>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Doxxbet

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Założyłem właśnie konto w tym buku i wpłaciłem pieniążki. Oferują 20% bonusu od 1 zakładu, ponad to fajna oferta tenisowa i niezłe kursy. Strona bardzo przejrzysta, obsługa intuicyjna. Zobaczymy jak z wypłatą, ale jako iż firma istnieje już kilka ładnych lat, myślę, że wszystko będzie ok.
www.DOXXbet.com
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zauwazyłem bardzo fajną rzecz u tego buka. Jak iż DOXXbet.com wywodzi się z naziemnika, jest tu opcja anulowania kuponu, w okresie 15 minut zdaje się od postawienia zakładu. Czasem może sie przydać, jeśli niechcący coś źle klikniemy ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Pierwsza, jedyna wada jaką wypatrzyłem. Nie ma opcji live, &quot;in progress&quot;. Czyli będzie wkrótce ???? Ale póki co trzeba się skupić na typowaniu przed meczami:|
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Więc tak. wypłata bez żadnych problemów. Dostepne opcje to przelew i Moneybookers. Buk ogólnie mi się podoba, myślę, że narzekać nie można. Oferta całkiem dobra, jako jeden z nielicznych oferował kursy na Davis Cup, tyle że mecze Słowacji, RPA itp. Nie widziałem tego nigdzie indziej w necie. Support odpowiada maksymalnie z opóźnieniem 3h ????
W każdym razie polecam z czystym sumieniem DOXXbet . I jak coś to wpiszcie jako osobę polecającą Prasa87. Będę wdzięczny ????
 
M 0

maverick164

Użytkownik
Witam Panowie. Chciałem wpłacić do tego buka siano, ale w zakładce wpłaty, banking transfer nie pojawiają mi się żadne dostępne konta. A wiem, że na bank mają konto w PEKAO SA. Możecie podać wszystkie dostępne konta i przykład jak wypełniać u nich tytuł przelewu itp itd? Dzięki z góry.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jedyny bonus jaki jest to zwrot 20% kasy postawionej na pierwszym zakładzie. Stawiasz 100 zł, dostajesz 20 zł, których obracać nie musisz.

Co do tego konta bankowego to nie wiem, chyba jakiś błąd systemu. Napisz do supportu, na pewno odpowiedzą na Twoje pytanie.
[email protected]
 
M 0

maverick164

Użytkownik
Wiem wiem ze to moze byc jakis blad systemu. Chcialem tylko wiedziec czy ktos z was ma ten sam problem? Jesli u niego wszystko dziala to czy moglby podac te konta bo spieszy mi sie z ta wplata. Pozdrawiam.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jedyny bonus jaki jest to zwrot 20% kasy postawionej na pierwszym zakładzie. Stawiasz 100 zł, dostajesz 20 zł, których obracać nie musisz.

[email protected]
Obrócić niestety trzeba, ale spokojnie da się to zrobić.

Przed wypłatą bonus musi być obrócony przynajmniej 3 razy po kursie minimalnym 1,50.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Z pierwszego punktu widzenia szata graficzna bardzo fajna . Troche denerwuje mnie jak wybioer np Premier Leagu to w takim malym prostokacie moge tylko przewijac na dol a nie na calej stronie . Ale kursy w miare , polecam.
 
szamann 0

szamann

Użytkownik
Fajny buk.Szybkie wypłaty, niepotrzebne skany i miły support. Polecam ! ;)
dziwne ze nie potrzebne skany skoro ode mnie chcieli i od moich kolegów, a jak zapytałem sie czy od kazdego żądają skany to napisali ze tak..czyżby wyjatek
 
dalila 0

dalila

Użytkownik
Sprawdzony
Wypłacili pieniądze szybciej niż Expekt , Unibet , Bwin , Centrebet !:jezora:
Brak problemów z dużymi wypłatami. :-D
Wymagają przesłania skanów dokumentu tożsamości.
:spokodfhgfh:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Założyłem tam konto wpłaciłem pieniądze coś wygrałem, chce wypłacić, patrze a tu 11zł opłata za wypłacenie na konto bankowe. Trochę przesada.
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości wypłat na MB ????
całość zajęła im zaledwie 11 minut łącznie z weryfikacją dowodu osobistego. wielki ✅ dla tego bukmachera
 
Do góry Bottom