>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dobet - 10 EUR free or 100% up to 50 EUR

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
5 euro bez ryzyka :
1) Make a deposit using Moneybookers or Neteller and bet 5 EUR/USD/GBP.
2) If you win, you keep your money
3) If you lose, write us with the Pol22Lat05 promo code and we will give your money back in the account you used to make the deposit.
It is that simple, but if you have any question just contact us
 
M 12

m@estro

Użytkownik
To oni są w końcu wypłacalni czy nie? Bo dałbym sobie rękę uciąć, że w tym temacie był stek negatywnych opinii o niezdolności finansowej tej firmy a tu nagle czystka w temacie i jakaś kolejna oferta
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Nie bonus od depo tylko ta dycha, dawana jakiś czas temu (chyba koniec marca). Ktoś z tej dychy coś przytulił?
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
Chciałem sie zalogowac na moje hasło niestety nagle nie mogę. Hasło przestało działać a nowego wygenerować nie da rady. Radzę uważać na tych złodziei. Myśle że głównie chodzi tu o phishing. W rejestracji użyłem polskich znakow i co sie okazało ? z &quot;ł&quot; zrobiło sie $ z &quot;ż&quot; # itd. także śmieszny &quot;buk&quot; i unikajcie
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Potwierdzam, 5 euro trafilo bezproblemowo na konto MB jako zwrot. Jestem mile zaskoczony. Jeszcze wczesniej dostalem 100% bonus do 5 euro. Takze malutki plusik dla nich, choc nie wykluczone, ze łowią szprotki, żeby potem opierdzielić większą kasę ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Zrobiłem z tych 10e -&gt; 50e i teraz zostały zablokowane środki na moim koncie i muszę dokonać depozytu 50e aby uwolnić te środki na koncie.

Wiadomość wygląda dokładnie tak:

If you make a deposit the limits of your account will be removed. Please note that you will keep the earnings obtained with the bonus for the same amount of the FIRST deposit you make. You need to make a deposit of 50.00 EUR to keep ALL your earnings.
Czy ktoś też tak miał ? bo nie wiem czy wpłacać, czy jest sens, czy to wypłcalny buk. Może ktoś poradzić czy miał podobne sytuacje ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
od początku ten bonus na tym polegał, tylko nikt nie chciał wpłacać bo firma na dobrą sprawę nie była sprawdzona.A czy jest to też do końca nie jest jasne.Mi też tam leżą od mie.siecy 50 euro ugrane z tego no depo.
ps:tam min wyplaty to 100e i tak
 
H 1

hjkr

Użytkownik
a wiec tak ...
po pierwsze czy wyplacalne to to w koncu jest?
po drugie czy jesli np wplace sobie 20 funciakow to nie bede mial 50 tych ugranych z no depo tylko tez 20 czyli w sumie 40 tak?
zalozmy ze mam te 40 (20 na depo i 20 wplaconych) i teraz musze obrocic 5 razy po 1.5 no i pytanie czy musze obrocic tylko 20 czyli obrot na 100 czy kwota obrotu moze byc podzielona na mniejsze kupony czy musze te 5 razy za 20 grac?
czy jest to tak ze musze 5 razy za 40 obrot czyli 200?
z gory dziekuje za pomoc
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Tak już przekonałem się na własnej skórze, krecz = przegrana od pierwszej rozegranej piłki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2K

borek149

Użytkownik
Dobet 100 % do 100 euro
Get your bonus up to 100 EUR in a very easy way!

We give you the opportunity to get up to 100 EUR on a bonus, just follow the next steps and the money will be yours!

1 Make a minimum deposit of 10 EUR/GBP/USD. The bonus will be equal to your deposit*.
2 Write us with the promo code to activate your bonus

3 Complete the rollover with your deposit: 5 x bonus amount + 1 x deposited amount on odds over 1.8

*Promo available for users registered before OCT 5st, 2012 and with deposits made after the reception of this promotional email. Promotion available until November 1st, 2012. Showed odds may vary. Maximum given amount 100 EUR/GBP/USD.
Korzystał ktoś ? wypłacalny buk ? bo mam ugrane tam 50 ojro z poprzedniej promocji ale aby wypłacić $$$ najpierw muszę dokonać depozytu.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Też rok temu zrobiłem tam 43 z tych darmowych, wpłaciłem...
czekałem z 3 dni na odpowiedź e-mail czy coś im podesłać itp, potem dzień że zaakceptowali i kilka na wypłatę (ale to bankową, więc - no, suma sumarum można przeżyć).
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Gram właśnie na tym bonusie, zobaczymy czy dojdę do ~50euro, ale widzę, że już &quot;trudny buk&quot;, na rozliczenie kuponu czekam 30 minut ponad.

arek90: pewnie będą chcieli skan dowodu tylko, przynajmniej mam taką nadzieję. (chociaż ktoś wspomniał, że nic nie chcieli)
 
M 2

messsi18

Użytkownik
Panowie, mam do was wszystkich bardzo ważne pytanie. Ugrałem z tych darmowych 10 euro na start, 50 euro i teraz stoję przed decyzją czy wpłacać te 50 euro depozytu czy nie? Ktoś ugrał te 50 euro z tej dyszki, wpłacił swoje 50 euro i wypłacił całe 100 euro na swoje konto? Gdy wpłacę te 50 euro to czy muszę jeszcze tą kwotą zrobić jakiś obrót? Proszę o porady i wskazówki, bo nie chcę na darmo wyrzucić 50 euro. Czekam na wasze odpowiedzi, bo widzę, że temat ucichł. Niech ktoś opisze tę sytuację.
 
Do góry Bottom