>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dobet - 10 EUR free or 100% up to 50 EUR

M 3

maruss84

Użytkownik
witam gdzi ejest na ich tronie opisana promocja 100% do 50 euro? widze tylko ta z freebetam?
regulamin masz na pierwszej stronie przecież/Konrad
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Sprawdzcie skrzynki Do bet.com daje promocje z okazji meczu Polska -Ukraina
podwojenie depozytu od 10 do 100 euro
100 EUROS BONUS

Your national team plays next Friday 22nd at 19.45 GMT+1. Is there any better way to live this match that enjoying a 100 euros bonus? Do bet.com offers you this great promotion!
1 Make a minimum deposit of 10 EUR/GBP/USD. The bonus will be equal to your deposit*.
2 Introduce the bonus code
3 Complete the rollover with your deposit: 5 x bonus amount + 1 x deposited amount on odds over 2.00. -Your may bet in this match or in others! -
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
W końcu wypłacalny ten buk czy nie? Zaraz będę miał 50 euro i nie wiem czy wpłacać a z tego co piszecie nic się nie da wywnioskować...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nic nie wiadomo o tym krzaku, ktoś kiedyś pisał że wypłacił, ale równie dobrze tym wpisem chciał namówić innych do wpłaty żeby samemu się przekonać.
Ktoś tam na konkurencyjnym napisał że wpłacił 100e i mu klepneli limity na 0.07e.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem jak jest teraz, i nawet mi się nie chce patrzeć, ale to co się ugrało z tego 5 ND to trzeba było jeszcze obracać po depozycie niczym bonus 100% do 50e (tak było na starcie jak wystrzelili z promocją)
 
M 3

maruss84

Użytkownik
witam gdzi ejest na ich tronie opisana promocja 100% do 50 euro? widze tylko ta z freebetam?
regulamin masz na pierwszej stronie przecież/Konrad
na glownej jest opis bonusu 10E a ja szukam tego do 50E i nie moge go znaleźć na stronie. HELP where is it?
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Daj sobie spokój z tym bukiem. Są lepsze promocje a tu nawet nie masz pewności że kasę wypłacą. I te kursy to żenada jakaś.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Wytłumaczy mi to ktos bo u mnie z angielskim słabo i nic z tego nie czaje , tak narzekacie a ja załozylem konto i ma w ramce credit 10 euro . (oczywiscie nic nie wplacalem ;D)
i co teraz mam obracac iel razy ? dostaliscie tez ten bonus , prosze podzielc opinia !
z gory dziekuje ????
 
P 2

pioner

Użytkownik
Czyli jak będę miał 50 euro po minimalnych kursach to będę mógł wypłacić? Akumulowane wchodzą w gre? Wypłacał ktoś już?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czyli jak będę miał 50 euro po minimalnych kursach to będę mógł wypłacić? Akumulowane wchodzą w gre? Wypłacał ktoś już?
Tak będziesz mógł wypłacić, najpierw prześlą na twoje konto bankowe 20 euro żeby odblokować drogę przelewu, a potem będziesz mógł wypłacić wszystkie swoje środki.
Czemu jeszcze nikt nie zamknął tego tematu?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
promo no deposit nadal aktualne ?
Aktualne.Zarejestrowałem się zarekomendowałem Dobet na Facebooku i stan konta wynosi 10 EUR.
Pobawię się trochę tym bonusem.O wypłacie za wszelką cenę nie myślę,na razie trzeba jak się uda skonsumować ten bonus a później zobaczymy.
 
Do góry Bottom