>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Doxxbet

M 0

martinopl

Użytkownik
to żaden twój znajomy, tylko wał powtarzany na wielu bukmacherskich forach...
raz - ten bukmacher całkiem szybko limituje
dwa - nikt zdrowy na umyśle nie stawia takich pieniędzy po kursach oferowanych przez tego buka...
trzy - nikt, kto taką kasę robi na zakładach nie trzyma takich pieniędzy w
jakimś (link), rating C+ to trochę mało na trzymanie takiej gotówki...
sadzisz farmazony, powtarzasz je dalej i łykasz wszystko jak młody pelikan,
skoro to twój znajmy to poproś go o screena z historii zakładów ze stawkami,
przecież to nie problem. Dla ziomka? ????????
musisz mieć z 15 lat, że jarasz się pisaniem takich pierdół, jeszcze chwila i naprawdę uwierzysz, że to prawda... pół bańki na (link) ????????????????
pozdro i więcej wyobraźni zyczę :cool:
bajki?
jesteś imbecylem umysłowym jeżeli tak myślisz, historie zakładów wrzucałem niejednokrotnie
sry za off-top, ale jak widzę jak ktoś pisze takie bzdury a jest cienki jak dupa węża, to się nóż w kieszeni otwiera
Co do tego bukmachera to pojęcia nie masz powiem raz jeszcze, ani o limitach ani o stawkach.
Graj dalej 5 zeta.
tak, wiem, reakcja po roku, ale nie zdzierżę jak mnie jakas pipa oczernia
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
bajki?

jesteś imbecylem umysłowym jeżeli tak myślisz, historie zakładów wrzucałem niejednokrotnie

sry za off-top, ale jak widzę jak ktoś pisze takie bzdury a jest cienki jak dupa węża, to się nóż w kieszeni otwiera

Co do tego bukmachera to pojęcia nie masz powiem raz jeszcze, ani o limitach ani o stawkach.

Graj dalej 5 zeta.

tak, wiem, reakcja po roku, ale nie zdzierżę jak mnie jakas pipa oczernia
mam 1 banalnie proste pytanie kolego czemu masz az 1 posta i odpowiadasz do kolegi to mnie ciekawi....pozdrawiam ????
 
M 0

martinopl

Użytkownik
Odpowiedź jest prosta, kiedyś się tu zarejestrowałem, ale to forum zwyczajnie mi nie podeszło. Nie widziałem sensu, żeby się tu udzielać, zwłaszcza, że udzielałem się na portalu nazwijmy to konkurencyjnym (google nie gryzie). Jeżeli potrafisz czytać ze zrozumieniem, to odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w poście, który cytujesz. Amen
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
bajki?

jesteś imbecylem umysłowym jeżeli tak myślisz, historie zakładów wrzucałem niejednokrotnie

sry za off-top, ale jak widzę jak ktoś pisze takie bzdury a jest cienki jak dupa węża, to się nóż w kieszeni otwiera

Co do tego bukmachera to pojęcia nie masz powiem raz jeszcze, ani o limitach ani o stawkach.

Graj dalej 5 zeta.

tak, wiem, reakcja po roku, ale nie zdzierżę jak mnie jakas pipa oczernia
heh, tak jak się spodziewałem, wyzwiska i brak argumentów. Krzycz sobie dalej, żaden pajac o ilorazie inteligencji przeciętnej ameby nie jest w stanie mnie obrazić, ale próbuj. Pipy natomiast to poszukaj w domu w okolicach matki ???? Zawsze mnie bawi gdy ktoś na krytykę odpowiada, że ten gra za 5 zeta :mrgreen: człowieku, nie za pięć tylko za 2 i to w stsie :cool:

A o limitach i stawkach w tym pseudobuku nic więcej nie piszę, wystarczy, że ty się ośmieszasz, bo właśnie teraz widzę, że pojęcia za grosz o tym nie masz.

Zalecam świeże powietrze, pobiegaj trochę i wyloguj się do życia :cool:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kolejny raz grając u nich mój kupon jest odrzucany,gram tu piłkę wodną i inne niszówki.O fakcie odrzucenia zostaję poinformowany meilowo.Nie polecam już tego buka,kiedyś wypłata na MB natychmiastowa teraz im się schodzi.
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Potwierdzam to, co zostało napisane powyżej. Gram value, większość zakładów odrzucanych z powodu &quot;after odds change&quot;. Taa, na pewno wszystkie złożone po zmianie kursu. I nie mówię to o wysokich stawkach - mam szczęście, jeśli łaskawie pozwolą mi puścić za 5 euro. Kursy mają dobre, owszem, zdarza im się zasypiać odnośnie dostosowywania kursów, ale co z tego, skoro w większości przypadków nie da się zagrać.
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Korzystaliście z bonusu powitalnego w DOXXbet? Jak to wygląda w praktyce , wpłacam 1200zł , mam zrobić obrót 10 x depozyt w 60 dni i wtedy dopisują bonus. W trakcie mogę zlecać wypłaty ?
 
D 0

dracon14

Użytkownik
7 dni temu dokładnie o godzinie 18.24 ustawiłem limit stawiania zakładów.. Zwiększyłem ten limit 10.12.15r o godzinie 18.24. Zgodnie z tym co piszą musi minąć 7 dni aby nowy limit był aktywny i co? Minęło już ponad 1h a ja nadal nie mogę stawiać ponad limit...
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
heh, tak jak się spodziewałem, wyzwiska i brak argumentów. Krzycz sobie dalej, żaden pajac o ilorazie inteligencji przeciętnej ameby nie jest w stanie mnie obrazić, ale próbuj. Pipy natomiast to poszukaj w domu w okolicach matki ???? Zawsze mnie bawi gdy ktoś na krytykę odpowiada, że ten gra za 5 zeta :mrgreen: człowieku, nie za pięć tylko za 2 i to w stsie :cool:

A o limitach i stawkach w tym pseudobuku nic więcej nie piszę, wystarczy, że ty się ośmieszasz, bo właśnie teraz widzę, że pojęcia za grosz o tym nie masz.

Zalecam świeże powietrze, pobiegaj trochę i wyloguj się do życia :cool:
Znam MartinoPL i nie jednokrotnie na forum o początku na literę d w kąciku takim, gdzie stawiamy pokazywał Je.

Może mnie skojarzy(Ninja9596) elo i bez pozdrowień.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Znam MartinoPL i nie jednokrotnie na forum o początku na literę d w kąciku takim, gdzie stawiamy pokazywał Je.
dołożę swe grosze... bardzo fajnie, że go znasz, ale obudź się. Mogę ci na bwinie 1,5 bańki na koncie pokazać, tylko co z tego?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
dołożę swe grosze... bardzo fajnie, że go znasz, ale obudź się. Mogę ci na bwinie 1,5 bańki na koncie pokazać, tylko co z tego?
Linki były bezpośrednie do kuponów postawionych, także nie ma mowy o oszustwie tegoż bukmachera.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Od 1 stycznia Doxxbet wycofuje się z polskiego rynku. Bukmacher zaleca obrót posiadanym kapitałem na koncie, bądź jego wypłatę.
 
Do góry Bottom