>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Digibet bonus 100% do 20 euro

A 0

ardek90

Użytkownik
Również skorzystałem z tej promocji:cool: i muszę pochwalić suport za szybką weryfikacje konta! Jedyny minus to niska ilość spotkań jaką mają w ofercie :zoltakartka:
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
To jest w tej chwili jeden z najlepszych bonusów na rynku.Łatwo obracalny,firma wiarygodna dokonująca szybkich wypłat.
Jeśli ktoś ma niedługo urodziny to niech zakłada konto w digibet,obraca bonusem i czeka na e-mail w dniu urodzin.
Dają 5 Euro gratis na urodziny,ale trzeba przynajmniej raz dokonac depozytu i postawić za niego zakład.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
No Ty to jestes niesamowity ,ze Nas o tym poinformowales bo na pewno nikt tego nie zrozumial z wczesniesjzych postow
Jak sie nudzisz to walnij sobie jakis wpis na scianie a nie na forum . OK ?
Nie daja tylko 5€ bo daja normalnym graczom nawet do 100€ ale skad Ty bys mogl o tym wiedziec ????
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Napisałem o tym co ja otrzymałem od digibet i w dobrej wierze.Chyba nic takiego się nie stało,prawda?
A z tym śmiesznym,ironiczno-cynicznym tekstem &quot; Jak sie nudzisz to walnij sobie jakis wpis na scianie a nie na forum . OK ?&quot; to mam prośbę daruj sobie na drugi raz.
Mój starszy syn już studiuje ,więc nie jestem jakimś małolatem i gówniarzem jak sobie pomyślałeś pisząc powyższy post
Nie interesuje mnie bycie aktywnym członkiem forum,na który moderatorzy drwią z użytkowników ,nawet jeśli ci napiszą coś co było wcześniej wyjaśnione nie łamiąc w absolutnie w żaden sposób regulaminu FB.
Dlatego też wycofuję się z tego forum i poproszę o likwidację konta,co otrzymasz w osobnym e-mailu w prywatnej wiadomości.
Zwróciłeś mi uwagę ,że się nudzę,ale Twój powyższy post świadczy o tym,że jesteś człowiekiem wybitnie złośliwym.
Jeśli chciałeś zepsuć komuś Święta to niestety,nie udało Ci się.
Wręcz przeciwnie.Rozbawiłeś mnie do łez.
Zamiast próbować kogoś ośmieszać walnij sobie drinka lub mocne piwo i idź spać.
Trzymajcie się forumowicze.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Twój powyższy post świadczy o tym,że jesteś człowiekiem wybitnie złośliwym.
Odniose sie tylko do tego bo cala reszta wybacz ale mnie jako gracza kompletnie nie interesuje
Wszystko co napisales bylo juz wczesniej napisane .Twoj post kompletnie nic nie wnisol do dyskusji wiec jest zbedny jak i wiekszosc Twoich postow .Tak to jest z ludzmi ktorzy lataja po forach i staraja sie wylapywac czyjes opinie
To jest w tej chwili jeden z najlepszych bonusów na rynku.
Po 6 stronach tematu nikt o tym nie widzial .Dzieki
Łatwo obracalny
Obrot x 1 no kxrwa geniusz
firma wiarygodna
Niesamowite
dokonująca szybkich wypłat
Niemozliwe i nikt tego nie zauwazyl
Jeśli ktoś ma niedługo urodziny to niech zakłada konto w digibet,obraca bonusem i czeka na e-mail w dniu urodzin.
Tak bonus 5€ bo niech ktos tylko zalozy konto i tylko obroci bonusem .Nie lepiej troche pograc i dostac za free 15,25,50,100€

Dają 5 Euro gratis na urodziny,ale trzeba przynajmniej raz dokonac depozytu i postawić za niego zakład.
O tym ,ze nie daja bonusu tym co nie robili depozytu tez nikt wczesniej nie napisal

DZIEKUJEMY
Tylko ktos kto jest naprawde bardzo glupi mogl nie zrozumiec tego z wczesniejszych postow .Problem w tym ,ze to jest najwieksze forum w Polsce wiec tu glupich nie ma :razz:
Trzymaj sie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Q 3

qba107

Użytkownik
submission is not possible. please check you bet slip!
taką informację otrzymuję, kiedy chcę postawić zakład i klikam submit
o co chodzi? miał ktoś taki problem?
pozdro
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
submission is not possible. please check you bet slip!
taką informację otrzymuję, kiedy chcę postawić zakład i klikam submit
o co chodzi? miał ktoś taki problem?
pozdro
Pewnie to co chcesz puscic musi isc w kombinacji 3 typow ???? kolo ligi Ci pisze czy dana liga moze pojsc w singlu czy nie
pozdrowka
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Pewnie to co chcesz puscic musi isc w kombinacji 3 typow ???? kolo ligi Ci pisze czy dana liga moze pojsc w singlu czy nie
pozdrowka
o to chodziło, dziękówa!
mam jeszcze jedno pytanie. czy mogę jednym kontem MB &quot;obsłużyć&quot; dwa konta na digibet? chodzi o wpłatę, bo kumpel nie ma konta na MB a chętnie by pograł, a boi się założyć... czy mogę z jednego konta MB wpłacić na swoje a potem na jego?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
chodzi o to, że ja chcę zaryzykować.
próbował ktoś tego?
Watpie zeby ktos Ci odpowiedzial ???? , jak juz chcesz ryzykowac to lepiej zeby Twoje konto bylo wyzerowane, chodz nie daje szans na przejscie tej akcji, a konto MB zaklada sie za darmo.
 
Do góry Bottom