>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Doxxbet

psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Rzeczywiscie fajny buk, stronka przejrzysta i intuicyjna, kursy dobre... ale w tłumaczeniu zasad na polski to mogliby zainwestowac w tłumacza a nie wrzucac do jakichs translatorów ????


TENIS

1. Aby zakład na mecz tenisa był ważny, co najmniej jeden punkt musi być rozegrany. Jeśli był w meczu rozegrzny jeden punkt ( 1 fifteen) zakłady są ważne.

2. Jeżeli gracz nie nastąpi na zapas, zakłady są anulowane i stawki zwrócone.

3. W przypadku zaistnienia następujących okoliczności, zakłady będą ważne nadalej:

* zmiana powierzchni kurtu lub zmiana krytego kurtu za niekryty lub odwrotnie
* zmiana miejsca meczu
* mecz nie jest dograny i jest planowany do dogrania w następny dzień (dogranie się odnosi aż do doby ukończenia turnieju)
* zmieniła się liczba setów , które trzeba osiągnąć do zwycięzstwa ( to się odnosi tylko do zakładów na zwycięzcę meczu i na zakłady na 1. set)


4. Tiebreak jest uważany za jedną grę.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Mi doxxxbet wypłacał kase na MB no do 30-40min góóóora, a co trzeba zrobić to dokonać depozytu przez MB i wysłać skany pierwsza wypłata to mogą mieć opoznienia w wypłacie i może trwać nawet 3h.
 
L 0

lost-gambler

Użytkownik
Witam, mam pytanie, ten skan to musi być koniecznie dowód, czy może być np paszport? Jak im prześle skan paszportu to nie będą robić problemów? Wysyłał ktoś taki skan?

Druga sprawa jak mam inne dane na koncie w doxx i w MB, to jak będę wysyłał i ew. wypłacał kasę to też nie będzie problemu? To samo z kontem w banku.
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie.. co to za prawidlowy format numeru telefonu ?? Bo mi sie pokazal taki komunikat
Prosimy o wpisanie numeru telefonu komórkowego w prawidłowym formacie (12 znaków).
i przez to nie chce mi zarejestrowac.. a przeciez komorka ma 9 cyfr... tez mieliscie takie problemy czy tylko ja ? ???? )
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mam trochę może głupie pytanie ale mam problem. Chce dodać konto bankowe w DOXXbet i nie do końca rozumiem co sie kryje pod pojęciem Personal bank account number ? Niżej jest normalnie numer rachunku czyli iban ale to pierwsze to jest to samo co może Numer Rozliczeniowy Banku NRB ? bo już sie gubie :|
Gra ktoś tam może i sie orientuje ?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
To nie będzie do końca odp na Twoje pytanie, ale taka moja rada, bo ta rejestracja jest potrzebna tylko do wypłat na konto bankowe, a prowizja wypłaty na bank to 11pln(to już na mb masz 8 ) a wyplaty na mb idą do 3h, a wplacac przez bank możesz normalnie, takze oplaca Ci sie uzerac?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wiem wiem, słuszna uwaga ale wpłate robiłem przez przelewy24 i jak teraz chce wypłate na mb to mi wyskakuje że nie mam zarejestrowanego konta ;]
/Wziełem teraz zmieniłem jezyk na polski bo zobaczyłem że jest i pytanie brzmi czy różni sie Numer konta bankowego od iban ?
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Pytanie z innej beczki. Czy dostał już ktoś tą kasę z obróconego depozytu? Bo w moim przypadku się strasznie ociągają.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Angelo, ale aby wypłacić na mb to musisz dokonać depozytu tą drogą i to bodajże o to konto im chodzi niezarejstrowane... A iban to chyba to 26 cyfr z Pl z przodu co? Dokonca nie wiem bo rano jest.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Wiem wiem, słuszna uwaga ale wpłate robiłem przez przelewy24 i jak teraz chce wypłate na mb to mi wyskakuje że nie mam zarejestrowanego konta ;]

/Wziełem teraz zmieniłem jezyk na polski bo zobaczyłem że jest i pytanie brzmi czy różni sie Numer konta bankowego od iban ?
iban to numer konta + na początku dodane litery PL.


Pytanie z innej beczki. Czy dostał już ktoś tą kasę z obróconego depozytu? Bo w moim przypadku się strasznie ociągają.
ja jak tam wpłaciłem wysłałem odrazu dokumenty potrzebne do weryfikacji zebym mial juz konto zweryfikowane (jesli tego nie zrobiles to zrób koniecznie).

Po podliczeniu obrotu, gdy byłem pewny ze go wykonałem wysłałem im meila, po jakiś 3 godzinach miałem kase na koncie.


--------------------

Wczoraj o godzinie 19 zleciłem wypłate na konto. Dzisiaj o 10rano kasa doszła do mnie na konto. :spokodfhgfh:
 
player1 5

player1

Użytkownik
Ja dokonałem przelewu na ich konto,czekam już trzeci dzień a pieniędzy nie ma czy to normalne?W expekcie pieniądze miałem max.po dwóch dniach
 
S 0

shiks

Użytkownik
panowie czy jest możliwość wypłaty na karte kredytowa badz debetowa???

oraz dzis robilem rejestracje i mial dojsc mail potwierdzajacy i jak do tej pory nie doszedl ????
tp norma ze tak dlugo czy cos nawalilo? ????
 
Do góry Bottom