultacie daje około 600zł zysku ale niech faworyt zawiedzie to trzeba mieć z czego grać dalej, chyba że ktoś ma bogatych rodziców którzy sponsorują :p
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
sa ludzie co z tego zyja wiec chyba da sie wyzyc.
A możesz to rozwinąć....:?
Powtórze mojego posta z poprzedniej strony:
Mam wrażenie, że od kilkunastu stron posty w tym temacie nie wnoszą nic nowego. Każdy pojawia się i dopisuje, że da się żyć jak się ma mocne nerwy i trzyma się strategii, albo traktować jako dodatek. Z reguły też wypowiadają się osoby, co albo poważnie nie grały, albo pograły jakoś tydzień i złapały złotą serię.
Za niedługo dobijemy do 100 str. w tym temacie, ciekawe ile by miał jakby ludzie nie powtarzali tego samego w kółko... 6 stron?
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Nie, napisał tam wtedy użytkownik żeby tak łatwo się na to nie nabierać. Zresztą Was tam kilku było z tymi screenami i też padło sformułowanie, że 200 kafli w miesiąc bez problemu da się zrobić. 200 kafli bez problemu? Przesada i to gruba.
 
T 29

tomato99

Użytkownik
To co powiem jest chyba logiczne i zaspokoi waszą ciekawość.
Wystarczy otworzyć temat &quot;Typy Dnia&quot; i założyć że ci gracze co biorą tam udział grają tylko te typy które są w tym konkursie i grają w realu po takich samych stawkach. Jak widać spora grupa osób gdyby typowała za prawdziwą kasę 1 typ dziennie wyciągną by po miesiącu kilka stówek. W typach dnia płaska stawka to 100zł a załóżmy że ktoś grał by za 200 wtedy dałby rade bez żadnych czarów marów osiągnąć 2k miesięcznie.
Oczywiście spora część z tych osób które typują gra wirtualnie ale zapewne są wśród nich takie osoby które to co wytypują na forum obstawiają u buka, a że zielonego koloru tam jest sporo można założyć że te parę osób zarabia najnormalniej w świecie na utrzymanie(przy odpowiedniej płaskiej stawce).
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
tomato99
Bez obrazy ale nie masz racji.grając typy dnia wyszedł byś na minus ;)
Zrób sobie analize np z tygodnia i zobacz jak wyjdzie, wtedy zmienisz zdanie.Bo to co napisałeś nie ma sensu, w takim razie każdy by grał typy dnia płaską stawka i tysiące użytkowników żyło by z tego.ale rzeczywistość jest brutalna ????
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Mylisz się, co ma tydzień do miesiąca? Niby dlaczego miał bym nie zarabiać. Ludzie zazwyczaj szukają najtrudniejszych rozwiązań kiedy najlepsze są te proste. Nie przytoczyłeś żadnego argumentu tylko swoje przypuszczenie. Po co robić analizę po tygodniu skoro mam podsumowanie na koniec miesiąca to jeden ciul.
Jednak specjalnie dla ciebie ^^
Kurs: 1,65 -100zł
Kurs: 2,05 +105zł
Kurs: 1,65 +65zł
Kurs: 1,45 +45zł
Kurs: 1,60 -100zł
Kurs:1,95 +95zł
Kurs: 3,25 +225zł
Podsumowanie:
5 trafionych
2 nie trafione
Zysk przy płaskiej stawce 100zł : 335zł
A teraz za płaską stawkę uznaj sobie 200zł:
Kurs: 1,65 -200zł
Kurs: 2,05 +210
Kurs: 1,65 +130
Kurs: 1,45 +90zł
Kurs: 1,60 -200zł
Kurs:1,95 +190
Kurs: 3,25 +450
Bilans przy płaskiej stawce 200zł: 670zł itd.
To są moje typy, jak widać w miesiącu gdybym miał odpowiednio dużo pieniędzy na starcie wypracowałbym zysk 335zł. Gdybym podwoił stawkę do grania było by to już 670zł na tydzień czyli w miesiącu 2,6k. A nie jestem jakimś super graczem.
Rzecz jasna tydzień tygodniowi nie równy, ale gram wirtualnie na kilku forach te same typy(nie mam czasu wymyślać innych) i skończę ten miesiąc na + około 400zł( na wszystkich stronach). Jak by za stawkę brano 200zł a nie 100zł to pewnie zysk by był większy.
Jak by kogoś to interesowało to prowadzę jeszcze temat w &quot;kuponach z statystykami&quot; i tam gram nie płaskimi stawkami ale zbliżonymi do siebie 20zł i 30zł. I po pierwszych 10 typach zysk na poziomie 30zł. Jeżeli trzyma się pewnych zasadach i ma się na starcie około 1k da się zarabiać przyjemne pieniądze ułatwiające znacznie życie.
 
U 0

urbix

Użytkownik
Podsumowanie:
5 trafionych
2 nie trafione
i w każdym tygodniu (miesiącu) masz skuteczność na poziomie 70% przy śr. kursie ~2.07?
fajnie to wygląda, jednakże, żeby liczyć na realny, przyzwoity zysk trzeba przy płaskiej stawce osiągnąć proporcjonalność odwrotną średniego kursu do skuteczności większą niż 1 - a taka sztuka nie zawsze się udaje
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
tomato99
Widze że Cie nie przekonam.otwórz temat z typami i pokaż jak osiągasz te zyski o których piszesz.Warto chyba dla takiej kasy jak piszesz? Bo ja nie widze w tym sensu na dłuższą mete.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom