>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Davis Cup 2010

Status
Zamknięty.
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Tipsarevic - Simon
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Centrebet
Pewnie i ostatni mecz finału PD pomiędzy Serbią a Francją. Djoko raczej wygra z Monfisem, teraz keidy to pisze to wygrał własnie pierwszego seta i o godzine 15:00 planowany jest mecz Tipsarevica z Simonem. Serb jest ostatnio totalnie bez formy a Simon całkiem dobrze sobie radzi i to on powinien wygrać to spotkanie i zapewnić francuzom wygraną w Pucharze Davisa. Kursy na Francuz lecą ale zagranei go po kursie w okolicach 1,90 to bardzo dobry typ moim zdanie i warto zaryzykować większą kwotę.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Spotkanie: Tipsarevic - Simon
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Centrebet

Pewnie i ostatni mecz finału PD pomiędzy Serbią a Francją. Djoko raczej wygra z Monfisem, teraz keidy to pisze to wygrał własnie pierwszego seta i o godzine 15:00 planowany jest mecz Tipsarevica z Simonem. Serb jest ostatnio totalnie bez formy a Simon całkiem dobrze sobie radzi i to on powinien wygrać to spotkanie i zapewnić francuzom wygraną w Pucharze Davisa. Kursy na Francuz lecą ale zagranei go po kursie w okolicach 1,90 to bardzo dobry typ moim zdanie i warto zaryzykować większą kwotę.
Fajnie, musiałeś coś napisać, aby wrzucić typ do działu typ dnia, ale czy w ogóle widziałeś jakikolwiek mecz Simona w ostatnim czasie? Z tego co napisałeś to wnioskuje, że NIE, bo jeśli byś oglądał to byś zauważył, że Simon gra tragicznie!! Jak ostatnimi czasy oglądam spotkania Francuza to zastanawiam się jakim cudem on był w top10.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Fajnie, musiałeś coś napisać, aby wrzucić typ do działu typ dnia, ale czy w ogóle widziałeś jakikolwiek mecz Simona w ostatnim czasie? Z tego co napisałeś to wnioskuje, że NIE, bo jeśli byś oglądał to byś zauważył, że Simon gra tragicznie!! Jak ostatnimi czasy oglądam spotkania Francuza to zastanawiam się jakim cudem on był w top10.
masz racje co do jego obecnej gry ale kiedys jednak mial forme zyciowa i bodajze po kontuzji opadl z formy i gra jak gra teraz czyli tragedia.

Ja stawiam dzis na SERBIE obojetnie kto bedzie gral (niby Tipse cos boli) kursu nie podam teraz bo moze Troicki grac i bylby inny
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dlaczego nie gra Simon( 4-0 w h2h z Troickim) to dla mnie zagadka na pewno by miał znacznie większe szanse od Llodry, wydaje mi się że problemy zdrowotne Gilesa innego wytłumaczenia nie widzę.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jasne, ze błąd. Piszecie, ze Simon w tragicznej formie g*** prawda. Z Djoko ładnie walczył, w pierwszym secie jak nie popełniał błedów to Djoko nie wiedział co sie dzieje. Z taka gra mogłby sobie z Trocikim poradzić, Llodra jest dzisija łamany jak zapałka,a przeciez s&amp;v to jego broń, wczorajsze 5 setów moze dało znać o sobie. Simon zdecydowanie lepszy od LLodry
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Jasne, ze błąd. Piszecie, ze Simon w tragicznej formie g*** prawda. Z Djoko ładnie walczył, w pierwszym secie jak nie popełniał błedów to Djoko nie wiedział co sie dzieje. Z taka gra mogłby sobie z Trocikim poradzić, Llodra jest dzisija łamany jak zapałka,a przeciez s&amp;v to jego broń, wczorajsze 5 setów moze dało znać o sobie. Simon zdecydowanie lepszy od LLodry
Nie g**** prawda, tylko szczera prawda. Simon gra ostatnia taką padakę, że żal patrzeć. Tak zagubionego i popełniającego tyle błędów Simona to ja w życiu nie widziałem. Piszesz, że Djoko w 1 secie jak Simon nie popełniał błędów to nie wiedział co się dzieje, po pierwsze bardzo to zabawne, a po drugie wynikało by z tego, że Simon popełniał same błędy, bo Djoko wygrał na luzie 6:3. Ani trochę nie zdziwiła mnie zamiana Simon na dużo lepszego Llodre, a to, że Michael miał dzisiaj słabszy dzień to już inna sprawa.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zabawne rzeczy opowiadasz, ale nie chce mi sie z toba kłocic. LLodra został zmiazdzony nie ma sensu sie kłócić czy Simon by wygra czy nie. Simon powalczył wiecej z Djoko niż Monfils wiec swoje spostrzezenia na temat Simona mozesz włozyć miedzy bajki.
Gratki dla Serbi ????
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Zabawne rzeczy opowiadasz, ale nie chce mi sie z toba kłocic. LLodra został zmiazdzony nie ma sensu sie kłócić czy Simon by wygra czy nie. Simon powalczył wiecej z Djoko niż Monfils wiec swoje spostrzezenia na temat Simona mozesz włozyć miedzy bajki.

Gratki dla Serbi ????
Co konkretnie jest takie zabawne? Może byś zaczął konkretnie mówić, bo jakimuś ogólnikami rzucasz. I do tego piszesz jakieś kompletne bzdury i kompletnie nie na temat. Co ma Monfils do Simona?????????????????????????????????? Czy ja mówiłem coś o Monfilsie? Człowieku zastanów się co ty mówisz.

Simon jest w katastrofalnej formie i to nie niepodważalny fakt. Jeśli moje zdanie ci nie wystarcza to może zastanów się czemu Francuzi wymienili Simona na dość średniego LLodre!!! Wniosek jest tylko jeden. Simon gra tragicznie!!!!!!!
 
midel 189

midel

Użytkownik
O czym Ty chłopie piszesz? Llodra poza turniejem w Paryżu nie gra nic, totalnie nic od paru miesięcy. Wystawienie go było strzałem w nogę, ale to nie mój problem. Simon na pewno miałby większe szanse niż człowiek, który mając problemy z serwisem nie istnieje w meczu, bo nie ma żadnej broni. Serbowie wygrali i to mnie cieszy.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Wyluzujcie panowie...
Simon może w tym sezonie nie gra najlepiej, ale nie przesadzajmy, że gra tragicznie, może to tak wyglądało w meczu z Djokoviciem, ale Novak to trochę obecnie inną półka, dla graczy występujących w finale Davis Cup.
Dlaczego Francuzi wybrali Llodre? Odpowiedź jest oczywista, postawili na doświadczenie, którym wygrali w deblu.
Sam się dziwię jakim cudem Troicki grał tak dobrze, pod tak dużą presją, no ale za to brawa dla niego.
Brawo Serbia! Jest to ich pierwszy tytuł Davis Cup ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom