>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Davis Cup 2010

Status
Zamknięty.
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Andis Juska - Jerzy Janowicz | Janowicz @ 1.45 | Doxxbet
  • Pojedynek dwóch serwismanów, który prawdopodobnie rozstrzygnie kwestię spadku do Grupy II Strefy Euroafrykańskiej.
  • Andis Juska to numer dwa łotewskiego tenisa (ATP 290). Tydzień temu odpadł w pierwszej rundzie challengera w St. Remy (porażka w trzech setach z Ouanną). Jeszcze wcześniej kreczował w półfinale i drugiej rundzie słabych challengerów w Uzbekistanie (problemy z brzuchem). W tym sezonie nie udało mu się nawet wyróżnić w levelu challengerowym, z zawodnikami na poziomie swojego aktualnego miejsca ciężko mu idzie gra, nie wspominając nawet o rywalach z TOP 200 od których zbiera solidne lanie. W piątkowym meczu z Przysiężnym przegrał gładko do 3,4,4, nie posiadając z głębi kortu niemal żadnych atutów, poza przebłyskami solidnych uderzeń forehandowych. Gdy potrafił się już odnaleźć przy siatce, to jego woleje były autowe.

  • Z drugiej strony Jerzy(k) Janowicz, który także rywalizował tydzień temu w St. Remy, gdzie odniósł swoje pierwsze turniejowe zwycięstwo. Napewno nabrał trochę na pewności siebie. Rozegrał naprawdę dobre spotkanie z Gulbisem, w kluczowych momentach wyszło jednak ogranie i Łotysza, często bezradnego przy nawet drugim serwisie Janowicza. Długimi fragmentami spotkanie było wyrównane.
  • Dziś Polak zagra ze znacznie słabszym Juską, a że grać w takich meczach potrafi pokazał dokładnie rok temu, gdy pokonał Daniela Evansa w Wielkiej Brytanii. Daję mu 75% szans.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Tipsarevic - Stepanek 1 (1.60) Gamebookers ✅✅✅
Janko ostatnimi czasy na hardzie w bardzo dobrej formie. Pokonał Berdycha 3:1 więc uda mu się to też z nieregularnym Stepankiem, który próbuje wrócić do formy, ale nie idzie mu to łatwo. Serbowie, w trudnej sytuacji. Przegrywają 1:2 i łatwo nie odpuszczą.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Tipsarevic - Stepanek 1 (1.60) Gamebookers

Janko ostatnimi czasy na hardzie w bardzo dobrej formie. Pokonał Berdycha 3:1 więc uda mu się to też z nieregularnym Stepankiem, który próbuje wrócić do formy, ale nie idzie mu to łatwo. Serbowie, w trudnej sytuacji. Przegrywają 1:2 i łatwo nie odpuszczą.
typ popieram, ale do meczu może nie dojść
Czesi 2-1 i Berdych powinien zakończyć sprawę z Troickim, a wtedy to kto wie czy mecz się odbędzie

wg mnie jednak hc na Victora powinien wejść
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Co do typu to jak najbardziej się zgadzam.
Jednak z tego, co wiem, to pierwszym dzisiejszym spotkaniem będzie mecz: V. Troickiego lub N. Djokovica z T. Berdychem.
Wydaje mi się, że Serbowie wystawią jednak Novaka, bo to mecz o być albo nie być. Tylko nie wiem, jak to z tym Djokovicem dziś będzie.
Trochę mnie zaskoczył wczorajszy wynik spotkania deblowego Zimonic/Djokovic - Berdych/Stepanek. Spodziewałem się trochę innego wyniku.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Co do typu to jak najbardziej się zgadzam.

Jednak z tego, co wiem, to pierwszym dzisiejszym spotkaniem będzie mecz: V. Troickiego lub N. Djokovica z T. Berdychem.
Wydaje mi się, że Serbowie wystawią jednak Novaka, bo to mecz o być albo nie być. Tylko nie wiem, jak to z tym Djokovicem dziś będzie.

Trochę mnie zaskoczył wczorajszy wynik spotkania deblowego Zimonic/Djokovic - Berdych/Stepanek. Spodziewałem się trochę innego wyniku.
ja nie wiem co w tym deblu robił Novak
z całym szacunkiem, ale deblista z niego marny, przy siatce to parodia była
a Berdych zagrał lepiej niż dnie poprzedniego
nawet jak Djokovic zagra nie wiem czy da radę wygrać, ale daje mu jednak większe szanse
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
To prawda, moim zdaniem zdecydowanie lepiej by już chyba było, gdyby zamiast Djokovica partnerem Zimonica był Troicki. Nie wiem, dlaczego Serbowie zdecydowali się na Novaka, może myśleli, że magia nazwiska i to, że jest ostatnio na fali zrobi swoje. Niestety dla Serbów okazało się to złym rozwiązaniem.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Wiadomość z ostatniej chwili:
W składzie Serbii przeciwko T. Berdychowi zagra jednak N. Djokovic
Kursy pewnie będą oscylowały coś w granicach 1.3 na Serba
To było do przewidzenia, Djoko jest lepszy niż Troicki, a Serbowie grają o życie i jak przegrają ten mecz to odpadają z dalszej zabawy.
Ale ja jakoś nie jestem bardzo przekonany, co do gładkiego zwycięstwa Serba.
I do tego jeszcze kurs w granicach 1.3 nie motywuje mnie do grania.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Chyba najbardziej wyrównany finał przynajmniej na papierze od wielu, wielu lat.

Myślę że ten finał nie skończy się w Sobotę na rzecz Serbii bo w pierwszy dzień powinien zagrać Llodra czy to z Djokoviciem czy Tipsareviciem powinien powalczyć o zwycięstwo.

Trzeba dodać i tutaj największy ból dla Forgeta Monfilsa może tutaj najwyżej w singlu mieć bilans 1-1, a czuje go jako najsłabsze ogniwa reprezentacji.

Jako jedynka Francji powinien walczyć o komplet punktów ale szybciej widzę by Djoković przegrał z Llodrą niż z Monfilsem którego osobiście nie wypuściłbym w Piątek i dał za niego Simona.

W sobote jeden mecz ale powinien być też elektryzujący jak pozostałe pojedynki, Serbski debel ostatnio kuleje w DC porażki z Brynamem/Isnerem czy Berdychem i Stepankiem mnie nie napawa optymizmem.

Mieszając tutaj obojętnie z kim Zimonjića czy to będzie Novak czy Janko, a może Viktor w co nie wierzę Francuzi powinni tutaj ukraść cenny punkt dodając że pokonali na początku batalii w DC Dasco/Lopez bardzo dobrze zgraną i doświadczoną parę daviscupową i to już był sygnał że Llodra w tym sezonie w hali może być pożeraczem.

Zabraknie Julka lecz Arno Michael grał parę sezonów i przecież byli na Mastersie w &#39;07 gdzie przegrywali ale po zaciętych bojach z Knowlesem/Nestorem czy Aspeline/Knowlem. W meczu z Argentyną Arno miał swoje problemy ale wychodził z nich obronną ręką myślę że i tutaj zgranie wyjdzie bardziej niż Serbom na ich ziemi.

Osobiście myślę że Francja jest w stanie wygrać ten pojedynek na obcej ziemi ale Monfils musi opanowywać swoją grę jak i Llodra grać na najwyższych obrotach na halowej nawierzchni.

btw, czy jakoś miesiąc temu nie było odwrotnych kursów przypadkiem?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie wiem co się tak na tego Llodrę uparłes. Wyszedł mu jeden turniej w Bercy, a tak poza tym jesień uboga. Dla mnie większym faworytem do &quot;urywania punktów&quot; jest Troicki, który od US Open bardzo ciekawie się prezentuje. Osobiście Llodry bym nie wystawiał, bo to będą 2 stracone punkty.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Gael Monfils - Janko Tipsarević 1 @ 1,60 ( 6:1, 7:6, 6:0 )
Pierwszy mecz tegorocznego, bardzo ciekawie zapowiadającego się z resztą, finału Davis Cup. I jednocześnie wielka szansa dla Trójkolorowych na wprowadzenie nerwowości w szeregi gospodarzy. Nie zgodzę się z Hellraiserem, że Mąfils będzie najsłabszym ogniwem Francuzów. Wprost przeciwnie, w singlu powinien jako jedyny z kadry Les Bleus w miarę spokojnie pokonać rywala, dając jednocześnie nadzieję na końcowy tryumf. Gael, owszem, to tenisista dość nieprzewidywalny, często grający zbyt asekurancko, ale czasem wkrada się w jego grę spora doza szaleństwa, często niezbyt potrzebnego. W każdym razie jego grę ogląda się z dużą przyjemnością, szczególnie jak dobrze mu idzie, kiedy potrafi poderwać swoimi gestami całą publikę ( jutro będzie musiał serbskich fanatyków uciszać ???? ) Janko Tipsarević również ma wielki talent, jednak jego psychika jest jeszcze bardziej nieodgadniona niż Gaela. Potrafi fenomenalnie zagrać bh, a następnie zrobić dwa dubelki, prosta piłka w siatkę i jest brejk i jest w sumie po secie, bo Tips rzadko kiedy potrafi powrócić wtedy do meczu. H2H na korzyść Serba ( ostatni mecz na US Open pewnie wygrał Mąfils ), ale forma....oj, wyniki to zdecydowanie przemawiają na korzyść Gaela. W ostatnich turniejach ograł Murraya, Wawrinkę, Tsongę, Verdasco no i przede wszystkim Feda. A Tips? Porażka z Kukushkinem, Zeballosem...zdecydowanie nie powinno mu się to przydarzać. Podsumowując, jeśli Gael będzie grał w miarę rozważnie i spokojnie, to może liczyć na stres i nerwy Tipsarevicia, co przełoży się na wygrywanie kolejnych punktów przez Francuza.
Ogólnie to uważam, że odd 3 na Francję jest grubo przesadzony, bo o wszystkim będzie decydował debel. Francuzi są w stanie wygrać dwa spotkania singlowe ( bo Djokovic w tej formie gwarantuje raczej 2 pkt dla Serbii ). A w deblu Llodra + Clement to całkiem ciekawy duet, który może rozpracować team Zimonjić/pewnie Djok .
 
K 76

krajos

Użytkownik
Dobrze mówisz Prasa, że decydujący będzie dzisiejszy debel. I wcale Francuzi nie są na straconej pozycji. Clement/Llodra kiedyś ze sobą bardzo dobrze sobie radzili, a po drugiej stronie na chwilę obecną na daviscup.com widnieje para Zimojnic/Troicki. Lekkim faworytem wg buków w deblu są Francuzi kurs ok. 1,70-1,75.
Trochę dziwi mnie dzisiejszy kurs na końcowe zwycięstwo Serbów 1,5 (kursy powinny być bardziej wyrównane) bo jeżeli chodzi o zwycięstwo Djokovicia nad Monfilsem jest niepodważalne. Widziałem mecz Francuza w drugim secie z Tipsareviciem i to Serb zdecydowanie lepiej prezentował się od Gaela, Francuz przebijał tylko piłki nie podejmując w zasadzie większego ryzyka, a Janko dużo trafiał ale nie wytrzymał w końcówce tiebreaka i pękł.
W drugim jutrzejszym meczu na chwile obecną widnieje Tipsarević - Simon, powinny być wyrównane kursy a ja upatrywałbym zwycięstwa Simona ;)
Trochę dziwi mnie czemu nie gra singla Troicki zamiast Tipsarevicia, bo pod koniec sezonu to Victor dużo więcej wygrywał na twardych kortach niż Janko. Może zostanie przeprowadzona roszada w składzie, ale o tym pewnie przekonamy się jutro.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja myślę, że w związku z łatwą porażką Tipsarevicia w singlu i mając w perspektywie jeszcze jednego singla, który spokojnie mogą wygrać Francuzi, dzisiaj w deblu zagra Novak Djoković. Skład debla może zmienić się na 10 minut przed meczem, więc wcale nie zaskoczy mnie taka zmiana na ostatnią chwilę. Mimo wszystko wyżej cenię umiejętności deblowe Llodry ( mistrz gry serv &amp; volley ) i Clementa, niż kogokolwiek z trójki Djoković/Tipsarević/Troicki. Zimonjić sam meczu może nie wygrać, mimo niewątpliwie ogromnych umiejętności. Francuzi w ogólnym rozrachunku mają przewagę na siatce, co w deblach przecież ma kluczowe znaczenie. Pewnie zaryzykuje dziś lekko zwycięstwo Les Blues w tym spotkaniu, ale poczekam jeszcze na ostateczne składy.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
No jednak Troicki, a nie Djokovic. Ja myślę, że to nawet lepiej, bo Novak do debla mi bardzo nie pasuje. Kursy na Francuzki debel spadły i to bardzo, ja kibicuję Serbii.
Dużo osób uważa, że debel będzie decydujący. Guzik prawda :p Wygrana w deblu dla Serbów zgodzę się będzie decydująca, bo wtedy na 99% wygrają. Ale jeśli wygra debel Francuzki to wtedy szanse się wyrównają &quot;50 na 50&quot;.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
No niestety pierwszy set dla Serbów.
Stawiałem na Francuzów i myśle że zaczną grać.. ;)
Serbowie mają strasznie mocny serwis.

Do boju trójkolorowi ! ????
 
K 76

krajos

Użytkownik
Dużo osób uważa, że debel będzie decydujący. Guzik prawda :p Wygrana w deblu dla Serbów zgodzę się będzie decydująca, bo wtedy na 99% wygrają. Ale jeśli wygra debel Francuzki to wtedy szanse się wyrównają &quot;50 na 50&quot;.
Nie wiem czy rozumiesz co napisałeś :p Pisząc to zgodziłeś się z nami :grin: :jezora: Bo właśnie o to nam chodziło, że jeśli Serbowie wygraliby debla to końcowe zwycięstwo było by ich a tak zapewne zadecyduje ostatni pojedynek ;)
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
na dzis widze u bukow takie pary Djoko-Monf i Tips-Simon jesli Djoko wygra bedzie 2-2 ale ten Tips nie ma szans i mysle ze go wogole nie wystawia a w decydujacym meczu o ile taki bedzie zagra wlasnie Troicki trzeba sie wstrzymac z typowaniem na razie
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jeżeli nie zagra Troicki to czarno widzę szanse Serbów. Mam nadzieję, że zagra i w decydującym spotkaniu doprowadzi do zwycięstwa Serbów ????
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Niby czemu Tipsa nie ma szans z bardzo słabym, beznadziejnym i tragicznym Simonem? Jeśli już mówimy o zmianach to prędzej bym się spodziewał zmiany u Francuzów, Llodra za Simona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom