>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do Moskwy

muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Pamięta ktoś może, bramki w których meczach liczą się do wczorajszej promocji?
Rozwój Katowice - ŁKS Łódź
Radomiak Radom - Wisła Puławy
Widzew Łódź - Polonia Warszawa
Wda Świecie - Elana Toruń
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg
Chełmianka Chełm - Motor Lublin
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Co wiesz o Mistrzostwach Świata? Jest to raczej wiedza elementarna, czy może błyszczysz nią wśród znajomych? Sprawdźmy!
Odpowiedz na 5 poniższych pytań w ciągu 30 sekund, a jeśli na każde udzielisz poprawnej odpowiedzi, to na Twoim koncie znajdzie się bonus 10 PLN
 
M 837

marcios

Użytkownik
U mnie także po pierwszym pytaniu, kolejne już nie pokazało się, czas minął i end :] a kolejny raz sie nie da pisze, że odpowiedziałem juz na pytania ????
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
No ale maja 48h aby dopisać bonus a ja nawet nie wiem czy dobrze odpowiedziałem ???? trochę lipa , że nie wiadomo co i jak,jakiś wynik powinien być.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
No ale maja 48h aby dopisać bonus a ja nawet nie wiem czy dobrze odpowiedziałem ???? trochę lipa , że nie wiadomo co i jak,jakiś wynik powinien być.
zgodze sie z tym ze lipa z tymi wynikami, gosc na czacie powiedzial ze maja 48h na rozpatrzenie wynikow????
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Heh, nieźle łoją naiwniaków na dzisiejszej promocji. Nawet dziecko wie, że Ronaldo dziś nie zagra bo zagrać nie może 48 godzin po finale LM. Nie wiem nawet czy dotrze na zgrupowanie jeszcze dziś, nie zdziwiłbym się jakby dostał od selekcjonera parę dni wolnego.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Nikt nikogo nie łoi, tylko zwykłe niedopatrzenie. Już zresztą poprawione
Heh, nieźle łoją naiwniaków na dzisiejszej promocji. Nawet dziecko wie, że Ronaldo dziś nie zagra bo zagrać nie może 48 godzin po finale LM. Nie wiem nawet czy dotrze na zgrupowanie jeszcze dziś, nie zdziwiłbym się jakby dostał od selekcjonera parę dni wolnego.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Niezłe te promocje - 10 PLN, 20 PLN, a jak raz był bonus 100 PLN to najpierw obrót depo. Masakra :facepalm:
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
EGIPT Startujemy z rankingiem! W puli aż 15.000 PLN!
Kontynuujemy zabawę z przedmundilowymi meczami towarzyskimi! Już jutro gra kolejny finalista z naszej listy - Egipt, ale my z rankingiem startujemy już dziś!
Przez trzy dni walczycie w promocji, w której aż 150 osób podzieli między siebie piękną sumę 15.000 PLN w bonusach! Jest więc o co walczyć! Podział nagród prezentuje się nastepująco:
1. miejsce - 1000 PLN
2. miejsce - 700 PLN
3. miejsce - 600 PLN
4.10. miejsce - 400 PLN
11-30. miejsce - 200 PLN
31-50. miejsce - 100 PLN
51-100. miejsce - 50 PLN
101-150. miejsce - 30PLN
Let&#39;s get ready to rumble! Powodzenia!

NOWY JORK Statua Wolności? Gra wolna od podatku!
Brawo! Odkryłeś ukrytą lokalizację, a więc wiesz, że dziś gramy bez podatku! Korzystaj do woli! Zwłaszcza, że walczysz w rankingu!
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Forbet, planujecie jakieś promocje w trakcie Mundialu?
Będzie jakiś bonus od depozytu niedługo czy tylko okolicznościowe promocje przy meczach?
 
Do góry Bottom