>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Doxxbet

S 0

shiks

Użytkownik
czy DOXXbet mial kiedys problemy z przelewami z karty debetowej?????
wpisuje sume inne pola rownierz poprawnie wypełnione
karta i cale moje konto zweryfikowane juz
a wyskakuje bład przy tranzakcji??
 
L 0

lost-gambler

Użytkownik
Zastanawia mnie jedno w tym buku, na oferty challengerowe tenisa są ustalane straszne limity &#39;max wygrana 100/150 EUR&#39; to znaczy, że jak mam kupon powiedzmy z trzema zdarzeniami w tym jedno challengerowe to moja wygrana nie może przekroczyć tego ustalonego limitu? Swoją drogą pierwszy raz spotykam się z takimi limitami i aż mi się nie chce wierzyć że buk coś takiego wystawia, może to jakaś pomyłka, a może ja źle zrozumiałem? Wytłumaczy mi ktoś jak to jest z tymi limitami w doxxie?
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
Napiszcie mi gdzie można sobie dodać konto MB na stronie DOXXBETu bo chciałem wypłacić pieniądze a klikacjąc na wypłatę przez MB pisze mi - &quot;Nie ma żadnego zarejestrowanego konta.&#39;&#39;
 
H 0

hokitag

Użytkownik
Ja o tym nie pamiętałem i zaraz trafi mnie szlag bo na bukzapłać wyrażnie było napisane :Co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus:
1. Zarejestruj się na stronie DOXXbet klikając TUTAJ
2. Wpłać depozyt (w ciągu 7 dni od rejestracji) w wysokości minimum 40 zł
3. Aby otrzymać bonus należy sumę depozytu obrócić 6-krotnie po kursie 1.65 (dla pojedynczych i AKO), następnie wysłać maila na adres [email protected] , wpisując w treści wartość pierwszej wpłaty oraz kod aktywacyjny (otrzymany na maila zaraz po rejestracji).
Co mnie kompletnie zmyliło.... Support teraz nie chce mi zaakceptować 200zł bonusu. Co ja mogę zrobić?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ja tak robiłem tyle , że to było 5miechów temu, najpierw obrót depozytem, a dopiero po tym obrocie przyznany bonus.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja o tym nie pamiętałem i zaraz trafi mnie szlag bo na bukzapłać wyrażnie było napisane :Co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus:
1. Zarejestruj się na stronie DOXXbet klikając TUTAJ
2. Wpłać depozyt (w ciągu 7 dni od rejestracji) w wysokości minimum 40 zł
3. Aby otrzymać bonus należy sumę depozytu obrócić 6-krotnie po kursie 1.65 (dla pojedynczych i AKO), następnie wysłać maila na adres [email protected] , wpisując w treści wartość pierwszej wpłaty oraz kod aktywacyjny (otrzymany na maila zaraz po rejestracji).
Co mnie kompletnie zmyliło.... Support teraz nie chce mi zaakceptować 200zł bonusu. Co ja mogę zrobić?
masz pecha jak ja... jest o tym napisane na stronie w tym niby regulaminie promocji na początku, ale później w punktach już tego nie ma.
 
S 0

shiks

Użytkownik
hmmm co moze byc

jesli zawsze wszystko git pieniadze poprzez karte visa szla do buka w ciagu 3 sekund ????
a dzis kase pobralo
a w historii operacji ta tranzakcja jest w blokadach i zawieszeniach???
\datta wgasniecia blokady 21 grudzien?hmmmm

jakies pomysly?
 
Q 0

qwerty2882

Użytkownik
Wartość depozytu musi być obrócona 5 razy na 5-ciu różnych kuponach. Każdy zakład o wartości wyższej niż wartość bonusa dodaje tylko wartość bonusa do obrotu (np. przy wpłacie równej 225PLN, każdy zakład powyżej 225PLN dodaje tylko 225PLN do obrotu).

Czyli wpłace 100 i musze obrócic lacznie za 500?
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Zakrecone to maja strasznie... Powinni z automatu po wplacie podwajac wartosc bonusu, i jak ktos nie obkreci tego wedlug regulaminu 5 razy po tym kursie minimalnym ich, to nie wyplaci kasy + bonusu, a co lepsze jak w Betgun w kazdej chwili mozna kliknac w opcje: zrezygnuj z bonusu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wartość depozytu musi być obrócona 5 razy na 5-ciu różnych kuponach. Każdy zakład o wartości wyższej niż wartość bonusa dodaje tylko wartość bonusa do obrotu (np. przy wpłacie równej 225PLN, każdy zakład powyżej 225PLN dodaje tylko 225PLN do obrotu).
Czyli wpłace 100 i musze obrócic lacznie za 500?
Tak. Wpłacając do DOXXbet 100zł musisz obrócić 500 zł.
Bonus jest do 225 zł. Więc chyba warto skorzystać z maksymalnej oferty.
Wpłacasz 225 zł, dokonujesz obrotu na sumę 1125 zł po kursach co najmniej @1.70. Wysyłasz maila. Otrzymujesz dodatkowe 225 zł oraz po dokonaniu weryfikacji możesz od razu wypłacić środki. Wypłaty na MB są w tempie ekspresowym.

Zakrecone to maja strasznie... Powinni z automatu po wplacie podwajac wartosc bonusu, i jak ktos nie obkreci tego wedlug regulaminu 5 razy po tym kursie minimalnym ich, to nie wyplaci kasy + bonusu, a co lepsze jak w Betgun w kazdej chwili mozna kliknac w opcje: zrezygnuj z bonusu.
Każdy bukmacher sam ustala zasady. Tutaj akurat trzeba wysłać maila. Mimo, że obsługą klientów na Polskę zajmuje się jeden pan to &quot;dość sprawnie&quot; radzi sobie z obowiązkami.
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Warto podkreslic ze nie uznaja bonusu jak ktos dokona wplaty z MB !!! Wlasnie dostalem taka wiadomosc:
Witamy,
Z przykrością informujemy, że stracił Pan prawo do otrzymania bonusu powitalnego z kilku powodów:
1. Zrobił Pan depozyt za pomocą Moneybookers, co jest zabronione przez regulamin.
2. Promocja dotycząca bonusu powitalnego dotyczy pierwszych wpłat o minimalnej wysokości 10 EURO (45 PLN).
3. Bonus jest dopisywany do konta gracza dopiero po spełnieniu warunków jego otrzymania a to oznacza 5-ciokrotny obrót pierwszym depozytem na minimum 5 kuponach po minimalnym kursie 1.7. Cały regulamin bonusu jest dostępny na naszej stronie internetowej.
Niestety Pan już nie może kontynuowac gry o bonus powitalny ze względu na złamanie zasad jego regulaminu. W razie pytań prosimy o kontakt.

Ale mega szacunek ze bardzo szybka odpowiedz ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Warto podkreslic ze nie uznaja bonusu jak ktos dokona wplaty z MB !!! Wlasnie dostalem taka wiadomosc:

Ale mega szacunek ze bardzo szybka odpowiedz ????
Szkoda, że nie poczytałeś informacji na forum o tym buku i promocji... Na pewno byś doczytał, że depozyt za pomocą MB nie kwalifikuje się do promocji :?
http://forum.bukmacherskie.com/f22/doxxbet-com-100-up-to-50e-37427.html#post1285404
Zwłaszcza ten temat
100 % do 225 PLN DOXXBET
W pierwszym poście masz regulamin promocji...
http://forum.bukmacherskie.com/f22/100-do-225-pln-doxxbet-34653.html#post1168924
Co do szybkości odpowiedzi to tak jak pisałem ;)
Każdy bukmacher sam ustala zasady. Tutaj akurat trzeba wysłać maila. Mimo, że obsługą klientów na Polskę zajmuje się jeden pan to &quot;dość sprawnie&quot; radzi sobie z obowiązkami.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Warto wkleić aktualne warunki bonusu


100% first deposit bonus up to €50 for all new customers

Make your first deposit to DOXXbet.com of € 10 - € 50 and double your money.
This bonus offer is only valid for customers residing in the following EU countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Cyprus, Czech, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden.
100% first deposit bonus - Terms and Conditions:
  • Bonus is given to new customers only and only for their first deposit.
  • The first deposit bonus is valid from 1st November, 2009 until 31st March, 2010.
  • The maximum amount of the bonus is € 50 or other currency equivalent.
  • To meet the conditions and to claim the bonus, you need to rollover your deposit amount 5 times and on 5 different tickets prior to making a withdrawal. Every bet higher than the bonus amount will be considered valid only to the amount of the bonus which belong to the deposit.
  • Any placed bets containing odds less than 1,7 and bets placed on the same tip or event will not count towards any rollover requirement.
  • In order to receive the 100% bonus from the first deposit, the player has to meet the above mentioned conditions and then send an email to our Customer Support on [email protected] with his/her registration code and deposit amount included.
  • The first deposit must be made within 7 days since the player’s registration at DOXXbet.com .
  • To have the bonus credited to the player account, the bonus conditions must be met within 60 days since the date of the first deposit.
  • Requests to claim the bonus before meeting the stated conditions will render in losing the right to claim the bonus at all.
  • This bonus offer does not apply to money deposited with Moneybookers or Netteller.
  • The English version of this bonus terms and conditions is correct and all the other language versions should just be seen as brief translations.
  • DOXXbet.com reserves the right to ask for any kind of identification, deposit verification and address verification to pay out the bonus.
  • The first deposit bonus is valid only for the sports betting.
  • The first deposit bonus is only valid for one betting account, one IP address. By suspicion of abuse via multiple registrations, DOXXbet.com reserves the right to cancel already made bonus, cancel profits made therewith, refuse demanded payouts and close accounts.
  • The first deposit bonus can not be combined with other bonus offers.
  • If two or more bets are placed on different results of the same bet or the same event, the entire bonus becomes invalid.
  • DOXXbet.com reserves the right to cancel, reclaim or refuse any promotion or activated bonus at its own discretion.
  • Apart from the above-mentioned conditions, this offer is a subject to the General Terms and Conditions.
  • If you have any questions, please don’t hesitate to contact us on [email protected] .
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Dziś ok. 22 dokonałem depozytu na konto w DOXXbet poprzez Przelewy24. Zawsze wpłata pojawiała się automatycznie, a dziś lipa :-| Do teraz kasy nie ma.. Z supportem tam kontakt jest ciężki, może miał ktoś podobną sytuację? Zatwierdzą depozyt jutro? Dzisiejsze kwale do AO już przepadły :|
 
Do góry Bottom