>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Mamy dla Ciebie ekskluzywną promocję za pierwszą wpłatę naszym zaufanym e-portfelem Eco Payz. Wpłać depozyt metodą Eco Payz i zdobądź dodatkowe 100% aż do 200 PLN na zakłady w Dafabet!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Używa ktoś tego Eco Payz ?

Edit. dobra ja zacząłem używać tego. Początki hójo.. na czacie rozmawiałem, i ponoć po wpłacie &quot;local bank payment&quot; pieniądze miały być szybko na koncie. Przelew z mBank do mBank. I oczywiście kasy nie ma, jakiś dział to sprawdza. I mam czekać. Kasa zamrożona, a chciałem dzisiaj grać... Jest informacja na stronie że kasa 0-3 business day. Ale na czacie mówili, że powinno być szybko. Żałuję, że nie wpłaciłem kartą. Pewnie spokojnie teraz poczekam do poniedziałku.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Bardzo wygodny portfel a bonus dopisany automatycznie. Wystarczy w ecoPayz wejsc w deposit a nastepnie LocalServices i tam mamy do wyboru Przelewy24 ktore ksieguja kase automatycznie.
POLECAM!
 
C 8

crackp

Użytkownik
Ja pier...
Nemsik slepy jestes? Napisales pytanie, a post wczesniej byl moj post na ten temat.
Amigo007 a ty jeszcze gorszy.. nie dosc, ze slepy to jeszcze glupoty wypisujesz.
Cytuje swoj post jeszcze raz:
&quot;
Wystarczy w ecoPayz wejsc w deposit a nastepnie LocalServices i tam mamy do wyboru Przelewy24 ktore ksieguja kase automatycznie.
&quot;

I uprzedzam kolejne debilne pytania:
Nie trzeba dodawac zadnej karty debetowej/kredytowej i innego gowna
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kolego tego local services, nie widziałem wcześniej w wersji komputerowej. Na tablecie teraz rzeczywiście widzę. ALE przy przelewy24 jest widoczne 0-3 days. Tak samo jak widziałem przy depozycie local bank. Więc jeśli depozytu dokonałeś w dzień roboczy. To może zaksięgowali prawie natychmiast. Natomiast już w piątek popołudniu i sobota, niedziela. Pewnie byś poczekał do poniedziałku. Więc prawdziwy instant zawsze to tylko depozyt kartą. I jakie kolejne głupoty? Wypłata z tego portfela, nie dość że droga. To trwa bardzo bardzo długo.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Edit. w wersji stacjonarnej też jest to przelewy24. Ale tak jak mówię, jest opisane 0-3 business days. Więc w dni robocze praktycznie natychmiast. Od piątku popołudniu/wieczór sobota i niedziela nieczynne. Tak samo jak ktoś na innym forum pisał, wpłata przez trustly. W weekend wpłacił, i nie ma pieniędzy. Sobota i niedziela depozyt instant to tylko karta.
 
N 123

nemsik

Użytkownik
Wplacałem przez przelewy24 i kasa była od razu... Ale mam inny problem z nimi wysylam im dokomunety do weryfikacji i ciagle im cos nie pasuje ;.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dafabet z tym Ecopayem kariery nie zrobi, bo buk słabiutki, a Ecopay syfiasty, problematyczny i drogi.
Trzeba ubrócić bonus i wypłacić kasę, o ile ten Ecopay w ogóle wypłaca
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Hi xxx,

Please be advised that due to changes in the Polish Gambling Act, payment options such as Neteller and Skrill will be unavailable starting August 1, 2017 (GMT+8:00). If you have any concerns with the withdrawal process, please contact our English 24/7 Customer Care team. Please be assured that Dafabet is already working on alternative payment solutions for your convenience.

Dafabet

No i kończą się chyba wypłaty na Skrilla...
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Hi xxx,

Please be advised that due to changes in the Polish Gambling Act, payment options such as Neteller and Skrill will be unavailable starting August 1, 2017 (GMT+8:00). If you have any concerns with the withdrawal process, please contact our English 24/7 Customer Care team. Please be assured that Dafabet is already working on alternative payment solutions for your convenience.

Dafabet

No i kończą się chyba wypłaty na Skrilla...
Nie rozumiem do końca skoro tydzień temu robiłem depozyt a wczoraj wypłaciłem i wszystko bez problemów przeszło przez Skrill a
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
czy da się jakoś przyspieszyć odświeżanie kursów? Może jest jakaś inna wersja strony która działą szybciej? Praktycznie nie da się postawić żadnego zakładu live bez włączonej opcji automatycznej akceptacji zmian kursu
 
Do góry Bottom