>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Digibet bonus 100% do 20 euro

mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Deposits requested for payout without prior being used for wager will be charged with a 10% handling fee.
co to za komunikat przy wyplacie mi sie pokauje?? Zagralem kupony za 40 euro o jaka oplate chodzi
mi też sie pokazuje ???? bez obaw to tylko info że jesli wplacales i nic nie grale to naliczą opłatę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

ukic

Użytkownik
Sylar a o ktorej dostales przelew?bo jka tak to ja powinienem miec dzis a nie mam;/
kasa jest ale leci buk w hu....,kasa zabrana po kursie 4.29 a przyszla po 4,06 plus oplata za przelew 5zl czyli ok.-13 zl plecak;/
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Witam.Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć bo wysłałem skan dowodu i odpisali ale nie wiem ocb.Z góry dzięki.
Sehr geehrter Kunde,
Vielen Dank für Ihre E-Mail. Diese wurde mit der Ticket-Nummer 2012022317001103 erfasst.
Ihre Anfrage wird von uns schnellstmöglich bearbeitet.

Mit freundlichen Grüßen,
Ihr digibet.com Support-Team
www.digibet.com


Spielen Sie verantwortungsbewusst!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dostałeś bardzo ważną wiadomość że dziękują Ci za e-mail. ???? To jest tylko wiadomość którą dostajesz z automatu informującą Cię ze doszedł do nich mail i się zajmą tą sprawą.
 
O 0

osski

Użytkownik
przy depozycie karta wpisuje numer karty i za kazdym razem wyskakuje ze mam wpisac poprawny numer karty, jak wpisuje przeciez poprawnie, ktos ma jakis pomysl o co chodzi?
 
lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
Co zrobić aby otrzymać ten bonus? Wczoraj się zarejestrowałem w digibet.com i wysłałem skany, dzisiaj je zaakceptowali. Przed chwilą wpłaciłem 20e, ale bonusu nie mam, tylko swoje 20e. Ktoś coś może doradzić?
 
lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
Ok dzięki bonus na koncie już ;) zmyliło mnie stwierdzenie, że od razu na koncie powinien być i myślałem, że coś nie tak ;)
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Promocja na +. Wpłata 20 euro wypłata 93 euro. Pieniadze po 1. dniu na koncie MB po zleceniu. Jedyne co na minus to kurs po jakim mi rozliczyli te 93 euro, bo dostalem tylko 379 zł, co wychodzi jakies 4,07 euro. Nie wiem moze jakas prowizja byla. Generalnie wybaczam im, bo bonus 100% z obrotem 1x to swietna sprawa w tym digibet.com.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
@_Danonek_

Przecież to Moneybookers przelicza kasę na złotówki, nie bukmacher. Wysłali ci tyle ile powinni co do grosza w euro, a to już moneybookers przeliczyło tak, a nie inaczej, co raczej nowością nie jest.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
aha to w porządku.W takim razie bukmacher godny polecenia;) Szkoda tylko, ze jak wplacasz to bierze Ci euro po kursie 4,27 a jak wyplacasz 4,06.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Szkoda, ale tak masz wszędzie, zasady kupna-sprzedaży walut, identycznie masz przy ratach walutowych na mieszkanie/auto etc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom