>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Davis Cup 2024

Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sultanov vs. Kaśnikowski
Spotkanie Pucharu Davisa, które rozegramy na wyjeździe. Uzbecy słynęli do niedawna z zaskakujących wyników na ich korzyść w meczach domowych, gdzie gościli rywali na trawie, z którą byli bardzo zaprzyjaźnieni. Do tego wystawiali skład złożony z weteranów, których próżno było szukać w tourze, a co najwyżej w rozgrywkach deblowych. Jednak dawali radę i sprawili kilka sensacji. Teraz trochę to się zmieniło i do gry został wyznaczony m.in. Sultanov czy Fomin, którzy teoretycznie skazani są na porażkę, szczególnie ten drugi. Jednak w meczu Kaśnikowskiego z Sultanovem, który są dość bliskie i tu można spodziewać się największych emocji, tym bardziej jak spojrzymy na wyniki Uzbeka w ostatnim czasie. Gospodarze tym razem nie kombinowali i mecz zostanie rozegrany na betonie w hali, lecz ciężko stwierdzić jak bardzo będzie tam szybko. Nie zagra kapitan reprezentacji czyli Istomin, który teoretycznie mógłby być mocnym ogniwem, choć oczywiście do zmiany nominacji może jeszcze dojść. Uzbecy wcale nie stoją na straconej pozycji, bo przy niespodziance w tym meczu, w deblu wcale nie będą bez szans, choć tam oczywiście też będą ogromnymi underdogami. Skupmy się jednak na meczu singlowym z udziałem Maksa. Polak jest w mojej opinii w najlepszym momencie swojej kariery. Praktycznie regularnie gra w challengerach i ogrywa się z solidnymi zawodnikami, co wcześniej nie było regułą, bo przeplatał starty z ITF-ami. Do tego odnosi kolejne sukcesy na tym szczeblu, a na sam start sezonu nawet wygrał turniej, właśnie w takowych warunkach. Oczywiście nie wiemy jaką specyfikę ma kort w Uzbekistanie, ale można przypuszczać, że będzie szybki, bo takie warunki lubią gospodarze. Maks sam mówi, że stara się grać coraz bardziej ofensywnie i właśnie będziemy mieli ku temu fajny sprawdzian. Sultanova w żadnym razie nie możemy zlekceważyć, a wystarczy spojrzeć na jego ostatnie wyniki. Grywa głównie na niższym szczeblu, ale trzeba przyznać, że tam bryluje. Masa wygranych spotkań, także całe turnieje. Uzbek gra ofensywnie, dość płasko i trzeba będzie napracować się w defensywie. Pamiętajmy, że od ITF-ów zaczął swój powrót Majchrzak, który już tam przegrał mecz, a przecież dopiero co gładko ograł Kaśnikowskiego. Myślę, że jednak Polak grając swój optymalny tenis będzie mieć przewagę umiejętności. Ostatni rywale obu gracze byli jednak z innych poziomów i mam nadzieję, że to będzie widoczne. Obawiam się jedynie postawy mentalnej, by Maks nie zlekceważył rywala, ale myślę, że będzie dobrze nastawiony po zwycięstwie Hurkacza, które niewątpliwie nastąpi. Kursy wystawione są dość bezpiecznie, co mnie w sumie nie dziwi. Jeśli Kaśnikowski chce zacząć się liczyć to musi takie mecze wygrywać i budować pewność siebie.

👉 Kaśnikowski wygra @1,52 (betclic) ✅

Typ bez analizy:
👉 Fomin utrzyma pierwsze podanie @1,6 (vs. Hurkacz) betclic ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1867
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Kecmanovic-L.Klein 1 @1.48 <dwa razy serwowal by zamkanc 1-ego seta i dwa razy nawalil>

To dopiero preelimiancje do Davis Cupu. Serbowie bez Djokovica, ale trudno mi sobie wyobrazic, zeby oni nei byli faworytami, bo jednak z reguly dobrze wypadaja w tym Davis Cupie. Kecmanovic straszny chimeryk, ogromne umiejstnosci, ale w jego przypadku sa w seoznei bardzo dobre okresy i bardzo slabe.

Klein po bardzo dobrym wystepie w australijskcih turniejach i samym AO, gdzie stoczyl 5-cio setowy mecz ze Zverevem. Wiadomo, ze najwiekszym atutem Slowaka jest jego bardzo mocny serwis, ale ja tu sie spodziewam ze bedzie mu trudno z presja serbskich kibicow.

Serbowie wybrali tu nawierzchnie ziemna, a na tym Klein czuje sie jednak slabiej. Kecmanovic niejako musi im dobrze otworzyc ten tie i mysle ze da rade. Licze na jego dobra gre. Mam takei wraznienie, ze Kecmnanovic ma cos takiego dziwnego, ze jak nie ma Djokovica to gra lepiej. Tak bylo na przyklad podczas jego runu na AO czy turniejach Sunshine double w Indian Wells i Miami. Niejako musi tu Serb stanac na wysoki zadania i mam nadzieje, ze nie zawiedzie.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Blaise Bicknell vs Darian King
Typ: Blaise Bicknell
Kurs: 1.65

Davis Cup, II grupa światowa, 18:30. Mecz Jamajki z Barbadosem rozgrywany na kortach twardych w jamajskim ośrodku tenisowym w Kingstone . Do tej pory w tym spotkaniu jest remis 1-1. Swoje singlowe mecze wygrali dzisiejsi oponenci. Jeden i drugi grał z potencjalnym "leszczem", jeden i drugi oddał seta, Jamajczyk zawiesił się w drugim secie, natomiast King walczył o życie i dopiero wygrał trzeciego seta 7:5, całe spotkanie wygrywając tylko dwoma małymi punktami. King to już 31 - letni zawodnik, który pałęta się w szóstej setce rankingu, mając swoje udane lata za sobą. Bilans ma całkiem przyzwoity, jednak nabija go na turniejach ITF, dochodząc tam nawet do finału. W turniejach challenger rzadko gra w decydujących fazach, kończąc występy na początkowych fazach turnieju. Na zupełnie innym etapie kariery jest jego dzisiejszy rywal - Blaise Bicknell. Ma dopiero 22 lata, gra przyzwoicie, może ostatnio pochwalić się wygraną w CH Indian Wells. To na pewno zmotywowało go do dalszej pracy. Mimo że występuje pod flagą Jamajki do 2019 roku występował w kadrze Uniwersytetu Florydy by potem zostać członkiem zespołu Uniwersytetu Tennessee w 2021. Bicknell fajnie, mocno serwuje i rzuca rywali po kątach swoimi uderzeniami, a KIng prezentuje nie najlepszą szybkość na korcie. Panowie grali w 2022 roku na cegle, gdzie po 2 TB lepszy był KIng, zatem czas na rewanż.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
Do góry Bottom