>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dafabet

J 0

johnny88

Użytkownik
Buk ten nie pozwala na VPN ani nie zabezpiecza Polaków przed blokadą poprzez alternatywny adres swojej strony - więc wyplacać kasę i machać łapką na pożegnanie.
Cooo? Pierwsze słyszę, luźno można korzystać z VPN jeszcze jak zapytasz na czacie dadzą Ci zgodę i błogosławieństwo.
Swoją drogą właśnie wrzucili konkurs na Facebooka -&gt; Dafabet Europa, dają 1000 złotych za wygraną na zakłady u nich.
 
C 50

chivens

Użytkownik
A u mnie się pojawiło mnóstwo problemów akurat przy wypłacie, mam na koncie ok. 4k do wypłaty i teraz odwlekają weryfikacje tłumacząc się, że nie mogą zweryfikować konta na podstawie moich skanów i proszą o inne, tyle że to już trwa ponad tydzień i nie zdziwie się, jak zablokują mi konto. Miał ktoś podobnie?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ja mam inną taktykę, zawsze na początku w każdej firmie gram za drobne i szybko zlecam pierwszą minimalną wypłatę, wtedy weryfikacja jest przeważnie łatwa, szybka i przyjemna, a potem dopiero wieksze kwoty
 
J 0

johnny88

Użytkownik
A u mnie się pojawiło mnóstwo problemów akurat przy wypłacie, mam na koncie ok. 4k do wypłaty i teraz odwlekają weryfikacje tłumacząc się, że nie mogą zweryfikować konta na podstawie moich skanów i proszą o inne, tyle że to już trwa ponad tydzień i nie zdziwie się, jak zablokują mi konto. Miał ktoś podobnie?
Pytałeś na czacie jakie masz dokładnie skany przesłać żeby przeszło?
U mnie było bez problemu, ale ja wypłacam mniejsze kwoty.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Możecie się zalogować do DAFABET?
Bo u mnie odrzuca połączenie, zarówno z kompa, jak i z telefonu ...
 
zamer 0

zamer

Użytkownik
Siema, czy ktoś jeszcze ma podobny problem z wyświetleniem strony eu.dafabet? Zmieniam vpn, kombinuje, bez kombinacji odrzuca polaczenie (dostawca int. blokuje), a po kombinacjach error na stronie dafa, za ktory przepraszają... i tak drugi dzien.
 
P 0

picassopawel

Użytkownik
Siema, czy ktoś jeszcze ma podobny problem z wyświetleniem strony eu.dafabet? Zmieniam vpn, kombinuje, bez kombinacji odrzuca polaczenie (dostawca int. blokuje), a po kombinacjach error na stronie dafa, za ktory przepraszają... i tak drugi dzien.
U mnie działa. Jak masz telefon z androidem, to zainstaluj apke Touchvpn, (ikona z palcem). Uruchamiasz, przy włączonym necie i łączysz się z niemcami. Wchodzisz np. na opere i dafabet działa. Wypłaty dokonuja od pn do pt, czas 48h, tak mi Pani dziś odpowiedziała. Oczywiście jak się ma zweryfikowane wszystkie dokumenty.
 
Z 190

zico1910pl

Użytkownik
Witam,mam pytanie odnośnie wypłaty w tym buku.Otóż wpłaciłem trzy dni temu pieniądze przez paysafecard,obróciłem bonus,mam zweryfikowane i zatwierdzone wszystkie dokumenty,ale mam zablokowaną opcję wypłaty.Przy próbie wypłaty pojawia się komunikat:
&quot;W tej chwili nie można dokonać wypłaty.
Prosimy sprawdź czy masz odblokowaną opcję wypłaty poprzez jedną z metod e-portfela dostępnych na stronie, a następnie spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami poprzez czat lub email, a my dołożymy starań aby jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi!&quot;

Domyślam się,że aby odblokować opcję wypłaty muszę dokonać wpłaty przez skrilla/neteller.I ogarnąłbym temat pewnie,ale czat,który powinien działać 7 dni w tygodniu od 12 do 20 nie działa wcale,a na wiadomoście nie odpisują.Ma ktoś może numer telefonu do kontaktu z nimi,albo jakąś klarowną odpowiedź dla mnie?
 
P 0

picassopawel

Użytkownik
Witam,mam pytanie odnośnie wypłaty w tym buku.Otóż wpłaciłem trzy dni temu pieniądze przez paysafecard,obróciłem bonus,mam zweryfikowane i zatwierdzone wszystkie dokumenty,ale mam zablokowaną opcję wypłaty.Przy próbie wypłaty pojawia się komunikat:
&quot;W tej chwili nie można dokonać wypłaty.
Prosimy sprawdź czy masz odblokowaną opcję wypłaty poprzez jedną z metod e-portfela dostępnych na stronie, a następnie spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami poprzez czat lub email, a my dołożymy starań aby jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi!&quot;

Domyślam się,że aby odblokować opcję wypłaty muszę dokonać wpłaty przez skrilla/neteller.I ogarnąłbym temat pewnie,ale czat,który powinien działać 7 dni w tygodniu od 12 do 20 nie działa wcale,a na wiadomoście nie odpisują.Ma ktoś może numer telefonu do kontaktu z nimi,albo jakąś klarowną odpowiedź dla mnie?
Ja wpłacałem przez skrilla i wypłata bez problemu, w sobote zleciłem, w pn wieczór było na koncie. Z czatem ciezko, ale jak napisałem wiadomosc, to odpowiedz była po paru godzinach (w sobote).
 
Do góry Bottom