>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Doxxbet

X 41

xradzix

Użytkownik
Ja o DOXXbet zlego slowa nie moge powiedziec. Gram u nich w miare regularnie w pokera. Dzis zlecona wyplata o 8:14 na konto bankowe o 8:17 email ze wyplata zlecona, 14:19 sms z banku ze wyplata juz jest na moim koncie bankowym.
Ps: W sumie jedyne zle slowo to jednak moge powiedziec - wyplata na konto bankowe kosztuje 11pln, ale za szybkosc przy zleceniu &quot;wiekszych&quot; sum mozna zaplacic te 11pln
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Plusem też jest to ze szybko oferte umieszczaja np na tenisa, bo gram tez w fortunie i tam duzo pozniej jest oferta no i jak ktos gra duze tasmy to w DOXXbet mozna z tego co wiem obstawic na jednym kuponie az 30 meczy. DOXXbet fajny bukmacher wedlug mnie i mam nadzieje ze limitow tam szybko nie daja bo chcialoby sie pograc u nich troche ????
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
3 lata temu wplacalem tam moze ze 3 razy przez paysafecard , konta oczywiscie nie zweryfikowalem , w sobote zrobilem depozyt przez skrilla , puscilem zaklad za tyle ile moglem , reszte chcąc wypłacić, więc wysłałem im skany dowodu po czym zero odzewu , wbilem na czat spytac sie o co chodzi i okazuje sie ze do weryfikacji musze przesłać im skan tych kuponów paysefe przez które wplacalem tak jak pisalem ze 3 lata temu.... to jakis zart z ich strony ???????????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
3 lata temu wplacalem tam moze ze 3 razy przez paysafecard , konta oczywiscie nie zweryfikowalem , w sobote zrobilem depozyt przez skrilla , puscilem zaklad za tyle ile moglem , reszte chcąc wypłacić, więc wysłałem im skany dowodu po czym zero odzewu , wbilem na czat spytac sie o co chodzi i okazuje sie ze do weryfikacji musze przesłać im skan tych kuponów paysefe przez które wplacalem tak jak pisalem ze 3 lata temu.... to jakis zart z ich strony ???????????
Dobrze że to piszesz bo kiedyś też raz wpłacałem psc do nich. Co prawda na kartach psc pisze aby zachować kartę bo to dowód zakupu ale aby po 3 latach żądać skanów to przesada. Karty psc nawet po 3 latach mogą być do końca niewykorzystane i ich nr nie powinno się udostępniać nikomu. W DOXXbet dziwne jest to że jak wpłacisz psc musisz konto bankowe weryfikować ponieważ możesz robić wypłaty jedynie na konto po wpłacie psc i oczywiście opłata za przelew 11zł.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
ale te kupony psc każą wam razem z pełnymi ich nr wysłać czy część numerów zakrywacie.
Jak kupon w pełni zużyty to można im wysłać bez zakrywania numerów pin ale jak na kuponie jeszcze są środki to pełnego skanu z pinem bym nie wysyłał. Po wpłacie psc można tylko na konto u nich wypłacać które trzeba wcześniej zweryfikować.
 
wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
W DOXXbet dziwne jest to że jak wpłacisz psc musisz konto bankowe weryfikować ponieważ możesz robić wypłaty jedynie na konto po wpłacie psc i oczywiście opłata za przelew 11zł.
W bet365 jest podobnie, jeśli ostatnią wpłatę robiłeś przez paysafecard to pieniądze możesz wypłacić tylko na konto bankowe, nieważne czy wcześniej były robione wpłaty np. przez skrill.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Przy wypłacie sami wysyłaliście skany czy maila wysyłają aby podesłać? Bo dwa dni wypłata wisi na skrill.
dopiero jak podbiłem na czat po 4 dniach, uprzejmie poinformowali mnie, że mam wysłać skan dowodu. Wiec jak ktoś też czeka na wypłatę a oni nie raczą nawet wysłać maila aby wysłać skany, to samemu lepiej wcześniej.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Z powodów dla mnie absolutnie niezrozumiałych DOXXbet wyleciał poza 100-tkę na liście &quot;Top 100 Bookmakers&quot; - to bardzo niesprawiedliwe.Trudno...następnej wpłaty już nie będzie...
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Dalej mają szybkie wypłaty na skrill - u mnie parę minut. Kursy nawet może i gorzej niż przeciętne, ale idzie złapać zasypiające kursy, szczególnie przy ht.
 
Do góry Bottom