>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do Mundialu 2018

islandski 905

islandski

Użytkownik
#155 Betsson +57,00PLN
⚽ Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam Typ: Powyzej 10.5 RR @1,8 ✅ 12
⚽ Dynamo Zagrzeb - Young Boys Bern Typ: Dynamo strzeli @1,19 ✅ 1:2
@2,14 Stawka: 50,00PLN
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
SIERPIEŃ 2018
Kupony: 22/17
Stawki: 1218,11PLN
Wygrane: 1437,53PLN
Zysk: ✅ 219,43PLN

Yield: +18%
Dobry miesiąc, szczególnie końcówka. Udało się odrobić słaby lipiec. We wrześniu skupiamy się na tenisie i ligach europejskich. Aż strach pomyśleć jak będą wyglądały miesiące mojego typowania jak skończy się sezon tenisowy. A to już niebawem :/ Będziemy walczyć i bronić się innymi dyscyplinami. Teraz krótkie podsumowanie jak to wyglądało do tej pory:

LISTOPAD 2017: ✅ 29,14PLN
MARZEC 2018:
✅ 96,10PLN
KWIECIEŃ 2018:
✅ 143,01PLN
MAJ 2018:
✅ 152,22PLN
CZERWIEC 2018:
⛔ 10PLN
LIPIEC 2018:
⛔ 140,18PLN
SIERPIEŃ 2018:
✅ 219,43PLN

Całość: ✅ 489,72PLN

Jestem zadowolony do tego czasu. Wakacyjne miesiące wyszły gorzej, ale towarzyszyło im więcej nerwów. Trochę za duże stawki na mundialu i kilku rzeczy żałuję. Reszta jeśli gramy spokojnie to powoli zyskujemy, mniej lub więcej. Najważniejsze to nie poddać się emocjom i spokojnie dalej zarabiać. Biorąc pod uwagę, że 80% moich kuponów jest w stawkach w okolicy 25zł to wynik pieniężny mnie zadowala.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#156 Unibet
???? Milos Raonic - John Isner Typ: Raonic +2.5 @1,32 ⛔ 2:3
???? Kaia Kanepi - Serena Williams Typ: Williams -2.5 @1,3 ✅ 1:2
???? Dominic Thiem - Kevin Anderson Typ: Powyżej 34.5 @1,32 ⛔ 33
@2,27 Stawka: 25,00 PLN
Edit: Dobrze, że Anderson to spaprał straszliwie, bo to co Raonic zrobil w końcówce meczu z Inserem to bym się nieźle wściekł. No nic słaby kupon, jedziemy dalej.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#158 Unibet
???? Serena Williams - Karolina Pliskova Typ: Powyżej 21.5 @1,88
Stawka: 69,00PLN
Moim zdaniem Pliskova tutaj od początku jest niedoceniana przez bukmacherów. Stawianie Barty jako faworytki w pojedynku z Czeszką, która była tutaj w finale? Smiech i przegapilem i nie zagrałem. Williams gra świetnie na serwisie w tym turnieju, ale ma też chwile słabości. Set stracony z Kanepi w bardzo dziwny sposób. Dzisiaj mamy dwie bardzo dobrze serwujace zawodniczki i myślę, ze dla zadnej nie bedzie to latwy mecz. Stawiam na 3 sety i jesli Serena awansuje, to moim zdaniem nie bedzie to typowy mecz dla niej bez walki. Te korty pasują Karolinie i jeśli będzie dobrze serwować to może ją pokonać jak dwa lata temu. Z drugiej strony Serena u siebie, dla mnie to typowy długi zacięty mecz.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Witajcie ponownie forumowicze! Stęskniłem się za podawaniem typów i w ogóle za bukmacherką więc postanowiłem wrócić na rok 2019! Do tej pory było całkiem dobrze kilka stówek do przodu. Kto śledził mój temat to wie, że gram typowo dla zabawy i relaksu często małymi stawkami. Tak też będzie tym razem, zacznę od tych najmniejszych 10/20/30zł. Stawiałem też tutaj kilka stówek, ale ogólnie nie lubię tego robić. Uważam, że nie jest ot potrzebne aby osiągnać fajny zysk i satysfakcję z gry. Podsumowanie będę robił tak jak wcześniej raz w miesiącu na koniec oraz duże imprezy, będą miały swoje statystyki. Kupony oznaczone specjalnym kolorem, będą właśnie oznaczały, że taki kupon jest postawiony właśnie na jakąś większą imprezę, z osobnym podsumowaniem. Będą to np. wielkie szlemy w tenisie. Zaczynam jeszcze w grudniu, ale już zaliczę te 2 dni do stycznia 2019 roku. Powodzenia oby było tak fajnie i do przodu jak w poprzednim roku. Oczywiście gram tylko w bukmacherach internetowych, bez podatku. Zazwyczaj jest to Betsson i Unibet. Jeśli zagram coś z polskich to będzie oznaczało, że jest to jakaś promocja bez podatku. Zaczynamy!
STYCZEŃ 2019
Rozgrywki: Seria A godz. 15:00
#159 Betsson
⚽ Chievo - Frosinone Chievo DNB @1,36 ✅ 1:0
⚽ Empoli - Inter Inter @1,45 ✅ 0:1
⚽ Udinese - Cagliari Udine lub x @1,33 ✅ 2:0
Stawka: 20,00 PLN
AKO: 2,62
Wygrana: 53,55 PLN ✅33,55PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
plluzak80 64

plluzak80

Użytkownik
Witajcie ponownie forumowicze! Stęskniłem się za podawaniem typów i w ogóle za bukmacherką więc postanowiłem wrócić na rok 2019! Do tej pory było całkiem dobrze kilka stówek do przodu. Kto śledził mój temat to wie, że gram typowo dla zabawy i relaksu często małymi stawkami. Tak też będzie tym razem, zacznę od tych najmniejszych 10/20/30zł. Stawiałem też tutaj kilka stówek, ale ogólnie nie lubię tego robić. Uważam, że nie jest ot potrzebne aby osiągnać fajny zysk i satysfakcję z gry. Podsumowanie będę robił tak jak wcześniej raz w miesiącu na koniec oraz duże imprezy, będą miały swoje statystyki. Kupony oznaczone specjalnym kolorem, będą właśnie oznaczały, że taki kupon jest postawiony właśnie na jakąś większą imprezę, z osobnym podsumowaniem. Będą to np. wielkie szlemy w tenisie. Zaczynam jeszcze w grudniu, ale już zaliczę te 2 dni do stycznia 2019 roku. Powodzenia oby było tak fajnie i do przodu jak w poprzednim roku. Oczywiście gram tylko w bukmacherach internetowych, bez podatku. Zazwyczaj jest to Betsson i Unibet. Jeśli zagram coś z polskich to będzie oznaczało, że jest to jakaś promocja bez podatku. Zaczynamy!
STYCZEŃ 2019
Rozgrywki: Seria A godz. 15:00
#159 Betsson
⚽ Chievo - Frosinone Chievo DNB @1,36
⚽ Empoli - Inter Inter @1,45
⚽ Udinese - Cagliari Udine lub x @1,33
Stawka: 20,00 PLN
AKO: 2,62
Wygrana: 53,55 PLN
Witamy!! Dobrych typerów nigdy nie za wiele ????
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Dzięki za wsparcie, obyśmy zarabiali razem przez cały 2019 rok.
Rozgrywki: Premier League godz: 18:30
#160 Betsson
⚽ Liverpool - Arsenal
Liverpool powyżej 6.5 rzutów rożnych @1,8 ⛔ 5

Stawka: 23,55 PLN ⛔
Wygrana: 42,39 PLN
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
I ostatni kupon na dzisiejszy wieczór.
Rozrywki: Seria A godz: 20:30
Portugalia Puchar godz: 20:45
#161 Betsson
⚽ AC Milan - Spal Milan powyżej 1.5 @1,62 ✅ 2:1
⚽ Feirense - Sporting CP poniżej 3.5 @1,41 ⛔ 4:1
Stawka: 20,00 PLN ⛔
AKO: 2,28
Wygrana: 45,60 PLN
Kupon wygląda na samobójczy, ale muszę spróbować. Obstawianie Milanu w tym sezonie Serie A, to jak skok ze spadochronem bez spadochronu, ale dzisiaj moim zdaniem jest jedyna szansa, że coś pokażą. Miarka się przebrała w tygodniu, gdzie po absurdalnie słabym meczu zremisowali bezbramkowo z Frosinone. Mało brakowało a przegraliby ten mecz, ale ratował ich VAR. Dzisiaj jednak graja na San Siro i jest to dla mnie mecz o posadę dla Gattuso. Dzisiaj Milan powinien zrobić wszystko aby się zrehabilitować. Tutaj skromne 1-0 ze Spal u siebie dalej nie zatrze śladu beznadziejności jaką się otaczają w ostatnich tygodniach. Dorzucam mecz z Pucharu Portugalii. Sporting powinien wycisnąć zwycięstwo na wyjeździe z Feirense, ale moim zdaniem nie będzie to łatwy mecz i uważam, że bramka padnie dość późno dla gości i będzie to wymęczone zwycięstwo. Ponadto widziałem 2-3 mecze w tej edycji i gra toczyła się dość mozolnie, jakby drużynom nie zależało. Tutaj nikt nie powinien grac otwartego meczu i stawiać wszystkiego na jedną szalę, więc dla mnie bezpiecznym zakładem jest under.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Rozgrywki: Premier League godz. 13:00
#162 Betsson
⚽ Crystal Palace - Chelsea
Chelsea powyżej 5.5 rzutów różnych @2,23 ⛔ 4
Stawka: 23,00 PLN ⛔
Wygrana: 51,29 PLN
Derby Londynu do których Crystal Palace podchodzi po trzech meczach bez porażki, w tym sensacyjnej wygranej nad City i do tego na własnym stadionie. Orły w tych meczach broniły świetnie i skutecznie, bardzo często wybijając piłkę na rogi. City ich miało mocno ponad 10. Mam nadzieję, że tutaj tez sprawią dużo problemów faworytowi, który do końca będzie musiał pracować nad ich defensywa. Chelsea straciło ostatnio punkty z Leicester i tutaj nie może myśleć o innym wyniku niż zwycięstwo. Zazwyczaj nie mają zbyt wiele różnych, dlatego kurs i linia są bardzo fajne. Dzisiaj liczę, ze bedzie ich akurat sporo po ich stronie.
Edit: Fatalnie, bramka za szybko w drugiej połowie, wszystko szło dobrze. Po bramce oczywiście leżenie, snucie się obrzydliwe i nic. Słaby powrót narazie
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Rozgrywki: Energa Basket Liga godz. 18:00
#163 Unibet
???? Trefl Sopot - Asseco Gdynia 84:89
Trefl Sopot +8 @1,81 ✅
Stawka: 33,00 PLN
Wygrana: 59,73PLN ✅26,73PLN
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Rozgrywki: Premier League godz: 18:30
NHL godz: 19.00
#164 Unibet
⚽ Cardiff Ctiy - Tottenham 3
Tottenham powyżej 6.5 rzutów rożnych @1,91 ⛔
Stawka: 30,00 PLN ⛔
Wygrana: 57,30PLN
#165 Unibet
⚽ Cardiff City - Tottenham Tottenham powyżej 5.5 rzutów rożnych @1,46 ⛔ 3
:hokej: Chicago Blackhawks - Boston Bruins Obie strzelą przynajmniej 2 gole @1,53 ✅ 2:4
Stawka: 30,00 PLN ⛔
AKO: 2,33
Wygrana: 67,00 PLN
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#166 Unibet
Liam Broady - Norbert Gombos 5:7 2:6
Gombos @1,75 ✅
Stawka: 59,00PLN
Wygrana: 103,25 PLN ✅ 44,25PLN
Słabo narazie, ale wraca sezon tenisowy wielkimi krokami, a to na tej dyscyplinie jest praktycznie cały zysk w tym temacie. Polecam grać dzisiaj słowaka w Orlando.
Edit: Już nie moge się doczekać Australian Open, w sumie to zarabiam tylko na tenisie, reszta to beznadzieja..
BTW: są widoczne dla was emotki typu: ⚽ ???? ?????
U mnie od jakiegoś czasu nie i caly temat mi sie rozsypał a wiadomo, ze starych postów edytować nie można. Tragicznie działa to forum w porównaniu z dawnymi czasami...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
islandski 905

islandski

Użytkownik
Rozgrywki ATP Brisbane
#167 Unibet
???? Grigor Dimitrov - John Millman Millman +1.5 seta @1,68 ⛔ 2:0
???? Miomir Kecmanovic - Milos Raonic Raonic @1,23 ✅ 0:2
Stawka: 24,00PLN ⛔
AKO: 2.07
Wygrana: 49,59PLN
#168 Unibet
???? Nick Kyrgios - Jeremy Chardy Kyrgios @1,38 ⛔ 1:2
???? Alex De Minaur - Jordan Thompson De Minaur @1,44 ✅ 2:0
Stawka: 30,00PLN ⛔
AKO: 1.99
Wygrana: 59,62PLN
Typy na nocne i poranne mecze w Brisbane. Dimitrov zawsze solidny na początku sezonu i w Australii powinien coś ugrać, ale póki co to Millman u siebie na sto procent jest w stanie urwać seta, wczoraj niezle sie rozgrzał z Sandgrenem. Raonic powinien ograć Kecmanovica pomimo jego niezłego potencjału. Chardy to dla mnie już ma prakycznie po karierze, strasznie spuchł w 2018 i myślę, że teraz będzie podobnie. W odróżnieniu do De Minaura, który po świetnych występach w młodzieżowych Next Gen Finalas, nie ma nic innego do roboty tylko wygrywać i piąć się w rankingu ATP.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
ATP Brisbane
#170 Unibet
Alex De Minaur - Jordan Thompson De Minaur -2.5 @1,58 ✅ 6:4 6:2
Danil Medvedev - Andy Murray Medvedev +1.5 seta @1,34 ✅ 7:5 6:2
Stawka: 35,00PLN
AKO: 2,12
Wygrana: 74,10PLN ✅39,10PLN
Bez czasu na dłuższe wywody, o De Minaurze pisałem wyżej i cenię jego umiejętności dużo wyżej niż Thompsona. Co do drugiego meczu to wiadomo Andy nie grał prawie cały sezon 2018 i ma dużo zaległości. Będzie pewnie szybko wracał, ale Danił to jeszcze za szybko moim zdaniem na łatwe zwycięstwo. Rosjanin jest u mnie bardzo wysoko w rankingach.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
ATP Doha i Pune
#171 Unibet
Roberto Bautista Agut - Guillermo Garcia - Lopez Bautista Agut -1.5 seta @1,81 ✅ 6:1 6:4
Kevin Anderson - Laslo Djere Anderson @1,1 ✅ 7:6 7:6
Stawka: 25,30 PLN
AKO: 1,99
Wygrana: 50,37 PLN ✅25,07PLN
Bautista Agut początki sezonu ma w ostatnich latach wyśmienite. Dobrze gra w Australii i Nowej Zelandii. Rok temu łyknął tyuł w Auckland i w 2019 też wygląda to niezle na samym początku. Pewna wygrana z Berrettinim i tutaj stawiam na podobny rezultat z jego rodakiem, który najlepsze lata ma już za sobą. Co do Andersona to chyba nie da sie tuaj nic napisać. W Indiach jest mocno i szybko co Afrykanin świenie wykorzystuje. Świetny zeszły sezon, w pokazówkach ograł Nadala i nic mu nie dolega.Nawet po takim kursie warto.
Edit: Kupon wszedł w sumie lajtowo, ale Anderson pomęczył się dużo bardziej niż myślałem. Nie grałbym go tutaj więcej jakoś mocno bo nie wyglądał dobrze, pomimo 19 asów.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
ATP Doha
#172 Unibet
Pierre-Hugues Herbert - Maximilian Marterer 6:3 6:7 7:6
Herbert @1,72 ✅
Stawka: 24,60PLN
Wygrana: 42,31PLN ✅17,71PLN
Lekko jeszcze zagram na Francuza, który wczoraj wyrzucił z turnieju Thiema i solidnością na pewno przewyższa Marterera.
Edit: Wszystko robił Francuz, żeby tego nie wygrać. Mecz powinien być o godzinę krótszy. Jeśli ktoś postawił poważną sumę w odróżnieniu ode mnie to współczuję nerwów.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Typy na wieczór, dalej uparcie sprawdzam czy tylko na tenisie mogę zarobić ;)
#173 Unibet
Fernando Verdasco - Tomas Berdych Verdasco +1.5 seta @1,45 ✅ 1:2
Wolves - Crystal Palace Wolves lub remis @1,27 ⛔ 0:2
Stawka: 25,00PLN
AKO: 1.83
Wygrana: 45,68PLN
#174 Unibet
Chelsea - Southampton Chelsea @1,3 ⛔ 0:0
Newcastle United - Manchester United Manchester powyżej 5.5 rzutu rożnego @1,67 ⛔ 2
Stawka: 25,00PLN
AKO: 2,17
Wygrana: 54,28PLN
#175 Unibet
HC Sparta Praga - Chomutov Sparta @1,63 ⛔ 3:4
Eisbaren Berlin - Iserlohn Roosters Eisbaren OT @1,37 ✅ 4:3
Stawka: 25,00PLN
AKO: 2,23
Wygrana: 56,72PLN
Edit: Odpowiedź narzuca sie sama.. dramat
 
Do góry Bottom