>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

donosy na STS w sprawie nielegalnej reklamy

B 50

bukowina

Użytkownik
czymoch, prowadzisz tutaj w dwóch punktacjach. Największy debil tego forum - 1762 za 16 przeciw. I druga punktacja - Najbardziej monotematyczny user - 891 za 7 przeciw. MOJE GRATULACJE!
 
K 84

koszmar

Użytkownik
Dokładnie tak jak czymoch106 przyznał - szkoda czasu na nich.
Wczoraj złamałem swoją podstawową zasadę tego forum i wdałem się w bezsensowną polemikę. Żałuję tego bo straciłem tylko czas, a nic to ani do mojego życia, ani do prowadzonego tematu nie wniosło.
Postarajmy się ich ignorować. Spodziewajcie się, że będziecie prowokowani do konfrontacji, ale olewajmy to i nie dyskutujmy. Róbmy swoje i traktujmy ich tutaj jak przecinki.
Ja pierwszej prowokacji spodziewam się kilka minut po tym wpisie, ale nie będę wchodził w polemikę ani odpowiadał na żadne pytania. Mogą sobie pisać co chcą. Prędzej czy później admin i tak to wytnie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Co to jest? UB? SB? NKWD? A tak w ogóle to co masz w swoich postach to ANALFABETO &quot;H&quot; Pisze się prze z &quot;CH&quot;.
Teraz wiem co miał na myśli #bukowina pisząc &quot;witaj w klubie&quot; czy &quot;no i szambo znów wylało&quot;
[...] a Yar000 i koszmar w poczekalnie na frajernie.[...]
[...] Yar00 ze wskazaniem na kindybała w szamot.
[...]
Przeczytałeś tę sygnaturkę, bo jest skierowana właśnie do ciebie. U mnie, to słowo pisze się przez &quot;h&quot;. Tyle właśnie potrzebuję literek, trzy a nie cztery, na takich typków jak ty. Jesteś kindybałem przez samo &quot;h&quot; czyli po kastracji.
I powiem ci jeszcze tak prosta panienko: ucisz swoją buźkę, bo się zaksztusisz :cool: swoim szambem.

bukowina,
alter ego wymknęło Ci się spod kontroli. Pluje i się zacięło.

----
Nerwy poniosły, argumenty się kończą ???? .
Panowie,
ewidentna prowokacja. Tu chodzi o to, żeby siać ferment w temacie. O nic więcej. Tutaj biega o to, żeby temat taplał się właśnie w szambie i nie ruszył z miejsca.

Tym bardziej zachęcam do wysyłania skarg do Izby Celnej.
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
Przeczytałeś tę sygnaturkę, bo jest skierowana właśnie do ciebie. U mnie, to słowo pisze się przez &quot;h&quot;. Tyle właśnie potrzebuję literek, trzy a nie cztery, na takich typków jak ty. Jesteś kindybałem przez samo &quot;h&quot; czyli po kastracji.
I powiem ci jeszcze tak prosta panienko: ucisz swoją buźkę, bo się zaksztusisz :cool: swoim szambem.

bukowina,
alter ego wymknęło Ci się spod kontroli. Pluje i się zacięło.

----
Nerwy poniosły, argumenty się kończą ???? .
Panowie,
ewidentna prowokacja. Tu chodzi o to, żeby siać ferment w temacie. O nic więcej. Tutaj biega o to, żeby temat taplał się właśnie w szambie i nie ruszył z miejsca.

Tym bardziej zachęcam do wysyłania skarg do izby Celnej.
pisalem juz to w temacie ustawy hazardowej i w dziale &quot;spam wpisujcie kto spamuje&quot; dokladnie to co napisales powyzej
ze sa tutaj tylko po to aby robic burdel za kazdym razem jak jest jakas proba uderzenia w sts
problem jest na tym ze glaby z stsu przyslaly tutaj wyjatkowo nieporadnych intelektualnie jeszcze wiekszych imbecyli i zostali w moment rozkminienie,teraz kwestia tego jezeli administracja nie planuje ich zbanowac to nie dawac sie prowokowac tym prostytutkom i ignorowac ich wszystkie posty,
nie ma co sie dziwic ze i tutaj sie trolle pojawily,
przeciez sam Stanowski pisal ze na ta konferencje z Gowinem przyszlo dwoch podstawionych &quot;dziennikarzy&quot; i zadawali ultra debilne pytania na tyle ze kazdy sie zorientowal kim sa i kto ich tu przyslal ????
naszym celem nie sa marnie oplacane pacholki z stsu tylko bezposrednio sts
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Panowie macie rację nie ma sensu odpowiadać na zaczepki tych stsowych dziewek. Mnie nurtuje jeszcze jedna sprawa. Jak wiadomo rząd Polski potrzebuje kasy na swoje programy (500+, mieszkanie+ i.t.p) i wydaje mi się że nie patrzą na lobbowanie ( wprowadzony podatek handlowy od sieci handlowych, podatek od banków). Taka Biedronka czy Lidl straci grube miliony złotych i gdyby była możliwość lobbowania to by tych podatków nie wprowadzono. Może Jarek Kaczyński nie zdaje sobie sprawy ile kasy może zyskać Państwo Polskie na wprowadzeniu buków zagranicznych? Może Łysy Szałamacha przedstawia mu to w ten sposób , że tylko Polskie buki dadzą przychód do budżetu bo sam po cichu bierze w łapę od Stsowców? Jarek jest jaki jest, ale walczy o kasę na swoje programy które mogą mu dać utrzymanie przy władzy na długie lata. Może trzeba go uświadomić jaki dochód może dać wprowadzenie buków zagranicznych?.
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
Panowie macie rację nie ma sensu odpowiadać na zaczepki tych stsowych dziewek. Mnie nurtuje jeszcze jedna sprawa. Jak wiadomo rząd Polski potrzebuje kasy na swoje programy (500+, mieszkanie+ i.t.p) i wydaje mi się że nie patrzą na lobbowanie ( wprowadzony podatek handlowy od sieci handlowych, podatek od banków). Taka Biedronka czy Lidl straci grube miliony złotych i gdyby była możliwość lobbowania to by tych podatków nie wprowadzono. Może Jarek Kaczyński nie zdaje sobie sprawy ile kasy może zyskać Państwo Polskie na wprowadzeniu buków zagranicznych? Może Łysy Szałamacha przedstawia mu to w ten sposób , że tylko Polskie buki dadzą przychód do budżetu bo sam po cichu bierze w łapę od Stsowców? Jarek jest jaki jest, ale walczy o kasę na swoje programy które mogą mu dać utrzymanie przy władzy na długie lata. Może trzeba go uświadomić jaki dochód może dać wprowadzenie buków zagranicznych?.
podobno Gowin mial z nim odbyc jakas rozmowe w najblizszym czasie takze moze cos zdziala

jesli chodzi o to u kogo stsy wywalczyly ta ustawe to predzej niz na Szalamache typowalbym na tego wieska autora tej &quot;ustawy&quot;
zwlaszcza po ostatnim jego wywiadzie w przegladzie sportowym

http://www.wolnypoker.org/aktualnosci/rynek-zakladow-bukmacherskich-ma-charakter-zliberalizowany-wiceminister-finansow-o-ustawie-hazardowej


sprawa musi byc jeszcze nie przesadzona co widac chociazby po aktywnosci juroszka w mediach i nasylania wszedzi oplacanych prostytutek (konferencje z gowinem) a nawet to forum
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeśli obawiacie się &quot;spalić&quot; swoje emaile, pozostają (sprawdziłem, poniższe działają)
w zanadrzu anonimowe i tymczasowe, np.:

http://www.20minutemail.com/
https://www.guerrillamail.com/
Z tego, można niestety trafić do SPAMu:
https://www.crazymailing.com/

To nic nie kosztuje. Moment.

Nie zapomnijcie załączyć linków świadczących o łamaniu prawa przez firmę
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., z siedzibą 40-246 Katowice ul. Porcelanowa 8.

Tych linków:
http://www.sport.pl/euro2016/1,13651...l#BoxSportLink

https://twitter.com/stspolska/status/742640591763279872
albo innych podobnych, które/jeśli znajdziecie w Sieci.

Można dodatkowo i w celu zabezpieczenia materiału dowodowego, załączyć skan treści stron www, do których prowadzą te linki
(ale nie zmuszajcie się do tego, jeśli miałoby to powstrzymać, osłabić, opóźnić Waszą decyzję o wysłaniu emaila).

Opiszcie własnymi słowami, o co Wam chodzi. Nikt od Was nie wymaga i nie będzie wymagał sformułowań prawniczych czy urzędniczych.
Jesteście przede wszystkim Obywatelami.
Macie prawo pisać w taki sposób, w jaki potraficie przekazać to o co Wam chodzi. To, o czym traktuje wątek.
 
A 0

aden

Użytkownik
Przyznam że takiej komedii to już dawno nie widziałem tutaj na forum. To, że przysłano tu &quot;pionki&quot; było zauważalne po paru postach, ale nie spodziewałem się, że będą to robić w tak bezmyślny i nieporadny sposób. Jedynie pozostaje mi się zgodzić z Wami, żeby nie wdawać się z nimi w polemikę, bo to nie ma najmniejszego sensu.
A co do głównego tematu to oczywiście też napiszę donos.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Zobaczcie, co inni piszą w temacie &quot;Graj o Porsche&quot; o tym kabarecie jaki odwala STS w związku z tym konkursem.
 
A 0

aden

Użytkownik
Zobaczcie, co inni piszą w temacie &quot;Graj o Porsche&quot; o tym kabarecie jaki odwala STS w związku z tym konkursem.
Ogólnie to co wyprawia teraz sts to jest dokładnie jak to napisałeś kabaret.
A te fałszywe kupony które chodzą po internecie to już jest totalnie żałosne zagranie ze strony stsu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wysyłając email pamiętajcie też, że wysyłacie go jako:
- oficjalne Zawiadomienie (tutaj wymaganych jest sporo Waszych danych osobowych, łącznie z adresem fizycznym),
- anonimowe Zawiadomienie w formie skargi (tutaj, nie podajecie swoich danych osobowych, Wasz email co prawda stanowi takie dane ale może lepiej aby nie składał się on z imienia i -lub - nazwiska).

Uzasadniam:
podanie szczątkowe, danych osobowych, będzie skutkowało podjęciem takich działań przez organ, do którego wysyłacie Zawiadomienie, które doprowadzą do uzyskania przez ten organ pełnych Waszych danych osobowych.
Jeśli w takiej sytuacji organ, który przyjmie Zawiadomienie, nie będzie w stanie, co jest najbardziej prawdopodobne, uzyskać pozostałych Waszych danych osobowych (szczególnie oprócz Waszych imion i nazwisk, adresu zamieszkania w celu wezwania Was jako świadków) to postępowanie zostanie umorzone.
Tak więc,
albo full dane, albo full anonim.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mam nadzieję, że zapamiętaliście login tego leszczyka, który zaczął pluć zaraz po wypocinach bukowiny (tuż przed usunięciem ich komentarzy przez Moderatora).
Pionki STSu to nie mit. Niektórzy, są zwyczajnymi &quot;agentami śpiochami&quot;. Uaktywniają się, kiedy jest takie zapotrzebowanie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Bukmacher STS łamie polskie prawo.
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., z siedzibą 40-246 Katowice ul. Porcelanowa 8.


STS, przestępstwo skarbowe.

http://www.sport.pl/euro2016/1,13651...l#BoxSportLink

https://twitter.com/stspolska/status/742640591763279872

Wiecie jeszcze, dlaczego tak nimi obrodziło i mają ból doopy?
Ponieważ w Internecie są wyszukiwarki oraz słowa klucze (keywordy).
I kiedy nawet strona zostanie usunięta z wyszukiwarek, to przez pewien czas pozostaje w Internecie widmo, kopia, tejże strony ...

I dlatego, napisałem to co we wstępie.
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
Bukmacher STS łamie polskie prawo.

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., z siedzibą 40-246 Katowice ul. Porcelanowa 8.


STS, przestępstwo skarbowe.

http://www.sport.pl/euro2016/1,13651...l#BoxSportLink

https://twitter.com/stspolska/status/742640591763279872



Wiecie jeszcze, dlaczego tak nimi obrodziło i mają ból doopy?

Ponieważ w Internecie są wyszukiwarki oraz słowa klucze (keywordy).
I kiedy nawet strona zostanie usunięta z wyszukiwarek, to przez pewien czas pozostaje w Internecie widmo, kopia, tejże strony ...


I dlatego, napisałem to co we wstępie.

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90443,4333244.html

to jest dobre,i znowu zdzisiek w akcji ????
od tego dzialania w stsie wylysial juz calkowicie
a ustawy jak nie bylo tak ni ma ... ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I żaden nasłany pajac :cool:, niczego już tutaj nie napisze. Chyba, że napisze i będzie to oznaczało, że ma do bólu sprany czerep,
ponieważ po każdym wejściu takiego osobnika, riposta będzie niezmienna. Jak mantra.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
I żaden nasłany pajac :cool:, niczego już tutaj nie napisze. Chyba, że napisze i będzie to oznaczało, że ma do bólu sprany czerep,
ponieważ po każdym wejściu takiego osobnika, riposta będzie niezmienna. Jak mantra.
Pozdrowienia od pajaca - matołku.
 
Do góry Bottom