>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Digibet bonus 100% do 20 euro

I 14

ice05

Użytkownik
wplacal ktos paysafecard ? kupuje przykladowo karte za 300pln, przelicza mi na euro a potem bonus 20 euro z automatu ?
 
forin 450

forin

Użytkownik
ktos probowal korzystac z tego bonusu kto mial konto tam od dawna, nie korzystalem do tej pory z zadnego bonusu, ale konto mam od dawna. czy powinienem dostac bonus?dodam ze robilem tam juz wplaty.
 
D 23

djpavelas

Użytkownik
ktoś tu pisał, że wpłacał przez moneybookers a wypłacał na konto ... zrobiłem to samo a otrzymałem maila, że wypłata jest mozliwa tylko na moneybookers ... w związku z tym mam do Was pytanie - w którym bukmacherze można wpłacić przez moneybookers i wypłacić na konto bankowe?
 
A 22

asza

Użytkownik
Zarejestrowałem się jako nowy użytkownik, wpłaciłem przy pomocy MB 24e. Dostałem bonus w wysokości 20e. W sumie 44e i tu mała uwaga. Należy obrócić bonusem i wpłaconą kwotą czyli łącznię 44e w moim przypadku. Obróciłem 40e zleciłem wypłate i pupa musiałem obrócić jeszcze 4e. Polecam bonus. Kasa do 24h na koncie.
 
trance4life 0

trance4life

Użytkownik
Jeśli mam na swoim koncie środki do grania, to czy też dostanę bonusa urodzinowego (5€) ? Czy muszę mieć wyzerowane konto ?
(bo może dają tylko biednym, którzy nie mają za co grać ;)? )
 
ja 0

ja

Użytkownik
Super buk bo daje kasę za darmo tylko kursy marne. Wpłaciłem przez moneybookers niecało 100zł przeliczyło mi na 19 funtów, dodało bonus. 38 funtów postawiłem na ako 1,51 (3 zdarzenia) i wypłaciłem na moneybookers 59 funtów, więc 180 zł za darmo, bez komplikacji, w jedną dobe:grin:
Polecam digibet
 
Do góry Bottom